Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ελα μωρη ΑΕΚαρα δε μασαμε!!!Αν δεν ειχαν ακυρωσει το γκολ του Καλα στο 94 θα μιλουσαμε για σιγουρη προκριση!Τωρα...η αγωνια παρατεινεται για 6 μερες ακομη.Τα παιδια του Μανολο καθαρισαν!Συγχαρητηρια στον ΠΑΟΚ για τη χθεσινη νικη και συλληπητηρια στον ΠΑΟ,δεν ειναι εικονα ανταξια του ευρωπαικου του πρεστιζ αυτη.Ειδα τα γκολ και νομιζα οτι οι παιχτες περπατουσαν,μαρκαραν με τα ματια,βαριονταν...αν εβλεπα τον αγωνα μπορει να παθαινα καταθλιψη.Μπαλα ειναι ομως αυτη και κανει θαυματα...Μακαρι να γινει η τεραστια ανατροπη στο ΟΑΚΑ.Οχι για τον ΠΑΟ...για τη φουκαριαρα την Ελλαδα που χρειαζεται τους βαθμους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Στο πρώτο ημίχρονο είχε καλή εικόνα ο ΠΑΟ, στο δεύτερο ήταν σα να τα έπαιξε.. Κρίμα που μας ακύρωσαν το καθαρό γκολ .. Όσο να'ναι, θα'χαμε καλύτερη ψυχολογία στη συνέχεια.. Δεν πειράζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
ΑΡΗΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!! ισοβια ιερολοχητης!!!! https://www.youtube.com/watch?v=S4FpO...eature=related
1)θεε μου για σενα τον τρελο γιατρο, τον επισκεφτομαι συχνα, δεν εχω σπιτι δεν εχω δουλεια ,δεν εχω γκομενα δεν εχω λευτα, αρη ολεο ολεο ολεο ολε αρης και δεν ειμαι καλα,αρη ολεο ολεο ολεο ολε αρησ και ζημια στα μυαλα,ταξιδευω για σενα σε ολη την γη,οπου και να πας θα ειμαι εκει ,μονο για σενα λεω ολεο ολε δεν θα σε αφησω ποτε,
2)για σενα γινομαι λιωμα απο παιδι μικρο, εχω το κιτρινο χρωμα αρη παρανοω ,ωωω πινω και τραγουδω ,ωωω αρη θα στρελαθω....
3)αρη ολεεεε, μονο για σενα κομματια γινομαι, αρη μου ηπαν εχασα το τραινο, πωσ εχω γινει εγω κοπροσκυλο,τιποτα μου ηπαν να μην περιμενω, ομωσ στα @@ τους γραφω εδω...
4)αρη ολεο, το χορτο ειναι ωραιο, αρη ολεο θα πινω και θα λεω, μαστουρωμενοσ ,ηρθα για να σε δω, να τους μαμησεις, να βαλουνε μυαλο!!!
5)αρη θεε τρελενομαι αρη θεε θεε τρελενομαι , μα πιο πολυ θα τρελαθω οταν μαμησω τον δικεφαλο αετο(παναθηναικο)!!!
6)εισαι αρωστια μου μεγαλη, πουθενα δεν εχει αλλη,θα τρελαθω αν δεν σε δω θα τρελαθω,σ" αγαπω και θα στο λεω, αρη ολε ολε ολεο δυνατα πιο δυνατα πιο δυνατα...
7)οοο ,βαλε γκολ ,βαλε γκολ, βαλε γκολ αρη ειμαι γκολ!!!
οσο θα ζω, χιλιομετρα θα γραφω και θα τραγουδω, πωσ δεν σε αφησα στα δυσκολα, σε ακολουθησα παντου πιστα,χιλιομετρα κι εγω στην κερκιδα μαζι, ακομα κι αν πεθανω θα ειμαι εκει, ουτε ο θανατοσ ειναι αρκετοσ ,ουτε εκει θα εισαι μοναχος....
9)μαμηστε τον παναθηναικοοοο ,αρη ολε σ'αγαπωωω!!!
10)αριαναρα σ αγαπω, σ'οποιο γηπεδο κιαν παιζεισ παντα θα σε ακολουθω,,σε οποιο γηπεδο κι αν παιζεισ μουχεισ παρει το μυαλο,και οσο ζω θα τραγουδαω αριαναρα σε αγαπω
11)αρη ολεο αρη ολεο μακαρι να ηξερα τι πινω και τι λεω!!!
12)αρη ,μαστουρα μου μεγαλη , για σενα ηρθα παλι,εδω και τραγουδω,και για παντα ,θα εισαι η ζωη μου,η πιο γλυκια στιγμη μου,το αλλο μου μισοοο,
13)αρη ολε αρη ολε κιτρινομαυρε θεε τρελενομαι ,και οσο ζω θα τραγουδω μαμω τον βαζελοοο
14)κοτεσ με κρανη ,των μπατσων οι ρουφιανοι
15)οοο πουστ()ραδες, ο μπαμπας σας ειναι αριανοοος ,πουτ η ομαδα και ρουφιανος ο λαος, μια ζωη θα τρεχετε δεν γινεται αλλιως,
16)ξυλο χανουμια και στο σχηματαρι ,ετσι γαμαει ο λαοσ του αρη
ξυλο χανουμια και στην κατερινη, παρτε το χαμπαρι ο κολ δεν κλεινει,
το ξυλο στην δραμα ηταν αλο πραμα,ποτε ξανα χανουμια στον βορα!!!
17)λαλαλαλα δικεφαλε μαλακ.. λαλαλαλα ρουφιανε του βορα,θα ρθω ξανα για να σε κυνηγησω στην τουμπα παλιο πουσ()ρα
1αρη μαμα αρη μαμα την δικεφαλη την κοτα την πουτ...
19)κυπελο ,κυπελο, αριαναρα φερε εδω το κυπελο, κυπελο, κυπελο , στον πυργο τον λευκο
20)αρη θυμισου πριν λιγα χρονια μες το παλε ησουν παλι στα σαλονια, οταν προβαλει και η ισπανια οι οπαδοι σου καναν συμφωνια,και στο τορινο παντα μαζι σου, ολοι εμεισ οι χιλιαδες οπαδοι σου,μαστουρωμενοι θα τραγουδαμε και οι τουρκαλαδες θα παραμιλανε!!!
21)αρη αρη αρη, αρη αρη αρη, σ' αγαπαω, αρη αρη αρη, αρη αρη αρη, θα τρελαθωωω, την ζωη μου θα την αφησω αρη στο λεω σε ενα πουλμαν η σε ενα κιτρινο πελαγο...
22)αρη σ αγαπω θελω να ακουστει, αρη σ αγαπω σε ολη την γη, μεσα στα ονοιρα μου εχω εσενα...πρωι μεσημερι βραδυ θα ημαστε μαζι μεχρι να παμε ολοι στην κολαση!!!
γινε ΑΡΗΣ για να γουσταρεις!!! https://www.forums.gr/showthread.php?...C1%CD%D4%CF%D5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Στο πρώτο ημίχρονο είχε καλή εικόνα ο ΠΑΟ, στο δεύτερο ήταν σα να τα έπαιξε.. Κρίμα που μας ακύρωσαν το καθαρό γκολ .. Όσο να'ναι, θα'χαμε καλύτερη ψυχολογία στη συνέχεια.. Δεν πειράζει..

