Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Μπορεί να διαφωνούμε σε τόσα και τόσα ομαδικά, αλλά συμφωνούμε (πιστεύω) ότι μας ενώνει κάτι κοινό: Aγαπάμε την ωραία μπάλα, τους καλούς παίκτες, τα ωραιότερα γκολ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μπορεί να διαφωνούμε σε τόσα και τόσα ομαδικά, αλλά συμφωνούμε (πιστεύω) ότι μας ενώνει κάτι κοινό: Aγαπάμε την ωραία μπάλα, τους καλούς παίκτες, τα ωραιότερα γκολ...;)


και τα ωραια κοριτσια!!!!(εμεις τα αγορια)
οοπς,ασχετο!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Και μάλιστα, σύμφωνα με έρευνες, οι γυναίκες μας προσφέρουν ανάλογη ικανοποίηση με την μπάλα...:redface:
https://www.zougla.gr/news.php?id=16739

Το κυπελλο μας το χρωστα η ιστορια!χασαμε το πρωταθλημα του 2008,λογω παρασκηνιου[...]
Η ιστορία δεν σας χρωστά τίποτα...ο Ολυμπιακός πρέπει να σας γυρίσει πίσω τα ''κλεμμένα''...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
τωρα που ειπες ολυμπιακος ενα εχω να πω................
πηραμε πεναλντυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
το εβλεπα και δεν το πιστευα!!!!!!!!!!!!!!καλα τελεια σημερα στο γηπεδο το ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΙΘΗΚΑ!!!!!!!!!!!!
αλλα νευριασα ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ οταν πετουσαν αντικειμενα απο την 4...ημουν στην 3 κοντα στα καγγελα που την χωριζει με την 4 και τους εβριζα(οχι μονο εγω ολοι γυρισαμε και τα βριζαμε τα μ@λ@κισμενα :@ )...ελεος μ@λ@κιες κανουν..αυτους να μην τους ξαναβαλουν μεσα..δεν γουσταρω ρε να μπενουν αυτοι οι μ@λ@κες και να βαζουν σε κινδινο τους ποδοσφαιριστες..δεν τους φταινε σε τιποτα!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ti να πω ενα παργαματικα μουφα πεναλντι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Μπα! Μιλάει ένας Ολυμπιακός για μούφα πέναλντι? Συγκινήθηκα τώρα:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μιλάει ο Ολυμπιακός για πέναλτι και το παράρτημα πέφτει πάνω του συγκινημένο...
LOL τι άλλο θα δούμε στο διαδίκτυο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
What? Μήπως δεν κατάλαβες ότι το ύφος μου ήταν ειρωνικό?:worry: Αν όντως δεν κατάλαβες, ξαναδιάβασε τι έγραψα ή πήγαινε κοιμήσου...
Και φυσικά δεν βγάζω την ομάδα απ' έξω... Κι εμείς έχουμε ευνοηθεί από την διαιτησία όπως επίσης και ο Ολυμπιακός, αλλά εγώ δεν βγήκα να πω ''Μούφα πέναλτι φάγαμε''. Αυτό είναι αν μη τι άλλο προκλητικό και υποκριτικό...
Μάθε, λοιπόν, να βγάζεις συμπεράσματα από τα λόγια μου και να μην βρίσκεις πάτημα σε αυτά μόνο και μόνο για να με κατηγορήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ηρέμησε δεν σε κατηγόρησα. Εντάξει όλοι ξέρουμε ότι ο πλέον ευνοημένος πάντα είναι ο ΟΣΦΠ. Μάλλον δεν κατάλαβες τι εννοούσα. Κατάλαβα οτι το ύφος σου ήταν ειρωνικό...αλλά και το δικό μου ειρωνικό ήταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Μιλάει ο Ολυμπιακός για πέναλτι και το παράρτημα πέφτει πάνω του συγκινημένο...
LOL τι άλλο θα δούμε στο διαδίκτυο...

