Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Για την συγκεκριμένη τιμωρία πάντως δεν μπορούσαν άλλοι να κάνουν τίποτα επειδή ήταν εκτός έδρας αγώνας!
Σ'εκείνο το ματς πήγαν 2 γνωστοί μου και μας είπαν ότι στα καλά καθούμενα άρχισαν οι αντίπαλοι να τους πετούν πέτρες και φωτοβολίδες και όπως ήταν αναμενόμενο ανταπέδωσαν.
συγγνώμη αλλά τι περίμενες να πούνε οι γνωστοί σου?
τότε ας μην ξαναπάρει εισιτήρια η ομάδα για εκτός έδρας αγώνα αν δεν μπορεί η διοίκηση να εξασφαλίσει σε ποια άτομα τα δίνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Naousa κόψε τις βλακείες και να μην μιλάς αν δε ξέρεις.
Αυτό που λέει ο Itach ισχυει 100% ημουν παρών στην Θύρα 5.Μετά την προθέρμανση οι οπαδοί από τη Θύρα 8 που ήταν της Ραπιντ Βιέννης πετάξαν κροτίδες και φωτοβολίδες με πιστόλια στην οικογενειακή θύρα 7 της τούμπας που είναι οικογένειες/παιδιά κτλ. Μετα από αυτό αρκετοί από την 4 κατεβηκαν στο γήπεδο και πήγαν να ορμήξουν σε αυτούς από την 8 αν και δε πρόλαβαν. Το όλο φάουλ δεν είναι μόνο των οπαδών αλλά και της αστυνομίας.Εντάξει τώρα; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Naousa κόψε τις βλακείες και να μην μιλάς αν δε ξέρεις.
Αυτό που λέει ο Itach ισχυει 100% ημουν παρών στην Θύρα 5.Μετά την προθέρμανση οι οπαδοί από τη Θύρα 8 που ήταν της Ραπιντ Βιέννης πετάξαν κροτίδες και φωτοβολίδες με πιστόλια στην οικογενειακή θύρα 7 της τούμπας που είναι οικογένειες/παιδιά κτλ. Μετα από αυτό αρκετοί από την 4 κατεβηκαν στο γήπεδο και πήγαν να ορμήξουν σε αυτούς από την 8 αν και δε πρόλαβαν. Το όλο φάουλ δεν είναι μόνο των οπαδών αλλά και της αστυνομίας.Εντάξει τώρα; :)
όχι καθόλου εντάξει...
έγιναν επεισόδια? ναι έγιναν..οπότε προφανώς και θα τιμωρηθεί
αλλά μόνο στην Ελλάδα δεν πρόκειται ποτέ να το δεχτούν οι έλληνες οπαδοί..δεν πειράζει, απλώς κόστισε μια σημαντική πρόκριση και αρκετά εκατομμύρια λεφτά..αν σαν οπαδό σε ικανοποιεί αυτό, τότε εμένα δεν με ενοχλέι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Προφανώς και όταν γίνονται "επεισόδια" πρέπει να τιμωρείται μια ομάδα.Δεν είναι αυτός ο λόγος διαφωνίας μου.
Όσο για τα εκατομμύρια,στην τσέπη τη δικιά μου δε θα πάνε ούτε κανενός άλλου που πεινάει ή υποφέρει οπότε δε με αφορούν.Εξάλλου ο Σαββίδης όπως και οι περισσότεροι παράγοντες χρησιμοποιούν τις ομάδες για άλλους λόγους. ;)
Όσο πιο νωρίς το καταλάβουμε τόσο καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Προφανώς και όταν γίνονται "επεισόδια" πρέπει να τιμωρείται μια ομάδα.Δεν είναι αυτός ο λόγος διαφωνίας μου.
Όσο για τα εκατομμύρια,στην τσέπη τη δικιά μου δε θα πάνε ούτε κανενός άλλου που πεινάει ή υποφέρει οπότε δε με αφορούν.Εξάλλου ο Σαββίδης όπως και οι περισσότεροι παράγοντες χρησιμοποιούν τις ομάδες για άλλους λόγους. ;)
Όσο πιο νωρίς το καταλάβουμε τόσο καλύτερα.
γιατί βάζεις την λέξη σε εισαγωγικά? νομίζω είναι ξεκάθαρο ότι έγιναν και για αυτό τιμωρήθηκε
χαίρομαι που κατανοείς το τι παίζει με τα οικονομικά των ομάδων, γιατί λίγοι είναι αυτοί που το βλέπουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Καλό είναι στην ζωή να βλέπουμε τα πράγματα με ρεαλιστικό τρόπο.Ο φετινός ΠΑΟΚ δεν είναι αρκετός για το Champions League.Ξέρει κανείς που και πότε ακριβώς γίνεται ο τελικός του Europa Leaque? :D

