Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Τι να πει κανείς... Από τη μία είναι να λυπάσαι τον ΠΑΟΚ που χανει το πρωταθλημα απο εναν ανεγκεφαλο οπαδό του, από την άλλη όμως ο ΠΑΟΚ πληρώνει την αλαζονεια του κόσμου του και το οτι πέρσι νίκησε ετσι τον ΠΑΟ στη Λεωφόρο με θέατρα του Ιβιτς. Ο Γκαρθία είναι σαφες ότι επαιζε θεατρο, αλλα οι ιδιοι οι οπαδοι του ΠΑΟΚ δεν θα πρεπε εξαρχής να του δωσουν τετοιο δικαίωμα γιατί αυτος θα το εκμεταλλευόταν όπως και επραξε.Ο νόμος πρέπει, επίσης, να αλλάξει, δε γίνεται εξαιτίας ενός ανεγκέφαλου να την πληρλωνει όλη η ομάδα (σε αντίθεση για παράδειγμα, με τα επεισόδια μετά το ΟΣΦΠ-ΑΕΚ όπου τα επεισόδια έγιναν ούτε από εναν ούτε από δύο αλλα από πολλούς παραπάνω). Ένα ειναι σίγουρο: ότι σήμερα ο Ολυμπιακος εφυγε με το καλύτερο δυνατό αποτελεσμα από την Τουμπα..

Τι παει να πει να αλλαξει ο νομος δεν γινεται εξαιτιας ενος ανεγκεφαλου να την πληρωνει ολη η ομαδα; Αμα ειναι ετσι φιλαρακο παω και εγω να σαπισω παικτες της αεκ και του παοκ για να παρω νικη και ας μπω φυλακη.Ο νομος μια χαρα ειναι.
Στο κατω κατω η ομαδα ευθυνεται και οχι ο ανεγκεφαλος οπαδος.Γιατι τον αφησε να μπει και δεν τον ηλεγξε; Δεν ηταν και στην 4 να πεις αντε ας παει στα κομματια μπηκε οπως μπηκε.Στα επισημα ηταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,286 μηνύματα.
Σωστη η κινηση του ολυμπιακου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τιποτε δεν καιει τον ολυμπιακο.Απ'την στιγμη που χτυπησε αντικειμενο τον προπονητη και "τραυματιστηκε" ληγει εκει το λεει ο κανονισμος.Ο κυριος Γκαρθια πολυ καλα εκανε και φερθηκε εξυπνα.Ας μην ξεχναμε και τον κυριο Ιβιτς στην λεωφορο περυσι που με ενα αδειο κουτακι μπυρας "εκλεψε" την νικη απ'τον παναθηναικο

Εγώ απλά λέω ότι αν στο φύλλο αγώνα γράφτηκε ότι ο προπονητής έφυγε το γήπεδο ενώ ο ιατρός του γηπέδου είπε ότι δεν έχει κάτι τότε ίσως καίει τον Ολυμπιακό. Τώρα μένει να δούμε τι έχει γραφτεί στο φύλλο αγώνα. Αν όντως τραυματίστηκε τότε θα τιμωρηθεί ο ΠΑΟΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Το φύλλο αγώνα καίει τον Ολυμπιακό γιατί έφυγε από το ματς χωρίς να το διακόψει ο διαιτητής.
Εγώ απλά λέω ότι αν στο φύλλο αγώνα γράφτηκε ότι ο προπονητής έφυγε το γήπεδο ενώ ο ιατρός του γηπέδου είπε ότι δεν έχει κάτι τότε ίσως καίει τον Ολυμπιακό. Τώρα μένει να δούμε τι έχει γραφτεί στο φύλλο αγώνα. Αν όντως τραυματίστηκε τότε θα τιμωρηθεί ο ΠΑΟΚ.

