Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τον Κοκκαλη γιατι τον γουσταρατε δλδ?:P
Δεν ξέρω τι λες εσύ και οι υπόλοιποι αντιολυμπιακοί για τον Κόκκαλη, ούτε ξέρω τι μπλεξίματα είχε και έχει με το κράτος. Ο Κόκκαλης μου έφερε παιχταράδες στον Πειραιά, με πήγε πόσες φορές Ευρώπη και πήρε ένα σωρό κούπες. Τώρα αμα μου πεις μαλακίες για στημένα κλπ ξες την απάντηση, γιατί τα' χουμε πει άλλες 50 φορές: η ομάδα σου τόσα χρόνια δεν μέτραγε μια στον Ολυμπιακό, όπως και οι υπόλοιπες ομάδες. Τα πρωταθλήματα κατακτήθηκαν δίκαια. Εκτός κι αν έπαιξε ρόλο που ο Χ διαιτητής σφύριξε οφσάιντ το γκολ του Χ ποδοσφαιριστή στον αγώνα ΟΣΦΠ-ΠΑΕ ΚΩΛΟΠΕΤΕΙΝΙΤΣΑΣ το 268 π.Χ. και τους στερήσαμε το 3ποντο... Επιπλέον όπως λέει και ο Itach δεν άφησε την ομάδα στον πρώτο τυχόντα (βλ. Τζίγκερ και Ντέμης) ούτε στους 5 δρόμους, αλλά βρήκε έναν που αγαπάει την ομάδα και χώνει λεφτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στην φαπα εγω δεν ημουν γιατι οταν ετρωγες 7 στην Ευρωπη εγω εφτανα στους προημιτελικους:P Δεν υπαρχει σοβαρος Παναθηναικος (ουτε και ΑΕΚτζης) που να εχει λυπηθει για εκεινα τα πετσινα πρωταθληματα που δεν ειχε καμια ευνοια ο γαυρος:P Απλα οταν δεν ξερεις τιποτα για εκεινη την εποχη και απλα λες οτι τα πηρες επειδη εβαζε λεφτα ο Ροκο μην περιμενεις να γινει διαλογος γιατι δεν εχεις επιχειρηματα. Και η πλακα ειναι οτι σε θεωρουσα φιλαθλο αλλα τι να πεις:P Για αυτο Δημητρακης σας αξιζει εσας οπως στο μπασκετ. Ο Κοκκαλης μπορει στο ποδοσφαιρο να εστησε χωρις καμια ενοχληση την παραγκα του, στο μπασκετ ομως εφυγε νυχτα και να λετε καλα που δεν ειχατε πεσει τοτε στην Α2:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στην φαπα εγω δεν ημουν γιατι οταν ετρωγες 7 στην Ευρωπη εγω εφτανα στους προημιτελικους:P Δεν υπαρχει σοβαρος Παναθηναικος (ουτε και ΑΕΚτζης) που να εχει λυπηθει για εκεινα τα πετσινα πρωταθληματα που δεν ειχε καμια ευνοια ο γαυρος:P Απλα οταν δεν ξερεις τιποτα για εκεινη την εποχη και απλα λες οτι τα πηρες επειδη εβαζε λεφτα ο Ροκο μην περιμενεις να γινει διαλογος γιατι δεν εχεις επιχειρηματα. Και η πλακα ειναι οτι σε θεωρουσα φιλαθλο αλλα τι να πεις:P Για αυτο Δημητρακης σας αξιζει εσας οπως στο μπασκετ. Ο Κοκκαλης μπορει στο ποδοσφαιρο να εστησε χωρις καμια ενοχληση την παραγκα του, στο μπασκετ ομως εφυγε νυχτα και να λετε καλα που δεν ειχατε πεσει τοτε στην Α2:P
Ναι με ξεσκίζεις στα επιχειρήματα εσυ :P
Λες σε κάθε διάλογο για την 7άρα και καθάρισες. Ναι γαμάτη η 7αρα αλλά ήταν από ΓΙΟΥΒΕ όχι 3αρες από ομαδίτσες του πουθενά που τρως εσύ (όταν έβγαινες Ευρώπη τελοσπάντων κακομοίρη) ή 5άρα και μετά τριάρα από Μπάρτσα (νταξ Μπάρτσα ήτανε). Πέτσινα πες τα και όπως αλλιώς θες πες τα αλλά ένα είναι το θέμα: Σας πονάνε και πολύ μάλιστα, κι ας παρηγορείστε παραμυθιαζόμενοι ότι πηγαίνατε πάντα με το σταυρό στο χέρι και μεις στήναμε το κάθε ματς. Ο Πρεζόνης να έρθει στο μπάσκετ να ανάψουν λίγο τα αίματα γιατί ο μπαρμπα γιαννακόπουλος σκούριασε, έκλεισε η φωνή του σε κάθε ματς να φωνάζει χριστοπαναγίες από την εξέδρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ο Κόκκαλης με πήγε πόσες φορές Ευρώπη και πήρε ένα σωρό κούπες.
Ναι, πηγαίνατε Ευρώπη με δωρεάν θέση στους ομίλους (pass) και από εκεί βγαίνατε 4οι σχεδόν πάντα. Πλάκα έχεις. όσο για τις κούπες δηλαδή για τα πρωταθλήματα δεν ομιλώ, έχει πει και ο ίδιος ότι ήθελε να κερδίζει με κάθε μέσο. Ο νοών νοείτω.
Τώρα αμα μου πεις μαλακίες για στημένα κλπ ξες την απάντηση, γιατί τα' χουμε πει άλλες 50 φορές: η ομάδα σου τόσα χρόνια δεν μέτραγε μια στον Ολυμπιακό, όπως και οι υπόλοιπες ομάδες. Τα πρωταθλήματα κατακτήθηκαν δίκαια.
Rofl. Ανέκδοτο 2ο. Τις μεγαλύτερες επιτυχίες του στην Ευρώπη ο Παναθηναικός τις έκανε όταν εσείς παίρνατε τα συνεχόμενα πρωταθλήματα δίκαια. Μάλλον οι διαιτητές στην Ευρώπη σας αδικούσαν.

