Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
αφου εχεις περισσοτερους βαθμους στην ευρωπη εισαι και σε καλυτερη 8εση...αλλα του χρονου μπορει να ειμαι εγω... καμια 30αρια 8εσεις ειναι ρευστες.....αλλα με την λογικη σου εισαι μεγαλυτερη ομαδα απο juventus.REEEEEE ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Η ARSENAL ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ REAL MADRID....ΕΛΕΟΣΣΣΣ
ΑΑΑΑΑΑΑ To 2008 ημουν παραπανω απο σενα...αν 8υμασε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
αφου εχεις περισσοτερους βαθμους στην ευρωπη εισαι και σε καλυτερη 8εση...αλλα του χρονου μπορει να ειμαι εγω καμια 30αρια 8εσεις ειναι ρευστες.....αλλα με την λογικη σου εισαι μεγαλυτερη ομαδα απο juventus.REEEEEE ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Η ARSENAL ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ REAL MADRID....ΕΛΕΟΣΣΣΣ
ΑΑΑΑΑΑΑ To 2008 ημουν παραπανω απο σενα...αν 8υμασε
με την λογική της ΟΥΕΦΑ παρακαλώ...και δεν είναι για φέτος αλλά για τα τελευταία χρόνια. Έκτος και αν αμφισβητείς την ΟΥΕΦΑ που σε αυτή την περίπτωση σηκώνω τα χέρια ψηλά.
Α και τα τελευταία χρόνια η ARSENAL τα πήγαινε καλύτερα απο την REAL. Μην βλέπεις την σημερινή REAL.
Μιλάμε για γενικές επιδόσεις ομάδων σε μακροχρόνιο επίπεδο, όχι για κάτι συγκεκριμένο. Εγώ φταίω που με αυτά που έκανε η Juventus έπεσε κατηγορία?
2008 what:confused: μια χρονιά έχεις να θυμάσαι που τα πήγες καλύτερα :clapup: αλλά και τότε δεν νομίζω να ήσασταν παραπάνω απο εμάς στην βαθμολογία. Μάλλον ποτέ δεν ήσασταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
και ομως ημασταν...πανω κατω δυο νικες ειναι....το θεμα ειναι ποσες κουπες εχεις στην Ευρωπη οεοεοεοεοοεοεοεοεοοο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
εγω εχω και βαλκανικο κυπελο....εσυ τιποτα εκτος συνορων....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
δεν είναι μόνο οι κούπες. Μια ομάδα που θα πάει τελικό, ημιτελικό κλπ δεν αξίζει?
Α και εγώ έχω ένα βαλκανικό κύπελλο (παρεμπιπτόντως πως τα θυμήθηκες αυτά?)
κοίτα, έξω μη μας συγκρίνεις με εσάς, είμαστε πολύ καλύτεροι με πολύ μεγαλύτερη ιστορία απο εσάς.
μέσα έχουμε την σουπερλιγδα. Τι να πω, χαρείτε για την ομάδα σας, εγώ παραμένω περήφανος που μέσα απο την ομάδα μου μας είδε η Ευρώπη και πήρε βαθμούς η Ελλάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
φιλαρακι ή πρωτος ή τιποτα η δευτερη 8εση=τιποτα....ειμαι arsenal εγω και ξερω οτι η united εχει 3 η liverpool 5 και εγω μηδεν

και σε χαιρετω καλο τριημερο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
φιλαρακι ή πρωτος ή τιποτα η δευτερη 8εση=τιποτα....ειμαι arsenal εγω και ξερω οτι η united εχει 3 η liverpool 5 και εγω μηδεν

και σε χαιρετω καλω τριημερο!!!
δεν διαφωνώ. δεν είναι ακριβώς τιποτα η 2η θέση στην μεγαλύτερη ευρωπαϊκή διοργάνωση αλλά ας πούμε ότι τα παίρνει όλα ο νικητής.
καλό τριήμερο και σε σένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
https://www.sport-fm.gr/article/465900... ναιιιιι το βλεπω ποσο ρομπα ειμαι με 38!!!!

και με 98, αν ειναι στημενα τζαμπα ειναι!! οχι το λεω ο ολυμπιακος θα το επαιρνε ετσι κι αλλιως οκ??? γτ ξεφτυλιζεστε ρε παιδι μου? αφου δν υπαρχει θεμα??? τζαμπα τα στεινετε, θα παιρνατε πρωταθλημα, μπορει οχι με 10 βαθμους πανω απο το παναθηναικο αλλα θα παιρνατε και θα το παιρνατε και καθαρα κι ομορφα να πουμε. δλδ μεχρι κι εγω το στεναχωριεμαι, που μαι παοκτσης να πουμε!! τζαμπα ξεφτυλιζετε τους εαυτους σας και το ελληνικο ποδοσφαιρο. πρωταθλημα θα παιρνατε και το ξερουμε ολοι εδω μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ας πω τωρα εγω κατι αλλο...γενικα δεν νομιζετε οτι το ποδοσφαιρο περα απο τις ομαδες αλλα μονο του σαν αθλημα ειναι το μονο που μπορει και πορωνει τοσο πολυ κοσμο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Ναι, ρε φίλε gate4 έχεις δίκιο. Εμείς οι άντρες γουσταρίζουμε και πορωνόμαστε με τη μπάλα, νιώθουμε την ανδραναλίνη να κυλά στις φλέβες μας. Το γουστάρουμε εμείς οι άντρες. γιο. ΠΑΟΚ4, είμαι αντρας και πορώνομαι με το ασπρομαυρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
ας πω τωρα εγω κατι αλλο...γενικα δεν νομιζετε οτι το ποδοσφαιρο περα απο τις ομαδες αλλα μονο του σαν αθλημα ειναι το μονο που μπορει και πορωνει τοσο πολυ κοσμο????

