Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ο χιμενεθ επρεπε να ειχε φυγει χθες! Παντως χαρηκα που επαιξε ο φιλος μου o Μπουγα!
γιατι μωρε να φυγει;;;τι να κανει με το παρων υλικο και το κυριοτερο ποιος θα ερθει;;;συμφωνω οτι σερνεται η ομαδα αλλα κυριως σε αυτο τον αγωνα τι να εκανε ο μανωλο;;;Ο δελλας δλδ που ειναι 40παρα και εκανε την μ@μ@κια του δεν θα του πει κανενας τπτ;;;το γεγονος οτι η μονη αλλαγη αμυντικου που μπορουσαμε να κανουμε ηταν ο μπουγανιδης ή οτι η μονη-τρομερος παγκος οπως βλεπεται...- αλλαγη για αμυνα,κεντρο,ηταν ο κλωναριδης ο οποιος καλος ειναι αλλα οχι αρκετα ακομα...Επισης επαναλαμβανω,τι θελετε να κανουμε,τον λυμπε τον εβαλε-σωστα- στο τελος και δεν εβαλε και τοσους συνταξιουχους να παιξουν,ειλικρινα ποιο ειναι το προβλημα της ομαδας δεν πρεπει να το ψαχνεται στον προπονητη αλλα στους παιχτες-διοικηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ο Χιμένεθ είναι γαμάτος προπονητής αλλά που να το καταλάβετε. Τρώτε το χόρτο των gazzetta.gr μάλλον... Απλά δεν έχει παίχτες! Τι άλλο θέλετε να κάνει? Αν φύγει να δούμε πως θα παίζετε... ΑΕΚακια...


Μπράβο στον ΠΑΟΚ btw. Μετά την ήττα του Ολυμπιακού από τους παγκίτες και τα εφηβικά έχουμε να λέμε ότι μια ομάδα πήρε καλό αποτέλεσμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ο Χιμένεθ είναι γαμάτος προπονητής αλλά που να το καταλάβετε. Τρώτε το χόρτο των gazzetta.gr μάλλον... Απλά δεν έχει παίχτες! Τι άλλο θέλετε να κάνει? Αν φύγει να δούμε πως θα παίζετε... ΑΕΚακια...
λιγο πολυ συμφωνουμε στις αποψεις μας:clapup::clapup::clapup:


Μπράβο στον ΠΑΟΚ btw.
ναι οκ δεν εκανε και το τρομερο ματσ αλλα οι αλλοι δεν ηταν και τοσο καλοι(περα απο τον κολαροφ) αλλα και παλι πολυ καλο Χ,μπορουσε και περισσοτερα αλλα δυστυχως δεν ηταν η μερα του βιερινια σημερα..
.Μετά την ήττα του Ολυμπιακού από τους παγκίτες και τα εφηβικά
δεν ηταν ολοι νεοι που επαιζαν εκει,αρτετα,μετελζαγκερ(ή οπως στο διολο γραφεται),αρσαβιν,σονγκ αλλα,οπως και να εχει επαιξε πολυ καλα ο οσφπ πρεπει να το παραδεχτουμαι
έχουμε να λέμε ότι μια ομάδα πήρε καλό αποτέλεσμα...
ο ΑΠΟΕΛ σκιζει επισης:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ειπαμε η αεκ δεν εχει βαθος στο ροστερ της αλλα μετα την απαραδεκτη κινηση του δελλα επρεπε να στρωσει καλυτερα την ομαδα,αντ'αυτου μου βγαζει τον καλυτερο του αγωνα λεοναρντο και με αφηνει μεσα τον ανυπαρκτο γουντγιοσεν...
Κριμα, παλι καλα που δεν ειμαι αεκ επειδη θα ειχα ξενερωσει καργα αυτα τα χρονια,παντως μπραβο που ακομα πηγαινουν φιλαθλοι στο οακα,εγω δεν θα ειχα το κουραγιο ακομα και να με πληρωναν...
Συγχαρητηρια στον παοκ, αυτος ο μαλεζας μ'αρεσε πολυ!!
ΥΓ:Θα τα πουμε στο Καραϊσκακης!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ουτε προπονητες δεν μπορουμε να κραταμε σε αυτη τη χωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μετα το σημερινο,νομιζω οτι ηρθε η ωρα να την κανει σιγα-σιγα ο Μανολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Δε μου λέτε, πώς θα απολύσετε τον Χιμένεθ; 1 εκ είναι η αποζημίωση, και χρωστάτε και 600 χήνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Δε μου λέτε, πώς θα απολύσετε τον Χιμένεθ; 1 εκ είναι η αποζημίωση, και χρωστάτε και 600 χήνες...

