Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Παιδιά ντάξει , όντως έχει δίκιο η Ράνια .
Δέχομαι ότι παίξαμε άθλια και η ήττα μας άξιζε .
Αλλά επειδή εδώ μέσα έχω ακούσει απίστευτα πράγματα , αποφάσισα να γράψω κάποια πράγματα για το διατητή και να εμπλακώ σε συζητήσεις που δεν έπρεπε .
Τέλοσπάντως έχω δώσει ένα προφίλ οπαδού που δεν είμαι , αλλά εδώ μέσα είναι το άνδρο της υποκειμενικότητας .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Για την ακριβεια ,μολις τελειωσε η 6η Ιανουαριου το ξεχασα κι αυτο το ματς . Ωραια ,καναμε μια ηττα, αναστησαμε την πεθαμενη ΑΕΚ

H AEK δεν αναστήθηκε. Όπως έλεγα και σε κάτι γαύρους φίλους, η ΑΕΚ είναι ικανή να σας κάνει διπλό και να χάσει από τον Πανθρακικό.

Και δεν είναι μία ήττα. Γιατί έχουμε δύο δεδομένα:

1) Έχεις απείρως πιο εύκολο πρόγραμμα από τον Βάζελο.

2) Η διαιτησία φέτος σπρώχνει το πράσινο.

Άλλο πριν τα ντέρμπι του βάζελου (τα οποία είναι πολλά), να είναι στο +2 και άλλο στο +5. Τώρα και γκέλες να κάνει, θα παίξει στο ΟΑΚΑ για το Χ, ενώ αλλιώς θα ήθελε μόνο νίκη.

Και αν δεν βγει η ομάδα σου champions league με τα οικονομικά προβλήματα που αντιμετωπίζει, θα δεις περαιτέρω ξεπούλημα στον Λαυρεντιάδη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Για την ακριβεια ,μολις τελειωσε η 6η Ιανουαριου το ξεχασα κι αυτο το ματς . Ωραια ,καναμε μια ηττα, αναστησαμε την πεθαμενη ΑΕΚ και ηταν η πρωτη φορα που νικησε στο νεο Καραισκακη. Τι να κανουμε ,ολες οι ομαδες χανουν ,ολες οι εδρες σπανε , τα εχει αυτα το προγραμμα . Τωρα ειμαστε -5 ,αν και ο Παναθηναικος εχει δυσκολα ματς μπροστα το πρωταθλημα φανταζει δυσκολο αλλα τιποτα δεν αποκλειεται . Παλι καλα και για τους Αεκτζηδες να λεμε ,που πηραν και μια χαρα κι αυτοι και κανουν λες και πηραν το Τσαμπιονς Λιγκ .

μα πραγματικα ηταν τρομερο καραγκιοζιλικι αυτο μετα το ματς..ειδικα που σηκωναν στον αερα τον αλλο (δε θυμαμαι ποιος ηταν..)....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
μα πραγματικα ηταν τρομερο καραγκιοζιλικι αυτο μετα το ματς..ειδικα που σηκωναν στον αερα τον αλλο (δε θυμαμαι ποιος ηταν..)....

Δεν είναι έτσι. Και ο λόγος είναι ο εξής:

Μιλάμε για μια ομάδα, με τσακωμένους παίκτες, με 1-3-5 εκτός έδρας, χωρίς διοίκηση, με απλήρωτους παίκτες, που το στοίχημα τους δίνει 6.00! Κάθε εβδομάδα τους παίρνει σύμφωνα με της εφημερίδες κανά -δυο παίκτες ή ο ΠΑΟ ή ο ΟΣΦΠ. Το μόνο που θύμιζε ΑΕΚ είναι η φανέλα.

Οι σχολιαστές αναφέρονταν λες και έπαιζε ΟΣΦΠ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ.

Μιλάμε για μια ομάδα που πραγματικά δεν έχει αύριο.

Παρόλα αυτά, πήγε στην πιο δύσκολη έδρα του πρωταθλήματος και πήρε διπλό. Δεν είναι και λίγο.

Ξέσπασε ο κόσμος. Λογικό ήταν. Την κυριακή να δω τι θα κάνουν που θα παλεύουν στο ντέρμπι με τον Ατρόμητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
διαβασε λιγο τις εφημεριδες, διωξατε κιολας τον ζικο.

αυτος ο ανθρωπος παντως εχει οση ιστορια εχει ο ολυμπιακςο στο συνολο του, αλλα μονος του

Αυτο που κολλαει ? Την ιστορια ο Ζικο την εχει ως παικτης η ως προπονητης ? Με αυτην την λογικη η Αργεντινη πρεπει να παρει ανετοτατα το μουντιαλ με τον Μαραντονα στον παγκο, μονο που οι μεγαλοι παικτες δεν τα καταφερνουν απαραιτητα και ως προπονητες .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ο fasdag θελει να πει οτι ο ανθρωπος γενικα εχει μια ιστορια πισω του, δεν ειναι λογος η ηττα απο την ΑΕΚ ωστε να αρχισουν να γραφουν οι μισες κοκκινες φυλλαδες ''ΕΞΩ Ο ΖΙΚΟ'' και παει λεγοντας.

Δεν είναι έτσι. Και ο λόγος είναι ο εξής:

Μιλάμε για μια ομάδα, με τσακωμένους παίκτες, με 1-3-5 εκτός έδρας, χωρίς διοίκηση, με απλήρωτους παίκτες, που το στοίχημα τους δίνει 6.00! Κάθε εβδομάδα τους παίρνει σύμφωνα με της εφημερίδες κανά -δυο παίκτες ή ο ΠΑΟ ή ο ΟΣΦΠ. Το μόνο που θύμιζε ΑΕΚ είναι η φανέλα.

