Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Alehunter ισχύει ότι η σκόντα έχει φτηνά εισιτήρια έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Alehunter ισχύει ότι η σκόντα έχει φτηνά εισιτήρια έτσι;

ΝΑΙ αλλα τιμες δεν ξερω...ρε 'συ ολα ειναι φτηνοτερα εκει πανω ποσο μαλλον το γηπεδο που (λογω ψωλο κρυου διοτι φετος εχει καλη ομαδουλα) ειναι αδειο και θελει να εχει οπαδους....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τιμές σου είχα στείλει βρε παλιότερα!

Καταρχάς η Σκόντα θα μπορούσε να είχε πάρει καλύτερο αποτέλεσμα. Το πέναλτι ήταν δεν ήταν, το 2ο γκολ δεν υπήρχε αλλά για να είμαστε δίκαιοι ο Σταθάκης έπρεπε να φάει απευθείας κόκκινη και ο Παναθηναικός έπρεπε να πάρει ένα πέναλτι εκεί που έπεσε ο Μπέρτος στην περιοχή και έπιασε την μπάλα με το χέρι κανονικά δεν ήταν φάουλ και συνεπώς ήταν πέναλτι. Αλλά δεν διαμαρτυρήθηκαν ούτε αυτοί...

Ο Μαρσελίνιο ρε γαμώτο δεν είχε αυτοπεποίθηση σήμερα, για αυτό δεν επιχείρησε ούτε μια φορά (!) να μπει στην περιοχή.

Συνεχίζω να πιστεύω πως δεν κάνει για μια ομάδα όπως η ΑΕΚ. Ίσως όμως αν πήγαινε να διόρθωνε μερικά από τα αρνητικά του στοιχεία αλλά και πάλι αμφίβολο τον βλέπω για μεγάλη ομάδα. Σήμερα δεν φάνηκε σχεδόν καθόλου αλλά όταν παίρνει μπάλα υπάρχει μια σιγουριά, ενω πχ όταν την παίρνει ο Σουάνης μετράμε τα δευτερόλεπτα μέχρι να την χάσει. Πιο πολύ για μαρκάρισμα στην επίθεση τον έχουμε τον άμπαλο τον Σουάνη :P...

Δεν λέω ότι ο Μαρσελίνιο δεν είναι καλός, αντιθέτως έχω πει πολλές φορές πόσο καλός είναι, αλλά το κάνω όταν έχω την Ξάνθη στο μυαλό μου.

Τέλος τα εισιτήρια είναι γενικά φτηνά αξίζει ακόμα και αν δεν είσαι οπαδός πηγαίνεις σε παιχνίδια με ΠΑΟΚ, ΑΕΚ, ΟΣΦΑΠ, ΠΑΟ, ΑΡΗ οι οποίες είναι ομάδες που πρωταγωνιστούν συνήθως στο πρωτάθλημα.

Α και πέρυσι σε κανένα παιχνίδι δεν είχε άνεμο και φέτος έπεσε σε 2 μεγάλες ομάδες (ΑΕΚ, ΠΑΟ). Ατυχία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Τιμές σου είχα στείλει βρε παλιότερα!
ε ναι ρε 'συ το θυμαμαι 160(εεεε??? ) απλα σκεφτηκα οτι θα εχουν πεσει λογω κρισης κτλπ:whistle:Αν ειναι να πας μονος σου σε ενα αγωνα και μονο ποσα ειναι ξερεις;;;

Καταρχάς η Σκόντα θα μπορούσε να είχε πάρει καλύτερο αποτέλεσμα.
Χ θα ελεγα:)

Ο Μαρσελίνιο ρε γαμώτο δεν είχε αυτοπεποίθηση σήμερα, για αυτό δεν επιχείρησε ούτε μια φορά (!) να μπει στην περιοχή.
ε οκ τον επαιξαν και καλα,δεν ηταν η μερα του τι να κανουμε,κριμα διοτι αν ηταν λιγο καλυτερος θα πεταγε η ομαδα....

