Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
ρε οι γαυροι ειναι ικανοι να πουν οτι το ειχε στισει το παιχνιδι ο παο

Το χαβά σου εσύ.... :mad:
Τίποτα δεν έχεις καταλάβει μου φαίνεται...
-----------------------------------------
Ρε Αλεξ,

εγώ όπως είδες είμαι ΑΕΚ.

Εμένα χθες μου φάνηκε πολύ περίεργο το ματς. Οι παίκτες σας δεν έτρεχαν, δεν μάρκαραν (8 φάουλ!), δεν διαμαρτυρήθηκαν στο 87 για κανονικό γκολ.

Οι παίκτες της ΑΕΚ, στα γκολ αντί να το χαρούν αρκέστηκαν σε χαμόγελο και χειραψίες.

Όλο το ματς έμοιαζε με φιλικό.

Τώρα ίσως να είμαι καχύποπτος, αλλά και να μοιράστηκαν το πριμ ή να έγινε για λόγους στοιχήματος δεν μου κάνει εντύπωση.

Το να παίζει ο Ολυμπιακός έτσι, και να μην διαμαρτύρονται ουσιαστικά για ισοφάριση στο 87 (!) σίγουρα είναι κάτι το περίεργο.
Στην Ελλάδα είμαστε, δε θεωρώ τίποτα απίθανο..... Έχεις ένα δίκιο πάντως! Το ματς χθες είχε πολύ ''φιλικό'' χαρακτήρα....
Αλλά δεν κατάλαβα γιατί ακριβώς παρέθεσες το μήνυμά μου.... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Το χαβά σου εσύ.... :mad:
Τίποτα δεν έχεις καταλάβει μου φαίνεται...
-----------------------------------------

Στην Ελλάδα είμαστε, δε θεωρώ τίποτα απίθανο..... Έχεις ένα δίκιο πάντως! Το ματς χθες είχε πολύ ''φιλικό'' χαρακτήρα....
Αλλά δεν κατάλαβα γιατί ακριβώς παρέθεσες το μήνυμά μου.... :hmm:

Γιατί προσπαθείς να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα. Σε περίπτωση που δεν ήταν στημένο, η εμφάνιση του Ολυμπιακού δεν έχει εξήγηση.

Δεν φταίει σύστημα, προπονητής. Μιλάμε για παίκτες που δεν έπαιζαν ποδόσφαιρο. Άλλο να μην μπορείς να παίξεις, και άλλο να παίζεις έτσι. Απλά πολύ δύσκολο για να είναι αληθινό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!! ΜΙΑ ΦΟΡΑ (2η μαλλον,ειναι και ο αρης...) εχασε ο gay-ros αγωνα και πατε να το βγαλετε στημενο???????????????ειλικρινα ειστε για λυπηση οποιοι το σπιστευετε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Αντέ ρε μπαόγκια που θα μιλήσετε εσείς που κάθε φορά που χάνετε κλαίτε .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
εσεις δευτερη φορα χασατε και κανετε σαν χηρες βρε καμμενε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Ρε δεν θυμάσαι πέρυσι , γενικά κάθε χρονιά .Και έχουμε μάθει στις νίκες ρε φίλε , ναι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
και μεις περσι μονο απο σας τον λαγο και τα χανουμια χασαμε..συλονο 3 ητες στο πρωταθλημα......
Φετος επισης μονο 3 ηττες.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Και το Μάι θα 'ναι ωραία με την κούπα στον Περαία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ο πανσερραικος σας εδωσε 3 φιλακια αν θυμαμαι καλα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Ναι , φίλε από τον πάο δεν γίνεται να μην χάσεις .Ξέρεις τώρα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Mπράβο στον Ολυμπιακό που καθάρισε την Εφες.Πολύ το χάρηκα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ηταν ενα απο τα πιο ευτυχισμενα βραδια της ζωης μου το χτεσινο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ναι , φίλε από τον πάο δεν γίνεται να μην χάσεις .Ξέρεις τώρα .

Για πες μας εσύ που ξες και για τις άλλες ομάδες εκτός από την δικιά σου:)
-----------------------------------------
Ηταν ενα απο τα πιο ευτυχισμενα βραδια της ζωης μου το χτεσινο.

Έξω από την Τούμπα όλοι κορνάρανε για αυτό:P:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Αντέ ρε μπαόγκια που θα μιλήσετε εσείς που κάθε φορά που χάνετε κλαίτε .

Αχ πρέπει να πόνεσε το χθεσινό πολύ... Βλέπω αμέσως group στο face να φύγουν Zico και Diogo. Γι'αυτό μια ζωή θα είστε η π0υτ@ν@ της Ευρώπης. Γιατί δεν ξέρετε να στήσετε σοβαρή ομάδα. Μόλις χάσει ένας προπονητής, τον στήνετε στον τοίχο και όλοι οι παίκτες βγαίνουν άσχετοι. Και στην δεύτερη ήττα τον διώχνετε. Κλαπ κλαπ, έξυπνοι άνθρωποι, ξέρουν από μπάλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aυτό αληθεύει και στατιστικά.2 σερί ήττες και οι ήρωες να πάρουν το καράβι και να φύγουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Ρε φίλε ο Ολυμπιακός είναι η πρώτη Ελληνική ομάδα στην κατάταξη της UEFA .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Ρε φίλε ο Ολυμπιακός είναι η πρώτη Ελληνική ομάδα στην κατάταξη της UEFA .

Καλά τώρα ισχύει αυτό.

Επί μια 10ετία ήταν 4η. Κάτω και από τον ΠΑΟΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ρε φίλε ο Ολυμπιακός είναι η πρώτη Ελληνική ομάδα στην κατάταξη της UEFA .

Και ακριβώς πίσω του η ιστορική Juventus....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Ολυμπιακός 6-2 Λεβερκούζεν .Ας την νικούσε και η βαζέλα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
τη λεβερκουζεν; δηλαδη... τοσο τυφλωμενοι ειστε γαμωτο με τις ομαδες σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top