Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ο Μαυροκεφαλιδης δεν ειναι και καθολου δικαιολογημενος! τους 2 τους βγαζω εκτος ετσι κι αλλιως γιατι το ειχαν δηλωσει απο καιρο οτι θελουν να αποχωρησουν λογω ηλικιας και οχι πανω στην προετοιμασια! καμια συγγνωμη για χθες δεν ακουσα απο κανεναν:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργία784

Νεοφερμένος

Η Γεωργία784 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Σχορτσιανιτης Παπαλουκας Διαμαντιδης Σπανουλης ειναι απολυτα δικαιολογημενοι..
Μα γιατι να πουν συγνωμη για την ηττα?? Ελεος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Δεν ζουσα δεν ξερω :):)
Δεν εχεις ακουσει ποτε οτι ο Διαμαντιδης ειναι 31 και ο Παπαλουκας 34?? οτι ο Σπανουλης εχει κανει εγχειρηση και οτι ο Σχορτσιανιτης θελησε να επιστρεψει και δεν του το επετρεψε η αγαπητη ομοσπονδια???
Να σταματήσει το μπάσκετ αν δεν αντέχει. Και η ομοσπονδία νομίζεις ότι δεν είναι κατευθυνόμενη. Αν πάνε δηλαδή οι κοντοί και οι Αγγελόπουλοι και τους πούνε κάτι δεν θα κάτσουν σούζα.

Βασιλακόπουλος, Οικονομίδης, Τσαγκρώνης...

Να αρχίσω να βγάζω άπλυτα στη φόρα; Που χρέωνε ο Οικονομίδης 2€ εφημερίδα στην ομοσπονδία;

μονος σου τα γυρισες με την κουβεντα που ανοιξες:)
Οταν λέτε ότι είναι κουρασμένα τα καρτούν λογικό είναι να μου ανέβει το αίμα στο κεφάλι. Ας πουνε και στους κοντούς και τους Αγγελόπουλους ότι είναι κουρασμένοι και δεν θα παίξουν με τη Μπαρτσελόνα, τη Μακάμπι και την ΤΣΣΚΑ...

τα οπαδικα δημιουργουν τα προβληματα το να εισαι ολυμπιακος και να υποστηριζεις την ομαδα σου ειναι το λογικο:)
Που θα ταν η ομάδα σου τα πέτρινα χρόνια αν δεν είχες οπαδούς έχεις σκεφτεί; Που θα ταν η δικιά μου αν δεν είχα οπαδούς και είχα φιλάθλους μόνο, έχεις σκεφτεί; Εγώ και άλλοι 9000 συντηρούμε την ομάδα με τον οβολό μας. 2 φορές Β΄Εθνική έπαιξε ο ΑΡΗΣ και είχε 1000 και 2000 άτομα σε κάθε εκτός και γεμάτο το Χαριλάου (όσο μας αφήσανε να παίξουμε με την τιμωρία των 10(!!!) αγωνιστικών).
Στο γήπεδο χρειάζονται και τα πετσιά, που θα κάνουν την όμορφη ατμόσφαιρα, αλλά και οι φραγκάτοι που θα ενισχύσουν την ομάδα με τα VIP και τις σουίτες, αλλά και τις δημόσιες σχέσεις για χορηγίες.


Είδα προχθές τον μαλλιά, τον παλιό παίχτη του Ολυμπιακού. Το Βαμβακούλα...Εχει ρέψει ο άτιμος, μεγάλο παιχτάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σχορτσιανιτης Παπαλουκας Διαμαντιδης Σπανουλης ειναι απολυτα δικαιολογημενοι..
Μα γιατι να πουν συγνωμη για την ηττα?? Ελεος!!
για την ηττα απο αυτην την ομαδα και με τετοια διαφορα!! ας φαμε 20 απο ολους τους αλλους...που δεν θα φαμε αλλα και να φαμε δεν θα με πειραξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Να σταματήσει το μπάσκετ αν δεν αντέχει. Και η ομοσπονδία νομίζεις ότι δεν είναι κατευθυνόμενη. Αν πάνε δηλαδή οι κοντοί και οι Αγγελόπουλοι και τους πούνε κάτι δεν θα κάτσουν σούζα.

Βασιλακόπουλος, Οικονομίδης, Τσαγκρώνης...

