Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ είμαι fcpaok συντρόφια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Εγώ είμαι fcpaok συντρόφια:D

Διαβάζω περιστασιακά και από εκεί, τα άρθρα, γιατί δεν έχει forum:)

Ρε σεις, πολλοί είμαστε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

falegk

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
πωπωπω πρέπει να μασω πολλα λεφτα γαμοτο για την εκδρομουλα.....μακρια πεσαμε δεν πειράζει
ελπίζω να μπορέσω να παω....

αιντε ΠΑΟΚΑΡΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
H καλυτερη ομαδα της Νορβιγιας και εχει αρχισει και το πρωταθλημα στην Νορβιγια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ωχ ωχ ωχ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Το να εξηγήσουμε εμεις οι ΠΑΟΚΤΣΙΔΕΣ τη ειναι για μας ο ΠΑΟΚ δεν θα μπορέσετε να το καταλάβετε γιατι απλα δεν είστε...
για μας (τους περισσότερους) ειναι κατι παραπάνω απο ομαδα.
Ειναι τροπος ζωης δεν εξηγείτε σε τρίτους.

21,000 εισιτήρια διαρκείας πουλήθηκαν σε 6 μερες φετος χωρίς η ομαδα να εχει παρει καποιο τρόπαιο τα τελευταία 5 χρονια χωρις να εχει καμια γηπεδαρα η κανεναν τεράστιο παικτη και αν ειχε μεγαλύτερο γηπεδο θα πουλούσε και 30.000+ καθος η ζήτηση ειναι τεραστια.

Ειναι μια τρελα μια αγαπη ενας τροπος αντίδρασης προς μεγαλα κεφαλια...δεν ειναι απλα ποδοσφαιρική ομαδα.

Αυτο νιώθω εγω τουλαχιστον.

ΠΣ.Οταν λεω δεν μπορείτε να το καταλάβετε τη ειναι δεν λεω κατι για το μυαλό σας μην παρεξηγηθώ απλα καποια πράγματα αν δεν τα υποστηρίζεις αν δεν τα δεις απο κοντα δεν μπορεις να τα πιστέψεις.


θεωρεις ιδεολογικα δικαιολογησιμη την απαιτηση του ΠΑΟΚ(ακομα και του Αρη και της ΑΕΚ, βλ.αρθρο 44 ) για την παραγραφη ή εστω τον διακανονισμο (που σημαινει οτι θα πληρωσει μολις το 10% ) χρεων δεκαδων εκατομμυριων ευρω του ΠΑΟΚ και της καθε ομαδας ; και μιλαμε για χρεη προς το ελληνικο δημοσιο. χρεη προς τον ελληνα φορολογουμενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
θεωρεις ιδεολογικα δικαιολογησιμη την απαιτηση του ΠΑΟΚ(ακομα και του Αρη και της ΑΕΚ, βλ.αρθρο 44 ) για την παραγραφη ή εστω τον διακανονισμο (που σημαινει οτι θα πληρωσει μολις το 10% ) χρεων δεκαδων εκατομμυριων ευρω του ΠΑΟΚ και της καθε ομαδας ; και μιλαμε για χρεη προς το ελληνικο δημοσιο. χρεη προς τον ελληνα φορολογουμενο...

:hmm:
Και σε αλλες πολλες ομαδες εχει γινει διακανονισμος ,
τι φταιμε εμεις που τα αρπαζε ο γουμενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Το να εξηγήσουμε εμεις οι ΠΑΟΚΤΣΙΔΕΣ τη ειναι για μας ο ΠΑΟΚ δεν θα μπορέσετε να το καταλάβετε γιατι απλα δεν είστε...
για μας (τους περισσότερους) ειναι κατι παραπάνω απο ομαδα.
Ειναι τροπος ζωης δεν εξηγείτε σε τρίτους.