Δε νομίζω να πέρασε απ' το μυαλό του Αρετόπουλου να ρισκάρει την καριέρα και τη σωματική του ακεραιότητα (Βαγγέλας γαρ) για να κάνει τη χάρη στον Π.Α.Ο.Κ.!;)
Κι ακόμη κι έτσι να έγινε, σ' αυτές τις περιπτώσεις και όταν φτάνει μια υπόθεση στο δικαστήριο ακόμη και ο διαιτητής είναι "υπό κρίση" γι' αυτά που γράφει στο φύλλο αγώνα (πολλά τα παραδείγματα)...

Μην το ψάχνεις, την πάτησε σαν ερασιτέχνης ο Σαββίδης...τζάμπα τα ρούβλια στην Ε.Π.Ο. και στις Ενώσεις!:rolleyes:
Και κάπως έτσι ο "Τίγρης" τρίβει τα χέρια του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angelo27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Angelo27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Τι παει να πει να αλλαξει ο νομος δεν γινεται εξαιτιας ενος ανεγκεφαλου να την πληρωνει ολη η ομαδα; Αμα ειναι ετσι φιλαρακο παω και εγω να σαπισω παικτες της αεκ και του παοκ για να παρω νικη και ας μπω φυλακη.Ο νομος μια χαρα ειναι.
Στο κατω κατω η ομαδα ευθυνεται και οχι ο ανεγκεφαλος οπαδος.Γιατι τον αφησε να μπει και δεν τον ηλεγξε; Δεν ηταν και στην 4 να πεις αντε ας παει στα κομματια μπηκε οπως μπηκε.Στα επισημα ηταν

Σίγουρα και φταιει και η ΠΑΕ ΠΑΟΚ, θα επρεπε να ειχε τοποθετησει εστω κατι σαν προστατευτικο δίχτυ αναμεσα σε κερκιδες και αγωνιστικο χώρο. Οσο για τον έλεγχο που λες, δεν ισχυει καθόλου γιατί μέχρι και αναπτηρα πετας αν θες, λες να σου παρουν στον έλεγχο τον αναπτήρα ως αντικείμενο που ίσως να πετάξεις? Αυτό που λεω είναι πως πρέπει να τιμωρείται περισσότερο ο ανεγκέφαλος και λιγότερο η ομάδα. Όσο δεν υπάρχει σοβαρη ενασχοληση με τους υπαίτιους, αλλά εστιάζουν σχεδον αποκλειστικά στην ομάδα, τα επεισόδια θα ξαναγίνονται. Παίζονται πολλα εκατομμύρια για την πρωτιά και με την εισοδο στο Τσ.Λ., δε γίνεται ένας να τα χαλάει όλα. Btw παναθηναικός είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,647 μηνύματα.
Η διαφορα ειναι οτι εμας μας ελεγχουν δεν μπαινουμε οπως ναναι με μηχανακια μαλατινες κλπ
ΥΓ ο αγωνας ειναι κεκλεισμενων

Που ελεγχουν ; Στο καραισκακης ; Τα ιδια σκατα ειναι παντου .
Στα επεισοδια με την Αεκ που βρηκαν φωτοβολιδες ευθειας βολης ;

Να σταματησει η υποκρισια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δε νομίζω να πέρασε απ' το μυαλό του Αρετόπουλου να ρισκάρει την καριέρα και τη σωματική του ακεραιότητα (Βαγγέλας γαρ) για να κάνει τη χάρη στον Π.Α.Ο.Κ.!;)
Κι ακόμη κι έτσι να έγινε, σ' αυτές τις περιπτώσεις και όταν φτάνει μια υπόθεση στο δικαστήριο ακόμη και ο διαιτητής είναι "υπό κρίση" γι' αυτά που γράφει στο φύλλο αγώνα (πολλά τα παραδείγματα)...

Μην το ψάχνεις, την πάτησε σαν ερασιτέχνης ο Σαββίδης...τζάμπα τα ρούβλια στην Ε.Π.Ο. και στις Ενώσεις!:rolleyes:
Και κάπως έτσι ο "Τίγρης" τρίβει τα χέρια του!

