Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Φάνη να σε ρωτήσω...ποιές είναι οι ασχολίες σου και τι μουσική ακούς?

ρωτησε με στο αντιστοιχο θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
αρτος και θεαματα λοιπον, ε;

ουσιαστικα μου λες, οτι οι ποδοσφαιριστες φροντιζουν για το "ξεσπασμα" ανθρωπων που για οποιοδηποτε λογο μαζευουν μεσα τους νευρα, σε μια κοινωνια η οποια τους πνιγει; δεν νομιζω οτι απο τους 30000 οι περισσοτεροι να ειναι παντρεμενοι, δεν νομιζω να ειναι πανω απο 27-30 χρονων. στο βωμο της "ασφαλειας" δηλαδη θυσιαζουν εκατομμυρια και εκατομμυρια; θα σου πω την αποψη μου.
αντι να τα εδιναν στους ποδοσφαιριστες, ας τα εδιναν για την παιδεια, για τη μορφωση. ας τα εδιναν για δημιουργια χωρων αθλητισμου, για δημιουργια χωρων πρασινου. ας τα εδιναν για τη στηριξη πολιτιστικων εκδηλωσεων. και ετσι ξεσπαει ο κοσμος, δημιουργωντας.

οκ; οχι δεν ειναι οκ


Συμφωνώ... Τα ποσά είναι υπέρογκα. Θα μπορούσαν να παίξουν και με μικρότερα ποσά, κατά τη γνώμη μου. Δε θα πάθουν και τίποτε με δυο μηδενικά λιγότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Που είναι το σωστό?Στην "καφετέρια"??

ελα φιλε μου, το ενα ειναι "τι μουσικη ακουτε" κτλ κτλ, αν υπαρχει.
οσο για το αλλο, δε νομιζω να σε ενδιαφερει.
και παλι, καμια σχεση δεν εχει με το θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
αρτος και θεαματα λοιπον, ε;

ουσιαστικα μου λες, οτι οι ποδοσφαιριστες φροντιζουν για το "ξεσπασμα" ανθρωπων που για οποιοδηποτε λογο μαζευουν μεσα τους νευρα, σε μια κοινωνια η οποια τους πνιγει; δεν νομιζω οτι απο τους 30000 οι περισσοτεροι να ειναι παντρεμενοι, δεν νομιζω να ειναι πανω απο 27-30 χρονων. στο βωμο της "ασφαλειας" δηλαδη θυσιαζουν εκατομμυρια και εκατομμυρια; θα σου πω την αποψη μου.
αντι να τα εδιναν στους ποδοσφαιριστες, ας τα εδιναν για την παιδεια, για τη μορφωση. ας τα εδιναν για δημιουργια χωρων αθλητισμου, για δημιουργια χωρων πρασινου. ας τα εδιναν για τη στηριξη πολιτιστικων εκδηλωσεων. και ετσι ξεσπαει ο κοσμος, δημιουργωντας.

οκ; οχι δεν ειναι οκ

δεν είπα ότι ειναι σωστό να παίρνουν τόσα ούτε είπα ότι δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν αλλίως τα χρήματα, σου εξηγώ απλώς για πιο λόγω παίρνουν τόσα και που χρησιμεύουν αυτοί οι 22 σήμερα.
φυσικά και είναι άρτος και θεάματα τι περιμένεις? λες να θέλει το κράτος αφυπνισμένους και ανυπάκουους πολίτες? πάρκα και παιδεία μου λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Στο θέμα μας παίδες:PΠως σας φαίνονται οι καινούργιοι αρχηγοί του ΠΑΟΚ?(Κονσεισάο,Χαλκιάς,Κοντρερας:jumpy:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δεν είπα ότι ειναι σωστό να παίρνουν τόσα ούτε είπα ότι δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν αλλίως τα χρήματα, σου εξηγώ απλώς για πιο λόγω παίρνουν τόσα και που χρησιμεύουν αυτοί οι 22 σήμερα.
φυσικά και είναι άρτος και θεάματα τι περιμένεις? λες να θέλει το κράτος αφυπνισμένους και ανυπάκουους πολίτες? πάρκα και παιδεία μου λες...

ειρωνικο ηταν το πρωτο σου ποστ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

falegk

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
δεν μπορω να καταλαβω ομως με ποια λογικη σπρωχνουν την αεκ, αφου ο παοκ φανηκε ανικανος να διεκδικήσει κατι καλυτερο

Ενταξη φιλε εισαι ποδοσφαιρικά αμπαλος....δεν το λεω με κακια απλα αφου δεν ασχολισε ειναι λογικο.

Κατσε και δες οποιο παιχνίδι θες απο τα ΠΑΟΚ-παο και ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (αφου βαλει ο ΠΑΟΚ το γκολ και μετα)
και δες ποιος σμπροχνει ποιον....
τα περι ανίκανος για κατι παραπάνω ειναι μονο για εδω γιατι αν δεις τα παιχνιδι που πήρε κοκκινη ο σορλεν(πρωτη ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ) και πως την πειρε θα καταλάβεις ποιον σμπροχνουν για να φανει ο αλος ανίκανος......

υπάρχουν πανω απο 30 διαιτητές στις καρτελες και μου βαζουν σε ολα τα ματς του ΠΑΟΚ (τα κρίσιμα) τον κακο.....και μου εχει βγαλει 2 κόκκινες που δεν υπάρχουν (του γκαρσια υπάρχει αλλα επρεπε να βγει η κόκκινη στον σιμαο και τελείωνε εκει το θεμα) εχει χαρίσει δεύτερη κίτρινη στον σιμαο και ουτε φαουλ για το δολοφονικό τακλιν του και ολα τα ψίχουλα τα περνουν παο αεκ.....
κρυβόμαστε πισω απο το δάκτυλο μας...το μικρο κιολας την ελλαδα μου μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Ενταξη φιλε εισαι ποδοσφαιρικά αμπαλος....δεν το λεω με κακια απλα αφου δεν ασχολισε ειναι λογικο.

