Πόσα μόρια βγάλατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 118)

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Εγω θα περιμενω μεχρι τις 13.00 αλλα μεχρι τοτε θα πεθανω :P
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.

Katerinaa

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Εγώ μεγάλη παράνοια με τη ζωή μου τις τελευταίες ώρες. Το βράδυ τελικά με πήρε ο ύπνος αλλα ξύπνησα μετά γιατί άκουσα κλακ κλακ απο την κουζίνα και τελικά ήταν τα πιάτα στο πλυντήριο! Πετάχτηκα, νόμιζα ότι ανακοινώθηκαν οι βαθμοί! :lol:
Τελικά μόνο 5-6 ώρες κοιμήθηκα.

Οσό άγχος δεν είχα όλη τη χρονιά(με εξαίρεση το βράδυ πριν την Έκθεση και τα Αρχαία) το έχω τώρα συσσωρευμένο!

 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Πήγα είδα το απόκομμα Μαθηματικά.
Α2, διατύπωση Fermat, ο ένας 0/4, ο άλλος 4/4.
Α3, απόδειξη γνησίως αύξουσας συνάρτησης. Το βιβλίο θεωρεί ότι δεν είναι αύξουσα, κάνει ΘΜΤ, άτοπο, άρα είναι.
Εγώ θεώρησα ότι είναι σταθερή, παράγωγος 0, άτοπο. Έστω ότι είναι φθίνουσα, ΘΜΤ, άτοπο. Άρα είναι αύξουσα.
Και οι δύο βαθμολογητές 0/5, γιατί η απόδειξη είναι επιστημονικά ορθή, αλλά όχι μέσα στο βιβλίο.
Με τις υγειές μας.

Όσο για το φίλο με τη χολή στη Χημεία, στη γεννιά μου έδινα ΑΕΠΠ και ΑΟΔΕ. Χημεία πήγα με 2 ημέρες διάβασμα, ασχολήθηκα με 3/4 θέματα, καθώς οργανική δεν είδα καν και, με άριστα στο 15 έγραψα 10.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Πήγα είδα το απόκομμα Μαθηματικά.
Α2, διατύπωση Fermat, ο ένας 0/4, ο άλλος 4/4.
Α3, απόδειξη γνησίως αύξουσας συνάρτησης. Το βιβλίο θεωρεί ότι δεν είναι αύξουσα, κάνει ΘΜΤ, άτοπο, άρα είναι.
Εγώ θεώρησα ότι είναι σταθερή, παράγωγος 0, άτοπο. Έστω ότι είναι φθίνουσα, ΘΜΤ, άτοπο. Άρα είναι αύξουσα.
Και οι δύο βαθμολογητές 0/5, γιατί η απόδειξη είναι επιστημονικά ορθή, αλλά όχι μέσα στο βιβλίο.
Με τις υγειές μας.

Όσο για το φίλο με τη χολή στη Χημεία, στη γεννιά μου έδινα ΑΕΠΠ και ΑΟΔΕ. Χημεία πήγα με 2 ημέρες διάβασμα, ασχολήθηκα με 3/4 θέματα, καθώς οργανική δεν είδα καν και, με άριστα στο 15 έγραψα 10.


πληρωνουμε για να δουμε το αποκομμα? περσι στο σχολειο μας ειχαν πει οτι πρεπει να πληρωσουμε :wall:
 

seferhs2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο seferhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
@Agnwsth
Σαρωσες!!Χίλια συγχαρητήρια!!
Εύχομαι να τα επενδύσεις σε μια δυνατή σχολή!!
Καλή συνέχεια! <3
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Παιδιά μπείτε στο σύστημα άνοιξε.
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Είμαι ντεντ ινσαιντ
 

mariannaprl

Νεοφερμένος

Η mariannaprl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
4η χρονια κανεις;
 

Guest 731132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μαθηματικά: 20 (Το περίμενα)
Έκθεση: 18,8 (Ο δεύτερος βαθμολογητής μου έβαλε 19,2!!! Καταβάθος και αυτό το περίμενα γιατί μου φάνηκαν γελοία τα θέματα και αισθάνθηκα τυχερός που βάλανε κείμενο από βιβλίο και όχι κλασσικό δοκίμιο,αλλά λες έκθεση είναι ποτέ δεν ξέρεις.. λέγανε και όλοι δεν γράψαμε καλά.. ήμουν επιφυλακτικός)
Φυσική: 15 (Δεν το περίμενα!!Με έσωσαν τα μαθηματικά!!!)
Χημεία: 14,3 (Έπεσε θέμα που είχα διαβάσει 2 μέρες πριν άρα κυρίως τύχη ήταν δεν το παίρνω πανω μου)
Βιολογία: 18 (Νόμιζα ότι είχα γράψει ότι να ναι)
Σύνολο:
2ο πεδίο: 17.270
3ο πεδίο: 16.561

Είμαι πολύυ χαρούμενος!!! Αλλά αποφάσισα να ξαναδώσω και αυτή τη φορά θα τα δώσω όλα από την αρχή με σωστή προετοιμασία θα τα πάω περιφημα του χρόνου!!Πήρα τα πάνω μου τώρα!! :) :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Katerinaa

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα^.^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Βγήκαν. 18,890 μόρια εδώ :)
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Μαθηματικά: 20 (Το περίμενα)
Έκθεση: 18,8 (Ο δεύτερος βαθμολογητής μου έβαλε 19,2!!! Καταβάθος και αυτό το περίμενα γιατί μου φάνηκαν γελοία τα θέματα και αισθάνθηκα τυχερός που βάλανε κείμενο από βιβλίο και όχι κλασσικό δοκίμιο,αλλά λες έκθεση είναι ποτέ δεν ξέρεις.. λέγανε και όλοι δεν γράψαμε καλά.. ήμουν επιφυλακτικός)
Φυσική: 15 (Δεν το περίμενα!!Με έσωσαν τα μαθηματικά!!!)
Χημεία: 13,4 (Έπεσε θέμα που είχα διαβάσει 2 μέρες πριν άρα κυρίως τύχη ήταν δεν το παίρνω πανω μου)
Βιολογία: 18 (Νόμιζα ότι είχα γράψει ότι να ναι)
Σύνολο:
2ο πεδίο: 17.090
3ο πεδίο: 16.318

Είμαι πολύυ χαρούμενος!!! Αλλά αποφάσισα να ξαναδώσω και αυτή τη φορά θα τα δώσω όλα από την αρχή με σωστή προετοιμασία θα τα πάω περιφημα του χρόνου!!Πήρα τα πάνω μου τώρα!! :) :)

Πολύ ωραίοι βαθμοί! Που στοχεύεις;
 

pagratios2

Νεοφερμένος

Ο pagratios2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιταλικής Γλώσσας & Φιλολογίας ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ιστορία ... τσαπού σε πολλούς... γιατί άραγε ?
(κατεύθυνση ανθρωπιστικών σπουδών)
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Αρχαία-16.8
Ιστορία-16.5
Έκθεση-15.2
Λατινικά-17

Μόρια: 16.439
 

Guest 731132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top