Εκτός κι αν έπαιξε ρόλο που ο Χ διαιτητής σφύριξε οφσάιντ το γκολ του Χ ποδοσφαιριστή στον αγώνα ΟΣΦΠ-ΠΑΕ ΚΩΛΟΠΕΤΕΙΝΙΤΣΑΣ το 268 π.Χ. και τους στερήσαμε το 3ποντο...

Ναι, κοίτα, δεν νομίζω ότι το κατέχεις. Το κωμικό σχόλιο σου μάλλον μας περνάει για χαζούς. Ο αγώνας κρατάει 90 λεπτά και εκεί συμβαίνουν πολλά. Όταν με το χάιδεμα των αντίπαλων παιχτών σε κάποιον Ολυμπιακό αποκτάτε στημένη φάση, σόρρυ αλλά η αντίπαλη ομάδα πρέπει να είναι Μπαρτσελόνα για να μην χάσει.

Και για να μην πάμε πολύ μακριά...


Δίκαια πάντα ο Ολυμπιακός :D (και που 'σαι οι μισές αμφισβητούμενες φάσεις δεν είναι καν στο βίντεο, σου βρίσκω διπλάσιες αν έχω το παιχνίδι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, πηγαίνατε Ευρώπη με δωρεάν θέση στους ομίλους (pass) και από εκεί βγαίνατε 4οι σχεδόν πάντα. Πλάκα έχεις. όσο για τις κούπες δηλαδή για τα πρωταθλήματα δεν ομιλώ, έχει πει και ο ίδιος ότι ήθελε να κερδίζει με κάθε μέσο. Ο νοών νοείτω.
Βγαίναμε πάντα τέταρτοι; Μήπως μιλάμε για άλλες ομάδες; Ειδικά εδώ και 7-8 χρόνια ή 2ος θα βγει ή 3ος και μετά ουέφα. Επειδή έχει πει ότι θέλει να κερδίζει με κάθε τρόπο σημαίνει ότι έστηνε κιόλας; Άντε ας πούμε ότι έχει στήσει Χ ματς. Άλλα τόσα έχει στήσει και ο ΠΑΟ και όχι απαραίτητα αυτή ή την προηγούμενη δεκαετία.
Rofl. Ανέκδοτο 2ο. Τις μεγαλύτερες επιτυχίες του στην Ευρώπη ο Παναθηναικός τις έκανε όταν εσείς παίρνατε τα συνεχόμενα πρωταθλήματα δίκαια. Μάλλον οι διαιτητές στην Ευρώπη σας αδικούσαν.
Τώρα γέλασα. Πήγες τελικό τσουλου με τη χούντα και μιλάς κιόλας; Απλά γελοίο και αξιοθρήνητο. Τίποτα άλλο. Αν και εγώ δε μίλησα συγκρίνοντας την ευρωπαϊκή ιστορία των δυο ομάδων... διάβασε λίγο πιο καθαρά μην αγχώνεσαι...


Ναι, κοίτα, δεν νομίζω ότι το κατέχεις. Το κωμικό σχόλιο σου μάλλον μας περνάει για χαζούς. Ο αγώνας κρατάει 90 λεπτά και εκεί συμβαίνουν πολλά. Όταν με το χάιδεμα των αντίπαλων παιχτών σε κάποιον Ολυμπιακό αποκτάτε στημένη φάση, σόρρυ αλλά η αντίπαλη ομάδα πρέπει να είναι Μπαρτσελόνα για να μην χάσει.