Jack, εγώ σου λέω τι έγινε. Φταίνε και οι 2 ομάδες και πρέπει κανονικά να τιμωρηθούν και οι 2 αναλόγως. Ο ΠΑΟΚ για την ρίψη αντικειμένου (χρηματικό πρόστιμο) και ο Ολυμπιακός ότι λέει ο κανονισμός γιατί έφυγε από το γήπεδο χωρίς το οκέυ του διαιτητή και του ιατρού. Ο διαιτητής ΔΕΝ διέκοψε τον αγώνα για αυτό και περιμέναμε 4 ώρες το φύλλο αγώνα. Ο Ολυμπιακός βγήκε από το γήπεδο, ο ιατρός όταν μπόρεσε να εξετάσει τον Γκαρσία (δεν τον άφηναν οι ολυμπιακοι για ένα 20λεπτο) μάλλον δεν του βρήκε τίποτα σοβαρό (με λίγα λόγια μάλλον η απόφαση θα ήταν να συνεχιστεί το παιχνίδι καθώς δεν διατρέχεται κανένας κίνδυνος) αλλά ο Ολυμπιακός θέλει να το πάρει στα χαρτιά και έφυγε σε ιδιωτικό νοσοκομείο με δική του πρωτοβουλία. Το φύλλο αγώνα αργούσε καθώς ο καημένος ο διαιτητής μάλλον προσπαθούσε μέσα από όλη την πίεση που έχει να το παρουσιάσει όσο πιο ουδέτερα μπορούσε.

Το δίκαιο θα ήταν και οι δυο ομάδες να τιμωρηθούν αντίστοιχα η καθεμιά για αυτό που έκανε.

Κερδισμένος της ημέρας ο Μελισσανίδης, και οι 2 ομάδες πρέπει να τιμωρηθούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σαν τον Ίβιτς ένα πράγμα.

Παναθηναϊκός είμαι και πάντα εγώ την πατάω. Αλλά για τον Ίβιτς υπάρχει τουλάχιστον η δικαιολογία ότι ο ιατρός του γηπέδου του είπε να πάει στο νοσοκομείο, μάλιστα αν δεν κάνω λάθος πήγαν με ΕΚΑΒ και ήταν και μαζί του όλη την ώρα.

Από την άλλη χτες ο ιατρός άργησε να κοιτάξει τον Γκαρσία, έκανε μια γνωμάτευση η οποία είναι ελάχιστης επικινδυνότητας (στην ουσία γρατζουνιά) και δεν πήγε μαζί του στο νοσοκομείο, ο Γκαρσία έφυγε με ένα μη νοσοκομειακό όχημα σε ένα ιδιωτικό νοσοκομείο, όλα με δική τους πρωτοβουλία (όχι του ειδικού) με την πρόφαση ότι ζαλίζεται.

οι 2 περιπτώσεις είναι πολύ διαφορετικές, και δεν μιλάω για την ρίψη αντικειμένου αλλά για το πως εξελίχθηκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Παναθηναϊκός είμαι και πάντα εγώ την πατάω. Αλλά για τον Ίβιτς υπάρχει τουλάχιστον η δικαιολογία ότι ο ιατρός του γηπέδου του είπε να πάει στο νοσοκομείο, μάλιστα αν δεν κάνω λάθος πήγαν με ΕΚΑΒ και ήταν και μαζί του όλη την ώρα.

Από την άλλη χτες ο ιατρός άργησε να κοιτάξει τον Γκαρσία, έκανε μια γνωμάτευση η οποία είναι ελάχιστης επικινδυνότητας (στην ουσία γρατζουνιά) και δεν πήγε μαζί του στο νοσοκομείο, ο Γκαρσία έφυγε με ένα μη νοσοκομειακό όχημα σε ένα ιδιωτικό νοσοκομείο, όλα με δική τους πρωτοβουλία (όχι του ειδικού) με την πρόφαση ότι ζαλίζεται.