2 γκόλ φίλε μου μας ακυρώσαν..ενα υποτιθέμενο οφσαιντ και ένα που είχε περάσει την γραμμή...:mad:



sport-pao.blogspot.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
2 γκόλ φίλε μου μας ακυρώσαν..ενα υποτιθέμενο οφσαιντ και ένα που είχε περάσει την γραμμή...:mad:



sport-pao.blogspot.com
Ναι, φίλε μου, σωστά.. Το ξέχασα το υποτιθέμενο off side.. Επίσης, ένα άλλο κακό ήταν ότι το έδειχνε το Conn-X Tv.. Τι πατάτα ήταν αυτή ρε παιδιά;; Κάθε 5 δευτερόλεπτα κολλούσε.. Έλεος!! :mad:

Υ.Γ: Το έβλεπα "αυθεντικά" και όχι πειρατικά.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ναι, φίλε μου, σωστά.. Το ξέχασα το υποτιθέμενο off side.. Επίσης, ένα άλλο κακό ήταν ότι το έδειχνε το Conn-X Tv.. Τι πατάτα ήταν αυτή ρε παιδιά;; Κάθε 5 δευτερόλεπτα κολλούσε.. Έλεος!! :mad:

Υ.Γ: Το έβλεπα "αυθεντικά" και όχι πειρατικά.. ;)

εντάξει τωρα τι να λέμε? οταν χάνουμε 2 τετ-α-τετ ΜΟΝΟΙ μας...θέλουμε και νικη? :/:

εγώ σε μια καφετέρια που το είδα...δεν κολλουσε :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
εντάξει τωρα τι να λέμε? οταν χάνουμε 2 τετ-α-τετ ΜΟΝΟΙ μας...θέλουμε και νικη? :/:
Χαχαχαχαχα.. Αυτά τα δύο τετ-α-τετ ούτε πεντάχρονο δεν τα'χανε.. Αν δεν βάζανε ούτε αυτά, θα βάζανε άλλα;;.. Τέλος πάντων.. Θα δούμε τι θα γίνει στο επόμενο.. Ελπίζω εντός έδρας να νικήσουμε.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα.. Αυτά τα δύο τετ-α-τετ ούτε πεντάχρονο δεν τα'χανε.. Αν δεν βάζανε ούτε αυτά, θα βάζανε άλλα;;.. Τέλος πάντων.. Θα δούμε τι θα γίνει στο επόμενο.. Ελπίζω εντός έδρας να νικήσουμε.. :)

