Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Τον Ουζουνίδη ούτε εγώ το έχω σε εκτίμηση, θα δούμε πως θα τα πάει όμως.
ετσι και οι περισσοτεροι απο εμας μην νομιζεις.Με κλασσικο παραδειγμα την θητεια του στην ΛΑρισα που πηρε ετοιμη ομαδα και δεν καταφερε τπτ(ω ναι δωνης fan εδω...:P)

Μπέρτος πολύ καλός.
συμφωνω αν και θα ηθελα να ειχε παραπανω προωθησεις μπορει,κυριως αν βελτιωση τη σεντρα,ιδια κατασταση και ο κομεσιδης νομιζω αλλα με περισσοτερες πιθανοτητες βελτιωσης
Και είμαι Παναθηναικός btw :) Απλά έχω διαρκείας με την Ξάνθη και θέλω να δω καλή μπάλα :P
ποσο εγω ειμαι ΑΕΚ...κανει το διαρκειας;;;εγω τωρα που θα ανεβω λεω να παω να βλεπω κανα αγωνα αν ειναι:) Παντως δεν παιζει και τοσο καλα πλεον η ΞΑνθη κυριως σε σχεση με το παρελθον...Κοιτα τους παιχτες που εχει βγαλει προσφατα,τοροσιδης.-Ενω παλαιοτερα μιλαμε για μαλαδενη,πατσατσογλου κτλπ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ έχω οικογενειακό, δηλαδή πληρώσαμε 180 ευρώ για 3 εισιτήρια. Βγήκε 60 στον καθένα, κάτι που είναι πολύ καλό αν σκεφτείς ότι έχουμε 15 αγωνιστικές εδώ βγαίνει 4 ευρώ το εισιτήριο και βλέπεις ΑΕΚ, Παναθηναϊκό, Ολυμπιακό, ΠΑΟΚ κλπ...

Τώρα δεν ξέρω αν πάρεις μόνος σου πόσο θα σου κοστίσει. Κοίτα αυτό το link, λογικά τα λέει σωστά. Με αυτήν την λογική Αλλά μπορεί να μην ακρίβυναν όπως τα λέει εδώ απο Σεπτέμβρη καθώς το γήπεδο δεν είναι γεμάτο... μισοάδειο θα το έλεγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
ετσι και οι περισσοτεροι απο εμας μην νομιζεις.Με κλασσικο παραδειγμα την θητεια του στην ΛΑρισα που πηρε ετοιμη ομαδα και δεν καταφερε τπτ(ω ναι δωνης fan εδω...:P)

Δωνης φαν ρε ΑΕΚαρα?Μετα απ΄τα λεφτα που του δωσαμε για μεταγραφες και την...μπαλαρα με το 4-3-3?:PΤι μου θυμισες τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Εγώ έχω οικογενειακό, δηλαδή πληρώσαμε 180 ευρώ για 3 εισιτήρια. Βγήκε 60 στον καθένα, κάτι που είναι πολύ καλό αν σκεφτείς ότι έχουμε 15 αγωνιστικές εδώ βγαίνει 4 ευρώ το εισιτήριο και βλέπεις ΑΕΚ, Παναθηναϊκό, Ολυμπιακό, ΠΑΟΚ κλπ...
μια χαρα για οικογενειακο φτηνουλι σιγουρα βγαινει:clapup::clapup:

Τώρα δεν ξέρω αν πάρεις μόνος σου πόσο θα σου κοστίσει. Κοίτα αυτό το link, λογικά τα λέει σωστά. Με αυτήν την λογική Αλλά μπορεί να μην ακρίβυναν όπως τα λέει εδώ απο Σεπτέμβρη καθώς το γήπεδο δεν είναι γεμάτο... μισοάδειο θα το έλεγα :P
καλες τιμες εχει δεν λεω αν και τωρα δεν μπορεις να παρεις διαρκειας αλλα και παλι θα το εχω υπ'οψην για του χρονου;)Ε καλα οτι το γηπεδο ειναι μισο αδειο-φημες λενε- οτι παντα ειναι αλλα οτι εχουν αγορασει καθε εισιτηριο απλα και καλα δεν πανε γηπεδο;;;τεσπα δεν ξερω,thanx anyway θα το εχω στα υπ'οψην μου:D

