Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Ευλιγιστούλης

Νεοφερμένος

Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
η τριφυλλαρα θα περασει. η αεκ θα αποκλειστει. παμε τριφυλλαρα μου <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Ο παο πιστεύω κι εγώ θα περάσει αλλά με ισοπαλία σήμερα.
Την αεκ την βλέπω να την πατάει σαν τον παοκ και να αποκλείεται.
Ο πας νομίζω θα το παλέψει. Την ισοπαλία την έχει, πρέπει όμως να μη φοβηθεί την αλκμάαρ γιατί η πρόκριση θεωρώ είναι εφικτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Περίανδρος

Νεοφερμένος

Ο Περίανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
επιβεβαιωθηκα πανηγυρικα.μεχει και το σκορ επιασα πανω κατω:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Πώς κρίνετε τις μεταγραφές των 4 διεκδικητών του τίτλου; Ποια προβλέπετε ότι θα είναι η πορεία της κάθε ομάδας στο Ελληνικό Πρωτάθλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Οι παιχτες του ολυμπιακου εφτασαν απο το Ισραηλ ή ειναι ακομα στην ερημο?Οποιος εχει νεα τους ας ενημερωσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Περίανδρος

Νεοφερμένος

Ο Περίανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Πώς κρίνετε τις μεταγραφές των 4 διεκδικητών του τίτλου; Ποια προβλέπετε ότι θα είναι η πορεία της κάθε ομάδας στο Ελληνικό Πρωτάθλημα;

για μενα ο οσφπ θυμιζει τελευταια χρονια κοκκαλη 2010.κακιστη οργανωση,κακιστες εως καθολου μεταγραφες.αν δεν εχει την επο ο οσφπ(γινονται εκλογες τον οκτωβρη) δε βρισκω τον τροπο αν θα μπει και στην πενταδα.αεκ λιγα πραγματα απο μεταγραφες δεν πιστευω οτι θα διεκδικησει το πρωταθλημα.παοκ εχει κανει μεταγραφες δε θεωρω ομως οτι εχει βαρος η φανελα του να παρει το πρωταθλημα.ο παναθηναικος πολυ καλες μεταγραφες εως εντυπωσιακες,θεωρω αδιανοητο με διαιτησια 50 50 να χασει αυτο το πρωταθλημα.το τονιζω ομως χωρις 50 50 ο οσφπ θα παρει ακομα ενα πρωταθλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ο μεγαλόψυχος πρόεδρος τούς άφησε να επιστρέψουν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
o ΠΑΟΚ δειχνει ετοιμος για τον τιτλο,εχει διορθωσει πολλα λαθη,
κατι σαν την τσελσι της ελλαδας θα γινει

αρνητικο πως ξεκινα με μειον τρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Περίανδρος

Νεοφερμένος

Ο Περίανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
o ΠΑΟΚ δειχνει ετοιμος για τον τιτλο,εχει διορθωσει πολλα λαθη,
κατι σαν την τσελσι της ελλαδας θα γινει

αρνητικο πως ξεκινα με μειον τρεις

ξεχνα το για τον παοκ φετος.καμια περιπτωση.το -3 ειναι τεραστιο μειονεκτημα και δεν καλυπτεται οταν θες πρωταθλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τυφών