Συνεχίζω να πιστεύω πως δεν κάνει για μια ομάδα όπως η ΑΕΚ
γιατι μωρε μια χαρα παιζει αν εξαιρεσουμε ενα προβλημα στην αμυναεμενα μου αρεσε αρκετα.αλλα η αληθεια ειναι μια,δεν ειμαστε κατι το τοσο δυνατοι στην επιθεση αρα δεν θα μας χαλαγε εστω για αλλαγη...
Ίσως όμως αν πήγαινε να διόρθωνε μερικά από τα αρνητικά του στοιχεία αλλά και πάλι αμφίβολο τον βλέπω για μεγάλη ομάδα.
εδω διαφωνω πιστευω οτι με την καταλληλη ομαδα και κυριως προπονητης μπορει να γινει παρα πολυ καλος
Σήμερα δεν φάνηκε σχεδόν καθόλου αλλά όταν παίρνει μπάλα υπάρχει μια σιγουριά,
εχει τεχνικη και φαινεται απο ολα,ισως να πρεπει να αποκτησει δυναμη αν και μαλλον ετσι θα χασει την ευλιγισια του:hmm::hmm::hmm: ε
νω πχ όταν την παίρνει ο Σουάνης μετράμε τα δευτερόλεπτα μέχρι να την χάσει.
ασχημη version του σαλπι.... Απλα οταν τον βλεπουν οι συμπακτες στο γηπεδο του ριχνουν προωθημενη και λενε ''Ε σταματα να τρεχεις περασες την μπαλα'':P

Δεν λέω ότι ο Μαρσελίνιο δεν είναι καλός, αντιθέτως έχω πει πολλές φορές πόσο καλός είναι, αλλά το κάνω όταν έχω την Ξάνθη στο μυαλό μου.
για τετοια ομαδα ειναι θεος τωρα για μεγαλες και εγω το σκεφτομαι:hmm::hmm::hmm:

Τέλος τα εισιτήρια είναι γενικά φτηνά αξίζει ακόμα και αν δεν είσαι οπαδός πηγαίνεις σε παιχνίδια με ΠΑΟΚ, ΑΕΚ, ΟΣΦΑΠ, ΠΑΟ, ΑΡΗ οι οποίες είναι ομάδες που πρωταγωνιστούν συνήθως στο πρωτάθλημα.
χαζη ερωτηση αλλα δεν θα γεμισει ποτε το γηπεδο ετσι;;επισης αν σκασεις 50 και λιγοτερα βρισκεις σε τετοιο αγωνα καλη θεση;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
@ johnny και alexhunter τι τσακώνεστε τόση ώρα? μία είναι η ομάδα, θρύλος ολυμπιακός σε όλη την ελλάδα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
@ johnny και alexhunter τι τσακώνεστε τόση ώρα? μία είναι η ομάδα, θρύλος ολυμπιακός σε όλη την ελλάδα ;)

Τ' ακουσαμε κι αυτο τωρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
χαζη ερωτηση αλλα δεν θα γεμισει ποτε το γηπεδο ετσι;;επισης αν σκασεις 50 και λιγοτερα βρισκεις σε τετοιο αγωνα καλη θεση;;;

Κοίτα μόνος δεν λέει τόσο να πηγαίνεις στο γήπεδο. Εγώ έχω πολύ καλή θέση πιστεύω, βασικά έτσι όπως είναι το γήπεδο λίγο δύσκολο να βρεις άσχημη θέση. Όχι δεν γεμίζει :P Κανένα ελληνικό γήπεδο δεν γεμίζει τώρα...

Τώρα ατομικό δεν νομίζω να βρεις με 50 ευρώ. Πρέπει να είναι πιο ακριβά, 80-100 αν πάρεις εγκαίρως (μέχρι τέλη Ιούλη νομίζω). Εγώ έχω οικογενειακή 180 ευρώ τα 3 δηλαδή 60 ευρώ το ένα μας βγήκε.

Καλά μωρέ έρχεσαι και μετά βλέπεις αν είναι να πάρεις για του χρόνου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
60€ έδωσα στον τελικό στο Καυταζόγλειο γιατί έγινε λάθος με το εισιτήριό μου, και 50-60€ στη Σαραγόσα. Πάνω από 20€ δεν δίνω για ματς. Πεταλάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ελπιζω αυριο να δειχνει καλο ματσακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Για το ματς του ΑΡΗ δεν θα ασχοληθώ καθόλου...Η ομάδα φέτος έχει τρομερό ΚΟΜΠΛΕΞ και κάτι πρέπει να αλλάξει.

