Απορίες σχετικά με τη συμπλήρωση του μηχανογραφικού

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.

purplebutterfly

Νεοφερμένος

Η purplebutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
οχι δν μπορει!!μονο 1 κ 3 πεδιο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Εγω ξερω οτι μπορει να δηλωσει σε ολα τα πεδια, αλλα χανονται μορια! Αυτο θα κανει μια συμμαθητρια μου του χρονου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Εγω ξερω οτι μπορει να δηλωσει σε ολα τα πεδια, αλλα χανονται μορια! Αυτο θα κανει μια συμμαθητρια μου του χρονου...

όχι δεν μπορεί σε όλα τα πεδία.
Τα πεδία που μπορείς να επιλέξεις ε3αρτώνται από το μά8ημα επιλογής.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εγω ξερω οτι μπορει να δηλωσει σε ολα τα πεδια, αλλα χανονται μορια! Αυτο θα κανει μια συμμαθητρια μου του χρονου...

Απο οποιαδηποτε κατευθυνση μπορεις να δηλωσεις σχολες απο οποιαδηποτε 2 πεδια. Αλλα μπορει να ειναι μονο απο 2 διαφορετικα πεδια.

Τωρα οσον αφορα το οποιαδηποτε, απο καθε κατευθυνση αν επιλεξεις ενα πεδιο που δεν ειναι της κατευθυνσης σου, πχ απο τεχνολογικη να δηλωσεις 1ο πεδιο, πρεπει να επιλεξεις και το αντιστοιχο μαθημα γενικης στο επιλογης(ιστορια γενικης νομιζω) και θα εχεις και μειωμενα μορια λογω του οτι οι συντελεστες στα μαθηματα βαρυτητας μειωνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis-ss

Νεοφερμένος

Ο panagiotis-ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά είμαι πρωτοετής και θέλω να ξανακάνω μηχανογραφικό για να περάσω στη σχολή ικάρων. Επειδή ειναι στρατιωτική σχολή τι αιτήσεις πρέπει να κάνω? Αν δεν περάσω θα διαγραφώ από τη σχολή που είμαι τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madness

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Από όσο ξέρω δεν διαγράφεσαι από την σχολή που είσαι. Θα δώσεις ξανά πανελλήνιες και θα δηλώσεις στο μηχανογραφικό την σχολή ικάρων. Από εκεί και πέρα δεν ξέρω ακριβώς τι χρειάζεται, αλλά λογικά θα τα έχει στην ιστοσελίδα του υπουργείου παιδείας. Να κοιτάξεις καλά τους περιορισμούς για το ύψος και τυχόν προβλήματα οράσεως κτλ. Και λογικά θα ξέρεις και για τα αθλήματα που πρέπει να δώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Καλύτερα να ρωτήσεις σε κάποιο λύκειο ή σε γραφείο δευτεροβάθμιας για το πρώτο.
Οσον αφορά στο δεύτερο, όχι δε διαγράφεσαι πρωτού περάσεις σε άλλη σχολή. Αν δεν περάσεις, μένεις εκεί που είσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GFrag17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Ερώτηση παιδιά, συγνώμη αν έχει ξαναπαντηθεί!

Εγώ που έβγαλα 6159, χρειάζεται να κάνω μηχανογραφικό μιας και δε περνάω πουθενά;

ΑΑ επίσης κινδυνεύω να μείνω στην τάξη; (Έβγαλα 15,8 στο πρώτο τετράμηνο και καθαρό 17 στο 2ο) Δεν έχω βγάλει 9,5 μέσο όρο στα μαθ.κατεύθυνσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Αν ο βαθμός πρόσβασης σου είναι κάτω από 10 και βγάζεις κάτω από 10000 μόρια χωρίς ειδικό μάθημα τότε δε μπορείς να υποβάλλεις μηχανογραφικό. Επειδή ο μικρότερος αριθμός μορίων είναι τα 8000 μόρια χωρίς ειδικό μάθημα που μπορεί να έχει ένας υποψήφιος για να μπορεί να υποβάλλει μηχανογραφικό, τότε δεν έχεις δικαίωμα να καταθέσεις μηχανογραφικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GFrag17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, με υπερκάλυψες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top