Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

mitsolas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
σε ολο το πρωτο ημιχρονο μαρκαραμε απο αποσταση ενος μετρου και με μια φαση βαλαμε δυο γκολ...οτι καλυτερο το σκορ θα το δεις κανεις και θα νομιζει οτι τους κοντραραμε κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Eγώ λέω να κρεμάσουμε όλους τους γερμανούς για παραδειγματισμό. Πρώτα τη μέρκελ μετά τον swiestaiger και ύστερα όλους τους άλλους :P Το πάλεψαν τουλάχιστον δεν λέω...

ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΟΛΕ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΩ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ Π Ο Τ Ε ! ! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
εγώ ένα δεν κατάλαβα γιατί έβαλε το Λυμπερόπουλο μέσα και όχι τον Φετφατζίδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Παιδια χαλαρωστε.Παιζαμε με τη Γερμανια,η οποια επαιζε φιλικα στον ομιλο και κερδισε και τα 3 ματς.Με εμας επαιξε σοβαρα μιση ωριτσα και πεταξε 4 γκολακια.Δυστυχως χαλαρωσαμε με το 1-1.Για ολα φταιει το πρωταθλημα μας κατα τη γνωμη μου.

Δεν πειράζει, μπράβο στα παιδιά.. Δεν παίξαμε καλά βέβαια αλλά παίζαμε απέναντι σε μια από τις καλύτερες ομάδες του κόσμου
Το 4-2 πολύ κολακευτικό για να είμαστε ειλικρινείς... Και μόνο που φτάσαμε μέχρι εδώ ήταν επιτυχία...
Κρίμα κυρίως που δώσαμε χαρά στην ΚΑΡΙΟΛΑ την Μέρκελ , που ο δημοσιογράφος την έδειχνε επιδεικτικά...

εγώ ένα δεν κατάλαβα γιατί έβαλε το Λυμπερόπουλο μέσα και όχι τον Φετφατζίδη.
Γιατί έχει κολλήματα ο Σάντος. Δεν ξέρω αν θα έκανε κάτι, αλλά με το Λυμπερόπουλο τι ήθελε να κερδίσει ακριβώ;ς; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Παιδια χαλαρωστε.Παιζαμε με τη Γερμανια,η οποια επαιζε φιλικα στον ομιλο και κερδισε και τα 3 ματς.Με εμας επαιξε σοβαρα μιση ωριτσα και πεταξε 4 γκολακια.Δυστυχως χαλαρωσαμε με το 1-1.Για ολα φταιει το πρωταθλημα μας κατα τη γνωμη μου.

Δεν πειράζει, μπράβο στα παιδιά.. Δεν παίξαμε καλά βέβαια αλλά παίζαμε απέναντι σε μια από τις καλύτερες ομάδες του κόσμου
Το 4-2 πολύ κολακευτικό για να είμαστε ειλικρινείς... Και μόνο που φτάσαμε μέχρι εδώ ήταν επιτυχία...
Κρίμα κυρίως που δώσαμε χαρά στην ΚΑΡΙΟΛΑ την Μέρκελ , που ο δημοσιογράφος την έδειχνε επιδεικτικά...

Συμφωνώ απολύτως με τα παραπάνω^, αν και δεν νομίζω ότι είναι μόνο που χαλαρώσαμε στο 1-1 είναι και ότι χάσαμε τ αυγά και τα πασχάλια μετά το 2-1. Όπως και να χει ήταν σαφώς ανώτεροι σε όλο σχεδό το παιχνίδι, με το ζόρι ακουμπούσαμε μπάλα..

και ρε παιδιά εδώ με την ολλανδία η γερμανία νίκησε 3-1, το 4-2 είναι καλό αποτέλεσμα..κι ας μην γελιόμαστε, το θαύμα του 4 δεν επαναλαμβάνεται έτσι, και στους 8 που περάσαμε φέτος κατόρθωμα ήταν, ένα συγχαρητήρια το αξίζουν..αν και θα γούσταρα όσο τίποτε να νικούσαμε..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Μπραβο στους παιχτες δεν ειναι και λιγο που φτασαμε ως εδω.Απλα εγω τσατιστηκα επειδη σχεδον ολα τα γκολ τα φαγαμε απο μαλακιες δικιες μας.Δεν πειραζει ομως ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Εγώ θα διαφωνήσω ως προς τη δική μας απόδοση,η οποία θεωρώ ότι ήταν κατώτερη των περιστάσεων...

