Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι χαιρεστε εσεις τωρα:P
Με τον Αρη παιζεται ρεεεεεε (δηλαδη με μια ομαδα περιπου σαν την σημερινη ΑΕΚ ισως και χειροτερη...).
Ναι το ξέρουμε σιγά το κατόρθωμα αλλά είναι με τον άρη το μάτσ.. άρα τρελενόμαστε ;3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
είμαστε τραγικοί δεν μπορώ πιααααααααααααααα!
αλλά ένα θα πω ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΕΤΟΙΑ ΜΠΑΛΑ.ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ Κ ΣΤΙΣ ΛΥΠΕΣ.ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟΙ Κ ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ?ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ 'Η ΝΑ ΧΑΛΑΝΕ ΤΗΝ ''ΕΙΚΟΝΑ" ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ.ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΠΟΤΕ.ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ.ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ..ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
είμαστε τραγικοί δεν μπορώ πιααααααααααααααα!
αλλά ένα θα πω ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΕΤΟΙΑ ΜΠΑΛΑ.ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ Κ ΣΤΙΣ ΛΥΠΕΣ.ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟΙ Κ ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ?ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ 'Η ΝΑ ΧΑΛΑΝΕ ΤΗΝ ''ΕΙΚΟΝΑ" ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ.ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΠΟΤΕ.ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ.ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ..ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ



:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Η πρωτη παραγραφος σου ειναι ισοπεδωτικη,και βγαζει απ'εξω τον απλο κοσμο,που παει για διασκεδαση,εστω και μια στο τοσο.

Στάσου,ΑΛΛΟ το "μια στο τόσο" και ΑΛΛΟ πηγαίνω Κυριακή παρά Κυριακή ή κάθε Κυριακή για να δω τη Ζμπαουγκάρα!:P
Κι εγώ άμα κάνω κάνα αγοράκι αύριο μεθαύριο π.χ. θα το πηγαίνω μια το χρόνο έτσι για το καλό!Αλλά μέχρι εκεί...

Εσύ το έθεσες λες και τα Ελληνικά γήπεδα σφύζουν κάθε Κυριακή από απλούς πολίτες!

4-1. Καλή φάση 8)

Καλά,σήμερα έπαιξες με μια ομάδα μεγέθους Απόλλων Καλαμαριάς και κάτω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Βαρεθήκαμε να πανηγυρίζουμε σήμερα....πάλι καλά που μπήκαν και ωραία γκολ γιατί αν περιμέναμε τον Αρη να μας κοντράρει...σωθήκαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsimtsikestisi

Νεοφερμένος

Ο tsimtsikestisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδιά σήμερα έπαιξα ένα στοίχημα με σύστημα 4-5 και έχασα 1 ομάδα.Μπορεί να μου πει κάποιος πώς να υπολογίσω πόσα λεφτά έβγαλα??;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolling Stones

Νεοφερμένος

Ο Trolling Stones αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί κανείς να μου πει τι ώρα (Ελλάδος) ήταν ο αγώνας Juventous - Roma το Σάββατο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί κανείς να μου πει τι ώρα (Ελλάδος) ήταν ο αγώνας Juventous - Roma το Σάββατο;

21.45 ηταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolling Stones

Νεοφερμένος

Ο Trolling Stones αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλά,σήμερα έπαιξες με μια ομάδα μεγέθους Απόλλων Καλαμαριάς και κάτω...
Αν νομίζεις ότι αυτό μας νοιάζει κάνεις λάθος:P Εδώ έρχεται η καζόυρα :D

