Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Τι στον πούτσο, έχουμε ξεμείνει από δυνάμεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Τι στον πούτσο, έχουμε ξεμείνει από δυνάμεις;

Κόπηκαν τα φάρμακα..
No dope,no hope
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κόπηκαν τα φάρμακα..
No dope,no hope


Ναι οκ τα σκάτωσε ο Ολυμπιακός στο τέλος αλλά είχατε και τα γκρι φιλαράκια για βοήθεια ;)

Τεχνική στον Άντιτς που ήταν για αχαχαχαχαχαχα σε κομβικό σημείο, 2-3 καλάθια δεν μέτρησαν, φάουλ που δεν υπήρχαν και άλλα που δεν δώθηκαν...


ο Αναστόπουλος τον παίρνει και γέρνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Νέα σφαγή στο ΟΑΚΑ από τους δολοφόνους του Ελληνικού μπάσκετ. Αλλά έτσι είναι στο μπάσκετ που επηρρεάζεται αθόρυβα το αποτέλεσμα δεν μιλάνε τα βαζέλια χαίρονται τον εξάστερο που αγώνα στο ΟΑΚΑ σε τελικούς δεν έχει χάσει με τους Πηλοιδηδες, τους Γιανακόπουλους και ειδικά τον πρεζακια τον Τρακη και το συναφι του. Μόνο νεκροί θα φύγετε από τον Πειραιά μου..να πιστεύουμε στην ανατροπή.

Κόπηκαν τα φάρμακα..
No dope,no hope
Έχεις Λάσμε, Γκιστ , τον πρεζάκια τον Τράκη και μην αναφέρω και άλλους και μιλάς για το ντόπα μωρή; Δε ντρέπεσαι ρε ξεφτίλα του Ελληνικού μπάσκετ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσκυνηστε τον δυναστη σας:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Νέα σφαγή στο ΟΑΚΑ από τους δολοφόνους του Ελληνικού μπάσκετ. Αλλά έτσι είναι στο μπάσκετ που επηρρεάζεται αθόρυβα το αποτέλεσμα δεν μιλάνε τα βαζέλια χαίρονται τον εξάστερο που αγώνα στο ΟΑΚΑ σε τελικούς δεν έχει χάσει με τους Πηλοιδηδες, τους Γιανακόπουλους και ειδικά τον πρεζακια τον Τρακη και το συναφι του. Μόνο νεκροί θα φύγετε από τον Πειραιά μου..να πιστεύουμε στην ανατροπή.


Έχεις Λάσμε, Γκιστ , τον πρεζάκια τον Τράκη και μην αναφέρω και άλλους και μιλάς για το ντόπα μωρή; Δε ντρέπεσαι ρε ξεφτίλα του Ελληνικού μπάσκετ;
γιατί που έπαιζαν αυτοί και ήταν υπερπαικταράδες?
τα αλλα δεν θα τα σχολιάσω από άτομο της θύρας 7 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παντως πρεπει να τους πει ο Πεδουλακης να μην σας ματωνουν τοσο πολυ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσκυνηστε τον δυναστη σας:flowers:


Χαχαχαχα και η ειρωνία είναι οτι εσυ μιλούσες για την παραγκα του ολυμπιακου στο ποδόσφαιρο και δεν κοιτάς τα τέρατα στο μπασκετ... ειστε για φτύσιμο ρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Χαχαχαχα και η ειρωνία είναι οτι εσυ μιλούσες για την παραγκα του ολυμπιακου στο ποδόσφαιρο και δεν κοιτάς τα τέρατα στο μπασκετ... ειστε για φτύσιμο ρε
θέλω να μας εξηγήσεις γιατί δεν έπρεπε να δώσουν την τεχνική ποινή στον Αντιτς..απλά για να ξέρουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στο μπασκετ μια ειναι η ομαδα ειτε σας αρεσει ειτε οχι:D. Παραγκα στο μπασκετ δεν υπαρχει ο Παναθηναικος εχει 6 αστερια πανω απο το σημα του αποδεικνυει εμπρακτα ποια ειναι η κορυφαια ομαδα της Ευρωπης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ρε βλάκες είναι δυνατόν να μίλησε ή άλλη για ντόπα; Επαγγελματικός αθλητισμός είναι ντόπα παίρνουν όλοι και από τις δύο ομάδες ας μην το συζητήσουμε καλύτερα. Όσο για διαιτησία ότι έχετε να πείτε για τη μπάλα αλλά τόσα και διπλάσια έχουμε να πούμε εμείς για το μπάσκετ αλλά εσείς είστε 10 φορές πιο κλάψες και λέτε με μπάλα δεν ασχολούμαστε με την παράγκα του γαύρου τέτοιοι είστε