Δεν απολυεται τελικα για τον λογο που ανεφερες.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ειπαμε η αεκ δεν εχει βαθος στο ροστερ της αλλα μετα την απαραδεκτη κινηση του δελλα επρεπε να στρωσει καλυτερα την ομαδα,αντ'αυτου μου βγαζει τον καλυτερο του αγωνα λεοναρντο και με αφηνει μεσα τον ανυπαρκτο γουντγιοσεν...
να τα παρουμε σιγα σιγα.Πρωτα απο ολα γιατι δεν γκρινιαζει κανενας σας για την απαραδεκτη κινηση του ΔΕλλα;;;;Ειλικρινα δεν μου αρεσει η φιλοσοφια νικαμε μπραβο στους παιχτες,χανουε μαπας ο προπονητης.Επισης,ο χιμενεθ θεωρω σωστα εβγαλε τον λεοναρμτοπ ο οποιος να οκ ειναι τρομερος στην επιθεση και φετος-προς το παρων- κανει τρομερη χρονια αλλα και παλι κακα τα ψεματα αμυνα δεν μπορει να παιξαι και να βοηθησει και πολυ.Ο γκουντγιονσεν επισης χτες επαιξε αρκετα καλα.Τουλαχιστον προσπαθησε,τον ειδες ετρεξε εκανε οτι καλυτερο μπορουσε,περα απο το λαθος του απο το οποιο φαγαμε το 1ο γκολ τι μπορεις να του καταλογισεις;;;και στην αμυνα γυρνουσε για βοηθεια και πασουλες ωραιες εκανε και εβγαλε και την μπαλα απο την αμυνα και προσπαθησε καπως και στην επιθεση.Το ερωτημα μου λοιπον ειναι το εξης,εσυ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ στην θεση του χιμενεθ;;;
Κριμα, παλι καλα που δεν ειμαι αεκ επειδη θα ειχα ξενερωσει καργα αυτα τα χρονια
αυτο δυστυχως ισχυει αλλα τι να κανουμε,ομαδα δεν αλλαζεις ποτε,φυλο μπορεις να αλλαξεις ομαδα οχι...
παντως μπραβο που ακομα πηγαινουν φιλαθλοι στο οακα,εγω δεν θα ειχα το κουραγιο ακομα και να με πληρωναν...
συμφωνω αν και εγω δεν ειμαι απο αυτους και ουτε προκειται να το κανω με την παρουσα κατασταση:mad::mad:
Συγχαρητηρια στον παοκ, αυτος ο μαλεζας μ'αρεσε πολυ!!
ηταν παρα πολυ καλος πραγματι χτες μιλαμε δεν εχανε φαση ο ορισμος της σκουπας ηταν:P
ΥΓ:Θα τα πουμε στο Καραϊσκακης!! ;)
θα ειναι καλος αγωνας αυτος σιγουρα κυριως αν ειναι στα πανω του και ο -πολυ λιγος χτες- βιερινια

Μετα το σημερινο,νομιζω οτι ηρθε η ωρα να την κανει σιγα-σιγα ο Μανολο...
διαφωνω διοτι δεν ειναι μονο η αποζημιωση αλλα δεν υπαρχει και καποιος αλλος να ερθει.Επισης,θα ελεγες τα ιδια αν νικησουμε τον πανιωνιο;;Δεν παει ετσι παιδια,ασχετως αν μας αρεσει ή οχι,ειναι η μονη-καλη -επιλογη αυτη την στιγμη
Δε μου λέτε, πώς θα απολύσετε τον Χιμένεθ; 1 εκ είναι η αποζημίωση, και χρωστάτε και 600 χήνες...
ποσα θα παρει αν δεν τον απολυσουμε;;το κυριοτερο ειναι ποιος θα ερθει στην θεση του;;;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
A-Π-Ο-Λ-Υ-Σ-Η ΧΘΕΣ!

Δεν πάει να πληρώσετε 4 εκατ. όπως με τον Φερέρ. ΑΠΟΛΥΣΤΕ ΤΟΝ! ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΧΙΜΕΝΕΘ!

Ο Χιμένεθ είναι γαμάτος προπονητής αλλά που να το καταλάβετε. Τρώτε το χόρτο των gazzetta.gr μάλλον... Απλά δεν έχει παίχτες! Τι άλλο θέλετε να κάνει? Αν φύγει να δούμε πως θα παίζετε... ΑΕΚακια...