Αξίζαμε την πρόκριση παρεμπιπτόντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
γιατί βάζεις την λέξη σε εισαγωγικά? νομίζω είναι ξεκάθαρο ότι έγιναν και για αυτό τιμωρήθηκε
χαίρομαι που κατανοείς το τι παίζει με τα οικονομικά των ομάδων, γιατί λίγοι είναι αυτοί που το βλέπουν!
Σε εισαγωγικά γιατί επεισόδιο είναι και ένα πέταγμα μπουκαλιού μέσα στο γήπεδο ,επεισόδιο είναι και να πέσει ξύλο έξω από το γήπεδο.
Καλό είναι στην ζωή να βλέπουμε τα πράγματα με ρεαλιστικό τρόπο.Ο φετινός ΠΑΟΚ δεν είναι αρκετός για το Champions League.Ξέρει κανείς που και πότε ακριβώς γίνεται ο τελικός του Europa Leaque? :D

Αξίζαμε την πρόκριση παρεμπιπτόντως...

Όχι δεν την αξίζαμε την είδαμε κάπως μετά την αποβολή.Με τα αν δουλειές δε γίνονται.Και αν μπαίναμε cl ίσως τρώγαμε χοντρές ήττες.Εδώ ακόμα και ο ΟΣΦΠ που γελάει και αυτός δεν είναι σε καλύτερη μοίρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Θα στο πω απλά . Νικες εντος εκτος πήρες γιατί δεν είχα χημεία . 10 παίχτες απο τους 12 του ρόστερ συναντιούνται τον Αύγοουστο για πρωτη φορα στη ζωή τους , δεν περιμένεις να βρίσκονται με κλειστά μάτια τον δεκέμβριο . Συνεπώς η ήττα μου ειναι δικαιολογημένη . Πήρες 2 ευρωλίγκες χωρίς κλασσικό 5αρι? Μιλάμε για το Heinz ( Ο οποίος μπορεί μεν να ειναι 2μ.) , αλλά ειναι ίσως ο πιο αλτικός παίχτης στη λίγκα (Με τη λογική σου ο Λασμε δεν ειναι πενταρι (2.03 ύψος)), κι πας να μου καλύψεις το κενό του με τον Πετγουει! Εκτός λοιπόν το ότι ο Χάινς έφυγε , έχασες και τον Παπανικολάου κι ως αντικαταστάτη απέκτησες τον Λοζέτσκι (!?) . Μην μου πεις τώρα κάνει παπαδες με την Εθνική Βελγίου . Για το Βέλγιο μιλάμε , δεν έχουν την παραμικρη ιδεα απο μπασκετ , ειναι οπως εμεις στο χαντμπολ , λίγοι παιζουν κανεις δεν παρακαλουθει . Έχεις χάσει 2 απο τους βασικούς παίχτες που σου έφεραν τις 2 ευρολίγκες . Από την άλλη εγω κράτησα το βασικό περσυνο κορμό , ο οποίος απέδωσε καρπούς όσο και αν δεν το πιστεύεις (Το να έχεις μια ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ομάδα και να φτάνεις στους 8 , είναι πραγματικά ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ) κι συν τις άλλης ενισχύθηκα . Η μόνη μου φυγεί ειναι αυτη του Σχορτσιανίτη , όπου πήρα Μπατιστ - Μαυροκεφαλίδη ( Ο ξανθόπουλος που εφυγε δεν επαιρνε καν χρονο συμ.) ..

Οπότε μην λες ότι το ροστερ σας ειναι πιο ολοκληρωμένο γιατί απλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!

