Αποστολή αποτελεσμάτων με SMS

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Ρε παιδιά η σελίδα από χθες δεν μπαίνει:/
Επειδή γενικά έχει θέματα να ξαναμπαίνεις μήπως και κάποια στιγμή μπορέσεις να το δηλώσεις. Νομίζω πως η προθεσμία λήγει αύριο. Ωστόσο και να μην το κανεις δεν έχεις θέμα μπαίνεις κανονικά στο σαιτ με τον κωδικό σου και βλέπεις τα αποτελέσματα.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι εκεί μπαίνω και δεν μπαίνει η σελίδα

Ναι εκεί μπαίνω και δεν μπαίνει η σελίδα
Ο κωδικός καταχώρισης που σου βγάζει στο τέλος τι είναι?
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στέλνουν έναν επιβεβαιωτικό κωδικό στο κινητό που δήλωσες με sms και πρέπει να τον περάσεις.
Ναι αυτό το έκανα και στο τέλος που σου λέει να το σώσεις σε αρχείο pdf μου έβγαλε ένα πράσινο πλαίσιο με έναν κωδικό καταχώρισης που έχει γράμματα και αριθμούς
 

ale

Νεοφερμένος

Ο ale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ο κωδικός καταχώρισης που σου βγάζει στο τέλος τι είναι?
η πλατφορμα στελνει στο τηλεφωνο που δηλωνεις εναν κωδικο επιβεβαιωσης ...τον γραφεις στο αντιστοιχο πεδιο και επιβεβαιωνεις...
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Ναι αυτό το έκανα και στο τέλος που σου λέει να το σώσεις σε αρχείο pdf μου έβγαλε ένα πράσινο πλαίσιο με έναν κωδικό καταχώρισης που έχει γράμματα και αριθμούς
Α δεν χρειάζεται κάπου αυτος
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
κανατε την αιτηση να ερθουν οι βαθμοι σας μεσω σμσ??εγω δεν ηξερα οτι επρεπε να κανω καποια διαδικασια και δε το εκανα :( ηταν μεχρι εχθες η προθεσμια λεει.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ναι εγω την εκανα οταν ανοιξε το συστημα την προηγουμενη βδομαδα. Δεν πειραζει που δεν εκανες θα τους δεις απο το site τους βαθμους, το ιδιο πραγμα ειναι σχεδον.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top