Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
δε θέλω να σε στεναχωρεσω αλλά η μπαγερν έτσι πως παίζει θα πάει τελικό :P

τώρα βγήκε κ η εθνική γερμανίας :hehe:
άρα μισείς ότι έχει σχέση με γερμανία :P
Το ξέρω καμάρι μου ότι για τελικό πάει. Και αν πάρει πάλι το τσου λου δεν θα με φανεί περίεργο αλλά ελπίζω να σκοντάψει κάπου και να το χάσει.. :/:

Ναι τη μισώ γιατί κέρδιζε όταν δεν ήθελα. :pfff:
Αλλά έχασε σε κάτι αγώνες που δεν θα ξεχάσω με τίποτα οπότε νταξ έχω κάτι να χαίρομαι. :P
Ισως να σκονταψει σε καμια Τσελσι, Ρεαλ... Νταξ και η Μπαρτσελονα ειναι παντα μεγαλη ομαδα. Και με την Παρι πιθανον. Γενικα εγω φαβορι για Τσου λου λεω Μπαγερν και Τσελσι. Ελπιζω οχι Ρεαλ που μου ειναι η πιο αντιπαθης ομαδα μετα τον Ολυμπιακο:P
Καλά και στην μπαρτσελόνα θα μπορούσε να σκοντάψει αλλά ξες δεν είναι πια εκείνη η μπάρτσα που δεν έχανε με τίποτα.Τώρα για τις άλλες που λες ίσως κάτι γίνει..
Αχ σήμερα είδα ότι παίζει man. united με τον ολυμπιακό. Γουστάρωωωω. :look:
Δεν θέλω να πάει τελικό η μπάγερν (που θα πάει αλλά τεσπά) γιατί θα είμαι με την ψυχή στο στόμα σε όλο το ματσ. Θα δίνω και πανελλήνιες. Έλεος δεν μπορώ όλα τα χτυπήματα μαζί. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Το ξέρω καμάρι μου ότι για τελικό πάει. Και αν πάρει πάλι το τσου λου δεν θα με φανεί περίεργο αλλά ελπίζω να σκοντάψει κάπου και να το χάσει.. :/:

Ναι τη μισώ γιατί κέρδιζε όταν δεν ήθελα. :pfff:
Αλλά έχασε σε κάτι αγώνες που δεν θα ξεχάσω με τίποτα οπότε νταξ έχω κάτι να χαίρομαι. :P

κ γω θέλω να αποκλειστεί αλλά ...

πάντα όταν την έβαζα στο στοίχημα έβαζε ένα ή δύο γκολ
ενώ ήθελα παραπάνω
όταν δεν την έβαζα έβλεπα να ρίχνει πεντάρες κ εξαρες :P
κ γω έριχνα καντηλια :hehe:

θέλω να το σηκώσει η ατλετικο
αν γίνεται να συμβεί ένα θαύμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ θέλω να το πάρει η ρεάλ επιτέλους αλλά δεν υπάρχει περίπτωση. Άσε πίκρα.

Πάντως πολύ γουστάρω να παίξει μπαρτσλόνα-μπάγερν με τον γκουαρντιόλα στον πάγκος την μπάγερν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Εγώ θέλω να το πάρει η ρεάλ επιτέλους αλλά δεν υπάρχει περίπτωση. Άσε πίκρα.

Πάντως πολύ γουστάρω να παίξει μπαρτσλόνα-μπάγερν με τον γκουαρντιόλα στον πάγκος την μπάγερν :)

μακάρι να παίξουν μεταξύ τους
θα δούμε ωραία μπάλα

κ η ρεάλ να πέσει με την τσελσι
δε παω καθόλου τον μουρινιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
O Γκουαρντιολα εχει μεταφερει πολυ τη νοοτροπια της Μπαρτσελονα στη Μπαγερν.... Παιζει πολυ ωραιο ποδοσφαιρο και ειναι φουλ σε ολες τις θεσεις....
Και εχει και τον πιο φορμαρισμενο ποδοδφαιριστη στο κοσμο αυτη τη στιγμη...Ριμπερι και ας δωσαν τη χρυση μπαλα στο ροναλντο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
O Γκουαρντιολα εχει μεταφερει πολυ τη νοοτροπια της Μπαρτσελονα στη Μπαγερν.... Παιζει πολυ ωραιο ποδοσφαιρο και ειναι φουλ σε ολες τις θεσεις....
Και εχει και τον πιο φορμαρισμενο ποδοδφαιριστη στο κοσμο αυτη τη στιγμη...Ριμπερι και ας δωσαν τη χρυση μπαλα στο ροναλντο
πιο φορμαρισμένος τραυματίας?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
πιο φορμαρισμένος τραυματίας?:P

