Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
το ματς του ολυμπιακου
Όντως εσείς παίξατε καλύτερα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το δα το ματσακι και στο δευτερο δεν βλεποταν ο γαυρος
Ο σαμαρης φταιει παρα πολυ

Καλα στο 2ο οντως δεν επαιξε τιποτα:P Για το 1ο καλα λογια λενε οσοι το ειδαν.

Who is this Samaris?:confused: Με αυτα που εκανε στο 2ο ημιχρονο καλο θα ειναι να παει σε κανα λαγουμι να χωθει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.


Τζούλια πονάς? Που να δεις ο Πειραιάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Γελάσαμε και σήμερα.


"Πάλι καλά λένε στον Ολυμπιακό! Φανταστείτε να είχε εκτελέσει κόρνερ αντί για πέναλτι ο Ζλάταν..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
άδικο το αποτέλεσμα ειδικά για τον Ολυμπιακό του 1ου ημιχρόνου που άξιζε και να προηγείται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Iσπανία, Σλοβενία, Κροατία και μάλλον Ιταλία πιστέυω!
Δεν ξερω αλλα πιστευω οτι στον αγωνα Σερβια-Ισπανια θα νικησει η Σερβια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Moνο αμα κοιμηθει ο Θεος....
δεν ξερω εχω μια αισθηση οτι θα κερδισει η Σερβια ,θα δουμε...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
δεν ξερω εχω μια αισθηση οτι θα κερδισει η Σερβια ,θα δουμε...:hmm:

H Σερβια υπερτερει μονο στον προμπονητη που εχει τον δασκαλο Ιβκοβιτς, ενω η Ισπανια εναν προσωρινο που θα τον διωξει μετα το τουρνουα...Αλλα δυστυχως δε παιζουν οι προπονητες στο γηπεδο αλλα οι παιχτες...Και εκει δε συγκρινονται οι 2 ομαδες...
Και εγω η Σερβια θελω να κερδισει και οχι η αντιπαθητικη η Ισπανια, αλλα δυσκολο το βλεπω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.


Τζούλια πονάς? Που να δεις ο Πειραιάς...

Δεν πονάνε ρε φίλε . Είμαστε περήφανοι για την ομάδα μας που επι ένα ημίχρονο παίξαμε την κάτι μονοτερμα, είχαμε δυο δοκάρια , 3 κλασικές , κατοχή , ένα γκολ και φάγαμε ένα γκολ στην μοναδική ευκαιρία της Παρί . Επίσης στο δεύτερο αν εξαιρέσεις 2-3 σουτακια και το πέναλτι είχαμε κλείσει καλά τους χώρους και φάγαμε 3 γκολ από κόρνερ . Εγώ ναι δεν ποναω . Είμαι περήφανος για τον μοναδικό εκπρόσωπο της Ελλάδας στην μεγαλύτερη ποδοσφαιρική διοργάνωση του κόσμου ! Εσύ τι έγινε ; Πόσο ήρθε το ματς του Παναθηναϊκού γιατί δεν το είδα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
H Σερβια υπερτερει μονο στον προμπονητη που εχει τον δασκαλο Ιβκοβιτς, ενω η Ισπανια εναν προσωρινο που θα τον διωξει μετα το τουρνουα...Αλλα δυστυχως δε παιζουν οι προπονητες στο γηπεδο αλλα οι παιχτες...Και εκει δε συγκρινονται οι 2 ομαδες...
Και εγω η Σερβια θελω να κερδισει και οχι η αντιπαθητικη η Ισπανια, αλλα δυσκολο το βλεπω!!!

σερβια πιστευω και εγω αν βγαλουν παγιδες στο gasol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Η Ισπανία δεν είναι τόσο δυνατή τώρα, θα το δείτε.

Όσον αφορά το χθεσινό, καταλαβαίνω πως οι Ολυμπιακοί πρέπει να είστε πολύ χαρούμενοι παρόλο που φάγατε 4 στην έδρα σας επειδή παίξατε έστω και για ένα ημίχρονο μπάλα. Επειδή δεν συνηθίζεται να γίνεται αυτό, σαν είναι κάτι πρωτόγνωρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ποσο γελαω με τα βαζελοχανουμια που κραζουν απ'τον πονο τους!!!!!!
Τι γινεται ρε μαγκες εκει στα τοπικα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Δεν πονάνε ρε φίλε . Είμαστε περήφανοι για την ομάδα μας που επι ένα ημίχρονο παίξαμε την κάτι μονοτερμα, είχαμε δυο δοκάρια , 3 κλασικές , κατοχή , ένα γκολ και φάγαμε ένα γκολ στην μοναδική ευκαιρία της Παρί . Επίσης στο δεύτερο αν εξαιρέσεις 2-3 σουτακια και το πέναλτι είχαμε κλείσει καλά τους χώρους και φάγαμε 3 γκολ από κόρνερ . Εγώ ναι δεν ποναω . Είμαι περήφανος για τον μοναδικό εκπρόσωπο της Ελλάδας στην μεγαλύτερη ποδοσφαιρική διοργάνωση του κόσμου ! Εσύ τι έγινε ; Πόσο ήρθε το ματς του Παναθηναϊκού γιατί δεν το είδα :/

