Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
δηλαδη αν πω τωρα τιποτα για τον χαβο θα ειμαι κακια...οι αλλαγες του ΟΛΕΣ ακυρες!!!!τι θα γινει πια με τον ivic??θα φαμε τετοιες εμφανισεις του στη μαπα και του χρονου????καλα περσι ηταν πααααααααρα πολυ καλος αλλα ΔΕΝ γινεται φετος αυτο το πραγμα...και δεν τον κανει και αλλαγη....ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Α ρεεεε αστέρα πάει το 5ευρω :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Α ρεεεε αστέρα πάει το 5ευρω :mad:
Ο Αστέρας έχει τέτοια χάλια που ούτε στημένο ματς (που λέει ο λόγος:P) δεν μπορεί να πάρει...:/:
Εγώ περιμένω την Μπόκα για γερό χαρτζιλίκι...


p.s: Την άλλη Κυριακή θα γίνει ματσάρα στο Βόλο...και εννοείται ότι θα είμαι μέσα στο γήπεδο!;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ποιες ομαδες θελετε να περασουν στον τελικο του champions league???(real,man.united,schalke,barcelona)
https://www.uefa.com/uefachampionsleague/matches/index.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ε καλά δεν είναι ποιες θέλουμε. Κατά 90% θα ξαναδούμε Manchester United - Barcelona. Η γνώμη μου πάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Πώς βλέπετε το ματς Ρεάλ-Μπάρτσα απόψε;

Καλύτερα να χάσει απόψε η Ρεάλ (αδιάφορο) και να πάρει τα ματς του κυπέλλου και του Τσου-λου, λέω εγώ τώρα που είμαι Ρεάλ..!:P
Πάντως το σίγουρο είναι ότι θα δούμε πολλάαααα γκολ σε όλα τα παιχνίδια που θα παίξουν οι δυο τους.:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι θα χάσει η Ρεάλ σήμερα, είναι θέμα γοήτρου στην έδρα της. Ήδη άρχισε τα παιχνίδια ο Μουρίνιο από την συνέντευξη τύπου για να κάνει εντύπωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι θα χάσει η Ρεάλ σήμερα, είναι θέμα γοήτρου στην έδρα της. Ήδη άρχισε τα παιχνίδια ο Μουρίνιο από την συνέντευξη τύπου για να κάνει εντύπωση...

Kαλά, ο Μουρίνιο είναι μανούλα στο να δημιουργεί εντυπώσεις πριν από τα μεγάλα ματς...αλλά η Μπάρτσα είναι ομάδα-τρένο και δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να την σταματήσει ο Μουρίνιο μόνο με τις δηλώσεις:/:...γιατί είναι αναμφισβήτητο ότι η Μπάρτσα είναι μακράν η καλύτερη ομάδα και παρότι η Ρεάλ είναι εξαιρετική ομάδα φέτος πάλι υπάρχει μεγάλη διαφορά
μεταξύ τους...


(κακές αναμνήσεις, remember?:P)

Τέσπα, μακάρι να τα πάρει όλα τα εντός έδρας η Ρεάλ για να έχει κάποιες ελπίδες (γιατί εκτός έδρας δύσκολο το βλέπω ακόμα και το Χ :worry:)
Vamos Real!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Για να είμαι ειλικρινής, και μόνο που τον βλέπω τον Μουρίνιο μου γυρνάνε τα άντερα! Ειδικά μετά από την ΕΠΙΚΗ δήλωση "Αν με γνώριζε ο θεός θα έλεγε ότι είμαι και γαμώ τα παιδιά"....:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
το μονο σιγουρο ειναι οτι θα δουμε μπαλαρααα:D:D:D:Dασχετο το αν ειμαι μεσ' τα νευρα αν χασει η ρεαλ:P
διπλο το βλεπω το ματσ αλλα οσο ζω ελπιζω:Pαντε ρε μεγαλη ρεαλ κανε το θαυμα σου:D
https://www.gazzetta.gr/afieromata/item/1054710171-Το-Clásico-με-αριθμητική-(pics-vid)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.




38!!!!!!!https://www.sport-fm.gr/article/470708
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
https://www.gazzetta.gr/football/super-league/item/1054710756-%CE%A3%CE%BA%CE%BF%CF%84%CF%8E%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B5-%CE%BF-%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%B5%CF%86%CE%AD%CE%BC%CE%B9
Ο Αντεφέμι πέθανε. Πήγαινε να κανονίσει τις τελευταίες προετοιμασίες για τον γάμο του και έπαθε τροχαίο ατύχημα. Κρίμα το παλικάρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Πραγματικά είναι πολύ κρίμα...συλλυπητήρια στην οικογένειά του...Ας είναι ο τελευταίος που σκοτώνεται σε αυτοκινητικό δυστύχημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
οχι ρε γ@μω...να παντρευτει πηγαινε το παιδι και σκοτωθηκε...συλλυπιτηρια και κουραγιο στην οικογενεια του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ μαγκες και Αντε Γεια !!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ μαγκες και Αντε Γεια !!!:)

Πέραν του ότι επιδεικνύεις οπαδική αλαζονία, δεν νομίζεις ότι είναι λίγο άκυρο αυτό που λες τη ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ χρονική στιγμή; :/:
Εγώ θα πω το άλλο...ΚΟΥΤΑΜΑΡΑ, Αντε Γεια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Πάει ένας βάζελος σε ένα κατάστημα forthnet και ρωτάει τον υπάλληλο...¨έχεις nova¨?και ο υπάλληλος του απαντάει...¨παίζεις play off?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Είμαι ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ που είμαι ΟΠΑΔΟΣ αυτού του Συλλόγου. Περήφανος που δεν έγινα άρμα κανενός. ΚΩΛΟ ΔΕΝ ΣΤΗΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΤΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Είμαι ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ που είμαι ΟΠΑΔΟΣ αυτού του Συλλόγου. Περήφανος που δεν έγινα άρμα κανενός. ΚΩΛΟ ΔΕΝ ΣΤΗΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΤΕ.
Άρης είσαι εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top