Ακαδημαϊκή ταυτότητα σε ψηφιακή μορφή (Πάσο)

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς πώς θα προσθέσω το πάσο μου ψηφιακά στο κινητό; Με ενημέρωσαν πως πρέπει να μπω στο academic id, αλλά όταν το κάνω μου εμφανίζει την μορφή της ταυτότητας μόνο από την μπροστινή όψη, σαν προεπισκόπηση, ενώ αυτό που θέλω εγώ είναι να φαίνεται και από τις δύο και "να γυρνάει" όπως μου είπαν. Ξέρει κάποιος τι πρέπει να κάνω;
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τις όποιες απαντήσεις!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς πώς θα προσθέσω το πάσο μου ψηφιακά στο κινητό; Με ενημέρωσαν πως πρέπει να μπω στο academic id, αλλά όταν το κάνω μου εμφανίζει την μορφή της ταυτότητας μόνο από την μπροστινή όψη, σαν προεπισκόπηση, ενώ αυτό που θέλω εγώ είναι να φαίνεται και από τις δύο και "να γυρνάει" όπως μου είπαν. Ξέρει κάποιος τι πρέπει να κάνω;
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τις όποιες απαντήσεις!
Ναι..υπηρχε η πληρης επισκοπηση και εμπρος και πισω ...εστι την ηξερα τοτε που την εκανα...τωρα δειχνει μονο εμπρος. Τα εχουν αλλαξει.
Σχετικα με το ηλεκτρονικο φαϊλ της για το κινητο εχει μια ανακοινωνη που λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμο προς το παρον

1703201733043.png
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
Αα μάλιστα. Ευχαριστώ πολύ!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top