Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Η διαφορά είναι όμως ότι στις άλλες χώρες ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ φίλε. Και δεν είναι όλα τα ματς στημένα. Είπαμε όλα έχουν τα όρια τους. ;)

Σεβαστό να σταματήσεις να βλέπεις ελληνικό ποδόσφαιρο εξαιτίας της ποιoτητάς του αλλά όχι το να πέφτεις από τα σύννεφα εξαιτίας των στημένων. Οι αδιάφοροι βαθμολογικά αγώνες είναι στημένοι. Όταν λέω στημένοι δεν σημαίνει αλλοίωση αποτέλεσματος αλλά και στατιστικά στοιχεία όπως κόρνερ, κάρτες και τέτοια. Προσωπικά πιστεύω ότι οι αγώνες με ομάδες με μεγάλη διαφορά δυναμικότητας ή χωρίς βαθμολογικής σημασίας είναι όλα στημένοι και όχι μόνο στην Ελλάδα.

Να και ένα στημένο που κανένας δεν μίλησε.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Mετά τα σημερινά πέθανε και η τελευταία ελπίδα για την κάθαρξη του ελληνικού ποδοσφαίρου. Εγώ είμαι Παναθηναϊκός και ΠΑΣ Γιάννενα αλλά η πρώτη είναι ομάδα του ΠΟΚ(δεν χρειάζεται περαιτέρω σχόλιο) και ο δέυτερος αν και από της ελάχιστες καθαρές ομάδες στην Ελλάδα μέχρι τώρα, φημολογείται πως πλέον ανεβαίνει στο άρμα του μαρινάκη. Μόνο με της ερασιτεχνικές ομάδες αξίζει να ασχολείται πια κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Αν και είμαι Βολιώτης, πιστεύω ότι η απόφαση είναι λάθος.
Δεν είναι άδικο ότι θα έπεφταν η Καβάλα και ο Ολυμπιακός Βόλου κατηγορία.
Άδικο είναι που θα έπεφταν ΜΟΝΟ αυτές, διότι δεν είναι οι μόνες ομάδες που οι παράγοντές τους εμπλέκονται σε στημένα ματς και οι παίκτες δωροδοκούνται.
Αλλά ποιος τολμάει να πειράξει τις μεγάλες ομάδες, με τους ''μεγάλους'' χορηγούς και τα κρατικά/συνδρομητικά κανάλια που τις ακολουθούν; Κανείς, υποθέτω.;)
Τον ΑΡΗ τον ρίξανε φίλε μου ΔΥΟ φορές ΕΞΩΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ. Τιμωρία -3 βαθμοί και ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΣ και τη δεύτερη φορά -3 βαθμοί και ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΣ και ΕΝΝΕΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ κεκλεισμένων των θυρών.

Η Ηλιούπολη γιατί έπεσε τότε; H Κόρινθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Oι Ιταλοι θα μας βλεπουν και θα γελανε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
ρε παιδια αν δεν ξερετε μπαλα μην μιλατε....ο αλλος λεει 8α μας βλεπει η ιταλια και 8α γελαει...χαχαχα αυτοι να δεις για γελια που ειναι... αφαιρεσαν ενα πρωτα8λημα απο την juve και το εδωσαν στην ιντερ το 2006 και μετα απο 5χρονια φαινετε να ειχε και η ιντερ εμπλοκη και πλεον η juve 8α παει στο cas για να το ξαναπαρει πισω...γελαει ο κοσμος ενω το σωστο 8α ηταν να μην παει που8ενα εκεινος ο τιτλος...τεσπα.....οσο για το ελλαντα ο κα8ενας λεει οτι τον συμφερει αναλογα την ομαδα του...ΜΑΓΚΕΣ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΕΦΟΣΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ Η ΒΡΩΜΑ ΔΕΝ 8Α ΦΥΓΕΙ ΠΟΤΕ... 8Α ΠΕΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ...8Α ΕΡ8ΟΥΝ ΑΛΛΟΙ....ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ 8Α ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΠΟΚ...ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ.ΕΓΩ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΘΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗ ΟΜΟΛΟΓΙΑ Ο ΚΑ8ΕΝΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΙ 8Α ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ....ΔΥΣΤΥΧΩΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ποδόσφαιρο στην Ελλάδα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.
Τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Ποδόσφαιρο στην Ελλάδα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.
Τέλος.
Δηλαδή στις άλλες χώρες δεν στήνονται αγώνες θες να πεις; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Λιγο πολυ το ξεραμε για τα στημενα ισως να μη φανταζομασταν ολοι το μεγεθος. Εγω παρακολουθω ποδοσφαιρο ξενο κ ελληνικο αλλα αμεσα ποτε δε θα τους ενισχυσω αμεσα αυτους τους κυριους ουτε με ενα ευρω αν ειναι στο χερι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Λιγο πολυ το ξεραμε για τα στημενα ισως να μη φανταζομασταν ολοι το μεγεθος. Εγω παρακολουθω ποδοσφαιρο ξενο κ ελληνικο αλλα αμεσα ποτε δε θα τους ενισχυσω αμεσα αυτους τους κυριους ουτε με ενα ευρω αν ειναι στο χερι μου.
Δηλαδή δεν πίνεις Amstel/Heineken (χορηγοί UEFA Champion's League), δεν έχεις συνδρομή στη Cyta (χορηγό του ΑΡΗ), δεν πίνεις Coca Cola (χορηγό Ολυμπιακών Αγώνων) κλπ...