Να αρχίσω να βγάζω άπλυτα στη φόρα; Που χρέωνε ο Οικονομίδης 2€ εφημερίδα στην ομοσπονδία;


Οταν λέτε ότι είναι κουρασμένα τα καρτούν λογικό είναι να μου ανέβει το αίμα στο κεφάλι. Ας πουνε και στους κοντούς και τους Αγγελόπουλους ότι είναι κουρασμένοι και δεν θα παίξουν με τη Μπαρτσελόνα, τη Μακάμπι και την ΤΣΣΚΑ...


Που θα ταν η ομάδα σου τα πέτρινα χρόνια αν δεν είχες οπαδούς έχεις σκεφτεί; Που θα ταν η δικιά μου αν δεν είχα οπαδούς και είχα φιλάθλους μόνο, έχεις σκεφτεί; Εγώ και άλλοι 9000 συντηρούμε την ομάδα με τον οβολό μας. 2 φορές Β΄Εθνική έπαιξε ο ΑΡΗΣ και είχε 1000 και 2000 άτομα σε κάθε εκτός και γεμάτο το Χαριλάου (όσο μας αφήσανε να παίξουμε με την τιμωρία των 10(!!!) αγωνιστικών).
Στο γήπεδο χρειάζονται και τα πετσιά, που θα κάνουν την όμορφη ατμόσφαιρα, αλλά και οι φραγκάτοι που θα ενισχύσουν την ομάδα με τα VIP και τις σουίτες, αλλά και τις δημόσιες σχέσεις για χορηγίες.


Είδα προχθές τον μαλλιά, τον παλιό παίχτη του Ολυμπιακού. Το Βαμβακούλα...Εχει ρέψει ο άτιμος, μεγάλο παιχτάκι...
καταρχην δεν ειμαι ολυμπιακος:P και γενικα δεν ειμαι καμια ελληνικη ομαδα..για αυτο θεωρω ασκοπο να μιλαω με καποιον τοσο πορωμενο...και ειδικα σε ενα αθλημα που εχει εξαφανιστει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργία784

Νεοφερμένος

Η Γεωργία784 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
για την ηττα απο αυτην την ομαδα και με τετοια διαφορα!! ας φαμε 20 απο ολους τους αλλους...που δεν θα φαμε αλλα και να φαμε δεν θα με πειραξει...
ολοι παραδεχτηκαν οτι δεν επαιξαν καλα..συγκεκριμενα ο ζησης δηλωσε οτι επαιξαν αθλια..συγνωμη θα σου ζητησουν αν αποκλειστουμε οπως το εκαναν και περσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργία784

Νεοφερμένος

Η Γεωργία784 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
καταρχην δεν ειμαι ολυμπιακος:P και γενικα δεν ειμαι καμια ελληνικη ομαδα..για αυτο θεωρω ασκοπο να μιλαω με καποιον τοσο πορωμενο...και ειδικα σε ενα αθλημα που εχει εξαφανιστει

Να σταματήσει το μπάσκετ αν δεν αντέχει. Και η ομοσπονδία νομίζεις ότι δεν είναι κατευθυνόμενη. Αν πάνε δηλαδή οι κοντοί και οι Αγγελόπουλοι και τους πούνε κάτι δεν θα κάτσουν σούζα.

Βασιλακόπουλος, Οικονομίδης, Τσαγκρώνης...
Το ''αγαπητη'' ηταν ειρωνικο :)
Δεν ζω στον κοσμο μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ολοι παραδεχτηκαν οτι δεν επαιξαν καλα..συγκεκριμενα ο ζησης δηλωσε οτι επαιξαν αθλια..συγνωμη θα σου ζητησουν αν αποκλειστουμε οπως το εκαναν και περσι..
να μας ζητησουν συγγνωμη οχι σε εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργία784

Νεοφερμένος

Η Γεωργία784 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
να μας ζητησουν συγγνωμη οχι σε εμενα
τροπος του λεγειν και σε εμενα και σ εσενα και σε ολους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
καταρχην δεν ειμαι ολυμπιακος:P και γενικα δεν ειμαι καμια ελληνικη ομαδα..για αυτο θεωρω ασκοπο να μιλαω με καποιον τοσο πορωμενο...και ειδικα σε ενα αθλημα που εχει εξαφανιστει
Ο,τι ομάδα και να υποστηρίζεις ακόμα και να μην υποστηρίζεις. Ο οπαδός είναι αιμοδότης.
Π
αρακολουθώ και τα ερασιτεχνικά και αν δεν υπήρχαν αυτοί οι πορωμένοι που λες εσύ, δεν θα υπήρχε καθόλου αθλητισμός στην Ελλάδα. Γιατί για να υπάρξει επαγγελματικός αθλητισμός, πρέπει να υπάρξει και ερασιτεχνικός.
Αν δεν υπήρχε ο Κυριακού, αν δεν τον ξέρεις κάνε μια αναζήτηση, τυχαίνει να έχουμε γνωριστεί, δεν θα υπήρχε ούτε Διαμαντίδης, ούτε Παπανικολάου, ούτε Σλούκας και δεν θυμάμαι ούτε εγώ ποιους είχε ανακαλύψει.

