Αναγνώριση επαγγελματικών δικαιωμάτων (μβγ κ βιολογικό)

Nemesiis

Νεοφερμένος

Η Nemesiis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Από όσο γνωρίζω τόσο οι απόφοιτοι του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής όσο και αυτοί του Βιολογικού έχουν ίδια δικαιώματα και "αναγνωρίζονται" και οι δυο ως βιολόγοι στην Ελλάδα. Μπορεί καποιος να μου εξηγήσει αν ισχύει και το ίδιο για το εξωτερικό? (Δηλαδή εάν στο εξωτερικό ένας απόφοιτος μβγ έχει τον τίτλο του "σκετου" βιολόγου και ίδια δικαιώματα με αυτόν) Μου φαίνεται λίγο κουλό που η εξειδίκευση του τμήματος ΜΒΓ πάει χαμένη...
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.
Από όσο γνωρίζω τόσο οι απόφοιτοι του τμήματος Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής όσο και αυτοί του Βιολογικού έχουν ίδια δικαιώματα και "αναγνωρίζονται" και οι δυο ως βιολόγοι στην Ελλάδα. Μπορεί καποιος να μου εξηγήσει αν ισχύει και το ίδιο για το εξωτερικό? (Δηλαδή εάν στο εξωτερικό ένας απόφοιτος μβγ έχει τον τίτλο του "σκετου" βιολόγου και ίδια δικαιώματα με αυτόν) Μου φαίνεται λίγο κουλό που η εξειδίκευση του τμήματος ΜΒΓ πάει χαμένη...
Στο εξωτερικό κοιτάνε τον τίτλο του τμήματος!
Molecular biologist ο ένας biologist ο άλλος
Οι μεν έχουν εξειδίκευση οι δε όχι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top