Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
πως το βλέπεται το παιχνίδι σήμερα ? :)

Δύσκολο παιχνίδι και θέλει προσοχή...δεν φοβάμαι τόσο τους Τσέχους όσο την ίδια την εθνική...σπάνια παίζει τόσο μαχητικά όσο στο μάτς με την Πολωνία...ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsolas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Μόνο εμένα δε μου φάνηκε για "έκπληξη" το αποτέλεσμα με τη Δανία;
Εγώ μια ζωή κουκουρούκου τη θυμάμαι την Ολλανδία ρε παιδιά!Μέτριοι προπονητές,βεντετιλίκια,ξύλο στα αποδυτήρια...ασόβαρη ομάδα!
Όπου και να χάσει κι από οποιονδήποτε δε μου κάνει εντύπωση...

η ομαδα αυτη ειναι συνεχεια των διοργανωσεων 2008 και 2010 αρα δεν ισχυουν αυτα για τωρα...και ηταν καθαρα καλυτερη απλα ηταν ατυχη δεν νικαει παντα ο καλυτερος στο ποδοσφαιρο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemysterious

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.

:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
πως το βλέπεται το παιχνίδι σήμερα ? :)

Αφού παίζει ο Χαλκιάς, όσο καλά και να παίξουν μέσα μάλλον θα χάσουμε. Αν είναι δυνατόν να βάζεις το πιο μη σταθερό παίχτη που μπορείς να βρεις στον κόσμο σε επίσημο παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Ο Χαλκιάς κάνει απέλπιδα προσπάθεια να αποδείξει στους Ευρωπαίους ότι δεν μπορούν οι άνθρωποι να δουλεύουν μετά από κάποια ηλικία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Αφού παίζει ο Χαλκιάς, όσο καλά και να παίξουν μέσα μάλλον θα χάσουμε. Αν είναι δυνατόν να βάζεις το πιο μη σταθερό παίχτη που μπορείς να βρεις στον κόσμο σε επίσημο παιχνίδι.

Πριν από 10+ χρόνια που ο Χαλκιάς έπαιζε στην ομάδα μου (Ηρακλής) πήγαινα πιτσιρικάς στο γήπεδο κι έβγαζα καρκίνο βλέποντάς τον να πνίγει το ένα goal πίσω απ'το άλλο,να κάνει αστείες εξόδους και να είναι ο πιο αδύναμος κρίκος της τότε ομάδας...

Αν κάποιος τότε μου έλεγε ότι "ξέρεις,στο Euro 2012 που θα πάμε θα κατεβάσει βασικό το Χαλκιά" μάλλον η απάντησή μου θα ήταν ότι "πρέπει επειγόντως να σε δει ψυχίατρος"!

Only in Greece...:hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πρεπει να βαλουμε ενα γκολ πριν κλεισει το 1ο ημ αλλιως τον ηπιαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Παλι αφαντη η αριστερη πλευρα αν ειναι δυνατον.Αυτος ο χολεβας ειναι ξυλο τελειως.
Η Τσεχια δεν ειναι Πολωνια .Θα ειναι πολυ πιο δυσκολο να γυρισει το ματς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
νομίζω οτι πρέπει η Ελλάδα να κερδίσει σήμερα, διοτι δε τη συμφέρει ούτε η ήττα ούτε η ισοπαλία.Χλωμό το βλέπω, αλλά δεν παύω να ελπίζω ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Η καλυτερη εξοδος του Χαλκια ηταν αυτη της αλλαγης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ο Χαλκιάς ευθύνεται σοβαρά σε ένα κομμάτι του δεύτερου γκολ.

Για το πρώτο δεν μπορείς να τον κατηγορήσεις. Απλά πιστεύω πως ένας καλός τερματοφύλακας το έβγαζε.

Η αλλαγή έγινε όχι επειδή τραυματίστηκε αλλά επειδή φοβήθηκε και κατάλαβε ο ίδιος ότι ρεζιλεύεται. Οπότε το έπαιξε τράβηγμα και καλά.