21,000 εισιτήρια διαρκείας πουλήθηκαν σε 6 μερες φετος χωρίς η ομαδα να εχει παρει καποιο τρόπαιο τα τελευταία 5 χρονια χωρις να εχει καμια γηπεδαρα η κανεναν τεράστιο παικτη και αν ειχε μεγαλύτερο γηπεδο θα πουλούσε και 30.000+ καθος η ζήτηση ειναι τεραστια.

Ειναι μια τρελα μια αγαπη ενας τροπος αντίδρασης προς μεγαλα κεφαλια...δεν ειναι απλα ποδοσφαιρική ομαδα.

Αυτο νιώθω εγω τουλαχιστον.

ΠΣ.Οταν λεω δεν μπορείτε να το καταλάβετε τη ειναι δεν λεω κατι για το μυαλό σας μην παρεξηγηθώ απλα καποια πράγματα αν δεν τα υποστηρίζεις αν δεν τα δεις απο κοντα δεν μπορεις να τα πιστέψεις.

μου φαινεται τα λογια σου δεν εχου βαση. απλα δεν μπορεις να εξηγησεις, γιατι ο ιδιος εμαθες απλα να ακολουθεις, ακριτα, μια ομαδα, που πλεον περισσοτερο χωριζει (οπως ολοι οι επαγγελματικοι αθλητικοι συλλογοι) και λιγοτερο ενωνει.

ο ΠΑΟΚ ειναι ενα προσωπο των μεγαλων κεφαλιων. ακομα ομως, δεν νομιζω να απαντησατε στην ερωτηση που σας εχω κανει. θεωρειτε δικαιολογημενο οι ποδοσφαιριστες να αμοιβονται τοσα χρηματα χωρις να παραγουν καποιο εργο;
-----------------------------------------
:hmm:
Και σε αλλες πολλες ομαδες εχει γινει διακανονισμος ,
τι φταιμε εμεις που τα αρπαζε ο γουμενος

αλλο ρωτησε.
εσεις οι οπαδοι δεν φταιτε σε κατι παρανω απο το γεγονος οτι απλα ακολουθειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
:hmm:
Και σε αλλες πολλες ομαδες εχει γινει διακανονισμος ,
τι φταιμε εμεις που τα αρπαζε ο γουμενος

το αντιμετωπιζω ως γενικη νοοτροπια. σιγουρα ακομα κι ο Ολυμπιακος ειχε καποτε θεμα χρεων.

νομιμοποιειτε ηθικα το να χαριζονται εκαττομυρια ευρω σε (Ποδοσφαιρικες) Ανωνυμες Εταιριες, ασχετα με το αν προσφερουν (κατοπιν αμοιβης βεβαια) καποιο εργο μεσω των ακαδημιων π.χ, ενω ταυτοχρονα μιλαμε για αδεια ασφαλιστικα ταμεια, ελλειψη πορων κλπ ;

θελω να μαθω δηλαδη τι προσφερει στην κοινωνια ως ανταποδοση μια ΠΑΕ με τετοιες απαιτησεις.

προσωπικα μαλιστα ως πρωην Αρειανος καταδικαζω και την τακτικη του Αρη που συμφωνοντας να πληρωσει το 10% των χρεων του προς το δημοσιο (18000000) ουσιαστικα κλεβει 16 εκατομμυρια... και το τι εχω ακουσει , ο Αρης ειναι ιδεα, Αρης θρησκεια κτλ δε συζητιετα.....

