Απλά φίλοι ή κάτι παραπάνω;

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
απλα φιλοι 'η κατι παραπανω???πως το καταλαβαινετε οτι καποιος σας αγαπα ή εστω νιωθει κατι ιδιαιτερο για εσας....????:worry:

πειτε βρε παιδια ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ανάλογα την περίπτωση.Υπαρχουν καπου στα 7 δις ανθρωποι πανω στον πλανήτη,τοσες ειναι και οι περιπτωσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
xmm....αγκαλιες και τετοια ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
απλα φιλοι 'η κατι παραπανω???πως το καταλαβαινετε οτι καποιος σας αγαπα ή εστω νιωθει κατι ιδιαιτερο για εσας....????:worry:


Χμμ,τωρα τι να σου πω,σχετικο ειναι αυτο,αναλογα και με το ατομο που εχεις απενταντι σου και ποσο θαρρος θα του δωσεις και..και...και:hmm:
Προσωπικα τους κανω βασανιστηρια:Pτους αφηνω να δω μεχρι ποσο αντεχουν να επιμενουν για να με κερδισουν και κατα ποσο εχουν τα @@ να το δειχνουν:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Χμμ,τωρα τι να σου πω,σχετικο ειναι αυτο,αναλογα και με το ατομο που εχεις απενταντι σου και ποσο θαρρος θα του δωσεις και..και...και:hmm:
Προσωπικα τους κανω βασανιστηρια:Pτους αφηνω να δω μεχρι ποσο αντεχουν να επιμενουν για να με κερδισουν και κατα ποσο εχουν τα @@ να το δειχνουν:hmm:


χαχα εγραψε...:flowers::rofl::rofl:

να σας εξηγησω πως εχει η κατασταση.... δεν μπορω να καταλαβω αν ενας συμμαθητης μου νιωθει κατι για εμενα ....οι περισσοτερες κοπελες (φιλες,συμμαθητριες κλπ )λενε κατα λεξη οτι πρεπει να επισκεφτω οφθαλμιατρο για να μην το βλεπω...αλλα πραγματικα δεν ξερω...πιο συγκεκριμενα δεν μπορω να κατανοησω την συμπεριφορα του αρκετες φορες...δηλαδη οταν βγαινουμε οι 2 μας ολα ειναι τελειως διαφορετικα ...οταν λυνουμε μαζι ασκησεις χημειας φυσικης κλπ ολα ειναι τελεια!!!!πηγαινουμε στα πιο ρομαντικα μερη περπατοντας στημ βροχη πολλες φορες αγκαλια ...πολλες φορες ομως αλλαζει...οταν οι αλλοι φιλοι μας ειναι μπροστα ειναι διαφορετικος..και δεν μπορω να καταλαβω τιποτα..any help??????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
να σας εξηγησω πως εχει η κατασταση.... δεν μπορω να καταλαβω αν ενας συμμαθητης μου νιωθει κατι για εμενα ....οι περισσοτερες κοπελες (φιλες,συμμαθητριες κλπ )λενε κατα λεξη οτι πρεπει να επισκεφτω οφθαλμιατρο για να μην το βλεπω...αλλα πραγματικα δεν ξερω...πιο συγκεκριμενα δεν μπορω να κατανοησω την συμπεριφορα του αρκετες φορες...δηλαδη οταν βγαινουμε οι 2 μας ολα ειναι τελειως διαφορετικα ...οταν λυνουμε μαζι ασκησεις χημειας φυσικης κλπ ολα ειναι τελεια!!!!πηγαινουμε στα πιο ρομαντικα μερη περπατοντας στημ βροχη πολλες φορες αγκαλια ...πολλες φορες ομως αλλαζει...οταν οι αλλοι φιλοι μας ειναι μπροστα ειναι διαφορετικος..και δεν μπορω να καταλαβω τιποτα..any help??????:(

