Αναζήτηση φροντιστηρίων / καθηγητών για πανελλήνιες

Johnthegreek

Νεοφερμένος

Ο Johnthegreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλη την ομάδα,

Ζω και εργάζομαι στο εξωτερικο. Θέλω να ξεκινήσω διαδικτυακα μαθήματα για να δώσω Πανελληνιες το 2022. Είμαι θεωρητική κατεύθυνση και δε ξέρω ποια φροντιστηρια είναι καλά. Ψάχνω καθηγητές για ιδιαίτερα αλλά δεν ξέρω αν κάνουν καλή δουλειά. Μπορείτε ίσως να με βοηθήσετε; Κατά προτίμηση ψάχνω στο Ηράκλειο Κρήτης (όχι όμως απαραίτητα εκεί)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

*Δε δίνω με τους ομογενείς, καθώς έχω αποφοιτήσει στην Ελλάδα.

**το παρόν μήνυμα δεν αποτελεί διαφήμιση καθηγητή/φροντιστηριου
 

Anna 16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Anna 16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλη την ομάδα,

Ζω και εργάζομαι στο εξωτερικο. Θέλω να ξεκινήσω διαδικτυακα μαθήματα για να δώσω Πανελληνιες το 2022. Είμαι θεωρητική κατεύθυνση και δε ξέρω ποια φροντιστηρια είναι καλά. Ψάχνω καθηγητές για ιδιαίτερα αλλά δεν ξέρω αν κάνουν καλή δουλειά. Μπορείτε ίσως να με βοηθήσετε; Κατά προτίμηση ψάχνω στο Ηράκλειο Κρήτης (όχι όμως απαραίτητα εκεί)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

*Δε δίνω με τους ομογενείς, καθώς έχω αποφοιτήσει στην Ελλάδα.

**το παρόν μήνυμα δεν αποτελεί διαφήμιση καθηγητή/φροντιστηριου
Ερώτηση: Αφού θέλεις διαδικτυακά μαθήματα γιατί προτιμάς να είναι στο Ηράκλειο Κρήτης;
Εγώ μπορώ να σου συστήσω διαδικτυακό φροντιστήριο της Θεσσαλονίκης (με πολύ καλές επιδόσεις στις ανθρωπιστικές), αλλά δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το γράψω για να μην θεωρηθεί διαφήμιση.
 

Johnthegreek

Νεοφερμένος

Ο Johnthegreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ερώτηση: Αφού θέλεις διαδικτυακά μαθήματα γιατί προτιμάς να είναι στο Ηράκλειο Κρήτης;
Εγώ μπορώ να σου συστήσω διαδικτυακό φροντιστήριο της Θεσσαλονίκης (με πολύ καλές επιδόσεις στις ανθρωπιστικές), αλλά δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το γράψω για να μην θεωρηθεί διαφήμιση.
Μπορείς να μου στείλεις προσωπικό μήνυμα ;
 

Anna 16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Anna 16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Μόλις σου έστειλα προσωπικό μήνυμα.
 

Dimitris9

Δραστήριο μέλος

Ο Dimitris9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Δε θεωρείται διαφήμιση πολλές φορες εχουμε προτείνει φροντιστηρια κ καθηγητές εδω .. κ εγω θα ηθελα να μαθω καλο διαδικτυακό φροντ για εκθεση κ αρχαία
 
Top