Αποστολή Διδακτικών Βιβλίων σε φοιτητές

Guest 236812

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω πόσοι από εσάς είστε φοιτητές ή παρακολουθείται (και) το πανεπιστήμιο, αλλά φέτος αντιμετωπίζουμε ένα μεγάλο θέμα όσον αφορά την αργοπορία στην κατ' οίκον παράδοση των διδακτικών συγγραμμάτων από εταιρείες courier. Άραγε, θα δωθούν τα βιβλία πριν ή μετά την εξεταστική του Ιουνίου; :hmm:
 

Jocaste

Νεοφερμένος

Η Jocaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Σε μερικούς έχουν ήδη αρχίσει να έρχονται τα βιβλια, κάποιοι άλλοι ακόμα περιμένουν ειδοποίηση. Αν τα βιβλία δεν έχουν παραδωθεί εγκαιρως, ενδεχομένως να πάρει παράταση η διανομή.
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Χλωμό το κόβω μέχρι τις 15/6 να έχουν διανεμηθεί όλα. Έχετε στο νου σας ότι χθες Κυριακή πρωί έφεραν σε φίλο βιβλίο. Ναι, Κυριακή πρωί. Οπότε μπορούν να έρθουν οποιαδήποτε μέρα.
 

Guest 236812

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χλωμό το κόβω μέχρι τις 15/6 να έχουν διανεμηθεί όλα. Έχετε στο νου σας ότι χθες Κυριακή πρωί έφεραν σε φίλο βιβλίο. Ναι, Κυριακή πρωί. Οπότε μπορούν να έρθουν οποιαδήποτε μέρα.
Εμένα οι φίλοι μου στο διπλανό χωριό πήραν τα βιβλία και εγώ τα περιμένω ακόμα. Φανταστείτε κάποια είναι και κοινά...
 

D.a.i.s.y

Νεοφερμένος

Η D.a.i.s.y αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Εργοθεραπείας ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Προσωπικά έχω παραλάβει 4/5 συγγράμματα. Ωστόσο είμαι προφανώς η εξαίρεση και πάρα πολλοί δεν έχουν παραλάβει ακόμη κανένα!
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Εμένα μου ειχαν στειλει ιμειλ οτι θα ερθουνε τις επομενες ημερες. Τίποτα. Και δεν είναι οτι ζω καπου μακρια για να πω ενταξει..
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Προσωπικά έχω παραλάβει 4/5 συγγράμματα. Ωστόσο είμαι προφανώς η εξαίρεση και πάρα πολλοί δεν έχουν παραλάβει ακόμη κανένα!
Έτσι όπως το είπες :laugh:
Εμένα μου ειχαν στειλει ιμειλ οτι θα ερθουνε τις επομενες ημερες. Τίποτα. Και δεν είναι οτι ζω καπου μακρια για να πω ενταξει..
Μια από τα ίδια
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Έχω παραλάβει 2, περιμένω άλλα 2. Με τον courrier που μίλησα, μπορεί να τα παραλάβει μόνο ο φοιτητής ή γονέας. Οπότε, έκανα και μια εξουσιοδότηση στον πατέρα μου, σε περίπτωση που λείπω από το σπίτι.

Και για τα δύο βιβλία το courrier με πήρε τηλέφωνο όταν ήταν κάτω από το σπίτι.
 

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Έχω παραλάβει το 1, περιμένω 6...
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
2 στα 5 εγώ!
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
1 στα 7 καλά πάμε :loltooth:
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Σε ένα άλλο φίλο μέσα σε 2 μέρες του ήρθαν και τα 5:P
 

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
0/3 απο εδώ μεριά, αν και μου έχουν στείλει ειδοποίηση οι εκδοτικοί εδώ και κανένα δεκαπενθήμερο. :look:

Η ειρωνεία στο μεταξύ είναι οτι στο χωριό μου τα έχουν παραδόσει κανονικά και όσοι είναι στο Ρέθυμνο αυτή τη στιγμή μου έχουν πει πως επίσης τα έχουν παραλάβει. Έχουμε φτάσει σε σημείο που όλοι οι καθηγητές έχουν απελπιστεί και μας λένε οτι αν συνεχίσει έτσι η κατάσταση θα εξεταστούμε όλοι χωρίς το εγχειρίδιο. :/:
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
0/3 από Εύδοξο, 0/4 σε όσα τυπώνονται και διανείμονται εντός ΕΜΠ. Πήρα κι έναν εκδότη τηλέφωνο, μου μίλαγε κάνα τέταρτο, άκρη δεν έβγαλα. Καλά πάμε.
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ είπα να κάνω μία εξυπηρέτηση και να παραλάβω βιβλία. Τόσο καιρό τίποτα, δύο μέρες τώρα με ξύπνησαν στις 8 το πρωί για παραλαβή #ωνασου
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Εγώ είπα να κάνω μία εξυπηρέτηση και να παραλάβω βιβλία. Τόσο καιρό τίποτα, δύο μέρες τώρα με ξύπνησαν στις 8 το πρωί για παραλαβή #ωνασου
Παρέλαβα το 1ο σήμερα, ήρθε στις 8:30 σε μένα :P
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
2/5 δύο συμφοιτητές μένουν στην Δυτική Θεσσαλονίκη, ο ένας πήρε από έναν εκδοτικό οίκο και ο άλλος από τον άλλον:blink:
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Σήμερα 3! μενουν αλλα 4. Δεν μου ζητησαν ουτε ταυτοτητα ουτε υπογραφή κτλ. Με πήραν τηλεφωνο μόνο να μου πουν οτι ειναι κατω απο το σπιτι μου
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top