Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Mη λετε χαζομαρες για τον καραγκουνη.Μπορει να εχασε το πεναλτι,αλλα αυτος κραταγε το κεντρο με τον μανιατη στο δευτερο.Ετρεξε 10 χιλιομετρα τα περισσοτερα μετα τον μανιατη και γενικα εχει εμπειρια που ειναι απαραιτητη.Για τον τερματοφυλακα και εγω θα προτιμουσα καποιον αλλον,αλλα ας περιμενουμε και με το ματς με τη τσεχια.Μην κρινουμε απο μια φαση την αξια ενος παικτη.Ελεος με τους ελληνες προπονηταραδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ο Χαλκιάς έχει δείξει εδώ και καιρό ότι δεν κάνει. Ο άνθρωπος είναι σταθερός στις εξόδους του. Όλες αποτυχία είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Για το θέμα του Χαλκιά είναι απλά απαράδεκτη η χρησιμοποίηση του ως βασικός!!!
Ο Καραγκούνης έχει αρκετά να προσφέρει στην ομάδα, αλλά πρέπει να βάλει κάποιον νέο για να τρέχει είτε στη θέση του είτε στου Κατσουράνη!
αυτά είναι απλά πράγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
ο καραγκουνης ειναι φιλοτιμος αλλα δεν μπορει να βγαλει 2 ημιχρονα πλεον...ρε παιδια μην λετε για τους παικτες δεν εχουμε καλυτερους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ο Καραγκουνης τρεχει πολυ περισσοτερο απο τον φετφατζιδη για παραδειγμα.Για αυτη την εθνικη ειναι κατι σαν το ζαγορακη του 2004.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
η πρώτη μεγάλη έκπληξη!!! Δανία-Ολλανδία 1-0!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Και ο πρωτος μεγαλος ΚΟΥΒΑΣ! Τεσπα μετα εχει ματσαρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ένα μπράβο στην Δανία για την μεγάλη έκπληξη και ντροπή στην Ολλανδία που με τόσες προσπάθειες δεν μπόρεσε να πάρει το Χ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Είμαι ο μόνος που τους Δανούς δεν τους είχα για ξοφλημένους;
Βασικά η Ολλανδία έχει καλούς παίχτες αλλά δεν πείθει πολύ.. Παίζει να μην περάσει καν τον όμιλο
Μετά ελπίζω να έρθει οβερ γιατί αλλιώς θα φάω βρίσιμο που το πρότεινα σε κάτι παιδιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Η Ολλανδία ήταν φαβορί και για την κατάκτηση του euro..τώρα ναι μπορεί να μην περάσει ούτε τον όμιλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Πια Ολλανδία ρε παιδιά, τα γατάκια να πούμε. Προβλέπω Ρωσία-Ισπανία ή Γερμανία-Ισπανία τελικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Μόνο εμένα δε μου φάνηκε για "έκπληξη" το αποτέλεσμα με τη Δανία;
Εγώ μια ζωή κουκουρούκου τη θυμάμαι την Ολλανδία ρε παιδιά!Μέτριοι προπονητές,βεντετιλίκια,ξύλο στα αποδυτήρια...ασόβαρη ομάδα!
Όπου και να χάσει κι από οποιονδήποτε δε μου κάνει εντύπωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Αναγκαστηκά πρέπει να νικήσουμε την τσεχία και να κυνηγήσουμε μια δύσκολη ισσοπαλία με την ρωσία αλλίως δύσκολα θα περάσουμε.

Οχι απαραίτητα...νίκη με Τσεχία και χάνει και η Πολωνία απο Ρωσία....μετά και χωρίς x αν κερδίσουν οι Τσέχοι τους Πολωνούς περνάμε...

Και εγώ πήγα κουβά χτες...έπαιξα ΕΛΛΑΔΑ 2 και Ρωσία 1.....ΑΤΙΜΕ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εχω πιασει μεχρις στιγμης ελλαδα-πολωνια χ,ρωσια-τσεχια 1 και τη γερμανια την εχω χ ημιχρονο 1 τελικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Οχι απαραίτητα...νίκη με Τσεχία και χάνει και η Πολωνία απο Ρωσία....μετά και χωρίς x αν κερδίσουν οι Τσέχοι τους Πολωνούς περνάμε...

Και εγώ πήγα κουβά χτες...έπαιξα ΕΛΛΑΔΑ 2 και Ρωσία 1.....ΑΤΙΜΕ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ!!!!!

Κοίτα δεν θέλω να μιλάω χωρίς να ξέρω και πολά αλλά νομίζω πως η Πολωνία μπορεί να νικήσει τους Τσέχους όλα θα παιχτούν την Τρίτη και μετα το Σαββατο το πιο κρίσιμο ματσ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Κοίτα δεν θέλω να μιλάω χωρίς να ξέρω και πολά αλλά νομίζω πως η Πολωνία μπορεί να νικήσει τους Τσέχους όλα θα παιχτούν την Τρίτη και μετα το Σαββατο το πιο κρίσιμο ματσ.

Ποντάρω στο πείσμα τον Τσέχων για μια νίκη...αν με το καλό χάσουν Από εμάς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ποντάρω στο πείσμα τον Τσέχων για μια νίκη...αν με το καλό χάσουν Από εμάς....

Σε πιθανή ήττα απο εμάς θα έχουν 0 βαθμούς οπότε δεν θα προτιμήσουν να βοηθήσουν τουε γειτονές τους Πολωνούς.:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.

και νομιζα μονο στην Ελλαδα γινονται αυτα..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Σε πιθανή ήττα απο εμάς θα έχουν 0 βαθμούς οπότε δεν θα προτιμήσουν να βοηθήσουν τουε γειτονές τους Πολωνούς.:hmm::hmm:

Οχι ρε δεν νομίζω...τι είναι?EUROVISION?!Για την φανέλα παίζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πως το βλέπεται το παιχνίδι σήμερα ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top