Υ.Γ. Ειχες 15 χρόνια να δεις πρωτάθλημα (1997-2012) και άλλα τόσα θα κάνεις .
Πρώτα από όλα ο Hines είναι 1,98 το ύψος δηλαδή του μέσου γκαρντ(έχει διαφορά από το 2,03). Όσο αλτικός, παθιασμένος και ταλαντούχος παίκτης και να ήταν αντιμετώπιζε προβλήματα σε αρκετές περιπτώσεις με αντιπάλους 15 πόντους ψηλότερους. Πάω να καλύψω το κενό του με τον Petway; Άστοχο σχόλιο τελείως πήρα 3 κλασσικούς ψηλούς τον Begic(2,16) με καλή παρουσία στη Ρεάλ και τους ταλαντούχους Dunston(2,03 από τους δυνατούς παίκτες του Ιταλικού πρωταθλήματος με Βαρέζε) και Simmons(2,06). Δηλαδή πριν πάρουμε τους Ντόρσει και Χαινς άγνωστους περίμενε κανείς να εξελιχθούν σε τέτοιους παίχτες; Επίσης για αντι παπανικολάου δεν πήρα τον Λοτζέσκι, μάλλον τον ταλαντούχο 2,03 19χρονο Παπαπέτρου εκ των ηγετών του Τέξας στο NCAA και ηγέτης στις μικρές εθνικές. Δε σου λέω ότι καλύπτει απόλυτα το κενό του Παπανικολάου που ήταν μεγάλη στεναχώρεια για κάθε φίλο του ολυμπιακού η απώλεια αυτού του μεγάλου, ταλαντούχου, αλτικού παθιασμένου και γεμάτου ενέργεια παίκτη(και most accurate 3p point shoter στην Ευρωλίγκα). Σίγουρα όμως θα προσφέρει πολλά. Θεωρώ λοιπόν ότι ενισχήθηκα σαφώς στους ψηλούς σε σχέση με πέρσυ και έχασα λίγο στους forward όπου θα βασιστώ στην σταθερή αξία των Πρίντεζη, Περπέρογλου και θα ελπίσω σε μία μεγάλη χρονιά για τους ταλαντούχους Παπαπέτρου και Petway(και ίσως και Αγραβάνη). Τέλος στους γκάρντ τους κράτησα όλους( Σπανούλης, Λο, Μάντζαρης που είναι ένα σημαντικό
+ μεγάλος παίκτης που τον έχασα πέρσυ όλη την χρονιά, Σλούκας και Κατσίβελης) και αντί για τον λίγο Γκετσεβίτσιους που ήταν στην ουσία ανύπαρκτος αφού δεν πήρε χρόνο συμμετοχής σε κανένα σημαντικό παιχνίδι πήρα τον Λοτζέσκι που πιστεύω μπορεί να δώσει κάποιες λύσεις. Πρώτα λοιπόν κοίτα τον εαυτό σου που γράφεις ότι πήρα τον Petway για αντι Hines και μετά κατηγόρησε με ότι δεν ενημερώνομαι σωστά γιατί το πόστ σου ηταν τελείως άστοχο. Τέλος όσων αφορά τα ροστερ συγκριτικά είναι μάλλον περίπου ίδιου επιπέδου αλλά μόνο αν δεν βγουν και δεν πιάσουν τα νέα ταλέντα που αποκτήσαμε.
Υ.Γ. 1 Πρωτάθλημα δεν έπαιρνα όταν ο πρόεδρος δεν έδινε λεφτά για το μπάσκετ το καταλαβαίνεις από το γεγονός ότι έβγαινα 8ος δεν μπορείς να μου τι λες για αυτην την περίοδο είναι σαν να στη λέω για το πόλο. Για μετά το 2008 ίσως αλλά και πάλι εσύ ήσουν ήδη καταξιωμένος με δεμένο ρόστερ και εγώ τότε προσπαθούσα να χτίσω ομάδα.
Υ.Γ.2 Johnnaousa περιμένω ακόμα απάντηση σου στο που στηρίζεσαι να με προσβάλλεις και να με λες πορωμένο και άσχετο από μπάσκετ δεν σε τιμάει να με αγνοείς, δεν μου δείχνεις ότι είσαι καλύτερος όταν κάνεις χαρακτηρισμούς χώρις να προσφέρεις κάτι στη συζήτηση αυτός είναι ο εύκολος δρόμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ο Τρινκιέρι δήλωσε πως ο Περπέρογλου και ο Πρίντεζης άνετα μπορούν να κατεβάζουν τη μπάλα... Έχει έτσι κι άλλους δύο guard ο Ολυμπιακός. :hehe: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Ο Τρινκιέρι δήλωσε πως ο Περπέρογλου και ο Πρίντεζης άνετα μπορούν να κατεβάζουν τη μπάλα... Έχει έτσι κι άλλους δύο guard ο Ολυμπιακός. :hehe: :P
Έτσι :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
O Σπανούλης θα το σηκώσει μόνος του!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ΛΕΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΣΕΙ ΜΕ ΑΡΣΕΝΑΛ Ο ΟΛΥΜΠΙΛΑΓΟΣ ??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ο όμιλος που έστειλα στην σελίδα του Ολυμπιακού είναι: Τσέλσι-Γιουβε-Κοπεγχάγη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Μπαρτσελόνα - Παρί - Ολυμπιακός - Νάπολι , να μην πατε στο αεροδρόμια καν.

