Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Νομίζω πως είναι αναπόφευκτο..εκτός αν γίνει κάποιο ποδοσφαιρικό θαύμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Στενοχωριεμαι και μονο στην σκεψη ενος πρωταθληματος χωρις ΑΕΚ...
(Απο εναν Παναθηναικο αυτο).
Ρε θα μεινουμε...αλλα μεχρι να κανουμε νικη...ζησε Μαη μου(αμα κανουμε το Μαηη την πρωτη μας νικπ)
Έτσι κι αλλιώς basket και volley έχεις χωρίς ΑΕΚ εδώ και κάτι χρόνια,δεν είναι τίποτα θα σου περάσει...
Γαυρος εισαι;Θα μεινουμε ειτε θετε ειχε οχι.
Νομίζω πως είναι αναπόφευκτο..εκτός αν γίνει κάποιο ποδοσφαιρικό θαύμα

Το πρωταθλημα δεν τελειωνει την 5η αγωνιστικη...μενουν αλλες 25.Εντελει,ειδα το ματς σημερα,απογοητευτηκα παλι,αλλα υπαρχουν αλλες ομαδες για να πεσουν.Δεν τελειωσε τιποτα απο την 5η αγωνιστικη.Ετσι δεν ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αφου ο Ντελ Πιερο,ηταν στη Γιουβεντους,πού κολλα ο Παοκ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Αφου ο Ντελ Πιερο,ηταν στη Γιουβεντους,πού κολλα ο Παοκ;:P

Σωστά!!!!Και μην ξεχνάμε οτι προτάθηκε και παρακάλεσε τον ΟΣΦΠ να τον πάρει αλλα δυστυχώς τον απέρριψαν επειδή είναι 38!!!!:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Καλοί βλάκες ήταν που τον απέρριψαν !
άνετα έπαιζε 2 χρονάκια...:D

Καλά η άεκ δεν έχει ρόστερ ούτε για β εθνική είχαν και τον βλάχο που κάθε λίγο έβριζε τα παιδιά λες και είναι οι πελέδες και δε τα πάνε καλά.
Άμα δε το κατέχει ο άλλος τελείωσε το πράγμα...

Το ντέρμπι της χρονιάς το πήρε η Ολυμπιακάρα!
Για να δούμε τώρα με άρσεναλ πόσα θα αρπάξουμε...:P

Α ρεεεεε Βαλβέρδε ! που είσαι;;;;;;;;;;;;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Καλοί βλάκες ήταν που τον απέρριψαν !
άνετα έπαιζε 2 χρονάκια...:D

(

Ποιοι τον απέρριψαν ρε παιδιά δουλευόμαστε μεταξύ μας????

1)Θα πήγαινε να προταθεί ο Del Piero στον Ολυμπιακό ενώ το ήθελαν σε άλλα μεγάλα ευρωπαϊκά club και με περισσότερα λεφτά???ΟΥΤΕ ΚΑΝ!Εγραψε μια παπαριά εκεί ο "Γαυρος" την ασπάστηκε η ξεφτίλα "SportDay" και γελάγαμε 20 αιώνες!!!
2)Θα απέρριπταν όνομα σαν του Del Piero κόλας????και θα το σκέφτονταν?????Καλύτερα με τον Greco σου λένε....!!!!!

3)Θυμηθείτε τι άλλα ονόματα ακούσαμε για τον ΟΣΦΠ το καλοκαίρι....όλη η Chelsea στην Αθήνα θα μετακόμιζε....

Ακόμα γελάω μαζί τους....αντε πάω για διάβασμα γιατί το βράδυ έχει και Τούμπα....ΑΙΝΤΕ ΜΩΡΗ ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑΑ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,342 μηνύματα.
Γαυρος εισαι;Θα μεινουμε ειτε θετε ειχε οχι.

Μ'αρέσει που όποτε γίνεται ένα τέτοιο σχόλιο κάποιος πανέξυπνος θα πεταχτεί,θα σε προσφωνήσει με την υποτιθέμενη οπαδική σου ιδιότητα και θα σου απαντήσει σε ύφος "όχι ρε που να χτυπιέσαι μπλαμπλαμπλα"!:whatever:

Είμαι φίλος του Ηρακλή Νικολάκη (αφού ενδιαφέρεσαι) αλλά και "γαύρος" να ήμουν όπως λες,είχα μια σκασίλα για την ΑΕΚ,για το Ελληνικό ποδόσφαιρο και για το ποδόσφαιρο γενικότερα!

Πηγαίνετε να βρείτε ορισμένοι κάνα σκοπό ή κάνα hobby λέω'γω,γιατί άμα κάποιος έχει ξεπεράσει τα 18 και τρέχει ακόμα στα γήπεδα,κάτι δεν πάει καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μ'αρέσει που όποτε γίνεται ένα τέτοιο σχόλιο κάποιος πανέξυπνος θα πεταχτεί,θα σε προσφωνήσει με την υποτιθέμενη οπαδική σου ιδιότητα και θα σου απαντήσει σε ύφος "όχι ρε που να χτυπιέσαι μπλαμπλαμπλα"!:whatever:

Είμαι φίλος του Ηρακλή Νικολάκη (αφού ενδιαφέρεσαι) αλλά και "γαύρος" να ήμουν όπως λες,είχα μια σκασίλα για την ΑΕΚ,για το Ελληνικό ποδόσφαιρο και για το ποδόσφαιρο γενικότερα!