Αλλά για να βρεις ένα ταλέντο και να τον πας σε μια ομάδα, πρέπει να υπάρχουν και οι υποδομές. Οταν βλέπεις να μην υπάρχουν χρήματα στο Αλεξάνδρειο και στο κρατικό της Πυλαίας να πληρωθεί το ρεύμα, όταν σε αρκετά γήπεδα ή κλειστά γυμναστήρια δεν έχουν ντουζ, όταν δεν πληρώνει η ομοσπονδία τίποτα, όταν δεν πληρώνει ο ΟΠΑΠ και η ΓΓΑ αυτά που οφείλει να πληρώσει βάση κανονισμού, όταν ανεβαίνουν ομάδες διότι κάποιες άλλες δεν είχαν για να ανέβουν, όταν μεγάλες ομάδες δεν έχουν να πληρώσουν τα ξενοδοχεία των αθλητών για τα εκτός έδρας...

Αυτοί που χρηματοδοτούν τον ερασιτεχνικό αθλητισμό είναι κάτι πορωμένοι σαν εμένα. Ξέρεις πόσα χρήματα χρειάζεται ένα ερασιτεχνικό τμήμα για να είναι βιώσιμο; Τα λεφτά από που θα βγουν, από χορηγίες; Οχι. Η ΠΑΕ και η ΚΑΕ βάση νόμου, πρέπει να δίνει το 10% των εσόδων από εισιτήρια, μπουτικ, κλπ στον Ερασιτέχνη. Αν δεν δίνει αυτά τα χρήματα που οφείλει, τότε συμβαίνουν αυτά που συμβαίνουν τώρα. Στον ΑΡΗ πχ το χρέος ΠΑΕ προς Ερασιτέχνη είναι γύρω στο 1 εκ. Στις άλλες ομάδες αστο, μην το ψάχνεις.
Οταν η ΠΑΕ Πλατανιάς, τυχαίο παράδειγμα, έχει μπάτζετ γύρω στο 1 εκ. και κόβει 300 διαρκείας πες μου τώρα εσύ πώς θα συντηρηθεί. Πώς θα δώσει λεφτά στον Ερασιτέχνη Πλατανιά και τι τρύπες θα καλύψει με αυτά τα ψίχουλα, όταν ένα ερασιτεχνικό τμήμα έχει έξοδα γύρω στα 200 χιλιάρικα αν είναι από τη δεύτερη κατηγορία και πάνω.

Μπορεί να σας φαίνονται άσχετα όλα αυτά, αλλά δεν είναι και τόσο άσχετα αν το καλοσκεφτείτε...Αυτή τη στιγμή που γράφω μπορεί το μυαλό μου να μην λειτουργεί καλά και να μην μπορώ να ταξινομήσω αυτά που γράφω για να σας τα δώσω να τα καταλάβετε καλύτερα...

Φίλη μου αθλήτρια για παράδειγμα, που έχει παίξει μέχρι και Α1...Επειδή το βόλλεϋ της έτρωγε πολύ χρόνο από τη ζωή της, έμεινε πίσω σε σπουδές οπότε αναγκάστικε να παίξει σε 3η κατηγορία απλά για να αθλείται...Με 200€ που έπαιρνε, όταν τα έπαιρνε, αν τα έπαιρνε, για τους λόγους που ανέφερα, ΟΠΑΠ, πολιτεία, μη συμμετοχή του κόσμου, άρα λίγες χορηγίες, ποτιμησε να ασχοληθεί ερασιτεχνικά, να αφοσιωθεί στις σπουδές της και να πιάσει μια πρωινή δουλειά. Αυτό που της έλεγα όταν ήταν ακόμα στην Α1.

Το ότι τα κορίτσια πήρα το παγκόσμιο στο πόλο δεν σημαίνει ότι θα γίνεται συνέχεια. Το ίδιο και για το ευρωπαϊκό στις κορασίδες (ή μήπως στις νεάνιδες;;;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μπορει να ειμαι λιγο ακυρη αλλα...