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Μόλις έρθουν οι μεταγραφές Σπάθας, Γιάχος, Αρετόπουλος, Καλογερόπουλος, Τριτσώνης κλπ για Ολυμπιακό και παίρνει τα παιχνίδια όπως μόνο η ομάδα-απάτη ξέρει να δείτε πως όλα τα παπαγαλάκια θα κάνουν γαργάρα τα τωρινά όπως και τον διαφαινόμενο αποκλεισμό από την Αρούκα και θα γράφουν για νέα μπαρτσελόνα και galacticos...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
για μενα ο οσφπ θυμιζει τελευταια χρονια κοκκαλη 2010.κακιστη οργανωση,κακιστες εως καθολου μεταγραφες.αν δεν εχει την επο ο οσφπ(γινονται εκλογες τον οκτωβρη) δε βρισκω τον τροπο αν θα μπει και στην πενταδα.αεκ λιγα πραγματα απο μεταγραφες δεν πιστευω οτι θα διεκδικησει το πρωταθλημα.παοκ εχει κανει μεταγραφες δε θεωρω ομως οτι εχει βαρος η φανελα του να παρει το πρωταθλημα.ο παναθηναικος πολυ καλες μεταγραφες εως εντυπωσιακες,θεωρω αδιανοητο με διαιτησια 50 50 να χασει αυτο το πρωταθλημα.το τονιζω ομως χωρις 50 50 ο οσφπ θα παρει ακομα ενα πρωταθλημα.
Δε νομίζω να μη διεκδικήσει το πρωτάθλημα ο ΟΣΦΠ, όποιες ελλείψεις και αν έχει. Η Α.Ε.Κ. πάντα διεκδικεί πρωτάθλημα και θα προσπαθήσει και φέτος. Απλά υπάρχει η συνοχή της περυσινής ομάδας, με την προσθήκη του Τσιγκρίνσκι, ο οποίος προσδίδει ηρεμία και σιγουριά στα μετόπισθεν, όπως φαίνεται. Υπάρχει πάλι, όπως και πέρυσι , το πρόβλημα του γκολ και της δημιουργίας. Στην ουσία, στηριζόμαστε επιθετικά στον Αλμέιντα, ο οποίος είναι ένα στοίχημα, λόγω αγωνιστικής απραξίας και λίγων συμμετοχών και γκολ την τελευταία διετία. Ο Πατίτο είναι στοίχημα και αυτό, μεγαλύτερο από τον Αλμέιντα, καθώς προέρχεται από τραυματισμό και εξάμηνο δανεισμό σε πρωτάθλημα της Μαλαισίας:hmm:. Παρόλα αυτά, αποκτήθηκε με την προοπτική να είναι βασικός. Εγώ θα ήθελα ένα αμυντικό χαφ ακόμη, ένα στόπερ ίσως, και έναν επιθετικό αντί του Πέκχαρτ.
Γενικά, ο μεταγραφικός σχεδιασμός ήταν κατά τη γνώμη μου ανύπαρκτος, καθώς ο φορ και ο εξτρέμ ήρθαν σε περίοδο που δεν μπορούσαν να βοηθήσουν για τα ευρωπαϊκά παιχνίδια, και αναλωθήκαμε σε ονόματα παιχτών που μετά από διαπραγματεύσεις δεν ήρθαν σε εμάς, λόγω του οικονομικού(πρωτότυπο). Τουλάχιστον, εκτιμώ ότι αμυντικά θα είμαστε συμπαγείς, αλλά η επιθετική παραγωγή παραμένει ερωτηματικό.
Ο μεταγραφικός σχεδιασμός του ΠΑΟ σιγουρα ήταν καλύτερος και πιο οργανωμένος, όσον αφορά το χρονοδιάγραμμα και τους παίκτες-στόχους. Φαίνεται, θεωρητικά ομάδα με πολλές λύσεις(ειδικά εάν έρθει και ο Σίντεφελντ, θα είναι εξαιρετικά πλήρης ως ομάδα). Για τη θέση του τερματοφύλακα ακούγεται τίποτα;:hmm:
o ΠΑΟΚ δειχνει ετοιμος για τον τιτλο,εχει διορθωσει πολλα λαθη,
κατι σαν την τσελσι της ελλαδας θα γινει