Και για να μην πάμε πολύ μακριά...


Δίκαια πάντα ο Ολυμπιακός :D (και που 'σαι οι μισές αμφισβητούμενες φάσεις δεν είναι καν στο βίντεο, σου βρίσκω διπλάσιες αν έχω το παιχνίδι)
Ναι, και γαμώ το παράδειγμα, πριν το γκολ του ΠΑΟ είχε προηγηθεί κόρνερ που δεν ήταν κόρνερ (γκουχ γκουχ) Το συγκεκριμένο ματς επειδή το διαχειρίστηκε άθλια ο διαιτητής σημαίνει ότι ήταν στημένο; Παράξενη λογική έχεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σεβασμός στον μπαμπάς σας. ;)
Αυτά περι 7αρας έχουν πολύ πλάκα λες και η ομάδα σου τα έριξε και το χεις σαν επιχείρημα κάθε φορά, αλλά έτσι είναι όταν τρώμε τις 4αρες από μας φταίει πάντα ότι ο διαιτητής έδωσε ανάποδο πλάγιο, μετά από 15 πάσες έγινε φάουλ και στο κάρφωσα αλλά το γκολ δεν έπρεπε να μετρήσει!
Αλλά ξέχασα μου έριξες και συ μια 6αρα 1-2 χρόνια μετά την ίδρυση της ομάδας μου. Κάποτε το είχες ανεβάσει κι αυτό! huehuehue :D
Eσείς απορώ που θέλετε και πρωτάθλημα...
Δυο φορές πήρατε σε 14 χρόνια και διαλύθηκε η ομάδα! Έχω μήπως άδικο;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδιά μην πηγαίνετε την κουβέντα σε προσωπικό επίπεδο... :/: (Εστω και έμμεσα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:D
Ναι με ξεσκίζεις στα επιχειρήματα εσυ :P
Λες σε κάθε διάλογο για την 7άρα και καθάρισες. Ναι γαμάτη η 7αρα αλλά ήταν από ΓΙΟΥΒΕ όχι 3αρες από ομαδίτσες του πουθενά που τρως εσύ (όταν έβγαινες Ευρώπη τελοσπάντων κακομοίρη) ή 5άρα και μετά τριάρα από Μπάρτσα (νταξ Μπάρτσα ήτανε). Πέτσινα πες τα και όπως αλλιώς θες πες τα αλλά ένα είναι το θέμα: Σας πονάνε και πολύ μάλιστα, κι ας παρηγορείστε παραμυθιαζόμενοι ότι πηγαίνατε πάντα με το σταυρό στο χέρι και μεις στήναμε το κάθε ματς. Ο Πρεζόνης να έρθει στο μπάσκετ να ανάψουν λίγο τα αίματα γιατί ο μπαρμπα γιαννακόπουλος σκούριασε, έκλεισε η φωνή του σε κάθε ματς να φωνάζει χριστοπαναγίες από την εξέδρα...

