Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
θα θελες και συ να πεσει η ΑΕΚ,απ' ο,τι φαινεται...οι αλλοι δε χρωστατε,μονο η ''κακια ΑΕΚ'',ευθυνεται για τα δεινα του ποδοσφαιρου μας...πληρουσαμε τις προυποθεσεις για να μπουμε στο αρθρο που μας εσωσε και για αυτο μπηκαμε...ξεστραβωθειτε,η ΑΕΚ σας πειραξε;;;;
να ήθελα να πέσει η αεκ? γιατί να το θέλω?:P αλλά αφού έπρεπε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
βεβαια,κι η ΑΕΚ θα εχανε απο Πανθρακικους και παρομοιου βελενηκους ομαδες:P.αυτο ειναι το επιπεδο...αλλα μια γενικη παρατηρηση,με αφορμη τα οσα προειπωθηκαν:η ΑΕΚ διανυει μια απο τις χειροτερες περιοδους της ιστοριας της-ισως δεν εχει βρεθει τοσο κοντα στην πτωχευση ουτε το 2004.Αν η καθε <<μεγαλη>> ομαδα ειχε τα προβληματα της ΑΕΚ,δε θα επιβιωνε σιγουρα,αλλα βεβαια,το καλο το κρατος θα διαγραψει τα χρεη μας,ενω στους αλλους τοσα χρονια δινοταν η μεριδα του λεοντος στα τηλεοπτικα δικαιωματα,και σπρωξιμο απο εφημεριδες,ραδιοφωνα,κλπ.
''Δρυος πεσουσης,πας ανηρ ξηλευεται'',ως γενικο συμπερασμα...Η ΑΕΚ εχει τεραστια δυναμικη και μεγεθος,για να πτωχευσει,οπως θα βολευε αυτο καποιους...

εισαι τραγικος φιλε μου.
1)Αν επαιζες Γ εθνικη δε θα μαζευες κοσμο που μαζευεις τωρα.επαιζα γ εθνικη και μαζευα 10.000 κοσμο.εσυ στα δυσκολα τοσο δε μαζευεις ουτε στην ευρωπη.
2)Η ΑΕΛ εφτασε σε σημειο οποιος θελει να ερθει στα γραφεια της ομαδας και να κανει ποδοσφαιρικο δελτιο αφιλοκερδως φυσικα για να μπορεσουμε να υπαρξουμε στον ποδοσφαιρικο χαρτη.
3)Το κρατος σου εσβησε χρεη και αυτο το λενε ΟΛΟΙ.
4)Εσυ εχεις σπροξιμο απο εφημεριδες και ραδιοφονα.
5)Ζητας γηπεδο στην νεα φιλαδελφεια με κρατικα χρηματα (;!) ενω εχεις ηδη τοσα χρεη
το τελειωνω εδω,δεν αξιζει να μιλαω με οπαδους ομαδων που θα πρεπε να χουν διαλυθει.

ΥΓ.Αντε πηγαινε να αγορασεις το ΑΦΜ του θρασυβουλου για να συνεχισεις να υπαρχεις στον ποδοσφαιρικο χαρτη..να λεγεστε ΑΕΚ φυλης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
εισαι τραγικος φιλε μου.
1)Αν επαιζες Γ εθνικη δε θα μαζευες κοσμο που μαζευεις τωρα.επαιζα γ εθνικη και μαζευα 10.000 κοσμο.εσυ στα δυσκολα τοσο δε μαζευεις ουτε στην ευρωπη.
2)Η ΑΕΛ εφτασε σε σημειο οποιος θελει να ερθει στα γραφεια της ομαδας και να κανει ποδοσφαιρικο δελτιο αφιλοκερδως φυσικα για να μπορεσουμε να υπαρξουμε στον ποδοσφαιρικο χαρτη.
3)Το κρατος σου εσβησε χρεη και αυτο το λενε ΟΛΟΙ.
4)Εσυ εχεις σπροξιμο απο εφημεριδες και ραδιοφονα.
5)Ζητας γηπεδο στην νεα φιλαδελφεια με κρατικα χρηματα (;!) ενω εχεις ηδη τοσα χρεη
το τελειωνω εδω,δεν αξιζει να μιλαω με οπαδους ομαδων που θα πρεπε να χουν διαλυθει.