Πηγαίνετε να βρείτε ορισμένοι κάνα σκοπό ή κάνα hobby λέω'γω,γιατί άμα κάποιος έχει ξεπεράσει τα 18 και τρέχει ακόμα στα γήπεδα,κάτι δεν πάει καλά...
Ωραια.Συγγνωμη τοτε για τη βρισια(:P).Αλλα οσον αφορα το τελευταιο,αυτο να το πεις σε ολους που πανε στα γηπεδα(στο ΑΕΚ-ΟΦΗ μονο ηταν 5500 φιλαθλοι,και οχι μονο ανδρες,αλλα και γυναικες και παιδια.)Δηλαδη,ολοι αυτοι ''δεν εχουν σκοπο ή χομπι;''.Κακο ειναι δηλαδη που ασχολουμαστε με τη μπαλα,εστω για να περασει λιγο η ωρα μας;:confused:Τελιως αστοχη η τελευταια παρατηρηση σου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,342 μηνύματα.
Ωραια.Συγγνωμη τοτε για τη βρισια(:P).Αλλα οσον αφορα το τελευταιο,αυτο να το πεις σε ολους που πανε στα γηπεδα(στο ΑΕΚ-ΟΦΗ μονο ηταν 5500 φιλαθλοι,και οχι μονο ανδρες,αλλα και γυναικες και παιδια.)Δηλαδη,ολοι αυτοι ''δεν εχουν σκοπο ή χομπι;''.Κακο ειναι δηλαδη που ασχολουμαστε με τη μπαλα,εστω για να περασει λιγο η ωρα μας;:confused:Τελιως αστοχη η τελευταια παρατηρηση σου.:)

Αυτοί που πάνε στα Ελληνικά γήπεδα (γιατί γι'αυτά μιλάμε) αποτελούνται από τις γκόμενες,φίλους και συγγενείς των ποδοσφαιριστών/προπονητών/παραγόντων,τους διάφορους επαγγελματίες που ζουν απ'τον αθλητισμό και από τους επαγγελματίες οπαδούς και τα πρόβατα που τους ακολουθούν και ξελαρυγγιάζονται στους αγώνες!
Δεν ξέρω ποια σοβαρή Ελληνική οικογένεια με μικρό παιδί πάει και πληρώνει 20-30-40+ ευρώ για να πονάνε τα μάτια τους!

Δεν είναι κακό να ασχολείσαι,επιλογή είναι...απλώς μην απαντάς στον άλλο λες και τον νοιάζει ή κάηκαν τα τέτοια του!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
σίγουρα πάνε όλοι οι συγγενείς κλπ που λες αλλά πάνε και απλοί άνθρωποι βέβαια δεν είναι καιρός για να χαλάμε τα λεφτά τα λίγα που έχουμε σε εισιτήρια αλλά αμα είναι κάτι που μας αρέσει και θέλουμε να στηρίζουμε την ομάδα μας ότι και να γίνει θα πηγαίνουμε :D
εγω δηλαδή δεν θα σταματήσω να πηγαίνω ποτέ στο γήπεδο γιατί μου αρέσει πολύ και θέλω να στηρίζω την ομάδα μου
Το ότι το ελληνικό ποδόσφαιρο είναι ένα μπάχαλο το ξέρουμε καλά αλλα΄είναι άλλοοοο θέμα αυτό!
Πιστεύω σημερα να πάρουμε την νίκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αυτοί που πάνε στα Ελληνικά γήπεδα (γιατί γι'αυτά μιλάμε) αποτελούνται από τις γκόμενες,φίλους και συγγενείς των ποδοσφαιριστών/προπονητών/παραγόντων,τους διάφορους επαγγελματίες που ζουν απ'τον αθλητισμό και από τους επαγγελματίες οπαδούς και τα πρόβατα που τους ακολουθούν και ξελαρυγγιάζονται στους αγώνες!
Δεν ξέρω ποια σοβαρή Ελληνική οικογένεια με μικρό παιδί πάει και πληρώνει 20-30-40+ ευρώ για να πονάνε τα μάτια τους!

Δεν είναι κακό να ασχολείσαι,επιλογή είναι...απλώς μην απαντάς στον άλλο λες και τον νοιάζει ή κάηκαν τα τέτοια του!;)

Η πρωτη παραγραφος σου ειναι ισοπεδωτικη,και βγαζει απ'εξω τον απλο κοσμο,που παει για διασκεδαση,εστω και μια στο τοσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πιο βαρετο πρωταθλημα πεθαινεις...παλι καλα εχει τσου λου να δουμε μπαλιτσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πιο βαρετο πρωταθλημα πεθαινεις...παλι καλα εχει τσου λου να δουμε μπαλιτσα :P
Σωστό σε βρίσκω:P

αλλά παοκ αρρώστα και δεν είμαι καλά ;3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σωστό σε βρίσκω:P

αλλά παοκ αρρώστα και δεν είμαι καλά ;3

Βαλατε και γκολακι :P αιντε μπαοκαρα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βαλατε και γκολακι :P αιντε μπαοκαρα!!:P
παοκάρα έχω τρέλα μεσ το μυαλόοοοοοο:clapup:

αυτό το τελευταίο που είπες κάνω πως δεν το είδα ;3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
οοο παοκαρα εχω τρελα μες το μυαλο!!!!!!! α ρε παοκαρα,τεσσαρα στο πρωτο ημιχρονο!!! ετοιμαστειτε για αλλα 4 στο δευτερο!!!! μην πω και παραπανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
4-1. Καλή φάση 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι χαιρεστε εσεις τωρα:P
Με τον Αρη παιζεται ρεεεεεε (δηλαδη με μια ομαδα περιπου σαν την σημερινη ΑΕΚ ισως και χειροτερη...).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top