Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
μπραβο στον οσφ αν και του ανοιξε ο κωλος κυριως στα 3ποντα στο 4ο δεκαλεπτο
και παρα πολυ respect στο παο για την προσπαθεια του επισης,,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Την καλύτερη της 10ετίας μάλλον ναι αλλά
Την καλύτερη ομάδα στην Ευρωπαική ιστορία δεν νομίζω...;)
20έτιας...
Συγχαρήτηρια στον Ολυμπιακό δίκαιος πρωταθλητής, με τόσα λάθη απλά δινεις το παιχνίδι στον αντίπαλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
O μπασκετικος παναθηναικος ,ειναι η καλυτερη ομαδα που υπηρξε ποτε στο ευρωπαικο μπασκετ.
Σημερα του αξιζει ενα μεγαλο μπραβο,διοτι με κοντρα διαιτησια και με την τυχη των γαυρων στο 3ο-ο δεκαλεπτο,καταφερε να διεκδικησει το ματς και σταθηκε ατυχος στο τριποντο του καλαθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ο Λαβέτσι στην Παρί σεν Ζερμέν!! Από τις μεγαλύτερες μεταγραφές του καλοκαιριού σίγουρα :)

όσο για αυτόν που φωνάζει τα συνθήματα αυτών που του έβριζαν την μάνα και τον πατέρα, δεν έχω να πω κάτι παραπάνω, το χρήμα αλλάζει τον άνθρωπο απλά https://www.gazzetta.gr/a1-andron/article/295056-o-spanoylis-egine-bertis-vids
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Επαγγελματιας ειναι,τι περιμενες;Αυτα θελουν οι οπαδοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ο Ολυμπιακός κατέκτησε δίκαια τον τίτλο και εύκολα.:)

Συχαρητήρια μία νέα δυναστεία ξεκινάει...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Να το χαίρεστε το στημένο ελληνικό μπάσκετ σας....(και δεν είμαι ΠΑΟ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
κοιτα να δεις το πηρε ο Ολυμπιακος και εγινε και το μπασκετ στημενο :P

Ηρωδη μακαρι αλλα ειναι νωρις ακομα να μιλαμε για δυναστεια τουλαχιστον αντιστοιχη με αυτη του ΠΑΟ. Μακαρι τα φωτα υπαρχουν αλλα το μελλον θα δειξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Παραδέχομαι όσα χρόνια παρακολουθώ μπάσκετ(αν και είμαι του ποδοσφαίρου) οτι ΟΣΦΠ και ΠΑΟ είναι οι δύο καλύτερες ελληνικές ομάδες και είναι πολλά επίπεδα πιο πάνω από τις άλλες.....δεν έχω δει ΜΙΑ ΦΟΡΑ να πέφτουν στην κλήρωση του κυπέλλου να πέφτουν ΠΑΟ-ΟΣΦΠ στον πρώτο γύρο αντίπαλοι....μόνο από αυτό καταλαβαίνει κάποιος πολλά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
δεν έχω δει ΜΙΑ ΦΟΡΑ να πέφτουν στην κλήρωση του κυπέλλου να πέφτουν ΠΑΟ-ΟΣΦΠ στον πρώτο γύρο αντίπαλοι....μόνο από αυτό καταλαβαίνει κάποιος πολλά....

Δεν ισχύει. Θυμάμαι πριν μερικά χρόνια παίζαν πάντα στον 1ο γύρο. Δεν ξέρω αν γινόταν κλήρωση ή έτσι ήταν κανονισμένο. Θυμήσου το 2007 πχ. που ο τελικός κυπέλλου ήταν Παναθηναϊκός-ΑΓΟΡ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Δεν ισχύει. Θυμάμαι πριν μερικά χρόνια παίζαν πάντα στον 1ο γύρο. Δεν ξέρω αν γινόταν κλήρωση ή έτσι ήταν κανονισμένο. Θυμήσου το 2007 πχ. που ο τελικός κυπέλλου ήταν Παναθηναϊκός-ΑΓΟΡ

Το ελληνικό μπάσκετ περνάει σοβαρή κρίση και η μόνη λύση είναι αυτός ο τελικός μπας και γεμίσουν τα γήπεδα...(που δηλαδή και να έπαιζε ΑΡΗΣ-ΠΑΟΚ θα γέμιζαν)...το να μου λες οτι γίνονται 2 τελικοί στα 10 που δεν είναι ΠΑΟ-ΟΣΦΠ δεν αποδεικνύει τίποτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Το ελληνικό μπάσκετ περνάει σοβαρή κρίση και η μόνη λύση είναι αυτός ο τελικός μπας και γεμίσουν τα γήπεδα...(που δηλαδή και να έπαιζε ΑΡΗΣ-ΠΑΟΚ θα γέμιζαν)...το να μου λες οτι γίνονται 2 τελικοί στα 10 που δεν είναι ΠΑΟ-ΟΣΦΠ δεν αποδεικνύει τίποτα....

Το μόνο που αποδεικνύει είναι ότι αυτό που λες δεν ισχύει. Οι ομάδες μέχρι το 2011 είχαν παίξει μεταξύ τους 19 φορές στο κύπελλο, και μόνο τις 7 παίξαν στον τελικό, όπως μπορείς να δεις εδώ
Βάλε ακόμα ένα με τον φετινό (20-8 )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Εγω βλέπω ότι τα τελευταία 4 χρόνια έχουμε τους ίδιους τελικούς....μας το πετάνε μέσα στα μούτρα μας ότι θα τους στείλουν τελικό(επειδή δεν θα κοντραριστούν νωρίτερα κ' όχι με άλλους δόλιους τρόπους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
η αλήθεια είναι ότι έχω βαρεθεί να βλέπω τελικούς ολυμπιακός-παναθηναικός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
η αλήθεια είναι ότι έχω βαρεθεί να βλέπω τελικούς ολυμπιακός-παναθηναικός
Καλώς ή κακώς, δεν νομίζω αυτό να αλλάξει σύντομα... Το καλό είναι ότι οι τελικοί είναι όλο και πιο συναρπαστικοί και μας κρατάνε σε αγωνία ως το τέλος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nαι πολύ αγωνία..Γιατί δε θέλουν άραγε οι κοκκινοπράσινοι τη δημιουργία της λίγκας να μη παίζουμε πρωτάθλημα 2 ταχυτήτων??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Επαγγελματιας ειναι,τι περιμενες;Αυτα θελουν οι οπαδοι.
Όσο και επαγγελματίας να είσαι, δεν στηρίζεις έτσι αυτους που σου έβριζαν όλη την οικογένεια κάποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Με 2.7 εκατομμυρια το χρονο,ξεχνας και βρισιδια και τα παντα.Πριν τον εβριζαν οι γαυροι,τωρα οι βαζελοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ξεχνάτε κάτι πολύ βασικό !!!

Το θέμα δεν είναι οι οπαδοί οι κόκκινοι ή οι πράσινοι και τα λεφτά μόνο αλλά το ότι πήγε σε μία ομάδα από το μηδέν επειδή έτσι ήθελε να δείξει και πόσο μεγάλος παίχτης είναι σε αντίθεση με άλλους που είναι μία ζωή σε μία ομάδα ...!

Ταυτόχρονα το χειρότερο από όλα σε ένα αθλητή είναι να υποστεί κορεσμό όσοι ασχολούνται με αθλητισμό ξέρουν τι λέω...
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top