Επειδή μου φαίνεται αερολογία αυτό που έγραψες στο bold, μπορείς σε παρακαλώ να μου εξηγήσεις τι εννοείς και τι σχεση έχει αυτό με την συζήτηση πάνω στο συγκεκριμένο θέμα (πέναλτι)?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Επειδή μου φαίνεται αερολογία αυτό που έγραψες στο bold, μπορείς σε παρακαλώ να μου εξηγήσεις τι εννοείςκαι τι σχεση έχει αυτό με την συζήτηση πάνω στο συγκεκριμένο θέμα (πέναλτι)?:)
Απλά είναι απλώς παράλογο να παραπονιέται ο Ολυμπιακός για πέναλτι. Αυτό απο μόνο του είναι αστείο. Και το 2ο είναι ότι σαν Ολυμπιακός Βόλου που είσαι (παράρτημα του ΟΣΦΠ δηλαδή) ειρωνεύεσαι τον Ολυμπιακό για το πέναλτι που παραπονιέται. Εντάξει, είσαι οπαδός του Βόλου αλλά όπως και να το κάνουμε η διοίκησή σας έχει πάρε δώσε με αυτή του Ολυμπιακού. Οπότε βγαίνει ότι ένας Ολυμπιακός παραπονιέται για πέναλτι και ένας οπαδός ομάδας παραρτήματος του Ολυμπιακού τον ειρωνεύεται! :P
Απλά εδώ θέλω να ξεκαθαρίσω (για να μην έχουμε μπέρδεμα) ότι καταλαβαίνω ότι είσαι φίλαθλος Του Ο. Βόλου, αλλά και πάλι το γεγονός ότι όλοι, ανεξαιρέτως ομάδας, ειρωνεύονται τους Ολυμπιακούς όταν αυτοί έχουν παράπονα για πέναλτι είναι αστείο! (αφού οι Ολυμπιακοί είναι σχεδον πάντα ευνοημένοι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Απλά είναι απλώς παράλογο να παραπονιέται ο Ολυμπιακός για πέναλτι. Αυτό απο μόνο του είναι αστείο. Και το 2ο είναι ότι σαν Ολυμπιακός Βόλου που είσαι (παράρτημα του ΟΣΦΠ δηλαδή) ειρωνεύεσαι τον Ολυμπιακό για το πέναλτι που παραπονιέται. Εντάξει, είσαι οπαδός του Βόλου αλλά όπως και να το κάνουμε η διοίκησή σας έχει πάρε δώσε με αυτή του Ολυμπιακού. Οπότε βγαίνει ότι ένας Ολυμπιακός παραπονιέται για πέναλτι και ένας οπαδός ομάδας παραρτήματος του Ολυμπιακού τον ειρωνεύεται! :P
Απλά εδώ θέλω να ξεκαθαρίσω (για να μην έχουμε μπέρδεμα) ότι καταλαβαίνω ότι είσαι φίλαθλος Του Ο. Βόλου, αλλά και πάλι το γεγονός ότι όλοι, ανεξαιρέτως ομάδας, ειρωνεύονται τους Ολυμπιακούς όταν αυτοί έχουν παράπονα για πέναλτι είναι αστείο! (αφού οι Ολυμπιακοί είναι σχεδον πάντα ευνοημένοι)

Α, εντάξει,τώρα κατάλαβα ότι δεν έγινα καθόλου κατανοητός!:P
Πρώτον, δεν ανέφερα πουθενά ότι είμαι Ολυμπιακός Βόλου! Είμαι Νίκη Βόλου, αλλά ακριβώς επειδή είμαι φίλαθλος και όχι οπαδός, υποστηρίζω τον Ολ.Βόλου, επειδή είναι μια ομάδα από την πόλη μου που ανέβηκε στην πρώτη κατηγορία και προσφέρει, επιπλέον, καλό θέαμα. Γι' αυτό γουστάρω πολύ να πηγαίνω στο γήπεδο και να παρακολουθώ την ομάδα της πόλης μου ως γνήσιος φίλαθλος (όχι οπαδός, ξεκαθάρισέ το:P)
Δέτερον, η πρώτη μου ομάδα είναι ο Παναθηναικός, αν δεν το έχεις ακόμα καταλάβει από προηγούμενα ποστ μου:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
καλα τωρα αν ειναι να μετραμε ποσα μουφα πεναλντι εχει παρει ο γαυρος ασε καλυτερα..και υπηρχε επαφη σε εκεινη τη φαση....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ναι ναι ξερουμε αλλα κασετες για πατερα ακουω!
και ο πατερας οπου φυγει φυγει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ολυμπιακός, Παναθηναικός, ΠΑΟΚ, ΑΡΗΣ και κυρίως η ΑΕΚ δεν πρέπει να μιλάνε για ειδικές μεταχειρίσεις.