Η μάνα μου να έπαιζε,γκόλ θα έβαζε...και να κερδίσουμε θέλουμε 4-0...δύσκολο...αλλά μην ξεχνάμε οτι μιλάμε για Παναθηναϊκό!Μία ομάδα ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ με ψυχή στα ευρωπαϊκά παιχνίδια..οπότε το 4-0 για μένα δεν είναι ακατορθωτο...έχουμε κάνει θαύματα στην Ευρώπη...και αυτό πρέπει να αναγνωριστεί απο ολους τους Έλληνες και Ευρωπαίους...Χαραχτηριστικο παράδειγμα είναι ο Άλεξ Φεργκιουνσον που σε ενα ματς μεταξυ MANCHESTER-PANATHINAIKOS δήλωσε οτι ηταν το καλυτερο παιχνιδι που έχει παιχτεί στο Old Trafford...GO FOR IT PANATHINAIKOS... make us proud just like the old days...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δύσκολο, γιατί τώρα είμαστε χάλια από μεριά διοίκησης. Μην σου πω ότι παίζει και να χάσουμε και εδώ μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Δύσκολο, γιατί τώρα είμαστε χάλια από μεριά διοίκησης. Μην σου πω ότι παίζει και να χάσουμε και εδώ μέσα...

Άσε την διοικηση...τι φταιει ο Τσιγγερ για τα χαμενα τετ-α-τετ? μην τρελαθουμε ...ΓΙΑ ΟΛΑ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ...ξεχαστε την...χάνεται η ΟΛΗ μαγεια του 90λεπτου με το να ασχολουμαστε με την διοικηση...και οκ να ασχολουμαστε στο πρωτάθλημα(λογω στημενων κλπ) αλλα οχι και στην ευρώπη ρε παιδια...ελεος πια...ΟΛΑΑ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΙΑ...επειδή οι παιχτες δεν μπορουν να κουνηθουν και ο προπονητης δεν εκανε σωστη προετοιμασια....