Αλλά έτσι είναι τα σκουλήκια.. μπαίνουν στο γήπεδο σερνόμενα και βγαίνουν στα τέσσερα:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ο ΠΑΟΚ φέτος μπορεί άνετα την 2η θέση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
:eek: αιφνιδιαστική κίνηση πραγματικά...αυτός ο Αλαφούζος δεν μου έχει καθίσει καθόλου καλά να πω την αλήθεια:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Δεν ξερω αμα ειναι σωστη η κινηση της διοικησης(αποδεσμευση του παιχτη),αλλα η αιτιολογια της(''υπευθυνος για την εικονα της ομαδας-μαζι με 2-3 αλλους'') δε μου φαινεται ορθη(ολη η ομαδα του ΠΑΟ υπολειτουργει ως συνολο-δε γινεται να ειναι υπευθυνοι μονο καποια μελη της.)Ευθυνη για αυτην την εικονα εχει σιγουρα και ο προπονητης-ομως λαμβανει τη στηριξη του Αλαφουζου μεχρι νεωτερας.Υποψιαζομαι πως για αυτην την αποφαση επαιξε το ρολο της η (φημη ή αληθεια;-δεν ξερω) περι του χαρακτηρα του Κατσουρανη και της επιρροης που ασκει στα αποδυτηρια.Οτι εσκασε σαν βομβα η ειδηση παντως,νομιζω οτι ειναι δεδομενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν ξερω αμα ειναι σωστη η κινηση της διοικησης(αποδεσμευση του παιχτη),αλλα η αιτιολογια της(''υπευθυνος για την εικονα της ομαδας-μαζι με 2-3 αλλους'') δε μου φαινεται ορθη(ολη η ομαδα του ΠΑΟ υπολειτουργει ως συνολο-δε γινεται να ειναι υπευθυνοι μονο καποια μελη της.)Ευθυνη για αυτην την εικονα εχει σιγουρα και ο προπονητης-ομως λαμβανει τη στηριξη του Αλαφουζου μεχρι νεωτερας.Υποψιαζομαι πως για αυτην την αποφαση επαιξε το ρολο της η (φημη ή αληθεια;-δεν ξερω) περι του χαρακτηρα του Κατσουρανη και της επιρροης που ασκει στα αποδυτηρια.Οτι εσκασε σαν βομβα η ειδηση παντως,νομιζω οτι ειναι δεδομενο.
Ίσως να πήρε μεγαλύτερο φορτίο αφού είναι και ο αρχηγός της ομάδας, ο οποίος πήρε και την μεγάλη τιμωρία και η απόδοση σου έτσι και αλλιώς δεν ήταν και φοβερή. Επίσης, αυτό που λες για τα αποδυτήρια σίγουρα θα έπαιξε σημαντικό ρόλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πως τον βλεπετε τον αγωνα σημερα;
Εγω σαν Ολυμπιακος και με την ενδεκαδα που ειδα το κοβω για 3-1 ή 4-0.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Νταξει μπορει να έκανε μαλακιες αλλα δεν τον διωχνεις ειδικά οταν δεν έχεις ούτε τον καραγκουνη και δν έχεις κανένα άλλον παλιό στη ομάδα , και κανέναν καλύτερο σαν παίχτη , ας την βγάλουμε λοιπόν με τον ζεκα κα τον βιτόλο
Ο σπυροπουλος δεν τον πείραξε ε ? ε ρε τι μέσα εχουν μερικοί άνθρωποι
Ας φύγουν κατι άλλοι αμπαλοι και ας αφήσουνε τον κατσούρ έλεος
Στη αρχή ο καραγκουν και μετά ο κατσούρ καλα πάμε ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και πάλι κακός Ολυμπιακός..ειδικά αμυντικά! Η νίκη απέναντι στην Μονπελιε είναι πλέον μονόδρομος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Και πάλι κακός Ολυμπιακός..ειδικά αμυντικά! Η νίκη απέναντι στην Μονπελιε είναι πλέον μονόδρομος!
Πού τον ειδες εσυ τον κακο γαυρο;:confused:Μια χαρα επαιξε,δεδομενων και των συνθηκων(εκτος εδρας,πολλες αλλαγες-ρισκα,βροχη,κλπ),ειδικα στο πρωτο ημιχρονο.Αλλα γενικα το στησιμο της ομαδας ηταν καλο.Μου αρεσε που διατηρηθηκε το πρεσινγκ ψηλα(απο εποχης Βαλβερδε),ο Σιοβας ηταν τρομερος ως κοφτης,ο Ντιακιτε στο πρωτο κρατπυσε τη θεση του,αλλα στο δευτερο δικαιως αντικατασταθηκε.Απλα στα δωρα που εκαναν οι αμυντικοι της Αρσεναλ(στο ξεκινημα,αλλα και πιο μετα),επρεπε να υπαρχουν καλυτερες επιλογες.Ο Μασαντο μου τη εδωσε πολυ με τις επιλογες του.Αλλα αμα μιλας για λαθη στην αμυνα του γαυρου(που υπηρξαν σιγουρα),τοτε οι επιπεδου Πρεμιερ Λιγκ στοπερ της Αρσεναλ μαζι με τον Μαννονε τι εκαναν σε καποιες φασεις χθες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μιλάω για αμυντικά κυρίως και στα τελειώματα των φάσεων! όταν δέχεσαι 2 γκολ σε 2 επιθέσεις,ε δεν νομίζω πως θεωρείται και καλή η αμυντική σου απόδοση. Μα η Αρσεναλ δεν έχει άμυνα και για αυτό δεν μπορεί να χτυπήσει πρωτάθλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top