Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ δεν πιστεύω ότι ήταν καλύτερη η Ρεαλ, αλλά ότι η Μπαρτσελόνα ήταν χειρότερη από ότι συνήθως. Είναι κουρασμένοι και αυτό φαίνεται πολύ τα τελευταία παιχνίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Μέσα στο σπίτι του αντιπάλου και με τον ''άμπλαλο και μονίμως ''ανύπαρκτο΄΄ ρονάλτο ήταν η πιο γλυκιά κατάληξη για το 32 πρωτάθλημα( χμμ πολλά φαίνονται για μια ''μικρή'' ομάδα) Με απουσίες η Μπαρτσελόνα σήμερα, με κυριότερη του Μέσι..
Πες μου ότι ο Ρονάλντο έπαιξε μπάλα χτες.Σε άλλο γήπεδο ήσουν;Ο Μέσσι πάλι γιατί απουσίαζε;Δες λίγο τις κάθετες που πέρασε σε Τέγιο,Τσάβι,Ινιέστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
κριμα για την μπαρτσα, πλέον έχασε κάθε ελπίδα για το πρωτάθλημα.. βουρ για το champions league τώρα!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πες μου ότι ο Ρονάλντο έπαιξε μπάλα χτες.Σε άλλο γήπεδο ήσουν;Ο Μέσσι πάλι γιατί απουσίαζε;Δες λίγο τις κάθετες που πέρασε σε Τέγιο,Τσάβι,Ινιέστα...
κάθε φορά τα ίδια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι ρε Ρεαλ επιτελους δικαιοσυνη!!!!!!!!!!!!Και επιτελους ο Κριστιανο πηρε μπρος!:D
Για αυτο εισαι βασιλισσα!Και δεν ειχε σχεση η εμφανισητης Τσελσι με αυτη της Ρεαλ,αν και η φιλοσοφια της τακτικης ηταν ιδια.
και εσύ ρεάλ νίκο;;; :D

ον: το καταχάρηκα το 1-2 :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Σιγά τη δικαιοσύνη, με Τέγιο, Τιάγκο, Αντριάνο σέντερ μπακ και Άλβες εξτρέμ σας παίζαμε :P
Ο Τέγιο πάλι, κάτι έκανε, όμως αυτός ο μαλάκας ο Τιάγκο ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΙΟΣ για ένα τέτοιο παιχνίδι.Ο Μέσι , μέτρια πράγματα, μόνο ο Ινιέστα πετούσε.
Όσον αφορά τη Ρεαλ, ακόμα και με αυτή τη Μπάρτσα, πίσω από τη μέση έπαιζε.

Πάμε για τσουλού τώρα..
Γιατι ομως ο Πεπ αφησε τον Φαμπρεγκας(που τον εβαλε στο 80' περιπου) και τον Σαντσες στον παγκο και εβαλε τον Τεγιο(ο οποιος ηταν λιγος για τον αγωνα,οπως και ο Τιαγκο);Επιθετικη δραστηριοτητα της Μπαρτσελονα απο δεξια στο α' ημιχρονο υπηρξε μονο απο τον Αλβες(ο οποιος επεσε το β' ημιχρονο,οποτε η δεξια πλευρα της Μπαρτσα ηταν ανενεργη-ο Ινιεστα δεν ειναι εξτρεμ και συνεκλινε προς το κεντρο με σκοπο να περνα μπαλιες).Απο αριστερα,ο Τεγιο δε μου αρεσε,ο Αντριανο ετσι κι αλλιως δεν ειναι ''μετρ'' της πλαγιοκοπησης και γενικα του επιθετικου παιχνιδιου(συγκριτικα με τον Αλβες).Η Ρεαλ χρησιμοποησε την λογικη τακτικη των αντεπιθεσεων για να αντιμετωπισει τη χθεσινη ανουσια κατοχη της μπαλας-δε μπορουσε να κανει και αλλιως-και παγιδευσε τη Μπαρτσελονα στο να παιζει με βαθιες μπαλιες μπαλιες και σεντρες για τους κοντους κυνηγους της-οποτε ηταν ευκολη λεια για τους υψηλοσωμους αμυντικους της.Απο την αλλη ειχε πολυ σωστα κλεισμενους τους χωρους,οποτε ο Μεσσι ειχε συγκριτικα μικρο πεδιο δρασης.

Εγώ δεν πιστεύω ότι ήταν καλύτερη η Ρεαλ, αλλά ότι η Μπαρτσελόνα ήταν χειρότερη από ότι συνήθως. Είναι κουρασμένοι και αυτό φαίνεται πολύ τα τελευταία παιχνίδια.
Διαφωνω.Συμπερασμα απο τα παραπανω γραφομενα μου:Η Ρεαλ κατεβηκε στο γηπεδο πιο διαβασμενη απο ποτε και με ωραια τακτικη (οχι σαν το χαλι της Τσελσι) πηρε αποτελεσμα.:)

Επεσε ο Εργοτελης...Αρα,αν δεν ανεβει ο Πλατανιας,μονο ο ΟΦΗ θα εκπροσωπει την Κρητη στην Α Εθνικη...