ΥΓ.Αντε πηγαινε να αγορασεις το ΑΦΜ του θρασυβουλου για να συνεχισεις να υπαρχεις στον ποδοσφαιρικο χαρτη..να λεγεστε ΑΕΚ φυλης.
1)δεν το ξερεις...οταν πηρε ο Ντεμης την ΠΑΕ,η συσπειρωση του κοσμου ηταν μεγαλη,ακομα και σε ματς με θεωρητικα αδυναμους αντιπαλους...
3)ωραια,η ομαδα ειχε τις προυποθεσεις για να μπει στο αρθρο που την εσωσε το 2004 και μπηκε.δεν βλεπω κατι κακο ή παρανομο σε αυτο...
4)παραδειγματα θελω,οχι γενικολογιες και σαχλες...οι γαβροβαζελοι εχουν την ευνοια του Τυπου,εμεις μονιμως πολεμο δεχομαστε(ο,τι κανεις κι εσυ τωρα δηλαδη...καμια κουβεντα για ΟΣΦΠ-ΠΑΟ δεν ακουω ή βλεπω να λεγεται,η ΑΕΚ σας φταιει,αλλα βρισκομε και τα λεμε μου φαινεται...
5)ζητω την εγκριση της Βουλης για γηπεδο στη Νεα Φιλαδελφεια,ενω τη χρηματοδοτηση θα την αναλαβει μαλλον ξενη τραπεζικη εταιρεια.
Παρ το αποφαση,η ΑΕΚ ειναι πολυ μεγαλη ομαδα για να διαλυθει,οπως βολευει μερικους(ή μαλλον πολλους).Εμεις δεν εχουμε παραρτηματα,αλλα τη συνειδηση μας καθαρη...για αυτο ολοι τα βαζετε με την ΑΕΚ,ενω μπροστα στους αλλους μοκο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
1)δεν το ξερεις...οταν πηρε ο Ντεμης την ΠΑΕ,η συσπειρωση του κοσμου ηταν μεγαλη,ακομα και σε ματς με θεωρητικα αδυναμους αντιπαλους...
3)ωραια,η ομαδα ειχε τις προυποθεσεις για να μπει στο αρθρο που την εσωσε το 2004 και μπηκε.δεν βλεπω κατι κακο ή παρανομο σε αυτο...
4)παραδειγματα θελω,οχι γενικολογιες και σαχλες...οι γαβροβαζελοι εχουν την ευνοια του Τυπου,εμεις μονιμως πολεμο δεχομαστε(ο,τι κανεις κι εσυ τωρα δηλαδη...καμια κουβεντα για ΟΣΦΠ-ΠΑΟ δεν ακουω ή βλεπω να λεγεται,η ΑΕΚ σας φταιει,αλλα βρισκομε και τα λεμε μου φαινεται...
5)ζητω την εγκριση της Βουλης για γηπεδο στη Νεα Φιλαδελφεια,ενω τη χρηματοδοτηση θα την αναλαβει μαλλον ξενη τραπεζικη εταιρεια.
Παρ το αποφαση,η ΑΕΚ ειναι πολυ μεγαλη ομαδα για να διαλυθει,οπως βολευει μερικους(ή μαλλον πολλους).Εμεις δεν εχουμε παραρτηματα,αλλα τη συνειδηση μας καθαρη...για αυτο ολοι τα βαζετε με την ΑΕΚ,ενω μπροστα στους αλλους μοκο...