αρνητικο πως ξεκινα με μειον τρεις

Ο τερματοφύλακας που πήρε από την Ουντινέζε δεν είναι καλός για βασικός;:hmm: Έναν φορ για βασικό πιστεύω ότι χρειάζεται ο ΠΑΟΚ. Από εξτρέμ ποιους έχει, πέρα από τον Τζαλμά και τον Ροντρίγκεζ; Θα πάρει παίκτη στη θέση του Μακ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ρε παιδια ο ολυμπιακος χρειαζεται ποσες μεταγραφες και απεμειναν μολις 15 μερες.. πιστευω οτι ο μαρινακης χεστηκε για τον ολυμπιακο , εχει επενδυσει στην νοτιγχαμ ..δεν βλεπω να φτιαχνει σοβαρη ομαδα φετος δυστηχως..ο παοκ και ο παναθηναικος πολυ καλυτεροι απο περσυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μπορεί να κάνει μεταγραφές την τελευταία στιγμή. Όλες οι ομάδες ψάχνονται ακόμη για παίκτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τυφών

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Αν ο ολυμπιακός θέλει να πάρει το πρωτάθλημα θα το πάρει έτσι όπως το κάνει τα τελευταία 20 χρόνια, εγκληματική οργάνωση ftw.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Να προσθέσω όμως ότι άλλο η όμαδα στην αρχή της σεζόν και άλλο στη μέση. Ο Ολυμπιακός έκανε κάκιστη αρχή και δεν έχει κάνει μεταγραφές αλλά η ομάδα μπορεί να αλλάξει μέσα στη σεζόν. Νέος προπονητής, πρόκριση επί της Αρούκα, 2-3 καλές μεταγραφές και το κλίμα μπορεί να αντιστραφεί. Ελπίζω αυτή η κρίση να είναι παροδική, αν και δεν το νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Περίανδρος

Νεοφερμένος

Ο Περίανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Να προσθέσω όμως ότι άλλο η όμαδα στην αρχή της σεζόν και άλλο στη μέση. Ο Ολυμπιακός έκανε κάκιστη αρχή και δεν έχει κάνει μεταγραφές αλλά η ομάδα μπορεί να αλλάξει μέσα στη σεζόν. Νέος προπονητής, πρόκριση επί της Αρούκα, 2-3 καλές μεταγραφές και το κλίμα μπορεί να αντιστραφεί. Ελπίζω αυτή η κρίση να είναι παροδική, αν και δεν το νομίζω.

φιλε μου οταν αλλαζεις προπονητη τη δευτερη μερα,απολυεις τον προπονητη μετα απο 1 μηνα τον επομενο ποια παροδικη κριση???ο ολυμπιακος φετος ακομα και με επο ειναι σε τοσο μαυρο χαλι που δεν βρισκω τον τροπο πως θα διεκδικησει το πρωταθλημα οχι να το παρει απλα να το διεκδικησει.και 2 3 παιχτες να παρει δεν χτιζονται οι ομαδες σε 1 μερα.για μενα φετος κλεινει το κεφαλαιο ολυμπιακος στο ελληνικο ποδοσφαιρο.απο κει και περα στο χερι τους να παραδεχτουν μερικα πραγματα για το χαλι που εφτασαν το ελληνικο πρωταθλημα τα τελευταια 20 χρονια και να προσπαθησουν να στηριζονται μονο στο ποδοσφαιρο και οχι στην επο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
φιλε μου οταν αλλαζεις προπονητη τη δευτερη μερα,απολυεις τον προπονητη μετα απο 1 μηνα τον επομενο ποια παροδικη κριση???ο ολυμπιακος φετος ακομα και με επο ειναι σε τοσο μαυρο χαλι που δεν βρισκω τον τροπο πως θα διεκδικησει το πρωταθλημα οχι να το παρει απλα να το διεκδικησει.και 2 3 παιχτες να παρει δεν χτιζονται οι ομαδες σε 1 μερα.για μενα φετος κλεινει το κεφαλαιο ολυμπιακος στο ελληνικο ποδοσφαιρο.απο κει και περα στο χερι τους να παραδεχτουν μερικα πραγματα για το χαλι που εφτασαν το ελληνικο πρωταθλημα τα τελευταια 20 χρονια και να προσπαθησουν να στηριζονται μονο στο ποδοσφαιρο και οχι στην επο.

