Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eρωτησούλα Μετά το match Τυριά-Παοκ στα τρίκαλα.

1)Γιατί πετάχτηκαν δακρυγόνα στους οπαδούς του ΠΑΟΚ;
2)Από πότε οι ανύπαρκτοι με 2 χρόνια μόνο στην Α1 λένε ότι η ομάδα μου χάλασε το μπάσκετ;
3)Ο πρόεδρος από ποια στάνη κατέβηκε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Eρωτησούλα Μετά το match Τυριά-Παοκ στα τρίκαλα.

1)Γιατί πετάχτηκαν δακρυγόνα στους οπαδούς του ΠΑΟΚ;
2)Από πότε οι ανύπαρκτοι με 2 χρόνια μόνο στην Α1 λένε ότι η ομάδα μου χάλασε το μπάσκετ;
3)Ο πρόεδρος από ποια στάνη κατέβηκε;:hmm:

για ποιο λογο εισαι τοσο μεροληπτικος; α σορρυ ξεχασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δε είμαι μεροληπτικός.Πολύ επιεική θα με χαρακτήριζα μετά από τέτοιες δηλώσεις του κύριου που δεν θυμάμαι το όνομα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Δε είμαι μεροληπτικός.Πολύ επιεική θα με χαρακτήριζα μετά από τέτοιες δηλώσεις του κύριου που δεν θυμάμαι το όνομα του.

δεν θα υπερασπιστω τον ρολο της αστυνομιας, αλλα για την αθλια συμπεριφορα γενικοτερα των κυκλων που ασχολουνται με των πρωταθλητισμο, φταινει ΟΛΟΙ. και οι παραγοντες και οι οπαδοι.


εμενα μου αρεσε που ειπε ο αλλος "μα δεν εκαναν πορεια ή διαδηλωση για να πεταξουν δακρυγονα"
ε απλα ελεος με τη νοοτροπια αυτη

αν και συμφωνω με το πρωτο και στο γενικο κλιμα της δευτερης παρατηρησης, η τριτη σου ερωτηση ηταν απαραδεκτη.

επισης δεν εχω καταλαβει γιατι επειδη "ηταν ανυπαρκτη ομαδα" (επειδη δεν ειναι ΠΑΟΚ και δεν την ξερεις εσυ δεν σημαινει οτι δεν εχει ιστορια απο πισω) δεν μπορει ενας παραγοντας να εκφραζει αποψη, οσο και αν διαφωνησα,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nαι δεν κάναν πορεία ούτε ήταν οργανωμένοι fasdag.Οι οργανωμένοι ήταν σταματημένοι 35 χιλιόμετρα έξω από τα Τρίκαλα γιατί απαγορεύεται η μετακίνηση.Μεμονωμένα ο καθένας μπορεί και έχει το δικαίωμα στο να πάρει εισιτήριο ή να μπει με τις προσκλήσεις τις ΚΑΕ(Ξες για αυτούς που κάθονται ΜΑΖΙ με τη διοίκηση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Nαι δεν κάναν πορεία ούτε ήταν οργανωμένοι fasdag.Οι οργανωμένοι ήταν σταματημένοι 35 χιλιόμετρα έξω από τα Τρίκαλα γιατί απαγορεύεται η μετακίνηση.Μεμονωμένα ο καθένας μπορεί και έχει το δικαίωμα στο να πάρει εισιτήριο ή να μπει με τις προσκλήσεις τις ΚΑΕ(Ξες για αυτούς που κάθονται ΜΑΖΙ με τη διοίκηση)

δεν καταλαβες καν το κλιμα της παρεμβασης μου περι πορειας. αστοχη η παρατηρηση σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
αν και συμφωνω με το πρωτο και στο γενικο κλιμα της δευτερης παρατηρησης, η τριτη σου ερωτηση ηταν απαραδεκτη.