:( χ +οο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Έπεσε το ένα προτεκτοράτο έμεινε το άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Δηλαδηηηη;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ενα απο τα χειροτερα κλασσικο που εχω δει.Με την μπαρτσα να ειναι κουρασμενη στα τελευταια παιχνιδια και μια ρεαλ ατολμη ως συνηθως.Ας γκρινιαξω και λιγο ομως.
Το πρωτο γκολ της ρεαλ ξεκινα απο ανυπαρκτο φαουλ στο ροναλντο,που μετα κερδιθηκε το κορνερ.Επιπλεον μου φαινεται οτι ηταν λιγο οφσαιντ.
Για μενα η ρεαλ αν θελει να δειξει οτι δικαια αξιζε τον τιτλο και ειναι καλυτερη απο την μπαρτσα δεν πρεπει να παιζει με 11 παικτες πισω απο την μπαλα.Πρεπει να κερδισει στα ισια.Γιατι χθες το κλασικο μου θυμιζε κατι παιχνιδια του παναθηναικου επι τεν κατε στην ελλαδα.Ιf you know what i mean.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Αν το πρωταθλημα συνεχιζοταν τοτε η Κερκυρα θα επερνε πρωταθλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ρε στην Ξάνθη γινόταν η κοροϊδία της κοροϊδία ω κοροϊδία.

Η Ξάνθη πούλησε το παιχνίδι, φαινόταν αυτό μέσα στο γήπεδο γιατί έκαναν πραγματικά ότι να ναι, η κερκίδα ήταν μαζί με τον Εργοτέλη (γέλια που έριχνα) , αλλά ο Εργοτέλης έπαιζε τόσο χάλια που η Ξάνθη αναγκαστικά νίκησε. Ακόμα και ο τύπος στα μεγάφωνα λυπημένος ακουγόταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis Maniatis

Νεοφερμένος

Ο Makis Maniatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγώ θέλω να πω ότι καλό είναι να έχουμε συμπάθειες σε ξένες ομάδες αλλά να μη γράφουμε "σας παίζαμε" όταν αναφερόμαστε στην Μπαρτσελόνα. Από που και ως πού κύριε είστε Μπαρτσελόνα εσείς; Δεν νοούνται αυτα΄τα πράγματα όταν μιλάμε σοβαρά. Ο Μάκης ο Μανιάτης τα 'χει πει. Μην είστε κιρίζια, νιώστε λίγο την πιάτσα. Έτσι μπράβο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αυτό το πράγμα μόνο εμένα ανησυχεί;
Barcelona 20.45 Chelsea
Referee: Cüneyt Çakır (TUR)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δεν σε πιάνω:hmm:

Ο διαιτητής δεν είναι και τόσο μεγάλο ονόμα
Στο Ρεαλ-Μπάγερν βάλανε τον Κασάι που είναι από τους πολύ καλούς στην Ευρώπη
Στο Μπάρτσα-Τσέλσι βάζουν τον Τούρκο, που τον έχω μεν ακουστά αλλά δε λες ότι είναι και η πρώτη σφυρίχτρα
Οπότε μήπως έχει καμία εντολή αν στραβώσει το ματς για τη Μπάρτσα να βάλει λίγο το χεράκι του όπως έκανε κι ο Νορβηγός το 2009;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
κατι ασχετο! για να δουμε λιγο το πεναλτι που πηρε ο Ολυμπιακος και το γκολ του παναιτωλικου που ακυρωθηκε (και τα δυο λανθασμενες υποδειξεις). αν καποια απο τις δυο ομαδες αδικουταν τοτε θα βγαιναν ολοι παραγοντες δημοσιογραφοι να κλαινε και να φωναζουν. ενω τωρα ειναι απλα λαθη.

just saying
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ο διαιτητής δεν είναι και τόσο μεγάλο ονόμα
Στο Ρεαλ-Μπάγερν βάλανε τον Κασάι που είναι από τους πολύ καλούς στην Ευρώπη
Στο Μπάρτσα-Τσέλσι βάζουν τον Τούρκο, που τον έχω μεν ακουστά αλλά δε λες ότι είναι και η πρώτη σφυρίχτρα
Οπότε μήπως έχει καμία εντολή αν στραβώσει το ματς για τη Μπάρτσα να βάλει λίγο το χεράκι του όπως έκανε κι ο Νορβηγός το 2009;
Δεν χρειάζεται να είμαστε προκατειλημμένοι..θα μιλήσουμε μετα το παιχνίδι..ελπίζω να είναι αντάξιο των 2 ομάδων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep_walking 7

Νεοφερμένος

Ο keep_walking 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Τσελσι vs Μπαγερν ο τελικος για μεγαλο ταμειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τσελσι vs Μπαγερν ο τελικος για μεγαλο ταμειο!
Θα ναι η μεγάλη έκπληξη αν γίνει..που πλέον δεν φαντάζει και απίθανο

Και οι 2 ομάδες έχουν φτάσει στον τελικό του κυπέλλου, αλλά νομίζω πως το σημερινό παιχνίδι θα κρίνει το πόσο πετυχημένη θα είναι η χρονιά..ειδικά για την Μπαρτσελόνα νομίζω πως η νίκη είναι επιτακτική μετά την απώλεια του πρωταθλήματος μετα τις επιτυχίες των τελευταίων χρόνων. Προγνωστικά δεν μπορώ να κάνω, δεν ξέρω πιστεύω και ναι ελπίζω πως η Τσελσι θα σκοράρει...
Ο γκουαρντιολα τι κάνει? έξω άλβεζ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Ο διαιτητής δεν είναι και τόσο μεγάλο ονόμα
Στο Ρεαλ-Μπάγερν βάλανε τον Κασάι που είναι από τους πολύ καλούς στην Ευρώπη
Στο Μπάρτσα-Τσέλσι βάζουν τον Τούρκο, που τον έχω μεν ακουστά αλλά δε λες ότι είναι και η πρώτη σφυρίχτρα
Οπότε μήπως έχει καμία εντολή αν στραβώσει το ματς για τη Μπάρτσα να βάλει λίγο το χεράκι του όπως έκανε κι ο Νορβηγός το 2009;
Ακριβώς.Συμφωνώ απόλυτα.Γενικά πιστεύω πως είναι ντοπαρισμένοι και θεατρίνοι...;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top