Eαν εσένα σου αρέσει μπορεις να του το δείχνεις.Αν καθε μερα προχωράτε λιγο ειστε σε σωστο δρομο.Αν σου φερει την κοπελα του να τη γνωρισεις αρχισε να ανησυχεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SOFIA19

Νεοφερμένος

Η SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Aν ο φίλος σου νιώθει κάτι παραπάνω για σενα θα το διακρίνεις απο την αλλαγή της συμπεριφοράς του,π.χ. θα αυξήσει τα κοπλιμέντα του,θα ρωτάει πιο προσωπικά πράγματα(αν είσαι δεσμευμένη )και διάφορα τέτοια.Σίγουρα στην αρχή θα σε φέρει σε δύσκολη θέση μεχρι να εκδηλώσει φανερά πλέον τα πραγματικά του αισθήματα.Υπομονή και ο καιρός θα δείξει,διασκέδασέ το αρχικά ή αν έρχεσαι σε δύσκολη θέση ξεκαθάρισέ το:)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Πολυ απλα συνηθως θα με κοιταξει διαφορετικα με ενα τροπο που θα τον καταλαβω ή μπορει να μου μιλησει για κατι ασχετο και να το καταλαβω παλι απο το ποσο ασχετο ειναι ..... εεε αυτα κανουν συνηθως :D
σχετικα με το θαρρος που λεει και η Pure θα συμφωνησω καθως απο εκει βγηκε και το ρητο ''δωσε θαρρος στον χωριατη...''
και τωρα τσοφ:P

edit: συνηθισμενο φαινομενο....πιστευω πως δεν αξιζει γιατι αν αξιζε θα εδειχνε τα συναισθηματα μπροστα στους αλλους χωρις κανενα κομπλεξ......και κανει ακριβως το αντθετο....!

εγω λεω να μην ασχοληθεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Εξαρτάτε βέβαια και απο την κατηγορία των ανδρών στην οποία ανήκει.
Εγώ π.χ που για μπόλικα χρόνια είχα καβαλήσει το καλάμι γιατί είχα μπόλικες κατακτήσεις δεν έδειχνα ποτέ τα αισθήματα μου,ειδικά μπροστά στην παρέα μου..Ε,μέχρι που βρέθηκε κάποια που με τύλιξε και εμένα και έστρωσα x)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Αχμ, και οι φίλοι μας μας αγαπάνε. (Αν όντως είναι φίλοι.)

Από εκεί και πέρα, ως απάντηση στην ερώτησή σου... συνηθέστερα, δεν το καταλαβαίνω. (δεν είσαι μόνη :who: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
χμμμ θελει πολυ σκεψη φαινεται το πραγμα ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Στην έσχατη περίπτωση βάλε κάποιον άλλον να τον ψαρέψει αν ενδιαφέρεσαι! Και εγώ έχω έναν κολλητό ο οποίος σε κάποια φάση μου φαίνονταν ότι με κοιτάει με περισσότερη τρυφερότητα από πριν... Και πράγματι τελικά έτσι ήταν... Μόνο που επρόκειτο για φιλική-αδερφική αγάπη!:) Ποτέ δεν ξέρεις! Αν αξίζει, στο κάτω κάτω πάνε στα ίσα και ρώτα τον τι πρόβλημα έχει... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
hmmmm.......και εγω αυτο μαλλον θα κανω..

ALWAYS LOOK ON THE BRIGHT SIDE OF LIFE!!!

