Απορίες και πληροφορίες για τα ΙΕΚ

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

!georgitsa!

Νεοφερμένος

Η !georgitsa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ναι εννοείται πως αλλιώς μαθαίνουν 300-400 ερωτήσεις ?

Η κάθε ειδικότητα έχει το δικό της .
Απλά πατάς την ειδικότητα στο google κ δίπλα γράφεις" απαντήσεις ΕΟΠΠΕΠ"
Και το παραγγέλνεις από το ίντερνετ ή από το βιβλιοπωλείο.
Ευχαριστώ πολύ! Και το σκεφτόμουν τι γίνεται στο τέλος με την πιστοποίηση μετά από όλο αυτόν τον όγκο με σημειώσεις!
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ! Και το σκεφτόμουν τι γίνεται στο τέλος με την πιστοποίηση μετά από όλο αυτόν τον όγκο με σημειώσεις!
Οι σημειώσεις που δίνουν οι καθηγητές δεν σχετίζονται με την πιστοποίηση. Τα διαβάζεις ξεχωριστά.
 

!georgitsa!

Νεοφερμένος

Η !georgitsa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

!georgitsa!

Νεοφερμένος

Η !georgitsa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.

Gorgina_srk

Νεοφερμένος

Η Gorgina_srk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Νηπιαγωγός. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω κατί. Φοιτώ σε Δημόσιο Ιεκ είμαι γ'εξάμηνο και σε ένα μάθημα έχω 8 απουσίες το όριο ειναι 4 με 5 αλλά έχω ενημερώσει το ιεκ ότι δουλευώ κ όλας. Λέτε να με βοηθήσουν ή θα χαρακτηριστεί ανεπαρκής η φοίτηση μου?
 

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Καθε ποτε γινονται οι αιτησεις για εισαγωγη σε σχολες διεκ και τι χρειαζεται;απλα τωρα που τελειωνω και παιρνω πτυχιο σκεφτομαι να παω σε δημοσιο ιεκ για βοηθος φαρμακειου
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Καθε ποτε γινονται οι αιτησεις για εισαγωγη σε σχολες διεκ και τι χρειαζεται;απλα τωρα που τελειωνω και παιρνω πτυχιο σκεφτομαι να παω σε δημοσιο ιεκ για βοηθος φαρμακειου
Κάθε Αύγουστο Σεπτέμβριο για τα διεκ
 

shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πατρών. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Ξερει κανενας τι τιμες παιζουν αυτη τη στιγμη στα ιδιωτικα ΙΕΚ ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top