Οχι δεν με πονανε τα πετσινα και χαρτινα:P Ουτε το πεναλτι του Παπουτσελη, το χαρτινο του 2008, το πρωταθλημα της Ριζουπολης, ο Ευθυμιαδης, ο περσινος τελικος κυπελλου, το 2-1 το 2011 κτλ:Phttps://kokkinapsemata.wordpress.com/petrinapetsina/, https://www.youtube.com/watch?v=EnGAPwp5Cwg Γιατι ξερω οτι ειστε οτι πιο βρωμικο στον Ελληνικο αθλητισμο και ακομα και μπαλα να παιζετε (οπως φετος) η γουνα σας εχει πολλα ραματα.

Στην Ευρωπη εφταρα μονο εσεις. Και τελικο και ημιτελικους μονο εμεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ρε παιδιά μην πηγαίνετε την κουβέντα σε προσωπικό επίπεδο... :/: (Εστω και έμμεσα).
Είδες τι διαόλια είναι;:P
Ε σε αθλητικό θέμα βρίσκεσαι, αν δεν παιχτεί εδώ κόντρα που θα παιχτεί; (ε βαζελάκι; :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είδες τι διαόλια είναι;:P
Ε σε αθλητικό θέμα βρίσκεσαι, αν δεν παιχτεί εδώ κόντρα που θα παιχτεί; (ε βαζελάκι; :redface:)

Ξέρω πώς πωρώνεστε εσείς τα αγόρια με κάτι τέτοια. :P Απλά προσπαθήστε να μην το πηγαίνετε σε προσωπικό επίπεδο το θέμα. :redface:

Και ναι, είμαι ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ!!!!

:yahoo::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Έχει περάσει η ηλικία της κόντρας με τις ομάδες πλέον... Τώρα πιο πολύ για χαβαλέ!;):P
(ουθτ):redface::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ναι φαγαμε 7 απο τη γιουβεντους (υπερδυναμη της εποχης) και μας το κοπανανε οι βαζελοι οι οποίοι οποτε βγουν ευρώπη ή θα φάνε 3αρες και 4αρες απο Οντενσες-κοπεγχαγες κ δεν ξερω γω τι, ή θα φανε 5 απο καμια Μπαρτσα κ θα'ναι ευχαριστημενοι, ενω εχουν να λενε συνεχως για μια νικη επι της Ιντερ που κοιμηθηκε ο Θεος (μαγκια τους που νικησαν προφανως)..¨Όσον αφορα τα "στημενα" πρωταθληματα του Κοκκαλη ειναι η παρηγοριά του πονεμένου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εγω τουλαχιστον την μπαρτσα την νικησα. Εσεις και στο 300ο ονειρο να σας βαλω δεν την νικατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Εγω τουλαχιστον την μπαρτσα την νικησα. Εσεις και στο 300ο ονειρο να σας βαλω δεν την νικατε

Ακολουθει γνησια οπαδικη απαντηση

Σε γλεντησε ομως στον επαναληπτικο ο σαβιολα.
Σου λεει κατι το ονομα;
Ναι, αυτος ειναι.

