Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Ακούστηκε πως τον θέλατε. Και σιγα το υπερπλήρες ροστερ το δικο μας ειναι σαφως πιο ολοκληρωμενο και με κορμο στη νεα γενια

Αυτα γραφουν τα γαβροσαιτ σας? χαχαχ

Παππας - Περυσνος πρωτος σκορερ της ΕΣΑΚΕ - 23χρ. (Γεν.'90)
Γιανκοβιτς - Ψηφισμένος ως κορυφαιος φοργουορντ τις περσυνης ΕΣΑΚΕ - 23χρ. (Γεν. 90')
Διαμαντάκος - 2.14 ίσως ο επόμενος μεγάλος σεντερ της Ελλάδας - 18χρ.(Γεν. '95)
Χαραλαμπόπουλος - Έχει από τώρα απασχολήσει τους μεγαλύτερους συλλόγους του κοσμου , Small Forward με υψος 2.03- 16χρ. (Γεν. '97)

Όχι ο παναθηναικος δεν επενδύει στο μέλλον .

Όσο για το ροστερ , θα σου πω πως ο Παναθηναικος φέτος έχει τους καλύτερους ψηλούς με τη βούλα .
(Λάσμε - Σκιστ - Μπατιστ - Φώστης - Μαυροκεφαλίδης)
Υ.Γ. Επειδή κάθε φορά που διαβάζω ποστ σου αγανακτώ ή βαλε επικεφαλίδα θα πω μαλακια ή μη γράφεις ή πριν γράψεις ψάξε λίγο δεν κάνει κακό !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Καλή επιτυχία Παοκάρα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Αυτα γραφουν τα γαβροσαιτ σας? χαχαχ

Παππας - Περυσνος πρωτος σκορερ της ΕΣΑΚΕ - 23χρ. (Γεν.'90)
Γιανκοβιτς - Ψηφισμένος ως κορυφαιος φοργουορντ τις περσυνης ΕΣΑΚΕ - 23χρ. (Γεν. 90')
Διαμαντάκος - 2.14 ίσως ο επόμενος μεγάλος σεντερ της Ελλάδας - 18χρ.(Γεν. '95)
Χαραλαμπόπουλος - Έχει από τώρα απασχολήσει τους μεγαλύτερους συλλόγους του κοσμου , Small Forward με υψος 2.03- 16χρ. (Γεν. '97)

Όχι ο παναθηναικος δεν επενδύει στο μέλλον .