1)δεν ειχες προυποθεσεις,ειχες τα κονε
2)αμα επαιζες γ εθνικη ουτε 100 ατομα δε θα χες
3)τα βαζω με σας γιατι εσας και τον παοκ εσωσε το κρατος.και παραρτηματα δεν εχεις γιατι εισαι αφραγκος.
Οι μεγαλες ομαδες εχουν γεματα ταμεια.οχι χρεη.και εφοσον εχεις τετοια χρεη να διαλυθεις κι ας εισαι ''μεγαλη'' ομαδα.αλλα γι αυτο ζουμε σε κρατος μπουρδελο,γιατι δεν υπαρχει ισονομια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
1)δεν ειχες προυποθεσεις,ειχες τα κονε
2)αμα επαιζες γ εθνικη ουτε 100 ατομα δε θα χες
3)τα βαζω με σας γιατι εσας και τον παοκ εσωσε το κρατος.και παραρτηματα δεν εχεις γιατι εισαι αφραγκος.
Οι μεγαλες ομαδες εχουν γεματα ταμεια.οχι χρεη.και εφοσον εχεις τετοια χρεη να διαλυθεις κι ας εισαι ''μεγαλη'' ομαδα.αλλα γι αυτο ζουμε σε κρατος μπουρδελο,γιατι δεν υπαρχει ισονομια.
1,2)αντε παλι τα ιδια...
3)δεν εχω παραρτηματα γιατι ειμαι ΜΕΓΑΛΗ ομαδα και εχω τη συνειδηση μου καθαρη...
τις μεγαλες ομαδες τις κανουν οι μεγαλοι παιχτες,η δυναμικη του κοσμου και οι τιτλοι...και ολλι χρωστανε,μην διαβαζεις τις εφημεριδες που μονιμως τα χουν με μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
1,2)αντε παλι τα ιδια...
3)δεν εχω παραρτηματα γιατι ειμαι ΜΕΓΑΛΗ ομαδα και εχω τη συνειδηση μου καθαρη...
τις μεγαλες ομαδες τις κανουν οι μεγαλοι παιχτες,η δυναμικη του κοσμου και οι τιτλοι...και ολλι χρωστανε,μην διαβαζεις τις εφημεριδες που μονιμως τα χουν με μας.
να και κάτι που συμφωνούμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
1,2)αντε παλι τα ιδια...
3)δεν εχω παραρτηματα γιατι ειμαι ΜΕΓΑΛΗ ομαδα και εχω τη συνειδηση μου καθαρη...
τις μεγαλες ομαδες τις κανουν οι μεγαλοι παιχτες,η δυναμικη του κοσμου και οι τιτλοι...και ολλι χρωστανε,μην διαβαζεις τις εφημεριδες που μονιμως τα χουν με μας.

δε διαβαζω εφημεριδες,δεν ειμαι τοσο τραγικος.παικτες;ποιον ακριβως μεγαλο παικτη εχεις;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
δε διαβαζω εφημεριδες,δεν ειμαι τοσο τραγικος.παικτες;ποιον ακριβως μεγαλο παικτη εχεις;:worry:
Γκουντιονσεν,Λυμπε,Δελλας,Καφες ειναι παιχτες-προσωπικοτητες.Καλοι ειναι και ο Λεοναρντο,Μακος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Γκουντιονσεν,Λυμπε,Δελλας,Καφες ειναι παιχτες-προσωπικοτητες.Καλοι ειναι και ο Λεοναρντο,Μακος.:)

Γκουντιονσεν,Λυμπε,Δελλας,Καφες;μιλαμε για παικτες οχι γειροκομια:worry:
λεοναρντο,μακος;θα φυγουν γιατι ουτε με στραγαλια δε μπορεις να τους πληρωσεις :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ειδικά ο Λύμπε έχει προσωπικότητα σπάνια, αυτή της γριάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ρε πάνο σου είπε..μεγάλοι παίχτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Καταξοδεύτηκε ο "επενδυτής" του Ελληνικού ποδοσφαίρου!

Μετά την καραβιά λιμά που έφερε το καλοκαίρι και δεν έπιασε ΚΑΝΕΙΣ,τώρα τα βρήκε μπαστούνια με τον Gourcuff και τον Lucho κι αρκέστηκε στον...Carroll!
Θέλω να πιστεύω ότι κουβαλάτε περισσότερο μυαλό απ'τα πρόβατα της γειτονιάς της Παπαναστασίου και ότι θα στείλετε αυτή την σιχαμερή μάζα τριγλυκεριδίων με πόδια πίσω στα παγοθραυστικά του μπαμπά του!

Ο τύπος είναι ό,τι πιο σιχαμερό κι επικίνδυνο έχει ασχοληθεί με το δύσμοιρο Ελληνικό ποδόσφαιρο,εμένα προσωπικά μου'χει κόψει τη μπάλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Καταξοδεύτηκε ο "επενδυτής" του Ελληνικού ποδοσφαίρου!