Στα του Champion's League: Ρε γαύροι, τι νομίζετε ότι είστε; 5% υποχρεούστε να δώσετε και κάνετε πουστιές. Ηρθαν οι Γάλλοι και τους ξεσκίσατε στα σούτια και στις μολότοφ, όποιος μιλούσε ελληνικά δεν έμπαινε μέσα...Τώρα στους Γερμανούς δώσατε 45€ εισιτήρια όταν όλοι δίνουν τα φθηνότερα στους φιλοξενούμενους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ μιλούσα για διαρκείας στην Σκόντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Τ' ακουσαμε κι αυτο τωρα...:P
έλεος κάποιοι δεν καταλαβαίνουν κι από πλάκα. τόσος φανατισμός πια? δεν με ενδιαφέρει καθόλου άμα χάσει καμία ομάδα. υπάρχουν 1.000.000.000 πράγματα που μπορούν να με κάνουν πιο χαρούμενο από το να νικήσει η ομάδα μου :/::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
δε θα ξεχασω ποτε τα 40 ευρω που εδωσα στον κυριο πανοπουλο (προεδρο της σκοντα) για καθε παιχνιδι της ΑΕΛ στην Ξανθη..φθηνο εισητηριο στους γηπεδουχους και τα τσεπωνε απο μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Φιλοξενούμενοι είστε, αφήστε και τίποτα στην φτωχή ομάδα μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Φιλοξενούμενοι είστε, αφήστε και τίποτα στην φτωχή ομάδα μας :P
Μποικατάζ στον πούστη τον Πανόπουλο. 10€ σε όλα τα εκτός έδρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Κοίτα μόνος δεν λέει τόσο να πηγαίνεις στο γήπεδο.
ναι οκ απλα ρωταω ωστε οταν και αμα θελησω να παω με κανενα ατομο να ξερω χοντρικα ποσο θα μου παει...Τα εισητηρια για πηγαδια να φανταστω φτηνα σωστα;;;
Εγώ έχω πολύ καλή θέση πιστεύω, βασικά έτσι όπως είναι το γήπεδο λίγο δύσκολο να βρεις άσχημη θέση
τοσο μικρο ειναι;;;μεγαλο φαινεται στην tv:P
Όχι δεν γεμίζει :P Κανένα ελληνικό γήπεδο δεν γεμίζει τώρα...
ναι οκ εδω εχεις ενα δικιο,δεν το σκεφτηκα αυτο:redface::P:redface:

Τώρα ατομικό δεν νομίζω να βρεις με 50 ευρώ. Πρέπει να είναι πιο ακριβά, 80-100 αν πάρεις εγκαίρως (μέχρι τέλη Ιούλη νομίζω). Εγώ έχω οικογενειακή 180 ευρώ τα 3 δηλαδή 60 ευρώ το ένα μας βγήκε.
μια χαρα τιμες ειναι ακομα και ατομικο,respect:clapup::clapup:

Καλά μωρέ έρχεσαι και μετά βλέπεις αν είναι να πάρεις για του χρόνου :P
ναι ρε εννοειται πιο πολυ για του χρονου με νοιαζει αφου οκ τωρα ακομα το πανεπιστημιο δεν ξερω τι θα τρεχω:P
thanx για τις info man:clapup::clapup::clapup:
Μποικατάζ στον πούστη τον Πανόπουλο. 10€ σε όλα τα εκτός έδρας.
μακαρι να εβαζαν μονο 10 και ολοι οι αλλοι ασε ρε φιλε απο ολο το ελληνικο ποδοσφαιρο ο πανοπουλος σε πειραξε:down::down::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
hala madrid
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μποικατάζ στον πούστη τον Πανόπουλο. 10€ σε όλα τα εκτός έδρας.

Φίλε όλες οι ομάδες τόσο χρεώνουν. Ας μην ξεχνάμε τι κάνατε πέρυσι εσείς, πήρατε όλο το γήπεδο, συνολικά ήσασταν περισσότεροι από εμάς. Με τι εισιτήρια μπήκατε ε? Ήσασταν οι μισοί σε θύρες της Ξάνθης. Φαντάζομαι δεν το είπε κανένας στην τηλεόραση και στα αθλητικά site αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σημερα θα παιχτουν στιγμιοτυπα απο τον αγωνα της Barchelona???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Φίλε όλες οι ομάδες τόσο χρεώνουν. Ας μην ξεχνάμε τι κάνατε πέρυσι εσείς, πήρατε όλο το γήπεδο, συνολικά ήσασταν περισσότεροι από εμάς. Με τι εισιτήρια μπήκατε ε? Ήσασταν οι μισοί σε θύρες της Ξάνθης. Φαντάζομαι δεν το είπε κανένας στην τηλεόραση και στα αθλητικά site αυτό!
Μην λες ό,τι θέλεις. Ο ΑΡΗΣσε όλες τις ομάδες χρεώνει την ελάχιστη τιμή 10 ή 15€. Αλλά όχι και 40€ στο Πανόπουλο, και στο κάθε χωριό, όταν έδωσα 15€ στο Manchester και στην Bayer.
Και σην τελική, παίζει η ομάδα στην πόλη σας και δεν πάτε, ποιος σας φταίει;
Ασε τις βλαχομαγκιές που κάνετε με τις ταυτότητες...Αν δεν είσαι Ξανθιώτης δεν μπαίνεις, αν δεν είσαι Μαρουσιώτης δεν μπαίνεις κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top