Μια φορα δηλαδη δε βρεθηκε καποιος να μου εξηγησει αναλυτικα γιατι ειναι ιδεα ο Αρης , ο Ηρακλης , ο ΠΑΟΚ και η οποιαδηποτε ομαδα. οχι για ο,τι πρεσβευε στο παρελθον π.χ τον αγωνα της προσφυγιας ή της παλιας θεσσαλονικης, αλλα τι πρεσβευει σημερα που ολες οι μεγαλες ομαδες(τουλαχιστον στην ελλαδα) εχουν μετατραπει σε επιχειρησεις που μπορει να μη βγαζουν παντα κερδος αλλα δεν παυουν να λειτουργουν ως επιχειρησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Μια φορα δηλαδη δε βρεθηκε καποιος να μου εξηγησει αναλυτικα γιατι ειναι ιδεα ο Αρης , ο Ηρακλης , ο ΠΑΟΚ και η οποιαδηποτε ομαδα. οχι για ο,τι πρεσβευε στο παρελθον π.χ τον αγωνα της προσφυγιας ή της παλιας θεσσαλονικης, αλλα τι πρεσβευει σημερα που ολες οι μεγαλες ομαδες(τουλαχιστον στην ελλαδα) εχουν μετατραπει σε επιχειρησεις που μπορει να μη βγαζουν παντα κερδος αλλα δεν παυουν να λειτουργουν ως επιχειρησεις.
θα σταθω μονο εδω, οπως ηδη ανεφερα, ενω καποτε οι αθλητικοι συλλογοι μπορει να ηταν τροπος να ξεφευγουν οι ανθρωποι απο τα προβληματα τους, και να μπορουν να συσπειρωνονται σε ενα ξενο περιβαλλον, σημερα, δεδομενου οτι οι συνθηκες εχουν αλλαξει, οι αθλητικοι συλλογοι διασπουν. ειναι πλεον επιχειρησεις, οπως ειπε ο newborn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

falegk

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
θεωρεις ιδεολογικα δικαιολογησιμη την απαιτηση του ΠΑΟΚ(ακομα και του Αρη και της ΑΕΚ, βλ.αρθρο 44 ) για την παραγραφη ή εστω τον διακανονισμο (που σημαινει οτι θα πληρωσει μολις το 10% ) χρεων δεκαδων εκατομμυριων ευρω του ΠΑΟΚ και της καθε ομαδας ; και μιλαμε για χρεη προς το ελληνικο δημοσιο. χρεη προς τον ελληνα φορολογουμενο...


πρεπει να υπάρχει ίση μεταχείριση....η πληρώνουν ΟΛΟΙ η κάνεις......αυτο ας το αποφασίσει το κρατος...αφου δεν πλήρωσε κανεις γιατι να πληρώσω εγω???

ξέρεις ποσα χρωστάει παλι τωρα η αεκ που ΜΠΉΚΕ και στο παράνομο άρθρο 44 το οποιο δεν υπάρχει πια? 30+ εκατομμυριάκια ΠΑΛΙ...
Ξερεις γιατι φετος ο γαυρος δεν κανει μεταγραφές???γιατι ο θειος χρωστάει 40+ μιρια και ψαχνει ατομα να κανει την ομαδα πολυμετοχική...
μονο ο βαζελος μπορω να πω οτι ειναι καθαρος σε αυτα

οποτε γιατι εγω να τα πληροσω πεσμου εναν λογο....
αρις αεκ οφη πανιονιος και αλοι δεν εχουν δωσει δεκαρα.

ο ΠΑΟΚ χρωστούσε 25 περιπου εκατομμυριάκι στο κρατος και 8 προς τρίτους....το ξερεις οτι τα 8 τα ξεπλήρωσε???
εχει πληρώσει παίχτες που έπαιζαν πριν 10 χρονια στην ομαδα...τα μονα λεφτα που χρωστάει ειναι στο κρατος και αυτο ξερεις γιατι?
γιατι δεν τα πλήρωσε κανεις φιλε μου....αν τα πλήρωναν οι αλοι ο ΠΑΟΚ θα τα ειχε δωσει απο περσι...η μοιπος νομιζεις οτι δεν μπορει να τα δωσει σε 3 χρονια???
α και πολλα χρεοι ειναι αποκλειστικά του γουμενου και οχι της ομαδας

μεσα σε 3 χρονια μπορει να τα σβήσει ολα αλλα δεν το κανει γιατι δεν είμαστε μακακες.....περιμενει ο Ζαγορακις να δει τη θα γινει παλι με τους "μεγάλους" των αθηνων...θα τα πληρώσουν τωρα η οχι???