οι 2 περιπτώσεις είναι πολύ διαφορετικές, και δεν μιλάω για την ρίψη αντικειμένου αλλά για το πως εξελίχθηκαν.
Δεν διαφωνώ στο τυπικό της υπόθεσης, αλλά ουσιαστικά και οι δύο το ίδιο πράγμα έκαναν για να ευνοηθεί η ομάδα τους. Λες και ο Ίβιτς δεν μπορούσε να κάτσει στον πάγκο για μια "επιφανειακή εκδορά του τριχωτού της κεφαλής" ή ότι δεν θα άφηναν τον Γκαρσία να πάει στο νοσοκομείο αν παραπονιόταν ότι ζαλιζόταν. Θέατρο έκαναν και οι δύο.
Πάντως, μου φαίνεται γελοίο να παραπονιέται κάποιος ότι ο Ολυμπιακός δεν ήρθε για να παίξει, όταν του δίνει η άλλη ομάδα την αφορμή. Όλες οι ομάδες που λειτουργούν επαγγελματικά το ίδιο θα έκαναν. Ο Παοκ μια ζωή σκάβει μόνος του τον λάκκο του. Δεν είναι τυχαίο που έχει να πάρει πρωτάθλημα 30+ χρόνια. Κανένας πρόεδρος δεν θα αλλάξει το μυαλό του φανατικού οπαδού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,647 μηνύματα.
Παναθηναϊκός είμαι και πάντα εγώ την πατάω. Αλλά για τον Ίβιτς υπάρχει τουλάχιστον η δικαιολογία ότι ο ιατρός του γηπέδου του είπε να πάει στο νοσοκομείο, μάλιστα αν δεν κάνω λάθος πήγαν με ΕΚΑΒ και ήταν και μαζί του όλη την ώρα.

Από την άλλη χτες ο ιατρός άργησε να κοιτάξει τον Γκαρσία, έκανε μια γνωμάτευση η οποία είναι ελάχιστης επικινδυνότητας (στην ουσία γρατζουνιά) και δεν πήγε μαζί του στο νοσοκομείο, ο Γκαρσία έφυγε με ένα μη νοσοκομειακό όχημα σε ένα ιδιωτικό νοσοκομείο, όλα με δική τους πρωτοβουλία (όχι του ειδικού) με την πρόφαση ότι ζαλίζεται.

οι 2 περιπτώσεις είναι πολύ διαφορετικές, και δεν μιλάω για την ρίψη αντικειμένου αλλά για το πως εξελίχθηκαν.

ΕΤΣΙ ακριβως , παντα ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ την πληρωνει.
Για τον Ιβιτς οπως ακριβως τα λες ειναι.
Για χθες ο Γκαρθια επρεπε να παει σε εφημερευων (παπανικολαου,αγ. δημητριος) και τελικα πηγε στο διαβαλκανικο που ειναι χορηγος του οσφπ. Τυχαιο ; Δεν νομιζω



Ο οσφπ αυτα τα 30 χρονια δεν πειραξε κουνουπι στο Καραισκακης .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Σίγουρα και φταιει και η ΠΑΕ ΠΑΟΚ, θα επρεπε να ειχε τοποθετησει εστω κατι σαν προστατευτικο δίχτυ αναμεσα σε κερκιδες και αγωνιστικο χώρο. Οσο για τον έλεγχο που λες, δεν ισχυει καθόλου γιατί μέχρι και αναπτηρα πετας αν θες, λες να σου παρουν στον έλεγχο τον αναπτήρα ως αντικείμενο που ίσως να πετάξεις? Αυτό που λεω είναι πως πρέπει να τιμωρείται περισσότερο ο ανεγκέφαλος και λιγότερο η ομάδα. Όσο δεν υπάρχει σοβαρη ενασχοληση με τους υπαίτιους, αλλά εστιάζουν σχεδον αποκλειστικά στην ομάδα, τα επεισόδια θα ξαναγίνονται. Παίζονται πολλα εκατομμύρια για την πρωτιά και με την εισοδο στο Τσ.Λ., δε γίνεται ένας να τα χαλάει όλα. Btw παναθηναικός είμαι.