Θα ειναι ετοιμος για το αλλο ματς... Εγχειριση ρουτινας εκανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
μακάρι να παίξουν μεταξύ τους
θα δούμε ωραία μπάλα

κ η ρεάλ να πέσει με την τσελσι
δε παω καθόλου τον μουρινιο :P
Αυτό εννοείται ;)

Ωχ αυτό το είχα ξεχάσει. :P
Μαλακία, και τον συμπαθώ τον μουρινιο. Όταν είχε πάει στη ρεάλ ήμουν μέσ την τρελή χαρά xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Αυτό εννοείται ;)

Ωχ αυτό το είχα ξεχάσει. :P
Μαλακία, και τον συμπαθώ τον μουρινιο. Όταν είχε πάει στη ρεάλ ήμουν μέσ την τρελή χαρά xD

πως γίνεται να συμπαθείς τον μουρινιο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
πως γίνεται να συμπαθείς τον μουρινιο; :P
Ρε είναι τέλειος προπονητής *.*

Γενικά με αρέσει πολύ! Έχει στυλ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Ρε είναι τέλειος προπονητής *.*

Γενικά με αρέσει πολύ! Έχει στυλ. :redface:

καλός προπονητής είναι

αλλά είναι κ σπαστικος κ νομίζει
ότι είναι ο καλύτερος προπονητής :P

τον μισώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
καλός προπονητής είναι

αλλά είναι κ σπαστικος κ νομίζει
ότι είναι ο καλύτερος προπονητής :P

τον μισώ :P
Είναι αλάνι o τύπος τι να κάνουμε. :pfff: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
μπα δεν είναι :P
μ@λ@κ@ τον λέω εγώ :P:hehe:
Κοίτα με την ίδια λογική σχεδόν όλους τους μεγάλους παίκτες/ προπονητές μαλάκες θα έπρεπε να τους λέμε.
Όταν έχεις κάνει όνομα και δεν λέω μόνο για τον μουρινιο αποκτάς και μια συμπεριφορά του τύπου "είμαι κάποιος".
Τώρα σχετικά με συμπάθειες και αντιπάθειες στον χώρο του αθλητισμού όλοι έχουμε όποτε και η άποψη σου απολύτως δεκτή!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Κοίτα με την ίδια λογική σχεδόν όλους τους μεγάλους παίκτες/ προπονητές μαλάκες θα έπρεπε να τους λέμε.
Όταν έχεις κάνει όνομα και δεν λέω μόνο για τον μουρινιο αποκτάς και μια συμπεριφορά του τύπου "είμαι κάποιος".
Τώρα σχετικά με συμπάθειες και αντιπάθειες στον χώρο του αθλητισμού όλοι έχουμε όποτε και η άποψη σου απολύτως δεκτή!:)

συμφωνώ σε όλα :)

εγώ τώρα ετοιμάζομαι για τον βραδινό αγώνα στο μπάσκετ
παναθηναϊκός vs ολυμπιακος

παμε πανάθα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αχ δεν με αρέσει καθόλου το μπάσκετ. :reface:

Ξέρει κανείς τι ώρα παίζει σήμερα o ΠΑΟΚ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Αχ δεν με αρέσει καθόλου το μπάσκετ. :reface:

Ξέρει κανείς τι ώρα παίζει σήμερα o ΠΑΟΚ;

8 η ώρα παίζει

το σημερινο παιχνίδι στο μπάσκετ δες το :P
παναθηναϊκός κ ολυμπιακός είναι από τις καλύτερες ομάδες της ευρώπης
αχ να μπορούσα να παω γήπεδο :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
8 η ώρα παίζει

το σημερινο παιχνίδι στο μπάσκετ δες το :P
παναθηναϊκός κ ολυμπιακός είναι από τις καλύτερες ομάδες της ευρώπης
αχ να μπορούσα να παω γήπεδο :'(
Υπέροχα την ώρα που έχω φροντ :P


Καλές ομάδες είναι δεν διαφωνώ απλά το μπάσκετ δεν με αρέσει, so.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Υπέροχα την ώρα που έχω φροντ :P


Καλές ομάδες είναι δεν διαφωνώ απλά το μπάσκετ δεν με αρέσει, so.. :P

θα προλάβεις να δεις καθόλου τον παοκ; :P
ή θα χάσεις όλο τον αγώνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
θα προλάβεις να δεις καθόλου τον παοκ; :P
ή θα χάσεις όλο τον αγώνα
Καθόλου :(

Δεν πειράζει θα βάλω καμιά φίλη μου να με στέλνει μνμ την εξέλιξη του αγώνα xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top