για να δουμε

παρολα αυτα ειμαι κατα το να μην πληρώνουν οι ομαδες ομος αφου ετσι ξεκίνησε ας τελειώσει ετσι
-----------------------------------------
θελω να μαθω δηλαδη τι προσφερει στην κοινωνια ως ανταποδοση μια ΠΑΕ με τετοιες απαιτησεις.

Θέσεις εργασίας για άτομα ρε φιλε.... λιγο το εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
πρεπει να υπάρχει ίση μεταχείριση....η πληρώνουν ΟΛΟΙ η κάνεις......αυτο ας το αποφασίσει το κρατος...αφου δεν πλήρωσε κανεις γιατι να πληρώσω εγω???

ξέρεις ποσα χρωστάει παλι τωρα η αεκ που ΜΠΉΚΕ και στο παράνομο άρθρο 44 το οποιο δεν υπάρχει πια? 30+ εκατομμυριάκια ΠΑΛΙ...
Ξερεις γιατι φετος ο γαυρος δεν κανει μεταγραφές???γιατι ο θειος χρωστάει 40+ μιρια και ψαχνει ατομα να κανει την ομαδα πολυμετοχική...
μονο ο βαζελος μπορω να πω οτι ειναι καθαρος σε αυτα

οποτε γιατι εγω να τα πληροσω πεσμου εναν λογο....
αρις αεκ οφη πανιονιος και αλοι δεν εχουν δωσει δεκαρα.

ο ΠΑΟΚ χρωστούσε 25 περιπου εκατομμυριάκι στο κρατος και 8 προς τρίτους....το ξερεις οτι τα 8 τα ξεπλήρωσε???
εχει πληρώσει παίχτες που έπαιζαν πριν 10 χρονια στην ομαδα...τα μονα λεφτα που χρωστάει ειναι στο κρατος και αυτο ξερεις γιατι?
γιατι δεν τα πλήρωσε κανεις φιλε μου....αν τα πλήρωναν οι αλοι ο ΠΑΟΚ θα τα ειχε δωσει απο περσι...η μοιπος νομιζεις οτι δεν μπορει να τα δωσει σε 3 χρονια???
α και πολλα χρεοι ειναι αποκλειστικά του γουμενου και οχι της ομαδας

μεσα σε 3 χρονια μπορει να τα σβήσει ολα αλλα δεν το κανει γιατι δεν είμαστε μακακες.....περιμενει ο Ζαγορακις να δει τη θα γινει παλι με τους "μεγάλους" των αθηνων...θα τα πληρώσουν τωρα η οχι???

για να δουμε

παρολα αυτα ειμαι κατα το να μην πληρώνουν οι ομαδες ομος αφου ετσι ξεκίνησε ας τελειώσει ετσι
-----------------------------------------


Θέσεις εργασίας για άτομα ρε φιλε.... λιγο το εχεις?
θεσεις εργασιας; αστειο θα ελεγα.


ξεκολλατε, δεν μας ενδιαφερει τι κανει ο παοκ σε σχεση με τις αλλες ομαδες, μας ενδιαφερει τι κανουν ολες οι ομαδες, και ολες (σχεδον) οι ομαδες εχουν χρεη. πλεον αυτη η βιομηχανια εχει γεμισει με "μαφιοζους" που ξεπλενουν. ειτε λεγονται αεκ, αρης, παναθηναικος, ολυμπιακος ή παοκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

falegk

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
H καλυτερη ομαδα της Νορβιγιας και εχει αρχισει και το πρωταθλημα στην Νορβιγια...

οχι και καλύτερη ομαδα.....10η ηταν περσι (με 14 ομαδες πρωτάθλημα) και φετος παει κατα διαόλου....
Το πιο περίεργο; Διαθέτει προπονητή-παίκτη! Τον Μάρτιν Άντερσεν!

καλη ομαδα αλλα οχι και η καλύτερη.....στο ουεφα μπήκε γιατι πήρε το κύπελλο.