τηλεφωνα,αγκαλιες,προσωπικες βολτες,συνοδια απο φροντιστηριο σε φροντιστηριο, συζητησεις σε πανεμρφα μερη δεν δηλωνουν καποια πραγματα παραπανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Παω μαζι μαθημα με μια κοπελα αρχαια και μαθηματικα.Παμε βολτες ειμαστε στο ιδιο σχολειο.Τα χει με καποιον αλλα πηγαινουμε παντα μαζι βολτα.Την αγαπω αλλα επειδη ξερω πως δεν με θελει ποτε δεν θα μαθει την τοση μεγαλη αγαπη που της εχω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Παω μαζι μαθημα με μια κοπελα αρχαια και μαθηματικα.Παμε βολτες ειμαστε στο ιδιο σχολειο.Τα χει με καποιον αλλα πηγαινουμε παντα μαζι βολτα.Την αγαπω αλλα επειδη ξερω πως δεν με θελει ποτε δεν θα μαθει την τοση μεγαλη αγαπη που της εχω:redface:

ισως καποια στιγμη χωρισει κ μπορεσεις να της το πεις...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love 2 b hated

Νεοφερμένος

Η love 2 b hated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ισως καποια στιγμη χωρισει κ μπορεσεις να της το πεις...:(
ή να της το πεις για να χωρισει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
ή να της το πεις για να χωρισει...:P
Χαχα ναι σωστό! Όπως νομίζεις ότι δεν σε θέλει, έτσι μπορεί να νομίζει και αυτή ότι δεν την θέλεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
χαχα εγραψε...:flowers::rofl::rofl:

να σας εξηγησω πως εχει η κατασταση.... δεν μπορω να καταλαβω αν ενας συμμαθητης μου νιωθει κατι για εμενα ....οι περισσοτερες κοπελες (φιλες,συμμαθητριες κλπ )λενε κατα λεξη οτι πρεπει να επισκεφτω οφθαλμιατρο για να μην το βλεπω...αλλα πραγματικα δεν ξερω...πιο συγκεκριμενα δεν μπορω να κατανοησω την συμπεριφορα του αρκετες φορες...δηλαδη οταν βγαινουμε οι 2 μας ολα ειναι τελειως διαφορετικα ...οταν λυνουμε μαζι ασκησεις χημειας φυσικης κλπ ολα ειναι τελεια!!!!πηγαινουμε στα πιο ρομαντικα μερη περπατοντας στημ βροχη πολλες φορες αγκαλια ...πολλες φορες ομως αλλαζει...οταν οι αλλοι φιλοι μας ειναι μπροστα ειναι διαφορετικος..και δεν μπορω να καταλαβω τιποτα..any help??????:(
Λοιπόν εγώ πιστεύω πως ίσως νιώθει κάτι, αλλά όταν είναι μπροστά οι φίλοι σας ντρέπεται ή δε θέλει να καταλάβουν κάτι.
Αν θες ίσως μπορείς να το διαπιστώσεις με το να τον κάνεις να ζηλέψει; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
xmmm
Λοιπόν εγώ πιστεύω πως ίσως νιώθει κάτι, αλλά όταν είναι μπροστά οι φίλοι σας ντρέπεται ή δε θέλει να καταλάβουν κάτι.
Αν θες ίσως μπορείς να το διαπιστώσεις με το να τον κάνεις να ζηλέψει; ;)


χμμμμμ....δηλαδη???:redface:


μπερδεματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1δεν μπορω να καταλαβω....δεν μπορω να καταλαβωω...αγκαλιες,ρομαντικα μερη,τηλεφωνα αργα το βραδυ για τα διαγωνισματα,προτασεις για συναντησεις,πλακεςκλπ και τωρα αυτα σιγα σιγα να αρχισουν να χανονται...τι θα γινει φιλε μου με εμας????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
xmmm

χμμμμμ....δηλαδη???:redface:


μπερδεματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1δεν μπορω να καταλαβω....δεν μπορω να καταλαβωω...αγκαλιες,ρομαντικα μερη,τηλεφωνα αργα το βραδυ για τα διαγωνισματα,προτασεις για συναντησεις,πλακεςκλπ και τωρα αυτα σιγα σιγα να αρχισουν να χανονται...τι θα γινει φιλε μου με εμας????????????????????????????
:kissing::kissing::rolleyes::tongue:εσεις τι πιιστευετεε???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top