Ειμαι περηφανος για τον εαυτο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Εγω τουλαχιστον την μπαρτσα την νικησα. Εσεις και στο 300ο ονειρο να σας βαλω δεν την νικατε

Mε τετοιο ονομα τρελε μου δε γινεται να παρεις μερος σε αθλητικη κουβεντα...
Καλυτερα γινε ΑΣΑ... Πιο πολλες χαρες θα παρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Η κουβεντα σας μου θυμιζει εκπομπη τσουκαλα που οι κυριαρχες φρασεις ηταν: παλι τον ηπιατε παιδια, παλια τα τετοια μου πηρατε, θα στον κανω σουρωτηρι, μπεεεε, φαπ κλπ. Ξεκολλατε λιγο με τις ομαδες, δν ειναι μερος της ζωης σας. Ωραια να κανουμε χαβαλε αλλα το να υποστηριζεις νυχτα μερα την ομαδα σου σε φορουμ, σελιδες, σχολια στο Facebook κλπ ειναι ΑΡΡΩΣΤΟ. Η μπαλα ειναι για περναμε καλα, οποια ομαδα και να υποστηριζουμε. Ειτε αυτη ειναι μια απο τις μεγαλες ειτε ειναι η δοξα ανω ραχουλας που μολις επινοησα. Βλεπουμε ποδοσφαιρο για να διασκεδαζουμε, οχι για να βριζομαστε. Και στα 15 ή τα 16 να το καταλαβω αλλα στα 19+ πρεπει να εχετε ξεφυγει απο αυτο το επιπεδο.

Εγω περα απο τις ελληνικες υποστηριζω Dortmund. Ε προχθες χασαμε. So what. Το αξιζαμε ή οχι ειναι αλλη υποθεση. Δεν καθομουν να ξεκατινιαστω σε σχολια σε αθλητικα σαιτ βριζοντας οπαδους της Bayern ή το αντιστροφο. Βγαλτε το μυαλο σας απο τον μικροκοσμο των εφημεριδων και των οπαδικων site και τοτε μπορει να καταλαβετε πραγματικα μπαλα, να την απολαυσετε και να σιχαθειτε αυτο το κατι σαν ποδοσφαιρο που παιζεται στην Ελλαδα. Ειτε αυτο αφορα το κακο θεαμα στο αγωνιστικο χωρο ειτε το βρωμικο παιχνιδι του καθε μεγαλοπαραγοντα. Ολοι υποστηριζουμε μια ομαδα στην Ελλαδα γιατι εδω μεγαλωσαμε, εδω ειδαμε πρωτη φορα μπαλα κλπ και ειναι δεκτο, αλλα το να καθεσαι εν ετει 2013 και να την μπαινεις σε αντιπαλους οπαδους για ενα ματς τον Μαρτη του 2002 ειναι επιεικως απαραδεκτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εεε να σου πω εσενα δε ξερεις τι γντ στο τελευταιο καιρο συτο γηπεδο της ασας με τους αστυνομικους. Βαρανε τα 16χρονα και ειναι εναντια στν δημαρχο καρδιτσας. Οποτε κλτρ παναθηναικος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω τουλαχιστον την μπαρτσα την νικησα. Εσεις και στο 300ο ονειρο να σας βαλω δεν την νικατε
Ναι, μου βούλωσες το στόμα τώρα, έχω κερδίσει ρεαλ, εσυ; Αρχιδια. :baby:
Εεε να σου πω εσενα δε ξερεις τι γντ στο τελευταιο καιρο συτο γηπεδο της ασας με τους αστυνομικους. Βαρανε τα 16χρονα και ειναι εναντια στν δημαρχο καρδιτσας. Οποτε κλτρ παναθηναικος

Epic fail

P.s.: Βαϊναμόινεν το “χαρτινο“ του 08‘ έχω την εντύπωση ότι πάρθηκε νόμιμα σωστα; Λέει η δε λέει ο κανονισμος οτι αν ο άλλος κανει παράβαση παίρνεις το 3ποντο; Δεν το πήραμε ως καλύτεροι αλλά νόμιμα τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Συγνωμη ρε φιλε τι ξερεις τι γντ στην Αναγεννηση Καρδιτσας στο γηπεδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγνωμη ρε φιλε τι ξερεις τι γντ στην Αναγεννηση Καρδιτσας στο γηπεδο?

Φαντάρος στην Καρδίτσα είμαι, τι συζητάω όλη μέρα συνταγές; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top