Εμείς προσπαθούμε να ενισχύουμε τους χορηγούς της ομάδας μας, και να κάνουμε εμπάργκο στους χορηγούς των αντιπάλων και δεν το καταφέρνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Σιγα μην επεφταν ο Βολος και η Καβαλα κατηγορια.Το θεμα πηρε πολιτικες προεκτασεις,αφου βουλευτες απο τον Βολο(νομιζω) απειλησαν με παραιτηση σε περιπτωση που συνεβαινε αυτο.Αφου δεν θελουν να καθαρισει το ποδοσφαιρο μας,αυτο δε θα γινει.Ηδη το θεμα δεν ειχε την ιδια εκταση με πρωτα στα ΜΜΕ(καλα,και τι αλλο να πουν...).Μην ασχολειστε με τα στημενα και επικεντρωθειτε στους πρωταγωνιστες του αθληματος.Να ετοιμαζω μαντηλια για να κλαψω την Πεμπτη;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Σιγα μην επεφταν ο Βολος και η Καβαλα κατηγορια.Το θεμα πηρε πολιτικες προεκτασεις,αφου βουλευτες απο τον Βολο(νομιζω) απειλησαν με παραιτηση σε περιπτωση που συνεβαινε αυτο.Αφου δεν θελουν να καθαρισει το ποδοσφαιρο μας,αυτο δε θα γινει.Ηδη το θεμα δεν ειχε την ιδια εκταση με πρωτα στα ΜΜΕ(καλα,και τι αλλο να πουν...).Μην ασχολειστε με τα στημενα και επικεντρωθειτε στους πρωταγωνιστες του αθληματος.Να ετοιμαζω μαντηλια για να κλαψω την Πεμπτη;:P

Και δεν τα ετοιμάζεις; Παπάδες η Τιφλίδααααααααααααααα :P χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Παπαδες θα φερει η Ντιναμο για να της ετοιμασουν το μνημοσυνο της!Εμεις θα κανουμε παπαδες και αυτοι θα φερουν παπαδες.Εμεις ποιον εχουμε;
EIDUR GUDJOHNSEEEENNNNNNN
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Καλά μη τρελένεσαι και τόσο πολύ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
δεν τρελαινομαι,φανατιζομαι βρε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Επιπρόσθετως, θέλω να μοιραστώ μαζί σας ένα θέμα. ΕΔεν μπόρεσα να διαβάσω όλα τα καινούργια μηνύματα αλλά είδα πολύ ποδόσφαιρο.
Δεν ξέρω αλλά προσωπικά θεωρώ το ποδόσφαιρο πολύ ανούσιο πλέον. Μπορεί να μην το θέτω σωστά αλλά δεν μπορώ αλλιώς. Λόγω της διαφήμησης γύρω από το ποδόσφαιρο όλοι πλέον το γνωρίζουμε. όλοι λέμε πως μας αρέσει πηγαίνουμε γήπεδο, υποστηρίζουμε φανατικά κάποια ομάδα, αλλά ελάχιστοι το αγαπάνε πραγματικά. Το ίδιο γίνεται και στο μπάσκετ αλλά σε μικρότερο βαθμό. Δηλάδη, υποστηρίζω εγώ την ΑΕΛ(ας πούμε) και έχω ένα παίκτη τον οποίο τον θεωρώ αστέρι. τον θαυμάζω, το ένα τοι άλλο. Αλλά μόλις φύγει γίνεται ο πουλημένος που δεν άξιζε για την ομάδα, ο αχάριστος. Το είδα φέτος με τους φιλάθλους του Παναθηναικού και τον Σπανούλη. Δηλάδη οκ. όλοι βλέπουμε ποδόσφαιρο. αλλά αυτός ο φανατισμός και η και καλα ιδεολογία γύρω από μία ομάδα (ελληνική κιόλας με 10 ξένους παίκτες στην 11άδα της) νομίζω πως έχει παραγίνει στην Ελλάδα.