Θέλουμε επειγόντως Φετφατζίδη.

Ο Καραγκούνης αδύναμος.

Ο Χολέμπας πολύ χάλι. Ο Σπυρόπουλος τουλάχιστον δεν έκανε τέτοια λάθη.

Πάμε να δούμε δεύτερο ημίχρονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
1. Αυτός ο Χολέμπας μπορεί να καταλάβει ότι παίζει αριστερό μπακ και όχι αριστερό εξτρέμ;
2. Ο Χαλκιάς μπορεί να πιάσει μια φορά τη μπάλα σε έξοδο;
3.Ο Σαμαράς μπορεί να αποδείξει κάποτε ότι μπορεί να κάνει κάτι εκτός από το να παίρνει άκυρες κεφαλιές και να ντριμπλάρει πάνω στους αντιπάλους;
4. Οι διαιτητές μπορούν να μην μας ακυρώνουν από ένα καθαρό γκολ σε κάθε ματς;
Αν δε γίνει τίποτα από αυτά, I'm afraid that... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
2. Ο Χαλκιάς μπορεί να πιάσει μια φορά τη μπάλα σε έξοδο;

Σταμάτα τις ρητορικές ερωτήσεις δεν έχω όρεξη. Ο Χαλκιάς έχει μια σταθερότητα στις εξόδους του και ποτέ δεν αποκλίνει. Τις χάνει όλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Σταμάτα τις ρητορικές ερωτήσεις δεν έχω όρεξη. Ο Χαλκιάς έχει μια σταθερότητα στις εξόδους του και ποτέ δεν αποκλίνει. Τις χάνει όλες.
Δυσχτυχώς για την εθνική αυτό που είπες μου φάνηκε αστείο και ισχύει.. Ας ελπίσουμε στο 2ο ημίχρονο να αλλάξει κάτι.. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πόσα χρόνια έχουμε υπογράψει με αυτόν τον άχρηστο προπονητή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Μεταξύ μας, αυτή η ομάδα δεν είναι και για πολλά περισσότερα... Δεν φταίει μόνο ο Σάντος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μεταξύ μας, αυτή η ομάδα δεν είναι και για πολλά περισσότερα... Δεν φταίει μόνο ο Σάντος...

Αυτή η ομάδα ναι. Αν έχεις Χαλκιά μέσα, έχεις τον Φετφατζίδη έξω και οι εντολές που δίνεις είναι "πάμε για μπαλιά μέσα", φυσικά και δεν είναι για περισσότερα. Δεν έχεις πάρει Χιώτη και Αθανασιάδη. Βγάζεις τον Φορτούνη και βάζεις Μήτρογλου σαν τελευταία αλλαγή, ε καλά να πάθεις! Πολύ λίγος ο Σάντος. Πολύ λίγος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Πόσα χρόνια έχουμε υπογράψει με αυτόν τον άχρηστο προπονητή?
Μεχρι το 2014.Δυστυχως και αυτος εχει κολληματα οπως ο ρεχαγκελ με τις παλιοσειρες.Ο Σαμαρας καλυτερα να γινει κομμωτης.Επισης,τραγικο το γεγονος ειναι οτι ο Μητρογλου οταν μπηκε επαιζε χαφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μεχρι το 2014.Δυστυχως και αυτος εχει κολληματα οπως ο ρεχαγκελ με τις παλιοσειρες.Ο Σαμαρας καλυτερα να γινει κομμωτης.Επισης,τραγικο το γεγονος ειναι οτι ο Μητρογλου οταν μπηκε επαιζε χαφ.

Man, ο Ρεχάγκελ ήταν Θεός μπροστά του. Τα κολλήματα τα απέκτησε μετά το Euro. Μέχρι τότε έκανε δουλειά και μας χάρισε ένα Euro.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Tεραστια ευθυνη εχει ο Σαντος που μου βαζει τον Χαλκια βασικο,ειναι σαν να ξεκινας με πισω το σκορ,μας εφαγε και μια αλλαγη το ταγαρι ταχα μου τραυματιστηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top