Ο Παναθηναικός αφού έκάνε τα καραγκιοζιλίκια με τη διατησία και γύρους του θριάμβρου να κοιτούσε να μην έστηνε τον αγώνα με την Λάρισα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ναι ναι ξερουμε αλλα κασετες για πατερα ακουω!
και ο πατερας οπου φυγει φυγει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δυστυχώς, αυτά τα θλιβερά γεγονότα πάντα συνέβαιναν και θα συνεχίσουν να συμβαίνουν από τη στιγμή που οι ομάδες ανήκουν σε επιχειρηματίες, οι οποίοι σκέφτονται μόνο το κέρδος και τις χρησιμοποιούν ως μέσο προβολής και οικονομικής κυριαρχίας. Στα χέρια των αρμοδίων (Πολιτεία, παράγοντες αθλητισμού) είναι να λάμψει η αλήθεια και να υπάρξει διαφάνεια σε θέματα στησίματος αγώνων. Ο Πατέρας και ο κάθε Πατέρας της υπόθεσης πρέπει να μάθει πως όταν όλα αποκαλυφθούν-γιατί όλα έρχονται στην επιφάνεια κάποτε-μόνο κέρδος δεν θα έχει.
Στην γνωστή υπόθεση εμπλέκεται με τον έναν ή τον άλλο τρόπο, εκτός από τον Μπέο, και ο Κούγιας, γιατί σίγουρα κάποιο συμφέρον θα έχει για να κάνει τέτοιες αποκαλύψεις;) Τι συμφέρον είναι αυτό, μόνο οι ίδιοι το ξέρουν...

Ολυμπιακός, Παναθηναικός, ΠΑΟΚ, ΑΡΗΣ και κυρίως η ΑΕΚ δεν πρέπει να μιλάνε για ειδικές μεταχειρίσεις.

Ο Παναθηναικός αφού έκάνε τα καραγκιοζιλίκια με τη διατησία και γύρους του θριάμβρου να κοιτούσε να μην έστηνε τον αγώνα με την Λάρισα.

Συμφωνώ. Η εμφάνιση του Παναθηναικού στον αγώνα με τη Λάρισα ήταν πολύ κακή για να είναι αληθινή. Ίσως κάποιοι ''έξυπνοι'' στην ομάδα αποφάσισαν να δώσουν μερικά ματς για να τους ξεπληρωθεί αυτό το χρέος την επόμενη σεζόν...
Τραγικό:/:

---------------------
Γενικά, πιστεύω ότι δεν χρειάζεται να δίνουμε αξία σε φαινόμενα που ντροπιάζουν το ποδόσφαιρο (στημένα ματς, ''συννενοήσεις κυρίων''), χωρίς, βέβαια, να κλείνω τα μάτια μου μπροστά στα έκτροπα που συμβαίνουν, έτσι ώστε να κρατήσουμε ένα επίπεδο στην συζήτηση:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Πηγή: www.sport-fm.gr
Μήνυσε Σισέ και τρία σάιτ ο Μαρινάκης 15/03/2011, 13:28


Το’ πε και το’ κανε ο Βαγγέλης Μαρινάκης. Ο πρόεδρος της ΠΑΕ Ολυμπιακός προχώρησε την Τρίτη σε αγωγή σε βάρος του Τζιμπρίλ Σισέ για συκοφαντική δυσφήμιση, ενώ έπραξε το ίδιο και σε βάρος τριών αθλητικών ιστοσελίδων του ίδιου ομίλου.

Ο κ. Μαρινάκης απάντησε με τον τρόπο αυτό στη μήνυση που είχε καταθέσει προ ημερών ο Γάλλος επιθετικός του Παναθηναϊκού. Η πλευρά του προέδρου της ΠΑΕ Ολυμπιακός ισχυρίζεται πως οι πράξεις και οι δηλώσεις του Σισέ στον ελληνικό αλλά και τον ξένο Τύπο συκοφαντούν το σύλλογο του Πειραιά.

Για τις αγωγές εναντίον των τριών μέσων, που ακολούθησαν την αποστολή εξωδίκων, λέγεται από την ΠΑΕ Ολυμπιακός πως «… δεχόμαστε την κριτική, αλλά όχι τη λάσπη».
Πηγή: www.sport-fm.gr
«Προσβάλλει τον αθλητισμό» 16/03/2011, 14:10

Απάντηση του Τζιμπρίλ Σισέ στη χθεσινή μήνυση που κατέθεσε χθες εναντίον του ο Βαγγέλης Μαρινάκης! Ο Γάλλος επιθετικός τονίζει ότι η συμπεριφορά του προέδρου του Ολυμπιακού προσβάλει τον αθλητισμό. «Αντί αυτής της συμπεριφοράς, μια απλή και ειλικρινής δήλωση μεταμέλειας θα ήταν πιο πολιτισμένη», τονίζει.

