Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
συγκεκριμένα στο euro ένα γκολ μονάχα να μην είχε πετύχει η ελλάδα, δεν θα το έπαιρνε !!

Το χρυσο γκολ του Βρυζα ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Το χρυσο γκολ του Βρυζα ε?
και το ΑΣΗΜΕΝΙΟ του Βρύζα, και τα γκολ του χαριστέα, και στα γκρουπ, ένα να μην έμπαινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
ρε παιδια η καταταξη αυτη που ειμαστε 11η θεση ειναι για τα πρωτα8ληματα των χωρων και οι βαθμοι που μαζευουν οι ομαδες....γι αυτο στην πρωτη θεση ειναι η Αγγλια κα8ως εχει το καλυτερο πρωτα8λημα στον κοσμο δεν εχει καμια σχεση με τις εθνικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
https://www.gazzetta.gr/article/item/226517-italike-vomva-gia-panathenaiko-vid


δεν θελω να σταθω τοσο στο οτι ειναι μπλεγμενος ο παο αλλα στο οτι λεει οτι ειναι 150παιχνιδια στημενα....απιστευτο ολοι η ευρωπη μπλεγμενη ειναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
https://www.gazzetta.gr/article/item/226517-italike-vomva-gia-panathenaiko-vid


απιστευτω ολοι οι ευρωπη μπλεγμενη ειναι....

...αναμενομενο μεχρι ενος σημειου,αλλα το θεμα ειναι αν αποφασισουν να στησουν τους υπευθυνους στον τοιχο ποτε.(τουλαχιστον εδω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
αστα να πανε τι κανει το χρημα ρε σεις ολα τα καταστρεφει δυστηχως....και να δουμε ποτε αραγε θα αρχισει επιτελους εδω κανονικα το πρωταθλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
τελικα αελ και σερρες α εθνικη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Έλα ντε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Bγήκε ο πρίγκιπας φωτογραφίες; Όπως είχαν βγει οι "άραβες" στον ΠΑΟΚ; Μη πουλάτε παπά στον λαό ρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Bγήκε ο πρίγκιπας φωτογραφίες; Όπως είχαν βγει οι "άραβες" στον ΠΑΟΚ; Μη πουλάτε παπά στον λαό ρε!

Οπως και οι Ιταλορωσοελεβετοαραβοποντιοι με την ΑΕΚ,και δεν συμμαζευεται?Για δες και αυτο

https://www.aek365.gr/a-146079/pairnei-thn-aek-me-40-ekat-eurw.htm

τελικα αελ και σερρες α εθνικη??

Επεσε στην αντιληψη μου αυτο καθως εψαχνα το σαιτ,για δες

https://www.aek365.gr/a-146160/larisa-kai-panserrakos-sth-souper-ligka.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Οπως και οι Ιταλορωσοελεβετοαραβοποντιοι με την ΑΕΚ,και δεν συμμαζευεται?Για δες και αυτο

https://www.aek365.gr/a-146079/pairnei-thn-aek-me-40-ekat-eurw.htm

Ένα σου λέω αδερφέ. Να ευχόμαστε να ΜΗΝ επαληθευτεί αυτό το σενάριο.
Καλά διάβασες. Να ΜΗΝ επαληθευτεί. Ξέρεις πως γίνονται αυτά τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Ρε μην τα πιστεύετε αυτα περί επενδυτών. Κάθε χρόνο τα ίδια ακούγονται αλλά τελικά δεν γίνεται τίποτα. Χρειάζεται όμως να μπούνε λεφτά στις ελληνικές ομάδες και κυρίως στις μικρομεσαίες και στις ακαδημίες όλων των ομάδων για να βελτιωθεί το ποδόσφαιρο γενικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εμενα το 3-3 της Μαντσεστερ με τη Βασιλεια μου φανηκε...υποπτο(εως και αναμενομενο).Τι λετε?



Ένα σου λέω αδερφέ. Να ευχόμαστε να ΜΗΝ επαληθευτεί αυτό το σενάριο.
Καλά διάβασες. Να ΜΗΝ επαληθευτεί. Ξέρεις πως γίνονται αυτά τα πράγματα.

