Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Οι Βόσνιοι δείχνουν αρκετά δυνατοί πάντως, χάσαμε μεγάλη ευκαιρία να τους κερδίσουμε:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν πειράζει μωρέ:P Ελλαδάδα είσαι μη μασάς ;3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Big Sofoooooo :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
πολύ δύσκολη η νίκη πάντως:/:

Πράγματι, αλλά νομίζω πως τα τελευταία λεπτά ήταν τα καλύτερα... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geork7

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
MΕΓΑΛΟ,τεράστιο τραγούδι για τον Φανούρη Γουνδουλάκη!! Ο τύπος που το έφτιαξε είναι τίμιος όσο δεν πάει! :P

https://www.youtube.com/watch?v=VeCXc7chA7M#!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
τι τρελή η ήττα του Ολυμπιακού σήμερα!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Κρίμα, ελπίζω να βελτιωθούμε... Ειδικά στην άμυνα δεν ήταν εμφάνιση αυτή :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ο Μπαρτζωκας εχει φοβερο υλικο αλλα δεν ξερει να το χρησιμοποιει,επισης δεν εχει εστιασει στην αμυνα κι αυτο φανηκε απο το καλοκαιρι...
Αυτη η Εφες οτι βαρουσε εμπαινε ρε γαμωτο,τους ηθελε πολυ σημερα,εμας παλι οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ο Μπαρτζωκας εχει φοβερο υλικο αλλα δεν ξερει να το χρησιμοποιει,επισης δεν εχει εστιασει στην αμυνα κι αυτο φανηκε απο το καλοκαιρι...
Αυτη η Εφες οτι βαρουσε εμπαινε ρε γαμωτο,τους ηθελε πολυ σημερα,εμας παλι οχι.

αμυντικά θέλει αρκετή δουλειά, όσο και να έμπαιναν τα σουτ δεν επιτρέπεται να δέχεσαι τόσους πόντους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αααα θέλω να έρθει η Δευτέρααααα!!! Θέλω ντέρμπι ΤΩΡΑΑΑΑ!!:clapup:
Δεν πιστεύω να είμαι η μόνη που κατά βάθος χάρηκε με την ήττα του "πρωταθλητή", ε;!:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αααα θέλω να έρθει η Δευτέρααααα!!! Θέλω ντέρμπι ΤΩΡΑΑΑΑ!!:clapup:
Δεν πιστεύω να είμαι η μόνη που κατά βάθος χάρηκε με την ήττα του "πρωταθλητή", ε;!:whistle::P
ε δεν θα είναι τόσο σημαντικό το παιχνίδι, οι ομάδες βρίσκονται στην αρχή ακόμα και θεωρώ κακό ότι θα υπάρξει ντέρμπι τόσο νωρίς! δεν μπορούν να βγουν σαφή συμπεράσματα, παρά μόνο γκρίνια και ενθουσιασμός από τις ''αθλητικές'' εφημερίδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Δεν πιστεύω να είμαι η μόνη που κατά βάθος χάρηκε με την ήττα του "πρωταθλητή", ε

εεμ απο οσο ξερω δεν εκλεψε κανεναν απο τους δυο τιτλους ουτε του τους χαρισαν :hmm:

τους κερδισε με την αξια του

οποτε προς τι τα εισαγωγικα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ε δεν θα είναι τόσο σημαντικό το παιχνίδι, οι ομάδες βρίσκονται στην αρχή ακόμα και θεωρώ κακό ότι θα υπάρξει ντέρμπι τόσο νωρίς! δεν μπορούν να βγουν σαφή συμπεράσματα, παρά μόνο γκρίνια και ενθουσιασμός από τις ''αθλητικές'' εφημερίδες
Πάντα όμως η σύγκρουση των "αιωνίων" συναρπάζει! :D

εεμ απο οσο ξερω δεν εκλεψε κανεναν απο τους δυο τιτλους ουτε του τους χαρισαν :hmm:

τους κερδισε με την αξια του

οποτε προς τι τα εισαγωγικα :hmm:
Δεν υπονόησα εγώ ότι έκλεψε ή πήρε άδικα κάποιον από τους τίτλους, είχε παίξει καλύτερα και τους πήρε. That simple. :P
Τα εισαγωγικά τα έβαλα συγκρίνοντας την χθεσινή του απόδοση με τον βαρύ τίτλο του πρωταθλητή...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Αντε να δούμε την ΠΑΟΚΑΡΑ σήμερα....πάντως όσο βατός και εύκολος αντίπαλος και να φαίνεται η ΑΕΚ πάντα είμαι επιφυλακτικός σε κάτι τέτοια ματς.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αντε να δούμε την ΠΑΟΚΑΡΑ σήμερα....πάντως όσο βατός και εύκολος αντίπαλος και να φαίνεται η ΑΕΚ πάντα είμαι επιφυλακτικός σε κάτι τέτοια ματς.....
Αντε να δουμε,τι θα φερουμε με το 4-6-0:confused:.Αμα μας υποτιμησετε,μπορει να παρουμε και το ''χ'':)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Και το διπλό μη σου πω.Είμαστε απρόβλεπτη ομάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αντε να δούμε την ΠΑΟΚΑΡΑ σήμερα....πάντως όσο βατός και εύκολος αντίπαλος και να φαίνεται η ΑΕΚ πάντα είμαι επιφυλακτικός σε κάτι τέτοια ματς.....
άσσος από ημίχρονο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Και το διπλό μη σου πω.Είμαστε απρόβλεπτη ομάδα
δικος μας εισαι;Μπραβο!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top