Εννοείται πως δεν το λέω για να προσβάλω αυτούς [που έγραψαν για το ποδόσφαιρο. Σίγουρα υπάρχουν άτομα που αγαπάνε το ποδόσφαιρο, αλλά έχω σιχαθεί αυτον τον "φανατισμό".

Δεν θα ήθελα να μπλεχτρώ με όλους τους φανατισμένους στην "αθλητική κουβέντα". Κι εγώ μόνο μπάσκετ παρακολουθώ. Κι όσο για τον Σπανούλη ακριβώς αυτό. Έπαιζε πολλά χρόνια και μας βοήθησε πάρα πολύ. Έδωσε πολλά στην ομάδα, ποιος ο λόγος να τον βρίζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Σιγα μην επεφταν ο Βολος και η Καβαλα κατηγορια.Το θεμα πηρε πολιτικες προεκτασεις,αφου βουλευτες απο τον Βολο(νομιζω) απειλησαν με παραιτηση σε περιπτωση που συνεβαινε αυτο.Αφου δεν θελουν να καθαρισει το ποδοσφαιρο μας,αυτο δε θα γινει.Ηδη το θεμα δεν ειχε την ιδια εκταση με πρωτα στα ΜΜΕ(καλα,και τι αλλο να πουν...).Μην ασχολειστε με τα στημενα και επικεντρωθειτε στους πρωταγωνιστες του αθληματος.Να ετοιμαζω μαντηλια για να κλαψω την Πεμπτη;:P
Το θέμα φάνηκε από τότε με το άρθρο 44...Μπήκε η ομάδα σου και της επιτρέψανε να κάνει μεταγραφές...ενώ στην ομάδα μου σεν επιτρέψανε και έπεσα κατηγορία...ενώ εσύ χτήπησες πρωτάθλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Το θέμα φάνηκε από τότε με το άρθρο 44...Μπήκε η ομάδα σου και της επιτρέψανε να κάνει μεταγραφές...ενώ στην ομάδα μου σεν επιτρέψανε και έπεσα κατηγορία...ενώ εσύ χτήπησες πρωτάθλημα...

Τι θα πει μπήκε η ομάδα του και της επιτρέψανε να κάνει μεταγραφές ενώ στην δικιά σου δεν επιτρέψανε και έπεσες κατηγορία; Αυτοί αποφάσιζαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
τανια νομιζω πως το παραδειγμα σου με τον Σπανουλη ηταν λιγο ατυχες αλλα δεν πειραζει..εχεις ενα δικιο πανω στον φανατισμο που επικρατει για αυτο και σταματησα να ασχολουμαι με το ελληνικο ποδοσφαιρο..τουλαχιστον βλεποντα ξενο δεν προκειται να φανατιστω παρα μονο να υποστηριζω καποια ομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
What are you talking about? Τι είναι το ελληνικό ποδόσφαιρο χωρίς τον φανατισμό; Κοιτάξτε λίγο γύρω σας τι γίνετε. Ανεργία, προβλήματα, δάνεια, άγχος, εγκληματικότητα. Κάπου πρέπει να ξεσπάσει ο κόσμος. Όλα με μέτρο βέβαια δεν θέλω να παρεξηγηθούν τα λόγια μου. Αν δεν ξεσπάσει στο ποδόσφαιρο ο κόσμος θα ξεσπάσει αλλού και τα πράγματα θα είναι πολύ χειρότερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
What are you talking about? Τι είναι το ελληνικό ποδόσφαιρο χωρίς τον φανατισμό; Κοιτάξτε λίγο γύρω σας τι γίνετε. Ανεργία, προβλήματα, δάνεια, άγχος, εγκληματικότητα. Κάπου πρέπει να ξεσπάσει ο κόσμος. Όλα με μέτρο βέβαια δεν θέλω να παρεξηγηθούν τα λόγια μου. Αν δεν ξεσπάσει στο ποδόσφαιρο ο κόσμος θα ξεσπάσει αλλού και τα πράγματα θα είναι πολύ χειρότερα!
τι ειναι το ελληνικο ποδοσφαιρο πλεον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top