Φοβασαι μηπως αυτοι μας φανε λεφτα σαν την ENIC και τη NETMED?Καλως ή κακως,αυτοι φαινονται να ειναι το ''φως στο τουνελ''.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Φοβασαι μηπως αυτοι μας φανε λεφτα σαν την ENIC και τη NETMED?Καλως ή κακως,αυτοι φαινονται να ειναι το ''φως στο τουνελ''.:/:

E βέβαια ρε φίλε. Να μας χρεώσουν δισεκατομμύρια με μαιμού δικαιολογητικά.:/:
Δεν ξέρω. Θα δούμε. Αν πέσει παραδάκι θα ξαναμιλήσουμε για αυτούς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
E βέβαια ρε φίλε. Να μας χρεώσουν δισεκατομμύρια με μαιμού δικαιολογητικά.:/:
Δεν ξέρω. Θα δούμε. Αν πέσει παραδάκι θα ξαναμιλήσουμε για αυτούς.:P

Αυτοι βασικα ενδιαφερονται για ενα ποσοστο 20-30%(συμφωνα με δηλωσεις του Καπετανακη),αρα μιλαμε για αποκτηση του μειοψηφικου πακετου των μετοχων και οχι για αγορα της ΠΑΕ.Αυτοι ενδιαφερονται να μας φερουν παιχτες,κρατωντας ενα ποσοστο μεταπωλησης τους.Καλο μου ακουγεται,αυτοι θα εχουν παραπανω διασυνδεσεις,σε σχεση με το δικο μας ανυπαρκτο σκαουτινγκ.Πρωτοτυπο ειδος επενδυσης,αν και ο Κουγιας ειπε οτι απαγορευεται στην Ελλαδα η μεταβιβαση μετοχων σε ξενη εταιρια.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Αυτοι βασικα ενδιαφερονται για ενα ποσοστο 20-30%(συμφωνα με δηλωσεις του Καπετανακη),αρα μιλαμε για αποκτηση του μειοψηφικου πακετου των μετοχων και οχι για αγορα της ΠΑΕ.Αυτοι ενδιαφερονται να μας φερουν παιχτες,κρατωντας ενα ποσοστο μεταπωλησης τους.Καλο μου ακουγεται,αυτοι θα εχουν παραπανω διασυνδεσεις,σε σχεση με το δικο μας ανυπαρκτο σκαουτινγκ.Πρωτοτυπο ειδος επενδυσης,αν και ο Κουγιας ειπε οτι απαγορευεται στην Ελλαδα η μεταβιβαση μετοχων σε ξενη εταιρια.:hmm:

Tα έχω διαβάσει φίλε μου. Εννοείται όλα καλά ακούγονται. Θέλουν να μας κάνουν σαν την Λυόν και την Πόρτο. Μόνο που αν δεν πέσει παραδάκι δεν πιστεύω τίποτα από αυτούς. Άσε που Σέρβο( Τέρζιτς πως σκατά λέγεται) δεν εμπιστεύομαι δεν παει να τον ξέρω 100 χρόνια. Όσο για την απαγόρευση της μεταβίβασης μετοχών δεν νομίζω ότι θα σταθεί εμπόδιο αν θέλουν να βάλουν λεφτά. Θα βρουν κάποιους Έλληνες να εξουσιοδοτήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Tα έχω διαβάσει φίλε μου. Εννοείται όλα καλά ακούγονται. Θέλουν να μας κάνουν σαν την Λυόν και την Πόρτο. Μόνο που αν δεν πέσει παραδάκι δεν πιστεύω τίποτα από αυτούς. Άσε που Σέρβο( Τέρζιτς πως σκατά λέγεται) δεν εμπιστεύομαι δεν παει να τον ξέρω 100 χρόνια. Όσο για την απαγόρευση της μεταβίβασης μετοχών δεν νομίζω ότι θα σταθεί εμπόδιο αν θέλουν να βάλουν λεφτά. Θα βρουν κάποιους Έλληνες να εξουσιοδοτήσουν.

Γιατι δεν εμιστευεσαι Σερβο?Σου φερνει στο νου τον Ντουσαν?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Γιατι δεν εμιστευεσαι Σερβο?Σου φερνει στο νου τον Ντουσαν?:P

Χαχα Δεν μπορώ να πως πως δεν μου τον φέρνει στον νου. Είναι άτιμη φάρα οι Σέρβοι. Θα σε σκοτώσουν για τα χρήματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
απορω πως εχασε η αεκ αυτο το ματς σημερα..βλεπω να διωχνουν τον χιμενεθ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
απορω πως εχασε η αεκ αυτο το ματς σημερα..βλεπω να διωχνουν τον χιμενεθ..
Ο χιμενεθ επρεπε να ειχε φυγει χθες! Παντως χαρηκα που επαιξε ο φιλος μου o Μπουγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top