Μυρωδιά δεν έχεις από μπάλα φίλε. Δεν είναι κακό αλλά να έχουμε και επίγνωση. Πάνε παίξε κανένα μπάντμινγκτον στο λέω εντελώς φιλικά όπως θα το έλεγα σε κάποιον άμπαλο φίλο μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Χωρίς υλικό η ΑΕΚ δεν κάνει τίποτα. Έκανε και τα λάθη τοιυ ο προπονητής (αλλαγή λεονάρντο) αλλά μην τον βγάλετε και άχρηστο. Είπαμε όχι κι έτσι. Έχει καταντήσει η Ελλάδα να έχει 10 εκατ. ειδικούς για το ποδόσφαιρο. Και μην ξεχνάμε πέρσυ το νίκες έκανε απέναντι στον ΠΑΟΚ και γενικά καλές εμφανίσεις. Όλοι έχουν τις ευθύνες τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Χωρίς υλικό η ΑΕΚ δεν κάνει τίποτα. Έκανε και τα λάθη τοιυ ο προπονητής (αλλαγή λεονάρντο) αλλά μην τον βγάλετε και άχρηστο. Είπαμε όχι κι έτσι. Έχει καταντήσει η Ελλάδα να έχει 10 εκατ. ειδικούς για το ποδόσφαιρο. Και μην ξεχνάμε πέρσυ το νίκες έκανε απέναντι στον ΠΑΟΚ και γενικά καλές εμφανίσεις. Όλοι έχουν τις ευθύνες τους!

Όταν βγάζει τον Λεονάρντο που είναι η μοναδική υποψία αντεπίθεσης και ταχύτητας στην ΑΕΚ και κρατάει μέσα τον Γκουντγιονσεν που δεν πέρασε το κέντρο σε όλο το παιχνίδι δεν είναι μόνο λάθος φίλε. ΕΓΚΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ! Ουσιαστικά με αυτή την αλλαγή τελείωσε όλο το παιχνίδι.
Και πέρυσι τις ίδιες μαλακίες έκανε. Από θαύμα νικήσαμε τον βάζελο και τον ΠΑΟΚ. Και μετά να τη η 6άρα στο Καραισκάκη. Να του στήσουμε άγαλμα.

Το θέμα είναι ότι όντως έχουμε πολλούς ξερόλες που μιλάνε χωρίς στοιχεία και δεν έχουν ακουμπήσει μπάλα στην ζωή τους.

edit: Εννοείται όλοι έχουν τις ευθύνες τους αλλά ο "προπονητής" τους ΚΡΕΜΑΣΕ όλους ακόμα μια φορά. Έχει την μεγαλύτερη ευθύνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula <3

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μα να χασουν ρε παιδια???αυτη η ομαδα δεν διορθωνεται με τιποτα!!!ειχα παιξει και στοιχημα και μονο τ αεκ δεν επιασα....ασσο την ειχα παιξει...!!!κι αυτοσ ο χιμενεθ.............πωω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Μα να χασουν ρε παιδια???αυτη η ομαδα δεν διορθωνεται με τιποτα!!!ειχα παιξει και στοιχημα και μονο τ αεκ δεν επιασα....ασσο την ειχα παιξει...!!!κι αυτοσ ο χιμενεθ.............πωω!!!

Καλύτερα να μην ξαναπαίξεις την ΑΕΚ στο μέλλον. :P Φιλική συμβουλή γιατί έχασα και εγώ πολλά από την ΑΕΚ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroula <3

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Τι γκαντεμο-ομαδα ειναι αυτη ρε φιλε??μα επιασα τον παοκ (Χ) κ εχασε η αεκ απο τουσ αλλους τους αμπαλους!!!!!δεν πανε να πεσουν στη θαλασσα ολοι καλυτερα??και πρωτος πρωτος αυτος ο προπονηταρας!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Φίλε Kossal καλύτερα σταμάτα να κρίνεις γιατί πετάς την μια κοτσάνα μετά την άλλη. Δεν πειράζει όλοι οι Έλληνες έτσι είναι, νομίζουν ότι γνωρίζουν τα πάντα από ποδόσφαιρο, καλύτερα και από προπονητές! Όμως στην πραγματικότητα δεν ξέρουν και πολλά. Δεν θα σου πω να πας σε επιτραπέζια αντισφαίριση ή τίποτα τέτοιο γιατί το ποδόσφαιρο είναι θέαμα για όλους, ωστόσο σε τέτοια θέματα θα πρέπει να έχουμε μια αυτοσυγκράτηση στις κοτσάνες. Το παιχνίδι το χάσατε για την μαλακία του Δέλλα. Από εκεί και πέρα έκανε ότι μπορούσε ο προπονητής. Η αλλαγή του Λεονάρντο ήταν λογική μιας και ο παίχτης ΔΕΝ μπορεί να μαρκάρει και η αντοχή του μετά από πολλά λεπτά παιχνιδιού είναι ελάχιστη. Αλλά φυσικά, ο Ισπανός προπονητής και εγώ είμαστε άμπαλοι και εσένα θα σε πάρουν προπονητή στην Μπάρτσα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Φίλε Kossal καλύτερα σταμάτα να κρίνεις γιατί πετάς την μια κοτσάνα μετά την άλλη. Δεν πειράζει όλοι οι Έλληνες έτσι είναι, νομίζουν ότι γνωρίζουν τα πάντα από ποδόσφαιρο, καλύτερα και από προπονητές! Όμως στην πραγματικότητα δεν ξέρουν και πολλά. Δεν θα σου πω να πας σε επιτραπέζια αντισφαίριση ή τίποτα τέτοιο γιατί το ποδόσφαιρο είναι θέαμα για όλους, ωστόσο σε τέτοια θέματα θα πρέπει να έχουμε μια αυτοσυγκράτηση στις κοτσάνες. Το παιχνίδι το χάσατε για την μαλακία του Δέλλα. Από εκεί και πέρα έκανε ότι μπορούσε ο προπονητής. Η αλλαγή του Λεονάρντο ήταν λογική μιας και ο παίχτης ΔΕΝ μπορεί να μαρκάρει και η αντοχή του μετά από πολλά λεπτά παιχνιδιού είναι ελάχιστη. Αλλά φυσικά, ο Ισπανός προπονητής και εγώ είμαστε άμπαλοι και εσένα θα σε πάρουν προπονητή στην Μπάρτσα :)