Για κοιτά τον τελικό κυπέλλου στο ποδόσφαιρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Κόπηκαν τα φάρμακα..
No dope,no hope
Μετά όταν σας κάνει πλάκα ο Βαγγελάκης σας πονάει.
Τέσπα δεν θα ασχοληθώ πολύ με το σημερινό ματς επειδή η διαιτησία ήταν προκλητική ενώ στο 1ο παιχνίδι δεν έγινε το παραμικρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Σημερα δηλαδη εσυ ,που υποτιθεται εισαι φιλαθλος, εισαι ικανοποιημενος απο την εμφανιση της ομαδας σου? Απο τον Πριντεζακο που πηγαινε σαν κυρατσα αντι να καρφωσει:P? Απο την ''φοβερη'' περιφερεια σας που παλι ηταν ασφαιρη? Απο τον Περπερογλου?
Ειστε τραγικοι αυτα τα 2 παιχνιδια στην επιθεση.
Οκ είμαστε χειρότεροι και στα δύο παιχνίδια δεν είπα όχι αλλά μην κλαίτε για την μπάλα και μετά στο μπάσκετ το παίζετε υπεράνω και εξάστεροι και ανέγγιχτοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Τεχνική ποινή στον Πέρο ανύπαρκτη και καταστρέφει καλάθι ψυχολογίας δεν δίνονται αυτά τώρα μη μας δουλεύεται όπως ψυχολογίςα και το ακυρωμένο του Χάινς και πολλά ανύπαρκτα φάουλ σε κρίσημα σημεία. Και αυτό με το φανατισμένος, κάφρος, αμόρφωτος 7θυρητης κόψτε το γιατί ότι μου αρέσει κάποιες φορές να βλέπω τους αγώνες από τους οργανωμένους με φωνή και πάθος και όχι με ποπκόρν και αραλίκι σαν μοντέρνος οπαδός δεν σημαίνει ότι φοράω παρωπίδες ή δεν έχω άλλες ασχολίες. Ούτε σε σύνδεσμο είμαι και έχω δείξει εδώ μέσα ειδικά ότι έχω αμέτρητες ασχολίες και μιλάω πάντα με επιχειρήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τεχνική ποινή στον Πέρο ανύπαρκτη και καταστρέφει καλάθι ψυχολογίας δεν δίνονται αυτά τώρα μη μας δουλεύεται όπως ψυχολογίςα και το ακυρωμένο του Χάινς και πολλά ανύπαρκτα φάουλ σε κρίσημα σημεία. Και αυτό με το φανατισμένος, κάφρος, αμόρφωτος 7θυρητης κόψτε το γιατί ότι μου αρέσει κάποιες φορές να βλέπω τους αγώνες από τους οργανωμένους με φωνή και πάθος και όχι με ποπκόρν και αραλίκι σαν μοντέρνος οπαδός δεν σημαίνει ότι φοράω παρωπίδες ή δεν έχω άλλες ασχολίες. Ούτε σε σύνδεσμο είμαι και έχω δείξει εδώ μέσα ειδικά ότι έχω αμέτρητες ασχολίες και μιλάω πάντα με επιχειρήματα.
δηλαδή πιστεύεις οτι ο Ολυμπιακός έχασε σήμερα από διαιτησία και όχι από το γεγονός ότι έπαιξε τραγικά σε όλους τους τομείς..ένα ναι ή ενα οχι θέλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Μάλλον δεν ξέρετε να διαβάζετε. Το ξαναείπα είμασταν χειρότεροι απλά μην κλαίτε για τη μπάλα και στο μπάσκετ μου το παίζεται υπεράνω και ανώτεροι. Vicky 13 μην επαναλαμβανόμαστε αυτά με τις προσβολλές και εσείς είστε προκλητικοί. Όσον αφορά τη ντόπα αν αρνήσαι ότι στον επαγγελματικό αθλητισμό το 90% ντοπάρεται και η ομάδα σας έχει χαρακτηριστικές περιπτώσεις τι να σου πω μάλλον εσύ φοράς τις παρωπίδες. Ο Μπουρουσάκος έχει φάει γιούχα τον έχουμε καταδικάσει, τον έχουμε βρίσει τον πετάξαμε χωρίς δεύτερες σκέψεις κ.λπ. αλλά τώρα μην δουλευομαστε μεταξύ μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εκλαψε κανεις? Μαλλον εσυ δεν καταλαβαινεις. Φετος η ομαδα που ειχαμε στο ποδοσφαιρο ηταν χαλια! Ειναι κλαψιμο ομως να μην δεχομαστε να παιρνετε το κυπελλο εναντι του Αστερα Τριπολης(!) με το τροπο που ειδαμε ολοι? Και εσυ ο ιδιος ειχες αηδιασει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Εκλαψε κανεις? Μαλλον εσυ δεν καταλαβαινεις. Φετος η ομαδα που ειχαμε στο ποδοσφαιρο ηταν χαλια! Ειναι κλαψιμο ομως να μην δεχομαστε να παιρνετε το κυπελλο εναντι του Αστερα Τριπολης(!) με το τροπο που ειδαμε ολοι? Και εσυ ο ιδιος ειχες αηδιασει.
Δεν αναφέρόμουν σε εσένα τόσο στο πόστ συμφωνώ σε πολλά από αυτά που γράφεις αλλά όσο σφαγή ήταν με τον Αστέρα και παραδέχτηκα και αηδίασα άλλο τόσο περιμένω να δεχτείς ότι σήμερα η διαιτήσια έπαιξε καθοριστικό ρόλο. Δεν ξέρω αν άλλαζε τό αποτέλεσμα δεν είμασταν καλοί αλλά μας χαντάκωσε πολλά σημεία και καίρια την ψυχολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μπήκανε οι Ολυμπιακοί να μιλήσουν για διαιτησία?