Κάποιοι λένε ότι το ποδόσφαιρο είναι το όπιο του λαού...
Ας μην ξεχνάμε ότι σε περιόδους χούντας το ποδόσφαιρο προβάλλεται ιδιαίτερα, ώστε να αποπροσανατολιστούν οι πολίτες από τα πραγματικά προβλήματα και να αποχαυνωθούν...
Ο κόσμος, παρακολουθώντας ποδόσφαιρο, ξεχνάει -έστω προσωρινά- τα προβλήματά του. Υπάρχουν όμως και κάποιοι πορωμένοι (καμμένοι θα έλεγα) που πηγαίνουν στο γήπεδο όχι μόνο για να ξεχαστούν, αλλά για να ξεσπάσουν και εδώ ξεκινάνε οι ακρότητες, αυτό που λέμε βία στα γήπεδα και χουλιγκανισμό.
Προσωπικά προτιμώ να βλέπω το ποδόσφαιρο πιο ρομαντικά. Δείχνω έντονο ενδιαφέρον για την ομάδα μου αλλά δεν πορώνομαι με αυτήν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εγω λεω για το αθλημα..το οτι αρεσει τοσο πολυ..δεν μιλαω για ομαδες τωρα...ας πουμε εγω ακομα και κοριτσι που ειμαι με αρεσει το ποδοσφαιρο περισσοτερο απο καθε αλλο αθλημα..και ειναι το μονο που μπορει να ενωσει τοσο πολυ κοσμο(ανεξαρτητα απο ομαδες!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
εγω λεω για το αθλημα..το οτι αρεσει τοσο πολυ..δεν μιλαω για ομαδες τωρα...ας πουμε εγω ακομα και κοριτσι που ειμαι με αρεσει το ποδοσφαιρο περισσοτερο απο καθε αλλο αθλημα..και ειναι το μονο που μπορει να ενωσει τοσο πολυ κοσμο(ανεξαρτητα απο ομαδες!!!)

Μα αυτό θέλω να πω...Το ποδόσφαιρο συνδυάζει πολλά πράγματα: την συνεργασία, την ομαδικότητα, την αλληλεγγύη, την ελπίδα, την πίστη, γι' αυτό προσελκύει τεράστιο κοινό σε ολόκληρο τον κόσμο: από το υποσιτισμένο χωριό της Αφρικής μέχρι τη μεγαλούπολη της Αμερικής. Πολλοί ταυτίζονται με τους καλούς ποδοσφαιριστές και τους λατρεύουν σαν θεούς, γιατί τους θαυμάζουν και θα ήθελαν να έχουν τη δόξα τους. Άλλοι βλέπουν το ποδόσφαιρο σαν υποκατάστατο της θρησκείας. Άλλοι επιδιώκουν να ξεφύγουν από την καθημερινότητα. Όλους όμως τους ενώνει η κοινή αγάπη για το άθλημα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
αυτο ακριβως..ειναι απιστευτο πως ενα αθλημα μπορει να ενωσει τοσο πολυ κοσμο!!!!
αλλο θεμα τωρα...τι πιστευετε σημερα για τον αγωνα μαλτα-ελλαδα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Διπλό εκτός και αν ο προπονητής βάλει λάθος σχήμα. Ελπίζω να μην παίξουν όλα τα Κ.Α.Π.Η. , ας δώσει παιχνίδια σε νέους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Διπλό εκτός και αν ο προπονητής βάλει λάθος σχήμα. Ελπίζω να μην παίξουν όλα τα Κ.Α.Π.Η. , ας δώσει παιχνίδια σε νέους...
χαχαχα..καλα ας ειμαστε και λιιιιγο αισιοδοξοι μωρε...ελλαδα ειμαστε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
για το αποτέλεσμα είμαι αισιόδοξος... αλλά τα γεροντιά με έχουν κουράσει. θέλω να δω καινούριο αίμα :P στην ομάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
ποια Μαλτα τωρααα....μεροκαματιαριδες ειναι οι ανθρωποι το πρωι και παιζουν μπαλα το βραδυ....4αρα βλεπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
για το αποτέλεσμα είμαι αισιόδοξος... αλλά τα γεροντιά με έχουν κουράσει. θέλω να δω καινούριο αίμα :P στην ομάδα...
πιστεψε με δεν εισαι ο μονος:Pβασικα θυμασαι καθολου το 2004 που πηραμε το euro??ολοι νεοι ηταν εκει:Pεπαιζε μεχρι και ο ζαγορακης:P
manos777 μακαριιιιιι..:)αλλα δεν νομιζω 4αρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
E, αμα δεν νικήσουμε τους ψαράδες της Μάλτας, το μπάζο του ομίλου, είμαστε για φούντο ωρε παιδιά!:P
Αλλά ποτέ δεν ξες, ελλάντα είμαστε:P
Αυτό που πρέπει και επιβάλλεται να κάνουμε είναι να πάρουμε όλα τα ματς μέχρι να παίξουμε με την Κροατία, άμα θέλουμε να έχουμε ελπίδα για την 1η θέση...αλλιώς μετά θα μπλέξουμε με τα μπαράζ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top