Μετά την καραβιά λιμά που έφερε το καλοκαίρι και δεν έπιασε ΚΑΝΕΙΣ,τώρα τα βρήκε μπαστούνια με τον Gourcuff και τον Lucho κι αρκέστηκε στον...Carroll!
Θέλω να πιστεύω ότι κουβαλάτε περισσότερο μυαλό απ'τα πρόβατα της γειτονιάς της Παπαναστασίου και ότι θα στείλετε αυτή την σιχαμερή μάζα τριγλυκεριδίων με πόδια πίσω στα παγοθραυστικά του μπαμπά του!

Ο τύπος είναι ό,τι πιο σιχαμερό κι επικίνδυνο έχει ασχοληθεί με το δύσμοιρο Ελληνικό ποδόσφαιρο,εμένα προσωπικά μου'χει κόψει τη μπάλα...

φιλε,μπορεις να μας πεις και τι ομαδα εισαι;γιατι αν εισαι ολυμπιακος και τα λες αυτα,σου βγαζω το καπελο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Ηρακλειδέας είμαι φίλε Πάνο...

Έννοια σου και για τους δικούς μας τα'λεγα,αλλά τότε ολόκληρη η Α.Θ.10 έκανε εντατικά μαθήματα στην Ανωτέρα Σχολή Bulldog!;)
Και να τα αποτελέσματα...

Αλήθεια,ποιος από σας πάει πλέον στο γήπεδο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ηρακλειδέας είμαι φίλε Πάνο...

Έννοια σου και για τους δικούς μας τα'λεγα,αλλά τότε ολόκληρη η Α.Θ.10 έκανε εντατικά μαθήματα στην Ανωτέρα Σχολή Bulldog!;)
Και να τα αποτελέσματα...

Αλήθεια,ποιος από σας πάει πλέον στο γήπεδο;
Εγω..για να βλέπω Δ εθνική όμως;)..ελπίζω σύνυομα Γ' (αν υπάρχει έτσι πως πάει η κατάσταση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Ηρακλειδέας είμαι φίλε Πάνο...

Έννοια σου και για τους δικούς μας τα'λεγα,αλλά τότε ολόκληρη η Α.Θ.10 έκανε εντατικά μαθήματα στην Ανωτέρα Σχολή Bulldog!;)
Και να τα αποτελέσματα...

Αλήθεια,ποιος από σας πάει πλέον στο γήπεδο;

εγω φιλε.ειμαι ΑΕΛ.και παμε απο το κακο στο χειροτερο λογω μαλακινσης του προεδρου μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω φιλε.ειμαι ΑΕΛ.και παμε απο το κακο στο χειροτερο λογω μαλακινσης του προεδρου μας.
των ποδοσφαιριστών θα έλεγα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
των ποδοσφαιριστών θα έλεγα..

εσυ αμα δε πληρωνεσαι,αποδιδεις;τα λαθη της ΑΕΛ ειναι καθαρα δικα του και εχουν αρχισει απο το 2009.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εσυ αμα δε πληρωνεσαι,αποδιδεις;τα λαθη της ΑΕΛ ειναι καθαρα δικα του και εχουν αρχισει απο το 2009.
αμα δεν ήταν...θα υπήρχε ΑΕΛ? ναι θα την έπαιρνε ο κόσμος:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
αμα δεν ήταν...θα υπήρχε ΑΕΛ? ναι θα την έπαιρνε ο κόσμος:whistle:

η ΑΕΛ το καλοκαιρι του 2004 που την ανελαβε ο πηλαδακης ηταν ομαδα νεοφωτιστη στη β με γεματα ταμεια.εκανε ομαδα πηραμε ενα κυππελο βγηκαμε ευρωπη και μετα αρχισε και διωχνε τους παντες για λιγα ευρω.εφτιαξε ενα γηπεδο που βαζει μεσα την ομαδα οικονομικα και οχι τον ιδιο.το γιατι θα στο εξηγησω απο κοντα.δεν ειναι τυχαιο πως αυτη τη στιγμη η ΑΕΛ εχει 7.000.000 ευρω χρεη και λιγμενη φορολογικη ενημεροτητα.καιρος να φυγει απο την Λαρισα,ουτε ο κοσμος δε τον θελει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top