Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Βρε ΠΑΟΚτζηδες πατε να αποδειξετε οτι δεν ειστε ελεφαντες γαμω το... Συμφωνω με τα περισσοτερα αλλα οι δημοσιευσεις καλύπτονται απο το πεπλο του ''Αθηνα γαμημενη ο ΠΑΟΚ δεν πεθαινει'' εχω αδικο;

Τι εννοείς ότι πάμε να αποδείξουμε ότι δεν είμαστε ελέφαντες? Πέστο και σε εμάς τους αφελής που δεν το ξέρουμε.....:)

ΥΓ. Είναι Π.Α.Ο.Κ.τσής, ούτε μπογιατζής, ούτε σοβατζής, ούτε φορτηγατζής.....


ΥΓ2. Τί εννοείς με τις δημοσιεύσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Το μισος σας για το Αθηναικο καθεστως (ομαδες ΠΟΚ)... δε σας αφηνει να κρίνετε σωστά... Οτι εχει κανει ο ΠΑΟΚ το χει κανει απο το λαο του...


Ενταξει, ΠΑΟΚτσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Το μισος σας για το Αθηναικο καθεστως (ομαδες ΠΟΚ)... δε σας αφηνει να κρίνετε σωστά... Οτι εχει κανει ο ΠΑΟΚ το χει κανει απο το λαο του...


Ενταξει, ΠΑΟΚτσης...

Το μίσος είναι βαριά λέξη..... Αντιπάθεια, ίσως.....
ΠΡΟΣΟΧΗ Αθήνα= κέντρα αποφάσεων, όχι Αθηναίοι, δεν υπαρχει πρόβλημα με το ανθρώπινο στοιχείο.....
Τι δεν κρίνουμε σωστά ακριβώς? Για εξήγησέ το λίγο γιατί αοριστολογείς.....
Όσο για το 2ο, συμφωνώ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Το μίσος είναι βαριά λέξη..... Αντιπάθεια, ίσως.....
ΠΡΟΣΟΧΗ Αθήνα= κέντρα αποφάσεων, όχι Αθηναίοι, δεν υπαρχει πρόβλημα με το ανθρώπινο στοιχείο.....
Τι δεν κρίνουμε σωστά ακριβώς? Για εξήγησέ το λίγο γιατί αοριστολογείς.....
Όσο για το 2ο, συμφωνώ.....


ΟΚ, αοριστολογω...


Αθηνα γαμημενη ο ΠΑΟΚ δεν πεθαινει... παιρνω σαν βαση το σύνθημα αυτό..

Ο λαος του ΠΑΟΚ νιωθει μια αντιπαθεια για το Αθηναικο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟ καθεστως (και οχι για τον κοσμο της) γιατι σε πολλες περιπτωσεις τον εχει ριξει στον Καιαδα με τις αποφάσεις της. Ο λαος του ΠΑΟΚ που είναι ο ιδιος ο ΠΑΟΚ εδω και 85 χρόνια αντί να κοιτάξει να κανει την ομάδα ολο και καλύτερη (που κατι καταφερνει τα τελευταια χρονια), στοχευει σε αναίτιες επιθεσεις κατα των ισχυρων χαμουτζήδων... Εχει δικιο αλλα τα τελευταια χρονια που κοιταει παραπανω την ομαδα του εχει καταφερει να μπει στη μπουκα των 3 ισχυρων του Ελληνικου Ποδοσφαιρου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
ΟΚ, αοριστολογω...


Αθηνα γαμημενη ο ΠΑΟΚ δεν πεθαινει... παιρνω σαν βαση το σύνθημα αυτό..

Ο λαος του ΠΑΟΚ νιωθει μια αντιπαθεια για το Αθηναικο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟ καθεστως (και οχι για τον κοσμο της) γιατι σε πολλες περιπτωσεις τον εχει ριξει στον Καιαδα με τις αποφάσεις της. Ο λαος του ΠΑΟΚ που είναι ο ιδιος ο ΠΑΟΚ εδω και 85 χρόνια αντί να κοιτάξει να κανει την ομάδα ολο και καλύτερη (που κατι καταφερνει τα τελευταια χρονια), στοχευει σε αναίτιες επιθεσεις κατα των ισχυρων χαμουτζήδων... Εχει δικιο αλλα τα τελευταια χρονια που κοιταει παραπανω την ομαδα του εχει καταφερει να μπει στη μπουκα των 3 ισχυρων του Ελληνικου Ποδοσφαιρου

Λέγοντας ότι αοριστολογείς, εννοώ ότι λες γενικά πως δεν κρίνουμε σωστά..... Τ ακριβώς δεν κρίνουμε σωστά?