Παρ'ότι απ'το 1ο λεπτό και οι 11 παίκτες μας ήταν πίσω από τη σέντρα (δείγμα δικού μας κόμπλεξ κατωτερότητος) δεν έπεφταν πρώτοι στη μπάλα,δεν μάρκαραν τους αντιπάλους παρά μόνο με τα "μάτια",αλληλοκαλύψεις ανύπαρκτες και γενικότερα δεν έδειξαν να το πιστεύουν ούτε στιγμή!
Αποτέλεσμα οι Γερμανοί να βρίσκουν εύκολα χώρους και να κάνουν το παιχνίδι τους...ειδικά στο 1ο ημίχρονο,μέτρησα τουλάχιστον 8-9 σουτ που έκαναν ΑΜΑΡΚΑΡΙΣΤΟΙ έξω απ'την περιοχή μας οι αντίπαλοι,πράγμα ανεπίτρεπτο ακόμη κι αν οι παίκτες ήταν σε κατάσταση μεταξύ κόκας και πρέζας!

Και καλά ρε Έλληνα...κατεβαίνεις να παίξεις με το Γερμανό και κοτεύεις να κάνεις τακλιν τον αντίπαλο;Να τρέξεις πρώτος στη μπάλα να πιέσεις;Γιατί;Για να βγαίνει μετά στους ΑΡΔ ο γελοίος προπονητάκος τους που τρώει τις μύξες του και να λέει "η συνηθισμένη γνωστή Ελλάδα,1 φάση 1 goal";!
Και να βγαίνουν οι ακόμη πιο γελοίοι Έλληνες ΑΡΔ να γλύφουν τους Γερμαναράδες, εξυμνώντας τη διαγαλαξιακή υπερομάδα που τύφλα να'χει το Pro Evolution μπροστά της;

Τέλος,αν δεν είναι καραντοπαρισμένα όλα αυτά τα γιουρούκια εκεί στη Γερμανία,εμένα να με χέσουν 50 χιμπατζήδες στη Ναυαρίνου...

Συγχαρητήρια πάντως για την πορεία έως τώρα,το αξίζουν!Απλά σαν υποτακτικοί και κομπλεξικοί γκιαούρηδες,100 φορές να παίξουμε με τους Γερμανούς 100 φλόκους θα εισπράξουμε!:beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Τέλος,αν δεν είναι καραντοπαρισμένα όλα αυτά τα γιουρούκια εκεί στη Γερμανία,εμένα να με χέσουν 50 χιμπατζήδες στη Ναυαρίνου...
Οντως πραγματικα,κατι πρεπει να παιζει.Απιστευτο τρεξιμο ολοι οι Γερμανοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
εγώ ένα δεν κατάλαβα γιατί έβαλε το Λυμπερόπουλο μέσα και όχι τον Φετφατζίδη.

Ίσως επειδή ήταν ο τελευταίος του αγώνας με την εθνική :/: Τι τον έπιασε τον Σάντος χθες δεν ξέρω...

Πάντως νομίζω ότι οι αλλαγές έπρεπε να είναι Μήτρογλου, Φορτούνης και Φετφατζίδης.
Να είχαμε ταχύτητα τουλάχιστον...:whistle:

Ωραίο το ταξίδι. Ευχαριστούμε. Καλή συνέχεια και στη Γερμανία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ίσως επειδή ήταν ο τελευταίος του αγώνας με την εθνική :/: Τι τον έπιασε τον Σάντος χθες δεν ξέρω...

Πάντως νομίζω ότι οι αλλαγές έπρεπε να είναι Μήτρογλου, Φορτούνης και Φετφατζίδης.
Να είχαμε ταχύτητα τουλάχιστον...:whistle:

Ωραίο το ταξίδι. Ευχαριστούμε. Καλή συνέχεια και στη Γερμανία...

