Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
είναι παιχταράς, έχει φοβερό ταλέντο αλλά ναι έπαιζε στο βραζιλιάνικο πρωτάθλημα...θα φανεί αν καταφέρει να προσαρμοστεί ισως στο πιο απαιτητικό της Ευρώπης και γενικά στην Ευρώπη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι η Μπάγερν, με πολύ καλή ομάδα, εξαιρετική παρουσία στους ημιτελικούς φέτος και 3η παρουσία σε τελικό την τελευταία πενταετία, ε μάλλον το άξιζε ένα Τσ.Λ.
Κι εγώ με τη Ντόρτμουντ ήμουν, αλλά σημασία έχει ότι είδαμε ένα πολύ ωραίο ματς χθες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ένας πραγματικά παιχταράς που θα κάνει πάταγο αν τελικά φύγει απ΄την ομάδα του είναι ο Μπέιλ και οι άλλοι ασχολούνται με τον γατάκι τον Νευμάρ.
Αυτός ο Φαλκάο γιατί στον πέοντα πήγε Μονακό;;;; Κάτι τέτοιες μεταγραφές μου την δίνουν, όπως και πέρυσι που ο Hulk πήγε Ανζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κρίμα η Ρεάλ, φαίνεται ότι ακόμα δεν κατάλαβε ότι τα χρήματα δεν φέρνουν την δόξα και τα τρόπαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλα κατσε να τον δουμε τον Νευμαρ στην Μπαρτσελονα μην τον βγαλουμε και αχρηστο απο τωρα:P Απο οτι φαινεται ειναι πολυ ταλαντουχος οι τριπλες που κανει δεν υπαρχουν, βαζει γκολ ειναι και καλος πασερ. Βεβαια οπως ειπες και εσυ ειναι Βραζιλιανος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ένας πραγματικά παιχταράς που θα κάνει πάταγο αν τελικά φύγει απ΄την ομάδα του είναι ο Μπέιλ και οι άλλοι ασχολούνται με τον γατάκι τον Νευμάρ.
Αυτός ο Φαλκάο γιατί στον πέοντα πήγε Μονακό;;;; Κάτι τέτοιες μεταγραφές μου την δίνουν, όπως και πέρυσι που ο Hulk πήγε Ανζί.
αυτό με τον Φαλκάο ούτε εγώ το καταλαβαίνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ο Νευμάρ θα πιάσει στην Ισπανία επειδή ούτε εκεί υπάρχουν άμυνες. Θέλω πολύ να τον δω όμως στο CL κόντρα σε καλή ομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
καθε φορα που εχω αναγκη απο γελιο,μπαινω εδω και βλεπω το πρωτο ποστ



ευχαριστω,

φιλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Αυτός ο Φαλκάο γιατί στον πέοντα πήγε Μονακό;;;; Κάτι τέτοιες μεταγραφές μου την δίνουν, όπως και πέρυσι που ο Hulk πήγε Ανζί.
Υπάρχουν μεγαλοmanagers από πίσω που έχουν ποσοστά σε τέτοιους παίκτες και συνήθως αυτοί αποφασίζουν που και πως θα αγωνίζονται...
Παίκτες σαν το Falcao έχουν εξασφαλίσει οικονομικά πολλές γενιές,δε νομίζω να καίγεται για 3-4 παραπάνω μύρια ετησίως με αντάλλαγμα του χρόνου να μη παίζει ούτε Europa League!Ή ο Hulk που έχει εξαφανιστεί απ'τον ποδοσφαιρικό χάρτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Υπάρχουν μεγαλοmanagers από πίσω που έχουν ποσοστά σε τέτοιους παίκτες και συνήθως αυτοί αποφασίζουν που και πως θα αγωνίζονται...
Παίκτες σαν το Falcao έχουν εξασφαλίσει οικονομικά πολλές γενιές,δε νομίζω να καίγεται για 3-4 παραπάνω μύρια ετησίως με αντάλλαγμα του χρόνου να μη παίζει ούτε Europa League!Ή ο Hulk που έχει εξαφανιστεί απ'τον ποδοσφαιρικό χάρτη...

Και τον γαμημένο Φαλκάο τον ήθελα στην Γιούβε ή Τσέλσι όπως και τον Hulk αλλά σκέφτονται μόνο τα φράγκα και όχι την δόξα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Μακάρι η Μονακό να ξαναγίνει μεγάλη ομάδα αλλά ο Φαλκάο ίσως θα έπρεπε να κάνει το μεγάλο βήμα στην καριέρα του και όχι να πάει σε μία ανερχόμενη δύναμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και τον γαμημένο Φαλκάο τον ήθελα στην Γιούβε ή Τσέλσι όπως και τον Hulk αλλά σκέφτονται μόνο τα φράγκα και όχι την δόξα.
Γιουβε,Τσελσι,Ρεαλ και άλλες πολλές θα τον ήθελαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ένας πραγματικά παιχταράς που θα κάνει πάταγο αν τελικά φύγει απ΄την ομάδα του είναι ο Μπέιλ και οι άλλοι ασχολούνται με τον γατάκι τον Νευμάρ.
Αυτός ο Φαλκάο γιατί στον πέοντα πήγε Μονακό;;;; Κάτι τέτοιες μεταγραφές μου την δίνουν, όπως και πέρυσι που ο Hulk πήγε Ανζί.

Zenit πηγε ο Hulk:P
Aπο τη στιγμη που η Μονακο κατεβαλε τη ρητρα του παιχτη,ολα εξαρτωνταν απο εκεινη.
Κι εγω θα τον ηθελα σε μεγαλη ομαδα παντως,αλλα με τοσα λεφτα που θα παιρνει,δε θα τον πειραξει που θα λειψει τον επομενο χρονο απο τις ευρωπαικες διοργανωσεις:P
Μιας και μιλαμε για εξαφανισμενους παιχτες,τι κανει αυτος ο Ετο στη Ρωσια;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
2-1 ο Παοκ μέσα στα Γιάννενα και πήρε το εισιτήριο για Τσου Λου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ευχαριστώ για την επιβεβαίωση:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πάμε ρε παοκάρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Πάμε ρε παοκάρα:D
Σορρυ κιολας, αλλά λιγα τα βλεπω τα ψωμιά του στην Europe...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σορρυ κιολας, αλλά λιγα τα βλεπω τα ψωμιά του στην Europe...:P
Για νέο με το λες; :P

πάντως άσχετο και να χάνουμε αβέρτα πάμε παοκάρα θα λέω ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σορρυ κιολας, αλλά λιγα τα βλεπω τα ψωμιά του στην Europe...:P


Αν δεν ρίξει τα λεφτά που υποσχότανε ο Ιβάν σίγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top