Το σύνθημα αυτό εκφράζει την αντίθεση του Π.Α.Ο.Κ.τσίδικου λαού στα κέντρα αποφάσεων, στο Αθηναϊκό ποδοσφαιρικό κατεστημένο, όπως λες.....

Στην τελευταία σου παράγραφο συμφωνώ, εν μέρη..... Μόνο στα μπολτν διαφωνώ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Έλεος έχετε καταντήσει κάποιοι από εσάς.Μία ποδοσφαιρική ομάδα είναι και την θεοποιείτε.Χαλαρώστε λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Έλεος έχετε καταντήσει κάποιοι από εσάς.Μία ποδοσφαιρική ομάδα είναι και την θεοποιείτε.Χαλαρώστε λίγο.

Μα το ποδοσφαιρο δεν ειναι μονο μπάλα... Ειναι ιδεολογία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Μα το ποδοσφαιρο δεν ειναι μονο μπάλα... Ειναι ιδεολογία...

Εδώ συμφωνούμε απόλυτα.....

Να σε ρωτήσω, τί ομάδα είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Εδώ συμφωνούμε απόλυτα.....

Να σε ρωτήσω, τί ομάδα είσαι?


Παναθηναικος φανατικος (οχι καφρος)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Παναθηναικος φανατικος (οχι καφρος)...

Τουλάχιστον δεν είσαι γαύρος, αν και πολύ θα ήθελα να μάθω την ιδεολογία με την οποία έγινες Παναθηναϊκός.....
Αν βαριέσαι τώρα, το συζητάμε άλλη φορά.....
(Χωρίς ειρωνεία, με ενδιαφέρει να μάθω.....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Ο Π.Α.Ο.Κ. φίλε μου είναι ένα κοινωνικό φαινόμενο, ναι..... Θα το καταλάβαινες και μόνος σου αυτό, από την αγάπη που τρέφει ο κόσμος για την ομάδα, δεδομένων των συνθηκών, κοινή λογική είναι..... Δεν σου λέω τι και πως, κάποια πράγματα ψάξτα και λίγο μόνος σου.....
Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι μία ομάδα αδικημένη, όπως και να το κάνουμε..... Την βρωμιά στο ποδόσφαιρο την αντιπρωσοπεύουν οι διοικούντες την κάθε ομάδας, το υπόβαθρό τους, καθώς και το πόθεν έσχες τους.....
Ακόμη είναι η παράγκα, τα στημένα παιχνίδια κ.α.
Θα έπρεπε να σε προβληματίζει το γεγονός ότι από την φορολογία που πληρώνεις εγώ και εσύ ένα ποσοστό πάει στην κρατική τηλεόραση, και η ίδια η κρατική τηλεόραση παίρνει τα τηλεοπτικά δικαιώματα από τον ολυμπιακό και όχι μόνο, δίνοντας του γύρω στα 4-5 εκατομμύρια ευρώ.....
Ακόμα, η ειδική ρύθμιση, απαλλάσει της ομάδες (γιατί άραγε σχεδόν όλες, πλην του Π.Α.Ο.Κ.?????) και κατ' επέκταση τους επεχειρηματίες από χρέη 40+ εκατομμυρίων ευρώ, που κάλλιστα το κράτος θα μπορούσε να διεκδικήσει? Όλα αυτά λειτουργούν εις βάρος του λαού.....
Έτσι, όπως και σε όλα τα πράγματα, επιλέγω και στον αθλητισμο να υποστηρίξω το σωματείο που έχει την μηδενική, ή έστω την ελάχιστη δυνατή διαφθορά.....
εσυ που θεωρεις τον παοκ, και καθε ομαδα, ως κοινωνικο φαινομενο, πες μου, πραγματικα, τι αντιπροσωπευει; ειναι πολυ απλη η ερωτηση, πιστευω, εισαι σε θεση να μου απαντησεις.