Σε πληροφορω οτι στις υπολοιπες χωρες ετσι γινεται και στο λεω επειδη εχει τυχει να παω σε αγωνα της στεαουα.Αν εχεις αναπτηρα στον παιρνουν

Που ελεγχουν ; Στο καραισκακης ; Τα ιδια σκατα ειναι παντου .

Στα επεισοδια με την Αεκ που βρηκαν φωτοβολιδες ευθειας βολης ;

Να σταματησει η υποκρισια.

Οπα ρε φιλε δηλαδη εγω οταν παω και μου κανουν ελεγχο(ναι εχω διαρκειας στο καραισκακης) τι ειμαι μαλ...; Μονο στους οργανωμενους δεν ελεγχουν οποτε μην λεμε ο,τι θελουμε ετσι :) Επισης οταν καηκε ο αστυνομικος στο καραισκακη μου πηραν κανονικα στοιχεια.
Στους οργανωμενους ξαναλεω δεν ελεγχουν πουθενα οποτε το τελευταιο που λες ειναι ατοπο.Αλλο να πετας απο επισημα η αλλη θυρα και αλλο απ'τους οργανωμενους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Ο οσφπ αυτα τα 30 χρονια δεν πειραξε κουνουπι στο Καραισκακης .
Η λογική "το κάνουν οι άλλοι, άρα έχω το δικαίωμα να το κάνω κι εγώ". Δεν ανέφερα πουθενά για το τι γίνεται στο Καραϊσκάκης. Απλά σκέψου μόνο πόσα χρόνια έχει να γίνει ντέρμπι της προκοπής στην Τούμπα. Δεν φταίνε μόνο οι οπαδοί για το ότι ο παοκ έχει να πάρει πρωτάθλημα κάτι χρόνια. Αλλά ο παοκ την πατάει ακόμα μια φορά εξαιτίας τους. Η λογική "τα κάνουν κι άλλοι" δεν θα σε αφήσει ποτέ να δεις τι φταίει σε σένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelo27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Angelo27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Σε πληροφορω οτι στις υπολοιπες χωρες ετσι γινεται και στο λεω επειδη εχει τυχει να παω σε αγωνα της στεαουα.Αν εχεις αναπτηρα στον παιρνουν

Ρε φίλε σαν παράδειγμα σου είπα αναπτήρα, μπορεί ο άλλος να πετάξει το παπούτσι του. Δε νομίζω να πάρουν και τα παπούτσια του στον έλεγχο. Btw, δεν προσπαθώ να υποστηρίξω τον ΠΑΟΚ, πρώτα απ' όλα φταίει η πλευρά του ΠΑΟΚ (και η ίδια η παε αλλά και ο οπαδός). Αυτό που έκανε ο Ολυμπιακός ειναι να εκμεταλλευτεί (με θέατρο βεβαια) την κατασταση που δημιουργησε ο ΠΑΟΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Ρε φίλε σαν παράδειγμα σου είπα αναπτήρα, μπορεί ο άλλος να πετάξει το παπούτσι του. Δε νομίζω να πάρουν και τα παπούτσια του στον έλεγχο. Btw, δεν προσπαθώ να υποστηρίξω τον ΠΑΟΚ, πρώτα απ' όλα φταίει η πλευρά του ΠΑΟΚ (και η ίδια η παε αλλά και ο οπαδός). Αυτό που έκανε ο Ολυμπιακός ειναι να εκμεταλλευτεί (με θέατρο βεβαια) την κατασταση που δημιουργησε ο ΠΑΟΚ.