επισης δεν εχω καταλαβει γιατι επειδη "ηταν ανυπαρκτη ομαδα" (επειδη δεν ειναι ΠΑΟΚ και δεν την ξερεις εσυ δεν σημαινει οτι δεν εχει ιστορια απο πισω) δεν μπορει ενας παραγοντας να εκφραζει αποψη, οσο και αν διαφωνησα,
Δεν είναι θέμα ΠΑΟΚ.ήταν απαράδεκτες δηλώσεις για οποιοδήποτε σύλλογο να λέει ότι κατέστρεψε το μπάσκετ.Ευτυχώς δλδ που ναι και αυτός για να το ξαναφτιάξει.Και δεν είναι η πρώτη φορά που ο πρόεδρος των τρικάλων προβαίνει σε τέτοιες δηλώσεις(τα έχει μαζί του το σωματίο των προπονητών από πέρσυ μετά τη φυγή και τον τρόπο φυγής του Χριστόπουλου:iagree:

δεν καταλαβες καν το κλιμα της παρεμβασης μου περι πορειας. αστοχη η παρατηρηση σου

Mάλλον όχι δεν κατάλαβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Δεν είναι θέμα ΠΑΟΚ.ήταν απαράδεκτες δηλώσεις για οποιοδήποτε σύλλογο να λέει ότι κατέστρεψε το μπάσκετ.Ευτυχώς δλδ που ναι και αυτός για να το ξαναφτιάξει.Και δεν είναι η πρώτη φορά που ο πρόεδρος των τρικάλων προβαίνει σε τέτοιες δηλώσεις(τα έχει μαζί του το σωματίο των προπονητών από πέρσυ μετά τη φυγή και τον τρόπο φυγής του Χριστόπουλου

παρ'ολα αυτα σχολιασμοι του στυλ "μα τι λενε οι ανυπαρκτοι" δεν ειναι καθολου προς τιμην σου. γιατι οσο και να σε πνιγει το δικιο, κανεις ακριβως ο,τι και ο προεδρος των τρικαλων.

για ποιο λογο ειναι δεδομενο οτι στις πορειες πρεπει να πετανε δακρυγονα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
παρ'ολα αυτα σχολιασμοι του στυλ "μα τι λενε οι ανυπαρκτοι" δεν ειναι καθολου προς τιμην σου. γιατι οσο και να σε πνιγει το δικιο, κανεις ακριβως ο,τι και ο προεδρος των τρικαλων.

για ποιο λογο ειναι δεδομενο οτι στις πορειες πρεπει να πετανε δακρυγονα;

Mπαίνω στο κλίμα του αγώνα.
Δακρυγόνα πρέπει πετιούνται όταν δεν υπάρχει άλλος τρόπος για να απωθηθούν άτομα που θέτουν σε κίνδυνο τη σωματική ακεραιότητα των πολιτών.Η άποψη μου σε αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Δακρυγόνα πρέπει πετιούνται όταν δεν υπάρχει άλλος τρόπος για να απωθηθούν άτομα που θέτουν σε κίνδυνο τη σωματική ακεραιότητα των πολιτών.Η άποψη μου σε αυτό.
κατι το οποιο δεν ισχυει, βασικα.

ετσι και αλλιως στο εξωτερικο δεν χρησιμοποιουν δακρυγονα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nαι δεν ξέρω πολλά από πορείες με επεισόδια για αυτό είπα τι πρέπει.
Βέβαια και στο εξωτερικό οι πορείες δεν γίνονται στους δρόμους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Nαι δεν ξέρω πολλά από πορείες με επεισόδια για αυτό είπα τι πρέπει.
Βέβαια και στο εξωτερικό οι πορείες δεν γίνονται στους δρόμους.