Κατα την γνώμη μου δεν είναι λογική αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Kακή συνέχεια στη Γερμανία :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Ένα είναι το σίγουρο.
Με το Σαντος προπονητη, μπαλα δεν προκειται να δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paskmak

Διάσημο μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.
Εγώ θα διαφωνήσω ως προς τη δική μας απόδοση,η οποία θεωρώ ότι ήταν κατώτερη των περιστάσεων...

Παρ'ότι απ'το 1ο λεπτό και οι 11 παίκτες μας ήταν πίσω από τη σέντρα (δείγμα δικού μας κόμπλεξ κατωτερότητος) δεν έπεφταν πρώτοι στη μπάλα,δεν μάρκαραν τους αντιπάλους παρά μόνο με τα "μάτια",αλληλοκαλύψεις ανύπαρκτες και γενικότερα δεν έδειξαν να το πιστεύουν ούτε στιγμή!
Αποτέλεσμα οι Γερμανοί να βρίσκουν εύκολα χώρους και να κάνουν το παιχνίδι τους...ειδικά στο 1ο ημίχρονο,μέτρησα τουλάχιστον 8-9 σουτ που έκαναν ΑΜΑΡΚΑΡΙΣΤΟΙ έξω απ'την περιοχή μας οι αντίπαλοι,πράγμα ανεπίτρεπτο ακόμη κι αν οι παίκτες ήταν σε κατάσταση μεταξύ κόκας και πρέζας!

Και καλά ρε Έλληνα...κατεβαίνεις να παίξεις με το Γερμανό και κοτεύεις να κάνεις τακλιν τον αντίπαλο;Να τρέξεις πρώτος στη μπάλα να πιέσεις;Γιατί;Για να βγαίνει μετά στους ΑΡΔ ο γελοίος προπονητάκος τους που τρώει τις μύξες του και να λέει "η συνηθισμένη γνωστή Ελλάδα,1 φάση 1 goal";!
Και να βγαίνουν οι ακόμη πιο γελοίοι Έλληνες ΑΡΔ να γλύφουν τους Γερμαναράδες, εξυμνώντας τη διαγαλαξιακή υπερομάδα που τύφλα να'χει το Pro Evolution μπροστά της;

Τέλος,αν δεν είναι καραντοπαρισμένα όλα αυτά τα γιουρούκια εκεί στη Γερμανία,εμένα να με χέσουν 50 χιμπατζήδες στη Ναυαρίνου...

Συγχαρητήρια πάντως για την πορεία έως τώρα,το αξίζουν!Απλά σαν υποτακτικοί και κομπλεξικοί γκιαούρηδες,100 φορές να παίξουμε με τους Γερμανούς 100 φλόκους θα εισπράξουμε!:beer:


Συμφωνώ. Παίξαμε όχι μόνο πολύ αμυντικά, αλλά και φοβισμένα. Το λάθος μας ήταν ότι απ'την αρχή δεν παίξαμε τολμηρό ποδόσφαιρο και περιμέναμε τον αντίπαλο. Δεν τον ενοχλούσαμε καν, περιμέναμε στην μεγάλη περιοχή και κοιτούσαμε πως σουτάρει ή ολοκληρώνει την φάση χωρίς σχεδόν καμιά παρέμβαση.

Όσο για τον βριωμιάρη τους προπονητή, δεν φτάνει που τρώει τις μύξες του και μυρίζει τις μασχάλες, φαίνεται να είναι και εγγονός του Φύρερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
φαίνεται να είναι και εγγονός του Φύρερ.
Αυτό το συμπέρασμα από που το έβγαλες? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paskmak

Διάσημο μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.
Αυτό το συμπέρασμα από που το έβγαλες? :/:



Το κατάλληλο μουστάκι λείπει μόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αγγλία - Ιταλία παίζουν σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Με την Ιταλία είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Με την Ιταλία είμαι.

Εγω με την Αγγλια.
Ποτε δε μου αρεσε το ιταλικο πρωταθλημα και η εθνικη τους ομαδα τα τελευταια χρονια δεν εχει συγκεκριμενο τροπο παιχνδιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top