-----------------------------------------
θεσεις εργασιας; αστειο θα ελεγα.


ξεκολλατε, δεν μας ενδιαφερει τι κανει ο παοκ σε σχεση με τις αλλες ομαδες, μας ενδιαφερει τι κανουν ολες οι ομαδες, και ολες (σχεδον) οι ομαδες εχουν χρεη. πλεον αυτη η βιομηχανια εχει γεμισει με "μαφιοζους" που ξεπλενουν. ειτε λεγονται αεκ, αρης, παναθηναικος, ολυμπιακος ή παοκ

σε αυτο συμφωνω φιλε μου απλα εσυ το βρησκεις δικαιο να χρωστανε ολοι και να πληρωνεις μονο εσυ?

Γιατι αστείο για τις θέσεις εργασιας???
δηλαδή αν το παρουμε ετσι η εκκλησιά τη μας προσφέρει???εποικηνονια με τον θεο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
@falegk 1ον οι θεσεις εργασιας προσφερονται αλλα δεν ειναι αναλογικες με τις εξυπηρετησεις που γινονται στις ΠΑΕ (καθαρα απο οικονομικη αποψη ). στο κατω κατω με την ιδια λογικη θα επρεπε μονιμως να εξυπηρετουνται τα συμφεροντα του καθε μεγαλοεπιχειρηματια. οχι οτι δε συμβαινει δηλαδη αυτο αλλα τουλαχιστον δεν νομιζω πως υπαρχει καποιος που μπορει να το κρινει ως ηθικα νομιμο. αλοιμονο αν μια επιχειρηση δεν δημιουργουσε θεσεις εργασιας . lol

2) θα ησουν συμφωνος με το να υποβιβαστουν στη δ' εθνικη ολες οι ομαδες που χρωσταν στο δημοσιο; νομιζω οτι ειναι δικαιοτερο απο το να διορθωνεις το λαθος με λαθος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

falegk

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
2) θα ησουν συμφωνος με το να υποβιβαστουν στη δ' εθνικη ολες οι ομαδες που χρωσταν στο δημοσιο; νομιζω οτι ειναι δικαιοτερο απο το να διορθωνεις το λαθος με λαθος ;)

χμμμμ κατι τετοιο το ξερουμε οτι δεν προκιτε να γινει ποτε εδω στην ελλαδα...:P
δεν ξερω αν ηταν δικαιο γιατι τα λεφτα παλι δεν θα τα επερνε το κρατος αντίθετος θα εχανε πολλα (ψηφους εξουσία κτλ)

αν ήμουν εγω σύμφωνος??? δεν ξερω.....αν πεσει ΠΑΟΚ ολυμπιακος αεκ αρις οφι ηρακλις πανιονιος.....δεν υπάρχει ποδόσφαιρο μετα :xixi: (οχι οτι τωρα βλέπουμε κανενα υπερθέαμα :P )

Ο χωρος δεν καθαρίζει σε καμια χωρα σε ολη την γη οποτε ας συμβιβαστούμε με αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
χμμμμ κατι τετοιο το ξερουμε οτι δεν προκιτε να γινει ποτε εδω στην ελλαδα...:P
δεν ξερω αν ηταν δικαιο γιατι τα λεφτα παλι δεν θα τα επερνε το κρατος αντίθετος θα εχανε πολλα (ψηφους εξουσία κτλ)

αν ήμουν εγω σύμφωνος??? δεν ξερω.....αν πεσει ΠΑΟΚ ολυμπιακος αεκ αρις οφι ηρακλις πανιονιος.....δεν υπάρχει ποδόσφαιρο μετα :xixi: (οχι οτι τωρα βλέπουμε κανενα υπερθέαμα :P )

Ο χωρος δεν καθαρίζει σε καμια χωρα σε ολη την γη οποτε ας συμβιβαστούμε με αυτο.