Όσο για το ροστερ , θα σου πω πως ο Παναθηναικος φέτος έχει τους καλύτερους ψηλούς με τη βούλα .
(Λάσμε - Σκιστ - Μπατιστ - Φώστης - Μαυροκεφαλίδης)
Υ.Γ. Επειδή κάθε φορά που διαβάζω ποστ σου αγανακτώ ή βαλε επικεφαλίδα θα πω μαλακια ή μη γράφεις ή πριν γράψεις ψάξε λίγο δεν κάνει κακό !
Θες να συγκρίνουμε νέα γενιά; Χριστοδούλου, Παπαπέτρου, Αγραβάνης, Σλούκας, Μάντζαρης, Κατσίβελης, Γεωργάκης. Όσων αφορά τους ψηλούς δε σου λέω ότι δεν έχεις δύναμη αλλά μην ξεχνάς ότι πήρα δύο Ευρωλίγκες στη σειρά χωρίς στην ουσία κλασσικό ψηλό, αν εξαιρέσουμε τον Σερμαντίνι που ερχόταν από τον πάγκο και με περιορισμένο χρόνο συμμετοχής. Το επίτευγμα αυτό αποδεικνύει την εξαιρετική δύναμη της περιφέρειας που διαθέτω. Η απουσία ψηλών σε συνδυασμό με τον Λο που είχε ασθενήσει και είχε χάσει και τα 3 παιχνίδια ήταν οι κύριοι λόγοι που οδήγησαν στην αδυναμία εναντίων σας στους τελικούς. Λέω λοιπόν ότι ενισχήθηκα με τρεις κλασσικούς ψηλούς χώρις να λέω οτι έγινε ξαφνικά η δύναμη μου, διατηρώντας σταθερή την δυνατή περιφέρεια μου. Θεωρώ λοιπόν ότι ενισχήθηκα σε σχέση με πέρσυ. Επίσης μου φαίνεται αρκετά εκνευριστική η υπεροψία των παναθηναικών του forum για την ανωτερότητα του ροστερ σας χωρίς καμία ουσιστική βάση και για αυτό και στα νεύρα μου ήρθε και ο υπερβολικός χαρακτηρισμός για "σαφώς πιο ολοκληρωμένο ροστερ μας" τον οποίο σε ένα βαθμό ανακαλώ αλλά συνεχίζω να πιστεύω ότι αν δεν έχουμε τις ατυχίες που είχαμε φετος στους τελικούς μπρούμε να υπερισχύσουμε ειδικά με εμφανίσεις ανάλογες του F4(έλα ανάμησε την καραμέλα του πρεζάκια για ντόπα μπορείς). Να θυμήσω ακόμα ότι στην κανονική περίοδο με Λο είχαμε καθαρές νίκες μέσα έξω και ήττα στον πόντο στο κύπελλο. Ιδιαίτερα ανεξήγητος στον απλό αντικειμενικό φίλαθλο φαντάζει ο ενθουσιασμός που δείχνεται για την μεταγραφή του 37χρονου μπατιστ με σταθερα καθοδική πορεία και του άνευρου Μαυροκεφαλίδη που έχει δηλώσει μάλιστα και αγανακτισμένος και αποκάλεσε στην ουσία διορισμένο πρωταθλήτη Ελλάδας τον Παναθηναικό την χρονία που έφυγε απο τον Ολυμπιακό. Όσων αφορά τον Φώτση δεν θα τον χαρακτηρίζαμε και κλασσικό ψηλό κυρίως cornerman παίζει. Τέλος δεν θυμάμαι να προσέβαλα κανέναν με αυτά που έγραψα και εγώ αγανακτώ με πόστ που διαβάζω αλλά το κρατάω για τον εαυτό μου και προσπαθώ να απαντήσω πολιτισμένα και με επιχειρήματα εντάξει βαζελάκο; Από που ενημερώνομαι άσε να το ξέρω καλύτερα εγώ.
alejandro..δεν παίζει να είσαι τόσο μονόπλευρος και πωρωμένος σε τέτοια ηλικία..ή δεν έχεις ιδεά από μπάσκετ...θα ελπίζω στο 2ο
Πωρωμένος επειδή έγραψα την άποψη μου; :hmm:με έχεις προσβάλλει επανελλειμένα με ανάλογους χαρακτηρισμούς σου έχω απαντήσει πολιτισμένα και με επιχειρήματα και εσύ συνεχίζεις να πιάνεσε σαν προκατειλημμένος από το gate 7 που έχω στην υπογραφή μου. Όσο για το δεν έχω ιδέα από μπάσκετ είμαι ανοιχτός σε κάθε άποψη και έχω πάντα τη διάθεση να τη συζητήσουμε. Αν υπάρχει κάτι με το οποίο διαφωνείς έντονα σε αυτά που έγραψα αρκεί να το παραθέσεις να το συζητήσουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ο Χακόμπο είναι ο Κοστάντζο του Παοκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Η χαρα του μπουκερ το παιχνιδι του παοκ δεν εχω δει πιο στημενο παιχνιδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
τρελή αυτοκτονία..λίγος ο Χακόμπο για βασικός τερματοφύλακας, αν και είναι γνωστό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Κριμα για τον παοκ παντως. Το παλεψε αλλα δεν τα καταφερε.
Το σεντονι θα ανεμίσει Πειραιά και φετός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GerwnOnoufrios