Πρώτα από όλα ο Hines είναι 1,98 το ύψος δηλαδή του μέσου γκαρντ(έχει διαφορά από το 2,03). Όσο αλτικός, παθιασμένος και ταλαντούχος παίκτης και να ήταν αντιμετώπιζε προβλήματα σε αρκετές περιπτώσεις με αντιπάλους 15 πόντους ψηλότερους. Πάω να καλύψω το κενό του με τον Petway; Άστοχο σχόλιο τελείως πήρα 3 κλασσικούς ψηλούς τον Begic(2,16) με καλή παρουσία στη Ρεάλ και τους ταλαντούχους Dunston(2,03 από τους δυνατούς παίκτες του Ιταλικού πρωταθλήματος με Βαρέζε) και Simmons(2,06). Δηλαδή πριν πάρουμε τους Ντόρσει και Χαινς άγνωστους περίμενε κανείς να εξελιχθούν σε τέτοιους παίχτες; Επίσης για αντι παπανικολάου δεν πήρα τον Λοτζέσκι, μάλλον τον ταλαντούχο 2,03 19χρονο Παπαπέτρου εκ των ηγετών του Τέξας στο NCAA και ηγέτης στις μικρές εθνικές. Δε σου λέω ότι καλύπτει απόλυτα το κενό του Παπανικολάου που ήταν μεγάλη στεναχώρεια για κάθε φίλο του ολυμπιακού η απώλεια αυτού του μεγάλου, ταλαντούχου, αλτικού παθιασμένου και γεμάτου ενέργεια παίκτη(και most accurate 3p point shoter στην Ευρωλίγκα). Σίγουρα όμως θα προσφέρει πολλά. Θεωρώ λοιπόν ότι ενισχήθηκα σαφώς στους ψηλούς σε σχέση με πέρσυ και έχασα λίγο στους forward όπου θα βασιστώ στην σταθερή αξία των Πρίντεζη, Περπέρογλου και θα ελπίσω σε μία μεγάλη χρονιά για τους ταλαντούχους Παπαπέτρου και Petway(και ίσως και Αγραβάνη). Τέλος στους γκάρντ τους κράτησα όλους( Σπανούλης, Λο, Μάντζαρης που είναι ένα σημαντικό
+ μεγάλος παίκτης που τον έχασα πέρσυ όλη την χρονιά, Σλούκας και Κατσίβελης) και αντί για τον λίγο Γκετσεβίτσιους που ήταν στην ουσία ανύπαρκτος αφού δεν πήρε χρόνο συμμετοχής σε κανένα σημαντικό παιχνίδι πήρα τον Λοτζέσκι που πιστεύω μπορεί να δώσει κάποιες λύσεις. Πρώτα λοιπόν κοίτα τον εαυτό σου που γράφεις ότι πήρα τον Petway για αντι Hines και μετά κατηγόρησε με ότι δεν ενημερώνομαι σωστά γιατί το πόστ σου ηταν τελείως άστοχο. Τέλος όσων αφορά τα ροστερ συγκριτικά είναι μάλλον περίπου ίδιου επιπέδου αλλά μόνο αν δεν βγουν και δεν πιάσουν τα νέα ταλέντα που αποκτήσαμε.
Υ.Γ. 1 Πρωτάθλημα δεν έπαιρνα όταν ο πρόεδρος δεν έδινε λεφτά για το μπάσκετ το καταλαβαίνεις από το γεγονός ότι έβγαινα 8ος δεν μπορείς να μου τι λες για αυτην την περίοδο είναι σαν να στη λέω για το πόλο. Για μετά το 2008 ίσως αλλά και πάλι εσύ ήσουν ήδη καταξιωμένος με δεμένο ρόστερ και εγώ τότε προσπαθούσα να χτίσω ομάδα.
Υ.Γ.2 Johnnaousa περιμένω ακόμα απάντηση σου στο που στηρίζεσαι να με προσβάλλεις και να με λες πορωμένο και άσχετο από μπάσκετ δεν σε τιμάει να με αγνοείς, δεν μου δείχνεις ότι είσαι καλύτερος όταν κάνεις χαρακτηρισμούς χώρις να προσφέρεις κάτι στη συζήτηση αυτός είναι ο εύκολος δρόμος.