ναι γινονται στα σταδια, ελεος σοβαρεψου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εσύ σοβαρέψου fasdag.Ότι βλέπω λέω και όχι ότι μου λένε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Εσύ σοβαρέψου fasdag.Ότι βλέπω λέω και όχι ότι μου λένε.
Δηλαδη που γινονται οι ποροιες στο εξωτερικο :S ?
Παντως στην ελλαδα η χρηση χημικων ανεξελεγκτη .
Πουθενα αλλου δεν γινεται αυτο .
Και σε πυκνοκτατικημενες περιοχες μαλιστα με δακρυγονα που ενας θεος ξερει ποτε εχουν λειξει .
Περυσι οταν παιζαμε με τον ολυμπιακο εντος , εφεραν τα μισα ματ της ελλαδος απο ολες τις πολλεις .
Πριν φτασω ακομα στο γηπεδο μυριζα δακρυγονα οταν κοντα στην 4 στην γεφυρα ξερω γω καθε 5 λεπτα πετουσαν χημικα .
Συνεχεια , δεν υπηρχε λογος για τοσο εκταταμενη χρηση .
Μας ειχαν γ@μησει .
Για να προστατεψουν την αποστολη του γαυρου ολα αυτα ταχα .
Να μην παραλειψω πως μας ελεγαν βουλγαρους κτλ ..
Και να βλεπεις και κατι ηλικιομενους στα μπαλκονια να εχουν δακρυσει , να τους ξεκανουν θελουν ?Ελεος .
Μετα οταν μπηκαν μερικοι μες το γηπεδο οι πανεξυπνοι ματατζηδες πεταξαν δακρυγονο απο εξω κατω απο το γηπεδο μεσα στην 4 και να μην ξερεις που να πας , ευτυχως εγω δεν ημουν μεσα .
Αυτην η κατασταση ειναι αθλια , εγω τι φταιω και τρωω τα χημικα στην μαπα ? Οι γυρω κατοικοι τι φταινε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αυτό το θυμάμαι και εγώ.

Και όσο και αν φαίνεται απίθανο οι διαμαρτυρίες και οι καθιστικές γίνονται στα πεζοδρόμια για να μην κλείνουν οι δρόμοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Mε τοσο δακρυγονο που ειχαμε φαει ξεχνιεται ?:P
Πεοζοδρομια ?:s
Κρατανε και τα πανο την μια ακρη απο την μια μερια του πεζοδρομιου και την αλλη απο την αλλη και το σηκωνουν για να περνανε απο κατω τα αυτοκινητα ?:P
Λιγο δυσκολο το βλεπω .
Εκτος και αν το εχει δει..
Σε ποιες χωρες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όχι έτσι ρε.Σκέψου πως είναι το πεζοδρόμιο της Τσιμισκή.Ε μαζεύονται τόσοι πολλοί με συνθήματα και έτσι δείχνουν μαζικότητα χωρίς να προκαλούν πρόβλημα στους δρόμους γιατί ειδάλλως θα τους μπαγλαρώσουν.:/:

Xώρες που ξέρω ότι γίνεται και αυτό:ΗΠΑ,Γαλλία(σε ορισμένες μεγάλες πλατείες,όπου υπάρχουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Μία ερώτηση προς όσους ασχολούνται:

Είναι δυνατόν να καρφώνει ο παίκτης, να μετράει το καλάθι, καλάθι και φάουλ μάλιστα, από τον ένα διαιτητή, και μετά να τρεχει ο πρώτος διαιτητής (ο μαλάκας ο Χριστοδούλου, που εδωσε ρεσιτάλ διαιτησίας σήμερα ο απαίσιος), στη γραμματεία και να το ακυρωνει επειδη ο παίκτης κρεμάστηκε (όπως συνηθίζεται) από τη στεφάνη και να μετρά μόνο το φάουλ? Έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Μία ερώτηση προς όσους ασχολούνται:

Είναι δυνατόν να καρφώνει ο παίκτης, να μετράει το καλάθι, καλάθι και φάουλ μάλιστα, από τον ένα διαιτητή, και μετά να τρεχει ο πρώτος διαιτητής (ο μαλάκας ο Χριστοδούλου, που εδωσε ρεσιτάλ διαιτησίας σήμερα ο απαίσιος), στη γραμματεία και να το ακυρωνει επειδη ο παίκτης κρεμάστηκε (όπως συνηθίζεται) από τη στεφάνη και να μετρά μόνο το φάουλ? Έλεος.

Κι όμως είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ναι το ξέρω ότι είναι, το είδα σήμερα με τα μάτια μου. Εννοώ απαγορεύεται από τους κανονισμούς το κρέμασμα από τη στεφάνη, και δεν το ήξερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top