Δωνης φαν ρε ΑΕΚαρα?Μετα απ΄τα λεφτα που του δωσαμε για μεταγραφες και την...μπαλαρα με το 4-3-3?:PΤι μου θυμισες τωρα...
κοιτα οκ στην ΑΕΚ ηταν μια αποτυχια κυριως στις μεταγραφες(τζιμπουρ,μπασινας αν και τελικα εκανε μια καλη,σκοκο) αλλα περα απο εμας που ηταν αποτυχια στην ΑΕΛ,Ατρομητο ειναι ΠΑΡΑ πολυ καλος και οχι απλα σε οτι αφορα τα αποτελεσματα αλλα παιζει και μπαλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Πάμε για 4η αγωνιστική και ακόμα βλέπουμε "Ομάδα Α" και "Ομάδα Β" στο πρόγραμμα... Μπράβο, μπράβο! Είμαστε πολύ μπροστά μιλάμε :)

Υ.Γ.: Η ιστορία με τον Άραβα μου φαίνεται φτιαχτή... Ποσώς με ενδιαφέρει όμως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
κοιτα οκ στην ΑΕΚ ηταν μια αποτυχια κυριως στις μεταγραφες(τζιμπουρ,μπασινας αν και τελικα εκανε μια καλη,σκοκο) αλλα περα απο εμας που ηταν αποτυχια στην ΑΕΛ,Ατρομητο ειναι ΠΑΡΑ πολυ καλος και οχι απλα σε οτι αφορα τα αποτελεσματα αλλα παιζει και μπαλα...

Ε,ωραια,απ΄αυτο αποδεικνυεται τι βελενηκους προπονητης ειναι:)Εχει κανει πολυ καλη δουλεια σε μικρομεσαιες ομαδεσ,αλλα δε νομιζω οτι μπορει να αντεξει την πιεση του πρωταθλητισμου.Αν θυμαμαι καλα,ο Σκοκκο ηταν μεταγραφη του Νικολαιδη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Ε,ωραια,απ΄αυτο αποδεικνυεται τι βελενηκους προπονητης ειναι:)Εχει κανει πολυ καλη δουλεια σε μικρομεσαιες ομαδεσ,αλλα δε νομιζω οτι μπορει να αντεξει την πιεση του πρωταθλητισμου.Αν θυμαμαι καλα,ο Σκοκκο ηταν μεταγραφη του Νικολαιδη.:)
ναι δικιο εχεις για τον δωνη δεν ειναι για μεγαλη ομαδα αλλα για μικρομεσαια ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Καλος...Κοιτα και τους περσινούς φιναλιστ κυπελου;)
οκ για το σκοκο δεν το θυμομουν αυτο :redface::redface::redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Πάμε για 4η αγωνιστική και ακόμα βλέπουμε "Ομάδα Α" και "Ομάδα Β" στο πρόγραμμα... Μπράβο, μπράβο! Είμαστε πολύ μπροστά μιλάμε :)



Υ.Γ.: Η ιστορία με τον Άραβα μου φαίνεται φτιαχτή... Ποσώς με ενδιαφέρει όμως :P

Παναθηναικος εισαι?Μεχρι να ξεκαθαρισει η κατασταση για τις 2 ομαδες που θα παρουν τη θεση του Βολου και της Καβαλας,εχουμε καιρο.Για δες κι αυτο και βγαλε συμπερασματα.

https://www.sport-fm.gr/article/502905

Παιδια,μπορει να ειμαι ''οφ τοπικ'',αλλα παιζει κανεις FM2011 να μου προτεινει κανενα παιχτη της προκοπης για τη φετινη ΑΕΚ (του 2011-2012 δηλαδη),γιατι στο πρωταθλημα την εχω 8η μετα απο 8 αγωνιστικες και στην Ευρωπη εχω φαει 14 γκολ σε 4 αγωνες?(παιζοντας τον ρομβο του Χιμενεθ για συστημα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Παναθηναικος εισαι?Μεχρι να ξεκαθαρισει η κατασταση για τις 2 ομαδες που θα παρουν τη θεση του Βολου και της Καβαλας,εχουμε καιρο.Για δες κι αυτο και βγαλε συμπερασματα.

https://www.sport-fm.gr/article/502905

Όχι. ΑΕΛάρα! :clapup:
Στα 2 από τα 3 φιλικά (το τελευταίο δεν με ενθουσίασε - από το 72' και μετά αρχίσαμε να βλέπουμε μπάλα) έπαιξε πάρα πολύ καλά. Οπότε αν παραμείνει στην Super League θα είναι ωραία φάση. Όχι ότι με χαλάει ιδιαίτερα η Football League... Η ομάδα είναι ομάδα, ;)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω δεν καταλαβαινω γιατι παιζεται το πρωταθλημα χωρις συμπληρωμενο τον πινακα ομαδων..ποιος θα μου δωσει εναν καλο λογο?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
εγω δεν καταλαβαινω γιατι παιζεται το πρωταθλημα χωρις συμπληρωμενο τον πινακα ομαδων..ποιος θα μου δωσει εναν καλο λογο?:)