Ο Χάινς ήρθε απο άγνωστη ομάδα? Η μπρόσκε μπάσκετ έγινε ξαφνικά άγνωστη ? Με συνεχές κατακτήσεις τίτλων στη γερμανία αλλα και σταθερή παρουσια τα τελευταία χρόνια στην Ευρολίγκα ? :hmm: . (χμμ , εσύ γνωρίζεις Σιενα , Μακαμπι , Ρεαλ , Μπαρτσα , ΠΑΟ , Εφες , ΤΣΣΚΑ ?)

Καλά λέω εγώ πως εσείς οι γαύροι βλέπετε ξεκινήσατε να βλέπετε μπασκετ μετά το ευρωοπαικό του ΄12.

Επίσης λες με τόση μεγάλη πιστη πως στο 3αρι δεν εχεις χάσει και πολλά αφου ο Παπαπέτρου μπορεί να καλύψει σε ένα βαθμό τον Παπανικολάου . :whatever: ( Ο παπαπέτρου στο University of Texas όντας βασικός δεν ξεπέρασε τους 8 PPG)(Δεν έχεις ιδέα απο μπασκετ , τον Παπαπέτρου ΔΕΝ τον έχεις δει ποτε να παίζεις , ομολόγησε το, τα λες όλα αυτά με βάση τι διαβάζεις στα σάιτ .)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μπαρτσελόνα - Παρί - Ολυμπιακός - Νάπολι , να μην πατε στο αεροδρόμια καν.



Ο Χάινς ήρθε απο άγνωστη ομάδα? Η μπρόσκε μπάσκετ έγινε ξαφνικά άγνωστη ? Με συνεχές κατακτήσεις τίτλων στη γερμανία αλλα και σταθερή παρουσια τα τελευταία χρόνια στην Ευρολίγκα ? :hmm: . (χμμ , εσύ γνωρίζεις Σιενα , Μακαμπι , Ρεαλ , Μπαρτσα , ΠΑΟ , Εφες , ΤΣΣΚΑ ?)

Καλά λέω εγώ πως εσείς οι γαύροι βλέπετε ξεκινήσατε να βλέπετε μπασκετ μετά το ευρωοπαικό του ΄12.

Επίσης λες με τόση μεγάλη πιστη πως στο 3αρι δεν εχεις χάσει και πολλά αφου ο Παπαπέτρου μπορεί να καλύψει σε ένα βαθμό τον Παπανικολάου . :whatever: ( Ο παπαπέτρου στο University of Texas όντας βασικός δεν ξεπέρασε τους 8 PPG)(Δεν έχεις ιδέα απο μπασκετ , τον Παπαπέτρου ΔΕΝ τον έχεις δει ποτε να παίζεις , ομολόγησε το, τα λες όλα αυτά με βάση τι διαβάζεις στα σάιτ .)
κακίες..γιατί το λές αυτό?;)
Ο όμιλος που έστειλα στην σελίδα του Ολυμπιακού είναι: Τσέλσι-Γιουβε-Κοπεγχάγη
χαχα δεν υπάρχει ελπίδα αν είναι ετσι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Μπαρτσελόνα - Παρί - Ολυμπιακός - Νάπολι , να μην πατε στο αεροδρόμια καν.



Ο Χάινς ήρθε απο άγνωστη ομάδα? Η μπρόσκε μπάσκετ έγινε ξαφνικά άγνωστη ? Με συνεχές κατακτήσεις τίτλων στη γερμανία αλλα και σταθερή παρουσια τα τελευταία χρόνια στην Ευρολίγκα ? :hmm: . (χμμ , εσύ γνωρίζεις Σιενα , Μακαμπι , Ρεαλ , Μπαρτσα , ΠΑΟ , Εφες , ΤΣΣΚΑ ?)

Καλά λέω εγώ πως εσείς οι γαύροι βλέπετε ξεκινήσατε να βλέπετε μπασκετ μετά το ευρωοπαικό του ΄12.