Οχι ρε συ δεν εγινε καποια παρεξηγηση διαλογο συζητηση κανουμε.Ναι εννοειται απλα καποια πραγματα πρεπει να γινουν ρε συ γιατι πραγματικα στην τουμπα η ολη κατασταση ειναι εκτος ελεγχου.
ΥΓ δεν το λεω επειδη ειμαι ολυμπιακος δημοσιογραφοι απο ολες τις ομαδες παο,αεκ,αρης,ακομη και του παοκ εχουν παρει θεση στα γνωστα "γεγονοτα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,647 μηνύματα.
Η λογική "το κάνουν οι άλλοι, άρα έχω το δικαίωμα να το κάνω κι εγώ". Δεν ανέφερα πουθενά για το τι γίνεται στο Καραϊσκάκης. Απλά σκέψου μόνο πόσα χρόνια έχει να γίνει ντέρμπι της προκοπής στην Τούμπα. Δεν φταίνε μόνο οι οπαδοί για το ότι ο παοκ έχει να πάρει πρωτάθλημα κάτι χρόνια. Αλλά ο παοκ την πατάει ακόμα μια φορά εξαιτίας τους. Η λογική "τα κάνουν κι άλλοι" δεν θα σε αφήσει ποτέ να δεις τι φταίει σε σένα.

μα εχουν γινει οργια και δεν σηκωθηκε καμια ομαδα να φυγει απο το Καραισκακης.

εδω κανατε επιθεση στον σισσε και ο βαγγελας την παρομοιασε με χαρα του κοσμου για τη νικη .
το ιδιο και το 2015 με την φωτοβολιδα στον φινμπογκασον αλλα και με το γκολ του τσορι το 2-1 στη λεωφορο και στα 2 παιχνιδια τιμωρηθηκε ο παο και σωστα , σε αντιστοιχες περιπτωσεις του οσφπ μυγα δεν κουνηθηκε.
και ζητανε μετα οι γραφικοι θεωδωριδης και καραπαππας την μη τιμωρια( -3 και 2 αγωνιστικες ) για τα οσα εκτυλιχτηκαν μετα τον αγωνα

ο οπαδος που πιασανε στην τουμπα ειναι συνδεσμιτης που καθοταν στα επισημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
μα εχουν γινει οργια και δεν σηκωθηκε καμια ομαδα να φυγει απο το Καραισκακης.

εδω κανατε επιθεση στον σισσε και ο βαγγελας την παρομοιασε με χαρα του κοσμου για τη νικη .
το ιδιο και το 2015 με την φωτοβολιδα στον φινμπογκασον αλλα και με το γκολ του τσορι το 2-1 στη λεωφορο και στα 2 παιχνιδια τιμωρηθηκε ο παο και σωστα , σε αντιστοιχες περιπτωσεις του οσφπ μυγα δεν κουνηθηκε.
και ζητανε μετα οι γραφικοι θεωδωριδης και καραπαππας την μη τιμωρια( -3 και 2 αγωνιστικες ) για τα οσα εκτυλιχτηκαν μετα τον αγωνα

ο οπαδος που πιασανε στην τουμπα ειναι συνδεσμιτης που καθοταν στα επισημα
Άντε πάλι για το Καραϊσκάκης. Παντού τα ίδια γίνονται, έχουν δείρει σε όλα τα γήπεδα. Σε όλες αυτές τις περιπτώσεις όπου χτυπάνε παίκτες, προπονητές, παράγοντες, οι ομάδες πρέπει να τιμωρούνται. Πάλι μου παρομοιάζεις, για να δείξεις ότι δεν έγινε και τίποτα τρομερό. Δεν λέω ότι δεν έχουν γίνει και χειρότερα. Όσο ακολουθείται αυτή η λογική όμως, θα γίνονται πάλι τα ίδια, ο παοκ θα τρώει το ένα -3 μετά το άλλο και μετά θα γκρινιάζουν οι οπαδοί γιατί δεν παίρνει η ομάδα πρωτάθλημα. Την Κυριακή δεν πρόλαβε να αρχίσει το ματς και έγιναν επεισόδια. Χτύπησαν τον προπονητή και μετά γκρινιάζεις ότι έκανε θέατρο και το είχαν σχεδιάσει να μην παίξουν κιόλας. Ναι, έκανε θέατρο σαν επαγγελματίας και καλά έκανε στην τελική. Το έπαιξε πούστικα, αλλά δεν καταλαβαίνουν αλλιώς μερικοί ότι τέτοιες συμπεριφορές κάνουν κακό στην ομάδα. Είναι κρίμα για τον ίδιο τον παοκ βασικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
H AEK έφερε Χ. Συνεπως έχουμε Ολυμπιακό με ΠΑΟΚ με 49 και η ΑΕΚ δυο βαθμούς πάνω. Ο Ολυμπιακός έχει πιο εύκολο πρόγραμμα συνεπώς είναι φαβορί για το πρωτάθλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
H AEK έφερε Χ. Συνεπως έχουμε Ολυμπιακό με ΠΑΟΚ με 49 και η ΑΕΚ δυο βαθμούς πάνω. Ο Ολυμπιακός έχει πιο εύκολο πρόγραμμα συνεπώς είναι φαβορί για το πρωτάθλημα.