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μπουγάτσα League...Το ΤσουΛου θελει ομαδες με φανελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Θες να συγκρίνουμε νέα γενιά; Χριστοδούλου, Παπαπέτρου, Αγραβάνης, Σλούκας, Μάντζαρης, Κατσίβελης, Γεωργάκης. Όσων αφορά τους ψηλούς δε σου λέω ότι δεν έχεις δύναμη αλλά μην ξεχνάς ότι πήρα δύο Ευρωλίγκες στη σειρά χωρίς στην ουσία κλασσικό ψηλό, αν εξαιρέσουμε τον Σερμαντίνι που ερχόταν από τον πάγκο και με περιορισμένο χρόνο συμμετοχής. Το επίτευγμα αυτό αποδεικνύει την εξαιρετική δύναμη της περιφέρειας που διαθέτω. Η απουσία ψηλών σε συνδυασμό με τον Λο που είχε ασθενήσει και είχε χάσει και τα 3 παιχνίδια ήταν οι κύριοι λόγοι που οδήγησαν στην αδυναμία εναντίων σας στους τελικούς. Λέω λοιπόν ότι ενισχήθηκα με τρεις κλασσικούς ψηλούς χώρις να λέω οτι έγινε ξαφνικά η δύναμη μου, διατηρώντας σταθερή την δυνατή περιφέρεια μου. Θεωρώ λοιπόν ότι ενισχήθηκα σε σχέση με πέρσυ. Επίσης μου φαίνεται αρκετά εκνευριστική η υπεροψία των παναθηναικών του forum για την ανωτερότητα του ροστερ σας χωρίς καμία ουσιστική βάση και για αυτό και στα νεύρα μου ήρθε και ο υπερβολικός χαρακτηρισμός για "σαφώς πιο ολοκληρωμένο ροστερ μας" τον οποίο σε ένα βαθμό ανακαλώ αλλά συνεχίζω να πιστεύω ότι αν δεν έχουμε τις ατυχίες που είχαμε φετος στους τελικούς μπρούμε να υπερισχύσουμε ειδικά με εμφανίσεις ανάλογες του F4(έλα ανάμησε την καραμέλα του πρεζάκια για ντόπα μπορείς). Να θυμήσω ακόμα ότι στην κανονική περίοδο με Λο είχαμε καθαρές νίκες μέσα έξω και ήττα στον πόντο στο κύπελλο. Ιδιαίτερα ανεξήγητος στον απλό αντικειμενικό φίλαθλο φαντάζει ο ενθουσιασμός που δείχνεται για την μεταγραφή του 37χρονου μπατιστ με σταθερα καθοδική πορεία και του άνευρου Μαυροκεφαλίδη που έχει δηλώσει μάλιστα και αγανακτισμένος και αποκάλεσε στην ουσία διορισμένο πρωταθλήτη Ελλάδας τον Παναθηναικό την χρονία που έφυγε απο τον Ολυμπιακό. Όσων αφορά τον Φώτση δεν θα τον χαρακτηρίζαμε και κλασσικό ψηλό κυρίως cornerman παίζει. Τέλος δεν θυμάμαι να προσέβαλα κανέναν με αυτά που έγραψα και εγώ αγανακτώ με πόστ που διαβάζω αλλά το κρατάω για τον εαυτό μου και προσπαθώ να απαντήσω πολιτισμένα και με επιχειρήματα εντάξει βαζελάκο; Από που ενημερώνομαι άσε να το ξέρω καλύτερα εγώ.

Θα στο πω απλά . Νικες εντος εκτος πήρες γιατί δεν είχα χημεία . 10 παίχτες απο τους 12 του ρόστερ συναντιούνται τον Αύγοουστο για πρωτη φορα στη ζωή τους , δεν περιμένεις να βρίσκονται με κλειστά μάτια τον δεκέμβριο . Συνεπώς η ήττα μου ειναι δικαιολογημένη . Πήρες 2 ευρωλίγκες χωρίς κλασσικό 5αρι? Μιλάμε για το Heinz ( Ο οποίος μπορεί μεν να ειναι 2μ.) , αλλά ειναι ίσως ο πιο αλτικός παίχτης στη λίγκα (Με τη λογική σου ο Λασμε δεν ειναι πενταρι (2.03 ύψος)), κι πας να μου καλύψεις το κενό του με τον Πετγουει! Εκτός λοιπόν το ότι ο Χάινς έφυγε , έχασες και τον Παπανικολάου κι ως αντικαταστάτη απέκτησες τον Λοζέτσκι (!?) . Μην μου πεις τώρα κάνει παπαδες με την Εθνική Βελγίου . Για το Βέλγιο μιλάμε , δεν έχουν την παραμικρη ιδεα απο μπασκετ , ειναι οπως εμεις στο χαντμπολ , λίγοι παιζουν κανεις δεν παρακαλουθει . Έχεις χάσει 2 απο τους βασικούς παίχτες που σου έφεραν τις 2 ευρολίγκες . Από την άλλη εγω κράτησα το βασικό περσυνο κορμό , ο οποίος απέδωσε καρπούς όσο και αν δεν το πιστεύεις (Το να έχεις μια ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ομάδα και να φτάνεις στους 8 , είναι πραγματικά ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ) κι συν τις άλλης ενισχύθηκα . Η μόνη μου φυγεί ειναι αυτη του Σχορτσιανίτη , όπου πήρα Μπατιστ - Μαυροκεφαλίδη ( Ο ξανθόπουλος που εφυγε δεν επαιρνε καν χρονο συμ.) ..