Επίσης λες με τόση μεγάλη πιστη πως στο 3αρι δεν εχεις χάσει και πολλά αφου ο Παπαπέτρου μπορεί να καλύψει σε ένα βαθμό τον Παπανικολάου . :whatever: ( Ο παπαπέτρου στο University of Texas όντας βασικός δεν ξεπέρασε τους 8 PPG)(Δεν έχεις ιδέα απο μπασκετ , τον Παπαπέτρου ΔΕΝ τον έχεις δει ποτε να παίζεις , ομολόγησε το, τα λες όλα αυτά με βάση τι διαβάζεις στα σάιτ .)
Ρε άσχετε εσύ συνεχίζεις να γράφεις άστοχα πράγματα και να μην μου απαντάς σε αυτά που σου θέτω. Θα μου πεις σε εμενα ότι δεν ξέρω μπάσκετ όταν εσύ γράφεις ότι πήραμε τον Petway για αντι Χάινς όταν έχουμε πάρει 3 βασικά πεντάρια; Από μωρό παρακολουθώ μπάσκετ περισσότερο και από μπάλα και παίζω σε ομάδα από την 3η δημοτικού. Με μπάσκετ μεγάλωσα. Δηλαδή εσύ θεωρούσες τον Χάινς σίγουρη μεταγραφή που θα εξελισσόταν σε ηγέτη ομάδας που πάει για F4 και τίτλους; Ένας εκ των κορυφαίων της Μπρόζε ήταν μιας ομάδας που άγνωστη δεν ήταν(πράγμα που δεν είπα κιόλας, είπα ότι ο Χάινς δεν ήταν παίκτης ευρέως γνωστός και σίγουρη μεταγραφή) αλλά μια φορά στην Ιστορία της έφτασε Top 16 το 2006 και άλλη μία φετος. Επίσης πάλι απαντάς άστοχα, σου είπα ότι αποδυναμώθηκα στους forward λογω παπανικολάου αλλά όχι ανεπανόρθωτα καθώς οι Πρίντεζης, Περπέρογλου, Παπαπέτρου και Petway είναι μία αρκετά ανταγωνιστική τετράδα.( Θεωρείς ότι δεν παρακολουθώ NCCA δικαίωμά σου δεν μπορείς να το στηρίξεις κάπως ομως+το σκοράρισμα δεν είναι η μοναδική δουλειά ενός παίκτη). Ενισχήθηκα όμως στα γκαρντ ,με Μάντζαρη που ξεπέρασε τραυματισμό και Λοτζέσκι αντι για τον ανύπαρκτο Γκετσεβιτσιους, και στους ψηλούς. Θα μου πεις πάλι στους ψηλούς δεν ενισχήθηκες έχασες Χάινς κ.λπ, σου έχω πει την άποψη μου για αυτό η ρακέτα ηταν άδεια με βασικό σέντερ 1,98 και ελάχιστες λύσεις σε περιορισμένο χρόνο από Σερμαντίνι.

Άντε να πουμε έχετε μαζευτεί όλοι οι βάζελοι εδώ μέσα και αλληλουποστηρίζεστε και πρέπει να απαντάω σε όλους. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ρε άσχετε εσύ

Πάλι καλά που οι Ολυμπιακοί είναι οι καλύτερα ενημερωμένοι φίλαθλοι.

ΛΕΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΣΕΙ ΜΕ ΑΡΣΕΝΑΛ Ο ΟΛΥΜΠΙΛΑΓΟΣ ??:P

Ε όχι πάλι! Τι στο διάολο, ας τύχει σε ένα μεσαίο γκρούπ. Πάντα στο πιο εύκολο πάει. Εγώ λέω να τύχει με Μπάγερν, Μίλαν, Νάπολι να γελάσει και το παρδαλό κατσίκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπαρτσελόνα - Παρί - Ολυμπιακός - Νάπολι , να μην πατε στο αεροδρόμια καν.
Τουλάχιστον εμείς θα πάμε μέχρι το αεροδρόμιο, θύμησέ μου λίγο, σε ποια ευρωπαϊκή διοργάνωση συμμετέχει φέτος ο βαζελάκος σου; :confused:
Ε όχι πάλι! Τι στο διάολο, ας τύχει σε ένα μεσαίο γκρούπ. Πάντα στο πιο εύκολο πάει. Εγώ λέω να τύχει με Μπάγερν, Μίλαν, Νάπολι να γελάσει και το παρδαλό κατσίκι.
Δεν είμαστε πάντα στο εύκολο. Οκ η Άρσεναλ από τις μεγάλες ήταν πιο ηπια αλλά τύχαμε και με Ντόρτμουντ τη χρονιά που βγήκε πρώτη στη Μπουντεσλίγκα ;) . Και η Μαρσέιγ ήταν δυνατή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πάλι σε αποφύγατε τα δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top