Πρώτον, είστε χάλια και στα δυο παιχνίδια. Αλίμονο αν θέλετε και νίκη.

Δεύτερον, 13 πόντοι στο πρώτο, οι οποίοι ήταν άνετα και 20.

Τρίτον, 11 πόντοι σε αυτό. Και πες οκ, ένα καλάθι έπρεπε να μετρήσει, το οποίο κρίθηκε σε κλάσματα δευτερολέπτου. Στο 1' ακόμα πατούσε. Δεν μπορείς να κατηγορήσεις τους διαιτητές. Η τεχνική ποινή ήταν κανονικότατη, ο Άντιτς να μάθει μαγκιές στους διαιτητές να μην κάνει. Δεν ήταν απλή διαμαρτυρία. Έχει άλλη φάση? Αν όχι, πάρτε άλλους 2 πόντους και χάσατε με μονοψήφιο αριθμό.

Στο ποδόσφαιρο, όλες οι ομάδες, και εσείς οι ίδιοι, πλέον παραδέχεστε την παράγκα με τους διαιτητές. Το μισό γήπεδο έφυγε στην απονομή από ότι θυμάσαι. Στο μπασκετάκι όμως είστε οι μόνοι που κλαίτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Επίσης ο διαιτήτης έκανε καταγγελία για επίθεση από οπαδούς του παο στο ημίχρονο καθυστέρησε να βγει 5 λεπτά και στο δεύτερο ημίχρονο ήταν σαφώς επηρεασμένος. Είναι χαρακτηριστικό ότι στην Ελλάδα έχουμε φάει 15 τεχνικές και στην Euroleague καμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top