Αναβολή για σπουδές

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Αυτό μου δημιουργεί νέα απορία. Τι συμβαίνει στην περίπτωση που εγώ για τον χ ή ψ λόγο αποφασίσω να παρατήσω την σχολή μου και διακόψω την αναβολή μου για να πάω στρατό χωρίς να έχω πάρει πτυχίο; Τι θα μου πουν στην στρατολογία;
Τίποτα. Δεν θα έχεις κάποιο πρόβλημα καθώς εσύ ο ίδιος την διέκοψες. Δεν είχε τελειώσει από μόνη της. Είχα ένα σκασμό συμφοιτητές που μέσα στην καραντίνα πήγαν στρατό διακόπτοντας την αναβολή τους.
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Τίποτα. Δεν θα έχεις κάποιο πρόβλημα καθώς εσύ ο ίδιος την διέκοψες. Δεν είχε τελειώσει από μόνη της. Είχα ένα σκασμό συμφοιτητές που μέσα στην καραντίνα πήγαν στρατό διακόπτοντας την αναβολή τους.

Η καραντίνα με τις online εξεταστικές ήταν ο πιο εύκολος τρόπος να πάρει πτυχίο κάποιος. Ξέρω άτομα που πέρασαν 10 μαθήματα σε μια εξεταστική, από το σπίτι. Εν τέλει, οι συμφοιτητές σου καλή επιλογή έκαναν;
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Η καραντίνα με τις online εξεταστικές ήταν ο πιο εύκολος τρόπος να πάρει πτυχίο κάποιος. Ξέρω άτομα που πέρασαν 10 μαθήματα σε μια εξεταστική, από το σπίτι. Εν τέλει, οι συμφοιτητές σου καλή επιλογή έκαναν;
Υποθέτω καλή μιας και ξεμπερδεψαν με αυτή την αηδία αφού εναλλακτικά θα κάθονταν σπίτι 24/7.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Οι εξεταστικες της καραντινας ηταν οι χειρότερες..
Οι περισσοτεροι καθηγηταραδες ανιδεοι και αυτοι βαρεσαν στο ψαχνο... 4 θεματα σε 1.15
Και 15' να σκαναρεις και να ανεβασεις.
Ουτε με αιτηση στον αγιο φανουριο δεν βγαινανε..
Το 5 ηταν το αριστα
Αστερι μοναχο και εγω ειχα ρυθμισει το σκανερ στο καλο, στα 150. Μικρη και η γραμμη του ιντερνετ... ετρεχε και το ρολοι πιο γρηγορα...κολαση και εφιαλτης μαζι
 
Τελευταία επεξεργασία:

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Τελικα βρηκα καποια ακρη.Παρουσιαζομαι τον Μαρτη αλλα μου ειπαν οτι μπορω να παρω τριμηνη αναβολη για κοινωνικους λογους και να παρουσιαστω Ιουλιο.Αλλα δε ξερω αν με συμφερει να μπω Ιουλιο
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Τελικα βρηκα καποια ακρη.Παρουσιαζομαι τον Μαρτη αλλα μου ειπαν οτι μπορω να παρω τριμηνη αναβολη για κοινωνικους λογους και να παρουσιαστω Ιουλιο.Αλλα δε ξερω αν με συμφερει να μπω Ιουλιο
ο ιουλιος ειναι σκληρος μηνας ,,,, οι στρατωνες δεν εχουν κλιματισμο
και οι ποριες με ζεστη αστα.
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Οι εξεταστικες της καραντινας ηταν οι χειρότερες..
Οι περισσοτεροι καθηγηταραδες ανιδεοι και αυτοι βαρεσαν στο ψαχνο... 4 θεματα σε 1.15
Και 15' να σκαναρεις και να ανεβασεις.
Ουτε με αιτηση στον αγιο φανουριο δεν βγαινανε..
Το 5 ηταν το αριστα
Αστερι μοναχο και εγω ειχα ρυθμισει το σκανερ στο καλο, στα 150. Μικρη και η γραμμη του ιντερνετ... ετρεχε και το ρολοι πιο γρηγορα...κολαση και εφιαλτης μαζι
Εμείς σε κάποια μαθήματα είχαμε και προφορικες εξετάσεις και μάλιστα ο βαθμός τους υπερισχουσε την γραπτών.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Εμείς σε κάποια μαθήματα είχαμε και προφορικες εξετάσεις και μάλιστα ο βαθμός τους υπερισχουσε την γραπτών.
τι μελες τωρα...
8 εγραψα γραμμικη και μετα ελα για προφορικη ....παρε 4 ...κλέφτρονι
εισαι

μα εγω τι ?λες και δινεις χρονο να ανοιξω βιβλιο...
τιποτα εισαι κλεφτρονι... κοβεσαι
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top