Μπαρτσελονα!!! Γιατι απλα μας αρεσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Καλά μου παιδιά μιας και το περιεχόμενο του θέματος δεν είναι η ονομασία των Σκοπίων τα παραπάνω μηνύματα θα μεταφερθούν στο αντίστοιχο θέμα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Οι όμιλοι και το πρόγραμμα στη 2η φάση του Eurobasket 2011

sport1 -- Πριν από 20 ώρες

Η 1η φάση του Eurobasket 2011 ολοκληρώθηκε και οι ομάδες που πήραν την πρόκρισή τους στη 2η θα σχηματίσουν δύο νέους ομίλους, τους Ε΄ και ΣΤ΄. Στον πρώτο θα συμμετάσχουν τα αντιπροσωπευτικά συγκροτήματα από το Α΄ και Β΄ γκρουπ, ενώ στο δεύτερο από το Γ΄ και Δ΄.
Να σημειωθεί ότι τα αποτελέσματα με τις ομάδες του ίδιου ομίλου στην 1η φάση μεταφέρονται, ενώ στα προημιτελικά προκρίνονται οι τέσσερις πρώτοι που διασταυρώνονται χιαστί.

Αναλυτικά οι όμιλοι στη 2η φάση του Eurobasket 2011
E΄ όμιλος

1. Γαλλία 4
2. Σερβία 3
3. Ισπανία 3
4. Λιθουανία 3
5. Τουρκία 3
6. Γερμανία 2

ΣΤ΄ όμιλος
1. ΠΓΔΠ 4
2. Ρωσία 4
3. Σλοβενία 3
4. Ελλάδα 3
5. Γεωργία 2
6. Φινλανδία2

Το πρόγραμμα
1η αγωνιστική
7/9
15.30 ΓΕΡΜΑΝΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ
18.00 ΣΕΡΒΙΑ-ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
21.00 ΤΟΥΡΚΙΑ-ΓΑΛΛΙΑ
8/9
15.30 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΠΓΔΜ
18.00 ΣΛΟΒΕΝΙΑ-ΕΛΛΑΔΑ
21.00 ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ-ΡΩΣΙΑ

2η αγωνιστική
9/9
15.30 ΙΣΠΑΝΙΑ-ΣΕΡΒΙΑ
18.00 ΓΕΡΜΑΝΙΑ-ΤΟΥΡΚΙΑ
21.00 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ-ΓΑΛΛΙΑ
10/9
15.30 ΠΓΔΜ-ΣΛΟΒΕΝΙΑ
18.00 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
21.00 ΕΛΛΑΔΑ-ΡΩΣΙΑ

3η αγωνιστική
11/9
15.30 ΓΑΛΛΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ
18.00 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ-ΓΕΡΜΑΝΙΑ
21.00 ΣΕΡΒΙΑ-ΤΟΥΡΚΙΑ
12/9
15:30 ΡΩΣΙΑ-ΠΓΔΜ
18.00 ΕΛΛΑΔΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ
21.00 ΣΛΟΒΕΝΙΑ-ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
η νικη ειναι επιτακτικη αυριο αν θελουμε να κανουμε κατι φετος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μακαρι να γινει κατι αυριο!!! η ομαδα ειναι νεα και απειρη αλλα υπαρχει ταλεντο:) το μελλον της ανηκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μακαρι να γινει κατι αυριο!!! η ομαδα ειναι νεα και απειρη αλλα υπαρχει ταλεντο:) το μελλον της ανηκει
αν παιξει οπως στο πρωτο ημιχρονο με την Κροατια θα την κανει πλακα την Σλοβενια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μακαρι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μπραβο στην ομαδα σημερα..μεγαλη εμφανιση μεγαλη νικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μπραβο στην ομαδα σημερα..μεγαλη εμφανιση μεγαλη νικη!

η ομαδα εδειξε οτι σε συνθηκες πιεσης και απεναντι σε μια ΠΟΛΥ καλη ομαδα οτι εχει χαρακτηρα!! τρομερος ο ζησης πολλοι καλοι οι φωτσης μπουρουσης βασιλειαδης!! κατα την αποψη μου ο καλαθης αν και πολυ καλος παικτης πρεπει να ωριμασει καθως πολλες φορες κανει ασκοπες κινησεις ατομιστικα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
τωρα πρεπει να κερδισουμε την ρωσια..μεγαλο ντερμπι θα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top