Απορίες για κατατακτήριες

pinkheart

Νεοφερμένος

Η pinkheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Cha0s δεν με πιεζει κανενας συγγενης για το τι θα δηλωσω και συμφωνω σε αυτο που λες χημικο για εμενα ειναι πολυ καλυτερα.. Επισης οσον αφορα το ζωικης παραγωγης δεν το δηλωνω επισης γιατι δεν θελω να ασχοληθω με παραγωγικα ζωα αλλα συντροφιας, οχι ομως το οτι αν μου εφερναν ενα παραγωγικο δεν θα το βοηθουσα.. Επισης Cha0s δεν προκειται να ξενερωσω με την κτηνιατρικη.. Το εχω ψαξει πολυ το αντικειμενο, εχω διαβασει αρθρα για ασθενειες, φαρμακα κτλ και μου αρεσει εδω και καποια χρονια.. Απλα αυτη τη στιγμη βρισκομαι σε αδιεξοδο.
Εντωμεταξυ Αngelic_soulπολυ ενδιαφεροντα αυτα που ειπες αλλα ποιος ο λογος να τελειωσω χημικο και μετα να παω εξω για κτηνιατρικη; Αμα ειναι κατευθειαν εξω θα πηγαινα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.

pinkheart

Νεοφερμένος

Η pinkheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Ξερεις τι, με πιανει και το γαμωτο. Δεν εδωσα 2 φορες για να παρω τιποτα.. Μου εχουν διαλυσει την ψυχολογια. Ειδα και εσυ ξαναδινες φετος. Που στοχευεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Ξερεις τι, με πιανει και το γαμωτο. Δεν εδωσα 2 φορες για να παρω τιποτα.. Μου εχουν διαλυσει την ψυχολογια. Ειδα και εσυ ξαναδινες φετος. Που στοχευεις;

Φιλολογία θέλω εγώ.

Κι ο αδερφός μου έδωσε 2 φορές, και τελικά έφυγε έξω. Δεν έχει σημασία, αν υπάρχουν τα χρήματα φύγε έξω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelic_soul

Νεοφερμένος

Ο angelic_soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Cha0s δεν με πιεζει κανενας συγγενης για το τι θα δηλωσω και συμφωνω σε αυτο που λες χημικο για εμενα ειναι πολυ καλυτερα.. Επισης οσον αφορα το ζωικης παραγωγης δεν το δηλωνω επισης γιατι δεν θελω να ασχοληθω με παραγωγικα ζωα αλλα συντροφιας, οχι ομως το οτι αν μου εφερναν ενα παραγωγικο δεν θα το βοηθουσα.. Επισης Cha0s δεν προκειται να ξενερωσω με την κτηνιατρικη.. Το εχω ψαξει πολυ το αντικειμενο, εχω διαβασει αρθρα για ασθενειες, φαρμακα κτλ και μου αρεσει εδω και καποια χρονια.. Απλα αυτη τη στιγμη βρισκομαι σε αδιεξοδο.
Εντωμεταξυ Αngelic_soulπολυ ενδιαφεροντα αυτα που ειπες αλλα ποιος ο λογος να τελειωσω χημικο και μετα να παω εξω για κτηνιατρικη; Αμα ειναι κατευθειαν εξω θα πηγαινα..

Έξω η κτηνιατρική είναι 6 χρόνια τουλάχιστον και αν τυχόν χάσεις μάθημα άστα να πανε χάνεις το έτος... εκτός από Ρουμανία και αναλόγως το μάθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Έξω η κτηνιατρική είναι 6 χρόνια τουλάχιστον και αν τυχόν χάσεις μάθημα άστα να πανε χάνεις το έτος... εκτός από Ρουμανία και αναλόγως το μάθημα...

Η μεγαλύτερη βλακεία που άκουσα ποτέ! Παντού αν χάσεις μάθημα το ξαναδίνεις! Είτε είσαι Ρουμανία, είτε Αγγλία, είτε Γαλλία, είτε ΗΠΑ είτε Βουλγαρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinkheart

Νεοφερμένος

Η pinkheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Φιλολογια Cha0s; Αα εσυ εισαι θεωρητικος ;) Στο ευχομαι να περασεις! Και ο αδερφος σου το ξεπερασε τη δευτερη φορα; Εγω το εχω παρει κατακαρδα.. angel_soul βαβουρα αυτο :eek: αν και δυσκολα εξω καλα κανουν.. Οχι οπως εδω δεν πατας 6μηνο και κανεις δεν σου λεει τιποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelic_soul

Νεοφερμένος

Ο angelic_soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
'Αλλο δίνω μάθημα πάλι γιατί δεν το πέρασα και άλλο επαναλαμβάνω το 3ο έτος για ένα και μόνο μάθημα... και τρώω ένα χρόνο για να δώσω στην εξεταστική ένα μάθημα... Ξύπνα Ελληνικά γράφω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinkheart

Νεοφερμένος

Η pinkheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Ε το ιδιο με εδω γινεται αν δεν περασεις ενα μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
'Αλλο δίνω μάθημα πάλι γιατί δεν το πέρασα και άλλο επαναλαμβάνω το 3ο έτος για ένα και μόνο μάθημα... και τρώω ένα χρόνο για να δώσω στην εξεταστική ένα μάθημα... Ξύπνα Ελληνικά γράφω...