Ε και τι να κανουν,να αναβαλλουν το πρωταθλημα?Μεχρι να βγει καμια οριστικη αποφαση,θα εχουν τελειωσει τα πλει-οφ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
εγω δεν καταλαβαινω γιατι παιζεται το πρωταθλημα χωρις συμπληρωμενο τον πινακα ομαδων..ποιος θα μου δωσει εναν καλο λογο?:)

Επειδή ακριβώς υπάρχουν συμφέροντα από πίσω! (Σου αρκεί, πιστεύω. Έτσι πάνε γενικότερα τα πράγματα - το ποδόσφαιρο θα ήταν στην απ' έξω; )
Και πέρα απ' την πλάκα, μόνο εδώ (και στην Κύπρο :P - προσωπική πεποίθηση) θα μπορούσαν να γίνουν αυτά. Δεν ξέρω ποιοι τρώνε *, αλλά δεν είναι δυνατόν να τραβάμε τόσο καιρό την ιστορία... Πραγματικά το έχουν ξεφτιλίσει το θέμα!

* (βασικά ξέρουμε αρκετούς, μα αυτό είναι άλλη ιστορία...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Παιδια,μπορει να ειμαι ''οφ τοπικ'',αλλα παιζει κανεις FM2011 να μου προτεινει κανενα παιχτη της προκοπης για τη φετινη ΑΕΚ (του 2011-2012 δηλαδη),γιατι στο πρωταθλημα την εχω 8η μετα απο 8 αγωνιστικες και στην Ευρωπη εχω φαει 14 γκολ σε 4 αγωνες?(παιζοντας τον ρομβο του Χιμενεθ για συστημα)

επαιζα εγω 11 αλλα βαρεθηκα και το αφησα,δεν λεει ρε φιλε ασε που σε λιγο θα βγει επιτελους και το καινουριο...Επισης οι διαθεσιμοι παιχτες ειναι και αναλογα με το ποιες χωρες εχεις δηλωσει στην αρχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
εγώ έπαιζα το 2002 !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
αντε γεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Να συμπληρώσω ότι φέτος πρέπει να τελειώσουν και σχετικά νωρίς τα πλαυ-ωχ μιας και έχουμε ΚΑΙ euro...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Rivaldo στον Ολυμπιακό, η καλύτερη εικόνα που είχα από Ολυμπιακό. 2η καλύτερη με τον Λούα Λούα, Κοβάσεβιτς, Γκαλέτι... τώρα πια δεν παρακολουθώ τόσο πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Rivaldo στον Ολυμπιακό, η καλύτερη εικόνα που είχα από Ολυμπιακό. 2η καλύτερη με τον Λούα Λούα, Κοβάσεβιτς, Γκαλέτι... τώρα πια δεν παρακολουθώ τόσο πολύ

Rivaldo? Έτρεχε πολύς κόσμος πίσω του για να παίζει τόσο καλά. Ναι, ξέρει να παίζει, όμως ήταν μεγάλος και δεν άντεχε τόσο πολύ. Και για αυτό όταν πήγε στην ΑΕΚ δεν φάνηκε και τόσο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ε και τι να κανουν,να αναβαλλουν το πρωταθλημα?Μεχρι να βγει καμια οριστικη αποφαση,θα εχουν τελειωσει τα πλει-οφ:P
επ αοριστον να το αναβαλλουν! μεχρι να υπαρχουν 16 ομαδες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Rivaldo? Έτρεχε πολύς κόσμος πίσω του για να παίζει τόσο καλά. Ναι, ξέρει να παίζει, όμως ήταν μεγάλος και δεν άντεχε τόσο πολύ. Και για αυτό όταν πήγε στην ΑΕΚ δεν φάνηκε και τόσο πολύ.

Στο δυσμοιρο ελληνικο πρωταθλημα,ο ριμπο ακομα και σε μας εδειξε πραγματα,και δε χρειαζεται ακομη παιχταραδες γυρω του για να δειξει τι μπορει να κανει,παιρνει ματς μονο και μονο με την προσωπικοτητα του.Δεν χρειαζονται παιχταραδες για να στηριξουν τον Ριμπο,ο Ριμπο κανει και τους πιο μετριους παιχτες να δειχνουν ενα επιπεδο πιο πανω.Και τον ευχαριστω για τη μαγικη χρονια που μας χαρισε,ανεξαρτητα αν μας πουλησε για τα χρηματα.

επ αοριστον να το αναβαλλουν! μεχρι να υπαρχουν 16 ομαδες..

Ναι,ε?Και να τη βγαζουμε με φιλικα?Δεν ειδες τις συνεπειες της αγωνιστικης απραξιας?(γαβρος με τη μαρσειγ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top