αφενος αμα ειναι μαγκες ας το κανουν κι ας τις ριξουν και το λεω σοβαρα αυτο κι ας χαθουν και λεφτα τουλαχιστον δε θα μπορουν και δε θα τολμουν να ξαναχρωστανε οσοι χρωστουν;)

αφετερου θα υπαρχει ποδοσφαιρο απλως το 90% των οπαδων θα πρεπει να περιμενει 3 χρονακια μεχρι να γυρισουν οι ομαδες τους απο τα αλωνια στα σαλωνια :P :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
οχι και καλύτερη ομαδα.....10η ηταν περσι (με 14 ομαδες πρωτάθλημα) και φετος παει κατα διαόλου....
Το πιο περίεργο; Διαθέτει προπονητή-παίκτη! Τον Μάρτιν Άντερσεν!

καλη ομαδα αλλα οχι και η καλύτερη.....στο ουεφα μπήκε γιατι πήρε το κύπελλο.

-----------------------------------------


σε αυτο συμφωνω φιλε μου απλα εσυ το βρησκεις δικαιο να χρωστανε ολοι και να πληρωνεις μονο εσυ?

Γιατι αστείο για τις θέσεις εργασιας???
δηλαδή αν το παρουμε ετσι η εκκλησιά τη μας προσφέρει???εποικηνονια με τον θεο?
απ'οσο καταλαβα, ουτε ο παοκ πληρωσε.
σε μενα δεν προσφερει τιποτα. ρωτα τους παπαδες
-----------------------------------------
χμμμμ κατι τετοιο το ξερουμε οτι δεν προκιτε να γινει ποτε εδω στην ελλαδα...:P
δεν ξερω αν ηταν δικαιο γιατι τα λεφτα παλι δεν θα τα επερνε το κρατος αντίθετος θα εχανε πολλα (ψηφους εξουσία κτλ)

αν ήμουν εγω σύμφωνος??? δεν ξερω.....αν πεσει ΠΑΟΚ ολυμπιακος αεκ αρις οφι ηρακλις πανιονιος.....δεν υπάρχει ποδόσφαιρο μετα :xixi: (οχι οτι τωρα βλέπουμε κανενα υπερθέαμα :P )

Ο χωρος δεν καθαρίζει σε καμια χωρα σε ολη την γη οποτε ας συμβιβαστούμε με αυτο.

ποδοσφαιρο= αθλημα = φιλοι που παιζουν στις αλανες.
ΑΥΤΟ ειναι αθλητισμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

falegk

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
αμα ειναι αυτο αθλητισμός τοτε γιατι πανηγυρίζατε στο euro??

Σε οτι κανεις στην ζωη σου προσπαθείς να φτάσεις ψηλα...ο πρωταθλητισμός δεν ειναι κακο πράγμα ξεκινάς απο τις αλανες και φτάνεις οσο πιο ψηλα μπορεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
αμα ειναι αυτο αθλητισμός τοτε γιατι πανηγυρίζατε στο euro??

Σε οτι κανεις στην ζωη σου προσπαθείς να φτάσεις ψηλα...ο πρωταθλητισμός δεν ειναι κακο πράγμα ξεκινάς απο τις αλανες και φτάνεις οσο πιο ψηλα μπορεις.

φιλε μου. το λαθος σου ειναι οτι δεν ξερεις αν πανηγυριζα στο euro. εκτος βεβαια αν εισαι αρκετα κλειστομυαλος, για να θεωρεις οτι ΟΛΟΙ οι ελληνες πανηγυριζουν.

ειναι καθαρα εγωιστικη προσεγγιση να θεωρεις οτι πρωτος στοχος σε οτιδηποτε κανεις στη ζωη σου ειναι να εισαι πρωτος/ στους πρωτους/ ψηλα.
για μενα, ο στοχος ειναι αρχικα η βελτιωση του κοινωνικου συνολου.
ο αθλητισμος μπορει να αναπτυξει αρετες σε ενα ατομο που οδηγουν στην επιτευξη του στοχου. ο πρωταθλητισμος οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top