τι να σε πω ρε φιλε ουτε εγω το ειδα αλλα δεν πρεπει να χασαμε και τιποτα ;)
Παντως φιλε μου με αυτα που γραφεις σε πονεσε πολλη και με ολο το θαρρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποσο γελαω με τα βαζελοχανουμια που κραζουν απ'τον πονο τους!!!!!!
Τι γινεται ρε μαγκες εκει στα τοπικα ;

Eγω που ειμαι Παναθηναικος το ειπα παραπανω οτι δεν αξιζε αυτη η μοιρα χθες στον ολυμπιακο. Βεβαια αυτα παθαινεις αμα τα δινεις ολα στο α ημιχρονο. Ακολουθησε κηδεια στο β αλλα και παλι 3 γκολ απο κορνερ ειναι γελοιο. Τωρα που κολλαει ο Παναθηναικος και η ΑΕΚ δεν το καταλαβαινω. Εγω παντως αμα η ομαδα μου ειχε δωσει τοσα εκατομυρια και στο τελος τρωει 4 μεσα στην εδρα της δεν θα ημουν και πολυ περηφανος:P

υγ Γκολαρα ο Βαις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
1)Σιγά το ακριβό ρόστερ που έχουμε για Ευρώπη.
2)Τι να πει και η Γαλατα.
3) Όσο κάνει το αριστερό πόδι του Ιμπρα κάνει ολόκληρος ο παο μαζί με τη λεωφόρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1) Και ομως δωσατε πολλα λεφτα και ειναι απογοητευση να δεχεσαι 4 γκολ εντος εδρας. Δεν φερνουν παντα την ευτυχια. Θυμησου την Σελτικ περσυ;)

2) Φανταζομαι οτι και αυτοι δεν θα ειναι ικανοποιημενοι που φαγανε 6:P

3) ΟΚ που κολλαει αυτο? Δεν νομιζω πουθενα να ειπα οτι εχουμε καλη ομαδα και να εχω μεγαλες προσδοκιες:P

4) Απο ολα τα σχολια που εκανε για το χθεσινο παιχνιδι μονο σε ενα ''πιαστηκες''. Μαλλον εσυ εισαι ο κολλημενος. Ειπα συγχαρητηρια για το 1ο ημιχρονο στο δευτερο ομως ξεφουσκωσατε. Και ειναι οντως χαζο να τρως 3 γκολ απο κορνερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
...Τι να πει και η Γαλατα...

Αν έπαιζες με Ρεάλ φίλε μου, θα είχες φάει πιο πολλά και από όσα είχες φάει με Γιούβε. Αν το ήθελαν θα σας είχε και... με διψήφιο τέρμα αλλά δεν νομίζω να ήθελαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Eγω που ειμαι Παναθηναικος το ειπα παραπανω οτι δεν αξιζε αυτη η μοιρα χθες στον ολυμπιακο. Βεβαια αυτα παθαινεις αμα τα δινεις ολα στο α ημιχρονο. Ακολουθησε κηδεια στο β αλλα και παλι 3 γκολ απο κορνερ ειναι γελοιο. Τωρα που κολλαει ο Παναθηναικος και η ΑΕΚ δεν το καταλαβαινω. Εγω παντως αμα η ομαδα μου ειχε δωσει τοσα εκατομυρια και στο τελος τρωει 4 μεσα στην εδρα της δεν θα ημουν και πολυ περηφανος:P

υγ Γκολαρα ο Βαις.
Στο πρωτο εκτος του οτι τα δωσαμε ολα, ειμασταν και αρκετα ατυχοι αν σκεφτεις το χαζο γκολ που φαγαμε απο μαλακια της αμυνας ή τα δυο δοκάρια που είχαμε κλπ.
Στο δεύτερο έπεσε η ομάδα σαν σύνολο κατι που ηταν ολοφάνερο και οπως το πες δεχθηκαμε γελοια γκολ απο κορνερ.
Εντάξει Παρί ήταν αυτή, δεν ήταν Μονπελιέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Και μεις αν το "θέλαμε" θα την ρίχναμε 3 γκολάκια στο 1ο αλλά βλέπεις δεν το θέλαμε :)
Ναι όντως η Παρί είναι ομάδα της πλάκας. Θα 'θελα να παίξουν Ρεαλ-Παρι να δω πόσα γκολάκια θα αρπάξον οι Ισπανοί.
Εγώ είμαι υπερήφανος έστω για το 1ο ημίχρονο που τους πατήσαμε κυριολεκτικά αλλά φάγαμε αστείο γκολ κόντρα στη ροή του αγώνα.
Στο 2ο ότι κόρνετ εκτελούσαν έγραφε και σ'αυτό φταίει ο Σάμαρης αλλά θα μάθει. Μας λείπει κι ο Αβρααμ!
Δεν στέκομαι τόσο στην έκταση του σκορ επειδή ξέρω ότι ειναι πλασματική...
Τέλος, δεν με απογοήτευσε η ήττα επειδή ήταν μέσα στο πρόγραμμα, αν χάναμε απ'την Μπενφίκα ναι θα έβραζα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top