Οπότε μην λες ότι το ροστερ σας ειναι πιο ολοκληρωμένο γιατί απλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!

Υ.Γ. Ειχες 15 χρόνια να δεις πρωτάθλημα (1997-2012) και άλλα τόσα θα κάνεις .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
τρελή αυτοκτονία..λίγος ο Χακόμπο για βασικός τερματοφύλακας, αν και είναι γνωστό..

Παρότι έχει καλά χαρακτηριστικά μέχρι στιγμής είναι πολύ μέτριος.Και αν ο γλύκος λεγόταν γλύκοβιτς ή γλύκογκτζ νομίζω θα έπαιζε βασικός.Υποτιμημένος παίκτης...

Πάντως μιας και λέτε για basket και το ρόστερ του ΠΑΟΚ είναι πολύ ενδιαφέρον φέτος ,νομίζω με τα χρόνια η ψαλίδα κλείνει και φάνηκε αυτό πέρσυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Λίγη η άμυνα του παοκ. Τρως 2 γκολ από ομάδα με 10 παίχτες και σ'αυτο το επίπεδο;
Ο Χακόμπο μπορεί να μην έκανε και το καλύτερό του παιχνίδι χθες αλλά έστω έσωσε ένα γκολ στα πρώτα λεπτά.
Πάντως κρίμα και για την πρόκριση που χάθηκε αλλά και για τον κόσμο που δεν ήταν μέσα στο γήπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λίγη η άμυνα του παοκ. Τρως 2 γκολ από ομάδα με 10 παίχτες και σ'αυτο το επίπεδο;
Ο Χακόμπο μπορεί να μην έκανε και το καλύτερό του παιχνίδι χθες αλλά έστω έσωσε ένα γκολ στα πρώτα λεπτά.
Πάντως κρίμα και για την πρόκριση που χάθηκε αλλά και για τον κόσμο που δεν ήταν μέσα στο γήπεδο.
για τον κόσμο καθόλου κρίμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Γιατί τόσο απόλυτος johnnaousa?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιατί τόσο απόλυτος johnnaousa?
έκαναν επεισόδια? ναι..
άξιζαν την τιμωρία? ναι...

τότε πως κρίμα? Δεν τους αδίκησε κανείς ούτε φταίει κανένας άλλος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Κρίμα είναι για 100 βλάκες να τιμωρείται η έδρα μιας ομάδας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κρίμα είναι για 100 βλάκες να τιμωρείται η έδρα μιας ομάδας.
τότε πρέπει όλοι οι 20000 που απομένουν να διώξουν αυτους τους 100 από το γήπεδο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Το παιχνίδι ήταν στημένο ..... Όσο δε παει ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Για την συγκεκριμένη τιμωρία πάντως δεν μπορούσαν άλλοι να κάνουν τίποτα επειδή ήταν εκτός έδρας αγώνας!
Σ'εκείνο το ματς πήγαν 2 γνωστοί μου και μας είπαν ότι στα καλά καθούμενα άρχισαν οι αντίπαλοι να τους πετούν πέτρες και φωτοβολίδες και όπως ήταν αναμενόμενο ανταπέδωσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top