Η δήλωση του Τζιμπρίλ Σισέ στην επίσημη ιστοσελίδα του Παναθηναϊκού:

«Περίμενα από τον πρόεδρο της Super League και του Ολυμπιακού, κ. Μαρινάκη μία, έστω και καθυστερημένη, συγγνώμη για τη συμπεριφορά του προς τους συμπαίκτες μου και εμένα μετά τον αγώνα στο γήπεδό τους.

Πληροφορήθηκα ότι ο κ. Μαρινάκης χθες με μήνυσε διαστρεβλώνοντας τα γεγονότα (μέχρι που έφτασε να ισχυριστεί ότι η φράση ''I screwed you'' σημαίνει στα ελληνικά κάτι διαφορετικό από ό,τι σε όλο τον υπόλοιπο πλανήτη!) και αντί συγγνώμης επιτέθηκε σε μένα και τους συμπαίκτες μου για την απολίτιστη συμπεριφορά που αντιμετωπίσαμε στον αγωνιστικό χώρο και στα αποδυτήρια.

Η συμπεριφορά του κ. Μαρινάκη προσβάλει τον αθλητισμό. Αντί αυτής της συμπεριφοράς, μια απλή και ειλικρινής δήλωση μεταμέλειας θα ήταν πιο πολιτισμένη».


Εξάλλου, για το θέμα εξέδωσε ανακοίνωση και η «πράσινη» ΠΑΕ:

«Για πολλοστή φορά το τελευταίο διάστημα, ο πρόεδρος της Super League, κ. Μαρινάκης, επιβεβαιώνει την αρχική μας εκτίμηση για τον προσχηματικό χαρακτήρα της ''συγγνώμης'' του μετά τα όσα συνέβησαν στο ''Γ. Καραϊσκάκης'' υπό την ανοχή και την ενεργή συμμετοχή του. Το πιο πρόσφατο ''μάθημα ήθους'' του κ. Μαρινάκη ήταν η κατάθεση μήνυσης στον Τζιμπρίλ Σισέ. Αυτή η κίνηση εντυπωσιασμού όσο κενή ουσίας κι αν είναι δείχνει παρά ταύτα για μια ακόμα φορά πως αντιλαμβάνεται ο συγκεκριμένος παράγοντας το ποδόσφαιρο και πόσο ένθερμα επικροτεί και στηρίζει τις πρακτικές και τις συμπεριφορές που εφαρμόστηκαν το βράδυ της 19ης Φεβρουαρίου και εξευτέλισαν διεθνώς το ελληνικό ποδόσφαιρο.

Επιπλέον, επιβεβαιώνει την ακαταλληλότητα του συγκεκριμένου παράγοντα για τη θέση του προέδρου της διοργανώτριας Αρχής του πρωταθλήματός μας. Είναι αυτονόητο ότι η ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ θα σταθεί στο πλευρό κάθε ποδοσφαιριστή της, ο οποίος αντιμετωπίζει ανάλογες επιθέσεις ή συμπεριφορές».
Τα χαρακτηριστικά ενός προέδρου ποδοσφαιρικής λίγκας πρέπει να είναι η υπευθυνότητα και η αντικειμενικότητα...
Ο πρόεδρος της Super league μάλλον έχει ξεχάσει την ιδιότητά του και πράττει μόνο ως πρόεδρος του Ολυμπιακού...

Η Super league έχει τον πρόεδρο που της αξίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
μωρε απορω που ακομα καθομαστε και ασχολουμαστε με τους εκαστοτε παραγοντες οι οποιοι αναστελλλον την προοδο του ποδοσφαιρου μας!αλλα τι να κανεις?στην ελλαδα ειμαστε,ο,τι μας σερβιρουν,βλεπουμε...

αααα τελεια!ωραια,περασαμε στον τελικο.και τι εγινε?οι εοιθεσεις των χουλιγκαν μου χαλασαν τη διαθεση...ουτε ορεξη να κανω πλακα στους παοκτζηδες δεν εχω:mad:...τελος παντων...συγχαρητηρια στην ομαδα μου για την προκριση ,μπραβο στον παοκ για την προσπαθεια,τον οποιο δεν εκπροσωπουν σαφως οι ανοητοι που ειδαμε.αντε και με τη νικη για το κυπελλο τωρα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
καλα στο ελληνικο ποδοσφαιρο ΟΛΑ γινονται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top