Κατσε και δες οποιο παιχνίδι θες απο τα ΠΑΟΚ-παο και ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (αφου βαλει ο ΠΑΟΚ το γκολ και μετα)
και δες ποιος σμπροχνει ποιον....
τα περι ανίκανος για κατι παραπάνω ειναι μονο για εδω γιατι αν δεις τα παιχνιδι που πήρε κοκκινη ο σορλεν(πρωτη ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ) και πως την πειρε θα καταλάβεις ποιον σμπροχνουν για να φανει ο αλος ανίκανος......

υπάρχουν πανω απο 30 διαιτητές στις καρτελες και μου βαζουν σε ολα τα ματς του ΠΑΟΚ (τα κρίσιμα) τον κακο.....και μου εχει βγαλει 2 κόκκινες που δεν υπάρχουν (του γκαρσια υπάρχει αλλα επρεπε να βγει η κόκκινη στον σιμαο και τελείωνε εκει το θεμα) εχει χαρίσει δεύτερη κίτρινη στον σιμαο και ουτε φαουλ για το δολοφονικό τακλιν του και ολα τα ψίχουλα τα περνουν παο αεκ.....
κρυβόμαστε πισω απο το δάκτυλο μας...το μικρο κιολας την ελλαδα μου μεσα.

εχω παρακολουθησει τα περσινά δρωμενα. ο παοκ ειχε μια καλη χρονια, αλλα δεν αντεξε, πως να το κανουμε. οπως εχουν βλαλει κοκκινες στον παοκ, εχουν βγαλει και σε ολες τις ομαδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

falegk

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
εγω δεν ειπα να παρει πρωτάθλημα αλλα την αεκ στα πλαι οφφ μπορούσε να την περάσει αν τα παιχνίδια ηταν 50-50 και σε ολη την χρονιά την πηγαίναν σπρώχνοντας ...φετος ηταν η πιο ευνοημένη άδικα.:bravo:
κατι σφυρίγματα που πήρε με αρι με παοκ και με μικρες ομαδες ηταν υπερβολικά τρανταχτα.
Ο ΠΑΟΚ σε ενα ματς ευνοήθηκε με πανιώνιο εδω μεσα (στο Α' ημίχρονο) και ειχε γίνει πανικός....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εγω δεν ειπα να παρει πρωτάθλημα αλλα την αεκ στα πλαι οφφ μπορούσε να την περάσει αν τα παιχνίδια ηταν 50-50 και σε ολη την χρονιά την πηγαίναν σπρώχνοντας ...φετος ηταν η πιο ευνοημένη άδικα.:bravo:
κατι σφυρίγματα που πήρε με αρι με παοκ και με μικρες ομαδες ηταν υπερβολικά τρανταχτα.
Ο ΠΑΟΚ σε ενα ματς ευνοήθηκε με πανιώνιο εδω μεσα (στο Α' ημίχρονο) και ειχε γίνει πανικός....

πανικος δεν γινεται. η βασικα παντα ο ιδιος πανικος γινεται. περσυ για παραδειγμα, λεγανε οτι αδικηθηκε η αεκ και επρεπε να παρει το πρωταθλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

falegk

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
πανικος δεν γινεται. η βασικα παντα ο ιδιος πανικος γινεται. περσυ για παραδειγμα, λεγανε οτι αδικηθηκε η αεκ και επρεπε να παρει το πρωταθλημα


έπρεπε να το πάρει αλλα ενα λαθος δεν το διορθώνεις με λαθος....
δηλαδή επειδή αδικήθηκε περσι δεν την ευνοείς φετος. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Τι λέτε ρε?Παοκάρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
αεκ φυσικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

acid_18

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παναθηναικος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Κανείς δεν είναι τέλειος. Μη νιώθεις κόμπλεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Έλεος ρε παιδιά?Για ποιον λόγο είστε 125 Ολυμπιακός?????Τι το καλό έχει?Που λαδώνει?Για νέο μας το λέτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

acid_18

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εγω δεν ειμαι φανατικος και τετοια απλα ειμαι παναθηναικος απο παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Έλεος ρε παιδιά?Για ποιον λόγο είστε 125 Ολυμπιακός?????Τι το καλό έχει?Που λαδώνει?Για νέο μας το λέτε

Εδώ είναι 91 Παναθηναϊκοί που πιστεύουν τον Τεν Κάτε. Πες μας κάτι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
ΟΦΗ αλλά δεν είμαι φανατικός..πάω πότε πότε γήπεδο έτσι για να περάσει η ώρα και να ξεφύγω.Αλλά το ποδόσφαιρο έχει καταντίσει ένα μέσο για την διακίνηση τεράστιων χρηματικών ποσών και την διέργεση του φανατισμού που αποσκοπεί στο πρώτο.Με άλλα λόγια δεν είναι καθαρό άθλημα αλλά το εκμεταλεύονται εταιρείες για να βγάζουν χρήμα όπως βέβαια έχει καταντίσει το 90% του αθλητισμού γενικά.
Επίσης μου την σπάει που ένας παίχτης του Ολυμπιακού ή του Παναθηναικού να παίρνει χιλιάδες ευρώ κάθε χρόνο για να παίζει μπάλα και να κάνει μεταγραφές ενώ ένας άνθρωπος που δουλεύει 20-30 χρόνια να παίρνει 1000 ευρώ το μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top