Αν πρόσεξες, είπα ΕΛΠΙΖΩ αλλά ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ. Όντως, φέτος ο Ολυμπιακός έχει τα μαύρα του τα χάλια. Η χρονιά είναι πολύ πιθανό να είναι αποτυχημένη, όμως και του χρόνου δεν είναι αργά, έστω και σε βάθος 3ετίας.
Πίστεψέ με όμως η χρονιά σώζεται. Η καλή πορεία στο europa είναι εφικτή κι ας άρχισαν ορισμένοι πορωμένοι παναθηναϊκοί να ονειρεύονται κι άλλον αποκλεισμό ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ. Στο πρωτάθλημα και 50-50 να παιχτεί (όπως λες) με αγωνιστικά κριτήρια ο ολυμπιακός δεν πιστεύω να μείνει εκτός 3άδας.
Υ.Γ. Ας περιοριστούμε στα καθαρά αγωνιστικά κριτήρια. Έχω βαρεθεί να ακούω από τον κάθε Τυφών για τον Μαρινάκη τον οποίο και ΔΕΝ υποστηρίζω(ας μας δώσει στην κόσκο δε με νοιάζει). Εγώ απλά θέλω να μιλώ για την εικόνα ΕΝΤΟΣ αγωνιστικού χώρου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Περίανδρος

Νεοφερμένος

Ο Περίανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Αν πρόσεξες, είπα ΕΛΠΙΖΩ αλλά ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ. Όντως, φέτος ο Ολυμπιακός έχει τα μαύρα του τα χάλια. Η χρονιά είναι πολύ πιθανό να είναι αποτυχημένη, όμως και του χρόνου δεν είναι αργά, έστω και σε βάθος 3ετίας.
Πίστεψέ με όμως η χρονιά σώζεται. Η καλή πορεία στο europa είναι εφικτή κι ας άρχισαν ορισμένοι πορωμένοι παναθηναϊκοί να ονειρεύονται κι άλλον αποκλεισμό ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ. Στο πρωτάθλημα και 50-50 να παιχτεί (όπως λες) με αγωνιστικά κριτήρια ο ολυμπιακός δεν πιστεύω να μείνει εκτός 3άδας.
Υ.Γ. Ας περιοριστούμε στα καθαρά αγωνιστικά κριτήρια. Έχω βαρεθεί να ακούω από τον κάθε Τυφών για τον Μαρινάκη τον οποίο και ΔΕΝ υποστηρίζω(ας μας δώσει στην κόσκο δε με νοιάζει). Εγώ απλά θέλω να μιλώ για την εικόνα ΕΝΤΟΣ αγωνιστικού χώρου.

φιλε μου δεν μπορω να κλεινω τα ματια μου και να μιλαω για 5 3 2 και 4 3 3 οταν γινονται τα αισχη 20 χρονια τωρα.με 50 50 ακομα και ο αστερας τριπολης θα περασει τον οσφπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
φιλε μου δεν μπορω να κλεινω τα ματια μου και να μιλαω για 5 3 2 και 4 3 3 οταν γινονται τα αισχη 20 χρονια τωρα.με 50 50 ακομα και ο αστερας τριπολης θα περασει τον οσφπ.

Ας μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Ο Αστέρας δεν έχει καλύτερη ομάδα από τον οσφπ και το ξέρεις καλά.
Πέρυσι είδα έναν οσφπ που μου άρεσε πολύ. Μόνο τα ματς στην Ευρώπη να συγκρίνεις δε νομίζω να υπάρχει αμφιβολία ότι τον περσινό οσφπ δεν μπορούσε να τον κοντράρει καμιά ελληνική ομάδα. Δηλαδή πέρυσι εσύ πιστεύεις ότι ο παο μπορούσε να πάρει το πρωτάθλημα από τον οσφπ που παραλίγο να ήταν στους 16 του τσ.λιγκ;;;
Φέτος δεν ξέρω τι θα γίνει. Ας το χάσουμε, δε με νοιάζει, στην ευρώπη να τα πάμε καλά( που δεν το βλέπω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top