Απορία για rapid test

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Θα πάω ως επισκέπτρια σε νοσοκομείο τη δεύτερα και μου είπαν ότι πρέπει να κάνω ραπίντ αν και είμαι πλήρως εμβολιασμενη. Δεν έχω ξανά κάνει . Δευτέρα πρωί θα πάω ποτέ να το κάνω ;;; Αύριο μπορώ ;;; Μέχρι πόσες ώρες διάρκει;;
 

Panos_02

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Panos_02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Τσοτίλι (Κοζάνη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Λενε 48 ώρες, συνηθως ειναι λίγο λιγότερο. Πας και δευτερα πρωι αν θες, αμα πας στου ΕΟΔΥ είναι τζαμπε
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.

Panos_02

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Panos_02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Τσοτίλι (Κοζάνη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Αφού όλοι πληρώνουν
Οι εμβολίασμενοι κάνουν και τζαμπα παντα στου ΕΟΔΥ. Αμα πας σε φαρμακειο πλήρωνει κανονικα. Αυτο ισχυε μεχρι και κανα 2 βδομαδες πριν που εκανα τελευταια φορα, αν και δεν πιστευω να αλλαξε κατι
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Οι εμβολίασμενοι κάνουν και τζαμπα παντα στου ΕΟΔΥ. Αμα πας σε φαρμακειο πλήρωνει κανονικα. Αυτο ισχυε μεχρι και κανα 2 βδομαδες πριν που εκανα τελευταια φορα, αν και δεν πιστευω να αλλαξε κατι
Αααα δεν το ήξερα ευχαριστώ πολύ
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,773 μηνύματα.
Ναι, αν είσαι εμβολιασμενη, δικαίου σε δωρεάν όσα ραπίντ τεστ θέλεις.
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Ο ΕΟΔΥ κάνει δωρεάν σε εμβολιασμένους αλλα κάποιες φορές αργει πολύ να τα ανεβάσει στο gov. Εμενα την τελευταία φορά το ανέβασαν την άλλη μέρα το πρωί….
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Ο ΕΟΔΥ κάνει δωρεάν σε εμβολιασμένους αλλα κάποιες φορές αργει πολύ να τα ανεβάσει στο gov. Εμενα την τελευταία φορά το ανέβασαν την άλλη μέρα το πρωί….
Εμένα στο gov (βέβαια έιχα νοσήσει και δεν είμαι εμβολιασμενη )μου έλεγε δεν βγαίνουν αποτελέσματα από δημόσιες δομές...αλλά ίσως επειδή είμαι νοσησαντας κι όχι εμβολιασμενη
 

Panos_02

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Panos_02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Τσοτίλι (Κοζάνη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Ο ΕΟΔΥ κάνει δωρεάν σε εμβολιασμένους αλλα κάποιες φορές αργει πολύ να τα ανεβάσει στο gov. Εμενα την τελευταία φορά το ανέβασαν την άλλη μέρα το πρωί….
Αμα τους πειρς οτι το βιαζεσαι συνηθως το κανουν μεσα σε ενα 2ωρο το πολύ, μεχρι τωρα δλδ και χωρις να τους το πω παντα το ανεβαζαν γρηγορά (3-4 ωρες)
Εμένα στο gov (βέβαια έιχα νοσήσει και δεν είμαι εμβολιασμενη )μου έλεγε δεν βγαίνουν αποτελέσματα από δημόσιες δομές...αλλά ίσως επειδή είμαι νοσησαντας κι όχι εμβολιασμενη

Στους εμβολιασμενους βγαινει σιγουρα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top