Έξω η κτηνιατρική είναι 6 χρόνια τουλάχιστον και αν τυχόν χάσεις μάθημα άστα να πανε χάνεις το έτος

ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΧΑΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑ, ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ ΕΤΟΣ.
Αυτό δεν είπες; Θα με τρελάνεις;

Φιλολογια Cha0s; Αα εσυ εισαι θεωρητικος ;) Στο ευχομαι να περασεις! Και ο αδερφος σου το ξεπερασε τη δευτερη φορα; Εγω το εχω παρει κατακαρδα..
Το ξεπέρασε τι να κάνει; Τουλάχιστον έγραψε καλύτερα απ' την πρώτη φορά οπότε κι αυτό θεωρείται επιτυχία.
Εφυγε έξω όμως και τώρα είναι κομπλέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Λοιπόν φαίνεται πως έχει τρομερό κόλλημα με την κτηνιατρική.
Αυτό είναι καλό και κακό.
Καλό επειδή σ'αρέσει πολύ να ασχοληθείς με αυτή την επιστήμη αλλά ταυτόχρονα κακό επειδή αυτή σου η εμμονή θα σε κυνηγά για όλη σου την ζωή αν δεν πραγματιποιήσεις το όνειρο σου και αυτό οδηγεί σε απερίσκεπτες ενέργειες μερικές φορές.
Αν υπάρχει η δυνατότηα να φύγεις για εξωτερικό κάντο χωρίς δεύτερη σκέψη αλλιώς είμαι της άποψης να δώσεις 3η φορά όπου πιστεύω θα περάσεις σίγουρα!!
Εδώ ένας γνωστός μου έδωσε 2 χρονιές και πέρασε κτηνιατρική, μπορεί να διάβαζε και τις 2 φορές από 15 ώρες την ημέρα αλλά ήταν ΧΑΖΟΣ. Μετά απ'αυτό πιστεύω ότι όλοι μπορούν να περάσουν εκεί που θέλουν αρκεί να έχουν θέσει τον στόχο που εσύ το έχεις κάνει και να φτιάξουν ένα σωστό πρόγραμμα.
Τώρα να μπεις χημικό, να το τελειώσεις σε 4+ χρόνια επειδή στα 4 ξέχνα το, και να σε τρώει κάθε μέρα αν θα δώσεις κατατακτήριες είναι μαρτύριο για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelic_soul

Νεοφερμένος

Ο angelic_soul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ναι αυτό έγραψα και σου λέω πως αν για παράδειγμα κάποιος κοπεί στο 1ο έτος στην ιστολογία στη Ρουμανία θα πάει στο 2ο έτος και απλά θα χρωστάει ένα μάθημα. Στη Τσεχία θα ξανακάνει το 1ο έτος παρακολουθώντας μόνο το μάθημα που δεν πέρασε. Δεν είναι το ίδιο λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinkheart

Νεοφερμένος

Η pinkheart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Guys καταρχην κοολαρετε κουβεντα κανουμε.. ZouGraF ναι εχω τρελο κολλημα με την κτηνιατρικη και μου εχει γινει πλεον εμμονη.. Απλα το να δινω 3η φορα ειναι τοσο ψυχοφθορο και ετσι οπως παει οι πανελληνιες ολο και.δυσκολευουν και δεν αντεχω 3η αποτυχια.. Και ναι.οι.κατατακτηριες ειναι βασανο αλλα δεν ξερω αν εχω και αλλη.επιλογη.. Δεν θα μπορουσα να σπουδασω κατι που δεν μου αρεσει.. Θα.ειμαι μια ζωη μιζερη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

El_Greko

Νεοφερμένος

Ο El_Greko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Ναι αυτό έγραψα και σου λέω πως αν για παράδειγμα κάποιος κοπεί στο 1ο έτος στην ιστολογία στη Ρουμανία θα πάει στο 2ο έτος και απλά θα χρωστάει ένα μάθημα. Στη Τσεχία θα ξανακάνει το 1ο έτος παρακολουθώντας μόνο το μάθημα που δεν πέρασε. Δεν είναι το ίδιο λοιπόν.
angelic_soul εχεις PM.Η αλλιως μπες στο chat του ischool!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
για ιατρικη με τις κατατακτηριες ξερει κανεις τι παιζει? απο μοριακη βιολογια μπορει καποιος να δωσει για να μπει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,092 μηνύματα.
για ιατρικη με τις κατατακτηριες ξερει κανεις τι παιζει? απο μοριακη βιολογια μπορει καποιος να δωσει για να μπει?

Ναι και ναι :P είσαι β λυκείου μην ψάχνεις τώρα για κατατακτηριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
τελειωσα φετος ... εχω ξεχασει να αλλαξω ρε φιλε το προφιλ :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,092 μηνύματα.
τελειωσα φετος ... εχω ξεχασει να αλλαξω ρε φιλε το προφιλ :Ρ

:P ε τοτε καλα κανείς και το ψάχνεις

Πας μόριακη βιολογια και μετα δίνεις εξετασεις Αλεξανδρούπολη δεν ακούγεται και άσχημο απλα να ξέρεις ότι δε θα δικαιούσαι ούτε βιβλια στη ιατρικη ούτε πάσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
τι αδικια ειναι αυτη?! δηλαδη σου δινουν την ευκαιρια να σπουδασεις εκει και δεν σου δινουν δικαιωματα?! ελεος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
για ιατρικη με τις κατατακτηριες ξερει κανεις τι παιζει? απο μοριακη βιολογια μπορει καποιος να δωσει για να μπει?
δεν έχω χρόνο να το αναλύσω, αν θες μεσω πμ ναι
αλλά από όσα άκουγα πριν μπω στην σχολή και όσο είμαι εδώ μέσα...
καλύτερα να δηλώσεις βιοχημεία παρά την μοριακή...
όμως όπως έγραψα στο θέμα της βιοχημείας..ξανασκέψου να δώσεις παρά να σπαταλήσεις 4 χρόνια για κάτι που δεν θα σου αρέσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top