Απορίες για κατατακτήριες

Δημήτρης Κ.

Νεοφερμένος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ωραία! Γιατί παράτησες τη Βοτανική; Ευκολη είναι! Βέβαια αυτο το μάθημα το έχω ξανακάνει στην άλλη σχολή που ήμουνα. Βέβαια η ύλη που έχει στο τμήμα σου είναι διπλάσια απο αυτή που είχα εγω. Η Βιολογία εμένα μου φαίνεται κάπως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Γιατι ετσι κι αλλιως μονο το 1ο εξαμηνο σκοπευω να παρακολουθησω και μετα θα ξαναδωσω για Ιατρικη (για 3η συνεχη φορα :P), απλα παω στη σχολη για να εχω κατι να κανω. Ε, η Βοτανικη μου ηταν παντα εμετικη σαν αντικειμενο, ειδα και το βιβλιο που εχει 150.000 λεπτομερειες για τα φυτα, δεν θελει και πολυ... :P Αμα σπασει ο διαολος το ποδαρι του και μεινω παλι εκτος Ιατρικης, αναγκαστικα φορτωνομαι τη Βοτανικη μεχρι το πτυχιο. :P

Στη Βιολογια δεν εχω βρει καν το βιβλιο, παντως μεχρι στιγμης τα καταλαβαινω στις παραδοσεις (κατι που δεν συνεβη ποτε στη Βοτανικη :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημήτρης Κ.

Νεοφερμένος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Κατάλαβα...Ευχομαι, τότε να περάσεις Ιατρική! Βίβλία δεν σας δίνουν οι καθηγητές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Καλο αυτο. :lol: Οχι βεβαια. Δεν ξερουμε καν με ποιο τροπο θα παρουμε τα βιβλια, και οι καθηγητες δεν μας λενε τιποτα γι'αυτο το θεμα. Καποια βιβλια πηγα στη βιβλιοθηκη της σχολης και τους εριξα μια ματια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημήτρης Κ.

Νεοφερμένος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Α! Κατάλαβα το γνωστό πρόβλημα...μάλλον προς το τέλος του εξαμήνου θα τα πάρετε. Πιθανά το κάνουν για να πηγαίνει κόσμος να παρακολουθεί θεωρίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Το προγραμμα των κατατακτηριων 2009 του τμηματος ειναι:
Στοιχεια Βοτανικης: 9/12/2009, 12-3 μμ
Στοιχεια Ζωολογιας: 10/12/2009, 12-3 μμ
Στοιχεια Γεν. Βιολογιας 11/12/2009, 12-3 μμ

Τωρα η υλη ειναι μεγαλη και βαρεθηκα να την γραψω. :P Παντως υπαρχει κρεμασμενη στον πινακα ανακοινωσεων που ειναι εξω απο τη γραμματεια της σχολης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημήτρης Κ.

Νεοφερμένος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Έγινε φιλε μου, σ' ευχαριστώ!!! Οσο για την υλη διαβάζω απο την περσινη κι ελπίζω οτι θα είναι ίδια και φέτος...! Περιμένω μήπως βγάλει στο internet την ύλη αλλά τίποτα... Θα τα πούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Παντως μην περιμενεις και πολλα απο το official site της σχολαρας μας... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λάουρα41950

Νεοφερμένος

Η Λάουρα41950 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας
Ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις για τις κατατακτηριες στην Ιταλικη Φιλολογια Αθηνων. Ειδα οτι θα παρουν με βαθμο πτυχιου και οχι με εξετασεις. Εχει ζητηση? μπορουμε να δουμε καπου περυσι ποσες αιτησεις εγιναν και για ποσες θεσεις?
Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Εγω θα ηθελα να ρωτησω κατι αλλο,αξιζει να δωσεις κατατακτηριες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
αμα θες πολυ να πας σε καποια αλλη σχολη ναι.!εγω θα το δοκιμασω παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λάουρα41950

Νεοφερμένος

Η Λάουρα41950 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
αμα θες πολυ να πας σε καποια αλλη σχολη ναι.!εγω θα το δοκιμασω παντως!


Συμφωνω μαζι σου. Οταν θελουμε κατι πρεπει να το προσπαθουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Κι εγώ το σκέφτομαι όταν με το καλό τελειώσω αλλά άμα είναι μόνο 4 θέσεις... Νομίζω δεν αξίζει καν να προσπαθήσω. Εκτός κι αν έχω καλό βαθμό πτυχίου, πράγμα δύσκολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Για ποια σχολή Γιώργο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Για κάποιο ΑΕΙ. Τώρα ποιο, δεν έχω αποφασίσει και ούτε το σκέφτομαι, εφόσον αργώ ακόμα να τελειώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
απο τις σχολες διετους φοιτησης οπως της αστυνομιας παιρνεις βαθμο πτυχιου?πως μπαινει κατατακτηριες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λεβέντης Θεόδ.

Νεοφερμένος

Ο Λεβέντης Θεόδ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δικαιούται βιβλία και συγράμματα ένας φοιτητής του ΤΕΙ Πάτρας που έχει μπει από κατάταξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λεβέντης Θεόδ.

Νεοφερμένος

Ο Λεβέντης Θεόδ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά.Έχω περάσει από κατατακτήριες στο ΤΕΙ Πάτρας.Τελικά δικαιούνται βιβλία και συγράμματα, όσοι έχουν περάσει με αυτόν τον τρόπο γιατί είναι μεγάλο πρόβλημα την περίοδο των εξετάσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoiGR

Νεοφερμένος

Η zoiGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδιά!

έχω τελειώσει Πολυτεχνείο Κρήτης και σκέφτομαι του χρόνου να δώσω κατατακτήριες για Νομική. Έχω καμιά ελπίδα μια και η σχολή που έχω τελειώσει ουδεμία σχέση έχει με νομική? Ή στις κατατακτήριες πρέπει το αντικείμενο σπουδών να είναι συναφές?
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
όχι δεν πρέπει να είναι συναφές...π.χ αν εισαι φιλολογος μπορεις να δωσεις και για ιατρικη,δινοντας εξετασεις τα αντιστοιχα μαθηματα,με πολυ διαβασμα φυσικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top