Απορίες σχετικά με το Skype

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Όσο για τις χρεώσεις δεν σε αναγκάζει κανείς να αγοράσεις credits

Τι θέλει να πει άραγε ο ποιητής;
Όσο για την ποιότητα...no comment!:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τι θέλει να πει άραγε ο ποιητής;
Όσο για την ποιότητα...no comment!:whatever:

Ότι τα credits (δηλαδή την κλήση με χρέωση), δεν σε αναγκάζει κανείς να την επιλέξεις.
Και όσο για την ποιότητα που λες...το skype δεν είναι τόσο για chatting, εντάξει. Είναι περισσότερο για κλήση/βιντεοκλήση, και ομολογουμένως εμένα με έχει βολέψει πολύ περισσότερο από το msn. Μου κάνει νερά ενίοτε, αλλά πάλι αυτό θα διάλεγα ανάμεσα σε skype/msn.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimArr

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Τι θέλει να πει άραγε ο ποιητής;
Όσο για την ποιότητα...no comment!:whatever:

Λοιπόν, όταν γίνεται μια κλήση κάποιος κάνει το host οπότε η ποιότητα εξαρτάται κυρίως από αυτόν. Όταν παίρνω εγώ τηλ μέσω skype δεν έχω κανένα πρόβλημα στον ήχο(δεν έχω κανένα παράσιτο ούτε αλλοίωση στη φωνή) όπως και λογικά οι υπόλοιποι 50.000.000+ χρήστες που το χρησιμοποιούν καθημερινά γιατί αν είχαν σίγουρα θα χρησιμοποιούσαν ένα από τις κουτσές μαρίες που είπες πιο πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημητρηςmessi

Νεοφερμένος

Ο Δημητρηςmessi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γινεται να διαγραψω δικες μου δημοσιευσεις της αρχικης σελιδας στο skype? δημοσιευσεις των αλλων ειναι ευκολο αλλα σε δικια μου δημοσιευση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top