Μπα θα φαει -3 για τα επεισοδια με αεκ οποτε θα πεσει 46.Πρεπει επισης και ο παοκ να φαει -3 για την φθορα που προκαλεσε στο γηπεδο των ιωαννινων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,647 μηνύματα.
Άντε πάλι για το Καραϊσκάκης. Παντού τα ίδια γίνονται, έχουν δείρει σε όλα τα γήπεδα. Σε όλες αυτές τις περιπτώσεις όπου χτυπάνε παίκτες, προπονητές, παράγοντες, οι ομάδες πρέπει να τιμωρούνται. Πάλι μου παρομοιάζεις, για να δείξεις ότι δεν έγινε και τίποτα τρομερό. Δεν λέω ότι δεν έχουν γίνει και χειρότερα. Όσο ακολουθείται αυτή η λογική όμως, θα γίνονται πάλι τα ίδια, ο παοκ θα τρώει το ένα -3 μετά το άλλο και μετά θα γκρινιάζουν οι οπαδοί γιατί δεν παίρνει η ομάδα πρωτάθλημα. Την Κυριακή δεν πρόλαβε να αρχίσει το ματς και έγιναν επεισόδια. Χτύπησαν τον προπονητή και μετά γκρινιάζεις ότι έκανε θέατρο και το είχαν σχεδιάσει να μην παίξουν κιόλας. Ναι, έκανε θέατρο σαν επαγγελματίας και καλά έκανε στην τελική. Το έπαιξε πούστικα, αλλά δεν καταλαβαίνουν αλλιώς μερικοί ότι τέτοιες συμπεριφορές κάνουν κακό στην ομάδα. Είναι κρίμα για τον ίδιο τον παοκ βασικά.
Παναθηναικος ειμαι.

Πες απλα οτι ο οσφπ δεν ανεβηκε για να παιξει αλλα για να καταστρεψει τον αγωνα μην τυχον και διασυρθει.
Σε ολες τις ομαδες κανουν κακο τετοιες συμπεριφορες αλλα ολες πλην μιας την πληρωνουν εδω και 20 χρονια .

H AEK έφερε Χ. Συνεπως έχουμε Ολυμπιακό με ΠΑΟΚ με 49 και η ΑΕΚ δυο βαθμούς πάνω. Ο Ολυμπιακός έχει πιο εύκολο πρόγραμμα συνεπώς είναι φαβορί για το πρωτάθλημα.

χλωμο το βλεπω για φαβορι τον Οσφπ.
Ο Παοκ θα φαει 1 τιμωρια.
ΑΕΚ 51
Παοκ 49
Οσφπ 46

τα δυσκολα του οσφπ ειναι σε Πας και Απολλων και το ντερμπι με Παο
η αεκ πανιωνιο , παναθηναικο εντος και εκτος παοκ
και ο παοκ την τριπολη εκτος .

Ολα τα λεφτα ειναι το Παοκ - Αεκ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top