Εκτίθεσαι παραπάνω φίλε μου. Πολλοί εδώ μέσα ξέρουν μπάλα αλλά δεν είσαι ένας από αυτούς. Συγνώμη αν σε έθιξα. Αλλά αυτή είναι η αλήθεια. Δεν το παίζω ούτε προπονητής ούτε τίποτα. Αλλά αυτά που έκανε χθες και στην Τούμπα ο Χιμένεθ δεν τα κάνει ούτε προπονητής σε ερασιτεχνικό πρωτάθλημα. Αν δεν μπορείς να το καταλάβεις αυτό τι να σου πω; Τζάμπα τα λόγια μου. :)

Όποιος θέλει να πούμε τίποτα για το ματς η γενικά για το ποδόσφαιρο ας γράψει στο προφίλ μου. Εδώ δεν ξαναγράφω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μπορεί να μην είδα το παιχνίδι αλλά καταλαβαίνω πως με το ρόστερ των πρώην ποδοσφαιριστών (παλαίμαχων) και τα πιτσιρίκια δεν κάνεις τίποτα. Ο άνθρωπος ΔΕΝ έχει παίχτες. Όταν ήρθε στην ΑΕΚ θυμάμαι πολύ καλά τα τρελά λόγια που λέγατε. Τώρα που δεν παίρνει αποτελέσματα επειδή δεν έχει ομάδα πίσω του θέλετε να φύγει!

Αυτό είναι το πρόβλημα των Ελλήνων που νομίζουν ότι ξέρουν μπάλα. Με μερικά άσχημα αποτελέσματα θέλουν να φύγει ο προπονητής! Αν ακόμα δεν κατάλαβες γιατί έβγαλε τον Λεονάρντο μπορώ να στο συλλαβίσω για να καταλάβεις. ΔΕΝ Μ-Α-Ρ-Κ-Α-Ρ-Ε-Ι και έχει Ε-Λ-Α-Χ-Ι-Σ-Τ-Η αντοχή. Έβαλε παίχτες για να μαρκάρουν. Γιατί με 10 δεν ρισκάρεις. Όσο ήσασταν 11 vs 11 μια χαρά ήταν. Αλλά δεν μπορείτε να καταλάβετε τι σημαίνει να βγει με κόκκινη ένας βασικός αμυντικός σε ένα παιχνίδι Europa League, και από πίσω να μην έχει το ρόστερ να τον καλύψει.

Δεν πειράζει, αυτοί είμαστε... Εγώ είμαι ο άμπαλος φίλε μου, αλλά ακόμα δεν μου είπες τι τραγικό λάθος έκανε και θέλεις να τον διώξεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Μπορεί να μην είδα το παιχνίδι αλλά καταλαβαίνω ...

Δεν χρειάστηκε να διαβάσω παραπάνω. :P Φίλε βαριέμαι να κάτσω να στο αναλύσω. Πήγαινε στο προφίλ του Νίκου Ρέθυμνο να δεις τι έγραψα. Και αυτά που έγραψες σε αυτό το μήνυμα πες τα στον Νίκο. Είναι κάτι παραπάνω από ικανός να σου δώσει να καταλάβεις. Εγώ βαρέθηκα να κάθομαι να κάνω τον έξυπνο και τον προπονητή όπως είπες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Συγνώμη λάθος, δεν είδα όλο το παιχνίδι. Δεν είδα τα γκολ που φάγατε. Αλλά μπορώ να καταλάβω την φιλοσοφία του προπονητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top