Οι σχολιαστές αναφέρονταν λες και έπαιζε ΟΣΦΠ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ.

Μιλάμε για μια ομάδα που πραγματικά δεν έχει αύριο.

Παρόλα αυτά, πήγε στην πιο δύσκολη έδρα του πρωταθλήματος και πήρε διπλό. Δεν είναι και λίγο.

Ξέσπασε ο κόσμος. Λογικό ήταν. Την κυριακή να δω τι θα κάνουν που θα παλεύουν στο ντέρμπι με τον Ατρόμητο.

Nομιζα οτι ειχε αποδοση 8.00. Οχι;:P Ετσι μου σφυριξανε.
Και ελεγα να το παιξω και οβερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Ράνια πάντως πολύ μπλεγμένη για κορίτσι :P .Και στοιχηματάκι , και οβεράκι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!! ΜΙΑ ΦΟΡΑ (2η μαλλον,ειναι και ο αρης...) εχασε ο gay-ros αγωνα και πατε να το βγαλετε στημενο???????????????ειλικρινα ειστε για λυπηση οποιοι το σπιστευετε....

Προσωπικά εγώ δεν είπα: ΤΟ ΕΣΤΗΣΕ Η ΑΕΚ ΤΟ ΜΑΤΣ
Εγώ λέω: Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΙΣΩΣ ΣΕ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ) ΕΣΤΗΣΕ ΤΟ ΜΑΤΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ, αφού όπως φαίνεται μόνο αυτό ενδιαφέρει τον κύριο Sokrates.....
Αμέσως να βγείτε από πάνω όλοι... Έλεος! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Κι εγω ακουγα στον sport fm οταν εμπαιναν τα γκολ ,οτι και καλα ο Ολυμπιακος αφηνει το παιχνιδι για να παρει τον Σκοκο ,αλλα δεν νομιζω να παιζει καμια τετοια περιπτωση .Απλα ειμασταν οτι να ναι και χασαμε .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Καλά μην εξάπτεσαι .:P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
εγω θα το ξαναπω.....σε ενα παιχνιδι ο ολυμπικος δεν επαιξε καλα εχασε και σας φανηκε ολους τοοοοοοοσο περιεργο πουειστε σιγουροι πως δεν υπαρχει περιπτωση!!κατι περιεργο επεξε κατω απτο τραπεζι.....βεβαια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
καλα ,κατσε ακου τον Βαρουχα εσυ.

Ποιον Βαρούχα αγόρι μου? Εφόσον επηρέαζε τη φάση, ακούμπησε δεν ακούμπησε μπάλα, είναι οφσάιντ. Τελεία. Είπαμε, γαύροι αλλά μέχρι ένα σημείο. Το να μιλάει για διαιτησία ο Ολυμπιακός είναι το λιγότερο βλακώδες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Κι εγω σου λεω αν βλεπεις καθολου Τσαμπιονς Λιγκ ,θυμησου το ματς προτελευταιας αγωνιστικης της Λιβερπουλ που βαζει γκολ με παρομοιο τροπο και μετραει κανονικοτατα .
Αλλα βεβαια κατι τετοια , ο Ολυμπιακος περιμενετε να τα κανει για να σχολιασετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Κι εγω σου λεω αν βλεπεις καθολου Τσαμπιονς Λιγκ ,θυμησου το ματς προτελευταιας αγωνιστικης της Λιβερπουλ που βαζει γκολ με παρομοιο τροπο και μετραει κανονικοτατα .
Αλλα βεβαια κατι τετοια , ο Ολυμπιακος περιμενετε να τα κανει για να σχολιασετε.

Δεν θυμάμαι τη φάση. Αλλά και να μέτρησε είναι λάθος του διαιτητή. Αν είναι έτσι η φάση...

Είσαι άρρωστος φίλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Κι εγω σου λεω αν βλεπεις καθολου Τσαμπιονς Λιγκ ,θυμησου το ματς προτελευταιας αγωνιστικης της Λιβερπουλ που βαζει γκολ με παρομοιο τροπο και μετραει κανονικοτατα .
Αλλα βεβαια κατι τετοια , ο Ολυμπιακος περιμενετε να τα κανει για να σχολιασετε.

Ρε φίλε, τι ομάδα είμαι εγώ? (αν έχεις διαβάσει κανένα ποστ μου βέβαια)...
Δε σημαίνει όμως ότι επειδή είμαι Ολυμπιακός, πρέπει και να επικροτώ οτιδήποτε θεωρώ λάθος, επειδή είναι εναντίον του Ολυμπιακού? Συγγνώμη που δεν είμαι οπαδός! Τι άλλο να πω δηλαδή?
Και επίσης, τι σημασία έχει αν το μέτρησε κανονικότατα σε ματς της Λίβερπουλ? Σημαίνει ότι αυτό είναι και το σωστό? Ήμαρτον δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Συνήθως επικαλείστε Ευρωπαίους διαιτητές .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Γιατί χρησιμοποιείς Β πληθυντικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Γιατί οι περισσότεροι αυτό κάνετε .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Βάλτε συνδρομητική να απολαύσετε μπάλα ρεεεε.... Καθόσαστε και βλέπετε τον Αβραάμ που για να στρίψει θέλει ένα ολόκληρο ημίχρονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Γιατί οι περισσότεροι αυτό κάνετε .

Μίλα για τους μη Ολυμπιακούς. Τι δεν καταλαβαίνετε όταν λέω καθαρά ποια ομάδα υποστηρίζω....?
Τέσπα, εγώ κατάλαβα ότι στο θέμα αυτό δέχεστε μόνο οπαδούς... ΟΚ! Πάσο.... Αν είναι έτσι εγώ δε συμμετέχω.... :nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top