υγ*https://www.youtube.com/watch?v=Ms-QjyUHsvQ&feature=related

αν βρει κανεις πουθενα ολο το παιχνιδι θα του ήμουν ευγνωμων...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
το 4-0 για μένα δεν είναι ακατορθωτο...έχουμε κάνει θαύματα στην Ευρώπη...
Έχουμε κάνει θαύματα όταν είχαμε ομάδα. Ούτε στα όνειρα δεν βλέπω τώρα να νικάμε με 4-0.
Ας αρχίσουμε καλύτερα να προετοιμαζόμαστε για το πρωτάθλημα μπας και σώσουμε τη χρονιά, γιατί φάνηκε από τα παιχνίδια με Οντένσε και Μακάμπι ότι η ομάδα δυστυχώς δεν ''τραβάει''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν πειράζει που δεν καταλαβαίνεις, αλλά η διοίκηση παίζει μέγα ρόλο. Και δεν μιλάω για το χθεσινό παιχνίδι αλλά γενικά φέτος, χωρίς διοίκηση, μην περιμένετε πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τι να πούμε και μεις που δεν έχουμε καν ιδιοκτήτη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
παιδια,διοικηση εχει η ομαδα σας.λεφτα δεν εχετε,οπως εμεις.Στην ιδια μοιρα ειμαστε,μου φαινεταιΑλλα μην μου πειτε οτι αν πχ ερχοταν ο Καστρο θα αλλαζε πολυ η εικονα σας 'Η οτι ο Τοτσε ειναι κακος,κλπ.Σε εμας που εχουμε αναγκη 2-3 ακομη μεταγραφες,Απλα Που βρηκαν 650000 για τον Γκουντιονσεν,και ενω ξεφορτωθηκαν οι δικοι μας τα 800000 του Ντιοπ,δεν μπορουν να κλεισουν παιχτη?Εδω ο γαβρος εκλεισε Τατο,εναν παιχτη σε θεση οπου θεωρητικα δεν εχει αναγκη(10αρι) και ετοιμαζεται να κλεισει χαφ επιπεδου.Οπου φτωχος και η μοιρα του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Έχουμε κάνει θαύματα όταν είχαμε ομάδα. Ούτε στα όνειρα δεν βλέπω τώρα να νικάμε με 4-0.
Ας αρχίσουμε καλύτερα να προετοιμαζόμαστε για το πρωτάθλημα μπας και σώσουμε τη χρονιά, γιατί φάνηκε από τα παιχνίδια με Οντένσε και Μακάμπι ότι η ομάδα δυστυχώς δεν ''τραβάει''.
ελα ντάξει...αν περιμενεις απο ελληνικο πρωταθλημα να παει ο παναθηναϊκος μπροστα οκ:Pεγω το πιστευω...υπάρχουν παιχτες που παιζουν για την φανελα τζορβας βυντρα καρα(ο τσορβας κανει οτι μπορει,ο τυπαρας δεν παιζει και απορω γιατι...εστω για 10 λεπτα στο τελος)και ο βύντρα ακομα και αν τον βριζουμε...είναι παναθηναϊκός...παιζει για την φανέλα ποτε δεν θα ξεχάσω κατι κοψιματα οταν ειχε μαν του μαν τον μεσι...πριν κατι χρόνια..
Δεν πειράζει που δεν καταλαβαίνεις, αλλά η διοίκηση παίζει μέγα ρόλο. Και δεν μιλάω για το χθεσινό παιχνίδι αλλά γενικά φέτος, χωρίς διοίκηση, μην περιμένετε πολλά.
οι παιχτες πληρωνονται για να παιζουν μπαλα...και οχι για το ποιος ειναι ο προεδρος κλπ... λες οτι παίζει μεγάλο ρολο...αερολογιες θα λεμε? ας μιλησουμε με επιχειρηματα αν θελεις...:P(γινομαι κακος οταν το θελω:P) και στην τελικη εχω βαρεθει να χάνει πχ ο λετο γκολ με αδειο τερμα...και αντι να πουμε μαλ@κα λέτο να λεμε μ@λακα τσιγγερ η μαλακ@ πατερα κλπ... νομίζω οτι έχει χαθει πλεον η μαγεια του 90λεπτου...απο τοτε που αρχισαμε να ασχολουμαστε με διοικησεις...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ακριβως όπως τα λέει ο Νικόλας.Και μεις περιοριζόμαστε με κάτι μεταγραφές τύπου bertrand robert.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
οι παιχτες πληρωνονται για να παιζουν μπαλα...και οχι για το ποιος ειναι ο προεδρος κλπ... λες οτι παίζει μεγάλο ρολο...αερολογιες θα λεμε? ας μιλησουμε με επιχειρηματα αν θελεις...:P(γινομαι κακος οταν το θελω:P) και στην τελικη εχω βαρεθει να χάνει πχ ο λετο γκολ με αδειο τερμα...και αντι να πουμε μαλ@κα λέτο να λεμε μ@λακα τσιγγερ η μαλακ@ πατερα κλπ... νομίζω οτι έχει χαθει πλεον η μαγεια του 90λεπτου...απο τοτε που αρχισαμε να ασχολουμαστε με διοικησεις...:hmm:

Ένα θα πω. Ψυχολογία. Μην υποτιμάτε την δύναμή της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ένα θα πω. Ψυχολογία. Μην υποτιμάτε την δύναμή της.

νομίζω οτι θα διαφώνησω μαζι σου...όχι οτι δεν συμφωνω...ναι παιζει...αλλα πχ πως ο διαμαντιδης βαζει καλαθι -for the win- στο τελευταιο δευτερο με την γαλλια...τι ψυχολογια ειχε? δουλεια τους ειναι και μεσα στα εκατομμυρια που παιρνουν και τις τοσες χιλιαδες....να μην επηρεαζονται ευκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ακριβως όπως τα λέει ο Νικόλας.Και μεις περιοριζόμαστε με κάτι μεταγραφές τύπου bertrand robert.:P

Τον συγκεκριμενο παιχτη τον ειχα δει στο Πανθρακικος-ΑΕΚ 1-5.(Προπερσι,μου φαινεται).Δημιουργησε πολλα προβληματα στον Γεωργεα,και ηταν καλος.Μια καλη εναλλακτικη,εστω,λυση για αριστερα,και σχετικα φθηνη.Αναρωτιεμαι αν θα σας βγει ο Γεωργιαδης(ακομη θυμαμαι το sportfm να ενημερωνει λεπτο προς λεπτο για την πορεια των διαπραγματευσεων αναμεσα σε Πανσερραικο και ΠΑΟΚ,ΑΕΚ:P),ενω για τον Λαζαρ εχω ακουσει καλα λογια.Ο Μπολονι ειπε οτι θελετε ακομη 4 μεταγραφες(!!!).Αντε να μπει ο Φλωριδης περιμενετε...Εγω σας προτεινω δανεικο το Χιμενεθ με οψιον αγορας για να ξεφορτωθουμε το βαρυ συμβολαιο του:P:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αυτοί που έχουμε είναι για πέταμα. Πως θες να παίζουν? Απλά οι ηλίθιοι manager του Παναθηναϊκού "χαρίζουν" τα λεφτά τους σε παίχτες που δεν αξίζουν ούτε το ένα πέμπτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top