Αναστολή σπουδών - πως χορηγείται και τι συνέπειες έχει;

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
νομίζω αν έχουν δηλωθεί μαθήματα δεν μπορείς...το χάνεις το εξάμηνο..
ή μπορείς? και μόνο αν έχεις πάρει βιβλία μπορείς αρκεί να τα επιστρέψεις?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
νομίζω αν έχουν δηλωθεί μαθήματα δεν μπορείς...το χάνεις το εξάμηνο..
ή μπορείς? και μόνο αν έχεις πάρει βιβλία μπορείς αρκεί να τα επιστρέψεις?
καλα οταν εχεις παρει βιβλια κατα τελος νοεμβρη το εχεις χασει.
αλλα και οταν εχεις δηλωσει μαθημτα τρως κλωτσιες εκτος και πεσεις σε γλυκουλα γραμματεα
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
καλα οταν εχεις παρει βιβλια κατα τελος νοεμβρη το εχεις χασει.
αλλα και οταν εχεις δηλωσει μαθημτα τρως κλωτσιες εκτος και πεσεις σε γλυκουλα γραμματεα

εε..ναι..

οπότε η κοπελιά παραπάνω σε τι φάση βρίσκεται?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
εε..ναι..

οπότε η κοπελιά παραπάνω σε τι φάση βρίσκεται?
Λες για την εριφυλη?...νομιζω οτι ειναι νωρις για δηλωση μαθηματων στους παλιους..μαλλον μετα τις 15/10 θα τους καλεσουν ,,,η δηλωση μαθηματων ειναι επιπονη δουλεια για την γραμματεια. Πρεπει να τσεκαρουν τι εκανε καθε φοιτητης και να πουν το ΟΚ.
 

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Καλησπερα ποσο καιρο σου δινουν αναστολη σπουδων λογω στρατευσης αν εισαι σε μεταπτυχιακο;
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Καλησπερα ποσο καιρο σου δινουν αναστολη σπουδων λογω στρατευσης αν εισαι σε μεταπτυχιακο;
Στα περισσότερα μεταπτυχιακα η μέγιστη αναστολή είναι δύο ακαδημαϊκά εξάμηνα. Κοίταξε ομως για σιγουριά και στον οδηγό σπουδών, λογικά θα το γράφει.
 

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Στα περισσότερα μεταπτυχιακα η μέγιστη αναστολή είναι δύο ακαδημαϊκά εξάμηνα. Κοίταξε ομως για σιγουριά και στον οδηγό σπουδών, λογικά θα το γράφει.
Αυτο ηξερα και εγω.Αλλα εκει γραφει για 1 εξαμηνο και με παραξενευει.Να ρωτησω καλυτερα στην γραμματεια για να βγαλω ακρη λες ή τον διευθυντη του μεταπτυχιακου;Σε ευχαριστω παντως που μου απαντησες :give_rose::):morning1:
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Αυτο ηξερα και εγω.Αλλα εκει γραφει για 1 εξαμηνο και με παραξενευει.Να ρωτησω καλυτερα στην γραμματεια για να βγαλω ακρη λες ή τον διευθυντη του μεταπτυχιακου;Σε ευχαριστω παντως που μου απαντησες :give_rose::):morning1:
Προσωπικά θα ρωταγα τον διευθυντή γιατί οι γραμματείες δεν πολυφημιζονται για την βοήθεια τους 😂
Μήπως είναι ετήσιο μεταπτυχιακό ; γιατί όντως 1 εξάμηνο μου φαίνεται και εμένα πολύ παράξενο
 

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Προσωπικά θα ρωταγα τον διευθυντή γιατί οι γραμματείες δεν πολυφημιζονται για την βοήθεια τους 😂
Μήπως είναι ετήσιο μεταπτυχιακό ; γιατί όντως 1 εξάμηνο μου φαίνεται και εμένα πολύ παράξενο
Oχι ειναι εξαμηνιαιο μεταπτυχιακο ...δεν ειναι σε στυλ εαπ που ειναι ετησια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Προσωπικά θα ρωταγα τον διευθυντή γιατί οι γραμματείες δεν πολυφημιζονται για την βοήθεια τους 😂
Μήπως είναι ετήσιο μεταπτυχιακό ; γιατί όντως 1 εξάμηνο μου φαίνεται και εμένα πολύ παράξενο


Οχι ειναι εξαμηνιαιο μεταπτυχιακο οχι ετησιο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top