οπως εχω πει πολλες φορες, ο αθλητισμος δεν ειναι επαγγελμα. εισαι τελειως λανθασμενος αν θεωρεις τον αθλητισμο ως κατι τετοιο. μου λετε για τις θυσιες του καθε επαγγελματια ποδοσφαιριστη. εγω θα προσθεσω τους τραυματισμους, θα προσθεσω και τον ανταγωνισμο που θα οδηγησει σε τραυματισμους. αυτο ειναι το αθλητικο πνευμα; πιστευεις οτι οι ποδοσφαιριστες αξιζουν τα εκατομμύρια, εστω εκατονταδες χιλιαδες ευρω με τα οποια αμοιβονται, οταν οι γονεις μας παλευουν να βγαλουν εναν μισθο για να επιβιωσουν αυτοι και εμεις; το θεωρεις αυτο δικαιο;

παρ'ολα αυτα, καθεσαι και φανατιζεσαι, καθεσαι και στηριζεις αυτες τις παραγκες(στην οποια βεβαια συμμετεχει και ο Παοκ, οσο και αν εθελοτυφλεις.

Από που συμπαιρένεις ότι εγώ ζω την οπαδική μου μιζέρια? Επειδή παρακολουθώ τα αθλητικά δρώμενα και πηγαίνω και καμμιά φορά φορά στο γήπεδο? Αν αυτό είναι μιζέρια, τιμή μου που είμαι "μίζερος".
θα σου παραθεσω τι ακριβως ειπες εσυ, για τη δηθεν οπαδικη μιζερια του αλλου. στα ματια μου, εισαι ακομα πιο μιζερος, οσον αφορα την οπαδοποιηση και τον φανατισμο

Είσαι 100% λάθος σε ότι είπες.....
Πως μπορείς να ισχυρίζεσαι ότι η μουσική ψυχαγωγεί, ενώ ο αθλητισμός όχι (γιατί εγώ αυτό είπα, άλλο αν εσύ καταλαβαίνεις άλλα πράγματα)?
Από την στιγμή που τόσα εκατομμύρια κόσμος παρακολουθεί ποδόσφαιρο και γενικώς αθλήματα? Εσύ μπορεί να μην το κάνεις, αλλά αυτό δεν σημαίνει κάτι..... Δεν σημαίνει ότι όλοι είμαστε μ@#%^$#ς εκτός από εσένα, που την έχεις δει αλλιώς.....

δεν νομιζω οτι εχεις το δικαιωμα να ισχυριζεσαι τοσο απλα οτι εχω 100% αδικο. ιδιαιτερα οταν δεν μπορεις να καταλαβεις τη διαφορα του "ψυχαγωγουμαι" και του "διασκεδαζω".
ετσι και αλλιως, το οργανωμένο ποδοσφαιρο στις μερες μας, εχει παψει να ειναι ενα απλο αθλημα. ειναι μια επιχειρηση, η οποια βγαζει υπερβολικα πολλα χρηματα.

οχι, δεν εχω καποιο προβλημα με τον αθλητισμο. εγω ο ιδιος αθλουμαι. το προβλημα μου ειναι ο πρωταθλητισμος. ελπιζω, μεχρι τωρα, να εχεις καταλαβει τη διαφορα.

Υ.Γ. υπαρχει τροπος να μην πληρωσεις την ΕΡΤ.:bye:
-----------------------------------------
Μα το ποδοσφαιρο δεν ειναι μονο μπάλα... Ειναι ιδεολογία...

ποια ειναι η ιδεολογια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Αθηνα γαμημενη ο ΠΑΟΚ δεν πεθαινει... παιρνω σαν βαση το σύνθημα αυτό..

λάθος βάση παίρνεις.
εσείς δεν λέτε συνθήματα?
το μίσος βορείων νοτίων είναι ανάλογο με το μορφωτικό επίπεδο των ατόμων που το καλλιεργούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Ενταξει και εγω ολυμπιακος ειμαι αλλα .................. ειναι μεγαλη ντροπη να ασχολειται κανεις με ελληνικο ποδοσφαρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
fasdag η ιδεολογία του ΠΑΟΚ είναι οτι δημιουργήθηκε απο πρόσφυγες που κυνηγήθηκαν απο τους τούρκους ακόμα και απο τους ελληνες κυνηγήθηκαν και ίδρυσαν μια ομάδα μέσα σε μια εχθρική χώρα πραγμα πολύ σημαντικό!Αν ήσουν πόντιος θα καταλαβαινες..τεσπα αν δεν ασχολείσαι με μπάλα απλά μην γράφεις για πράγματα που δεν σε ενδιαφέρουν..πάνε ακου μουσική που σ'αρέσει..

Υ.Γ. και ενα πολύ ενδιαφέρον συνθηματάκι-σλογκαν που άκουσα..
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ,
ΣΕ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟΥΣ ΓΕΝΙΟΥΝΤΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
fasdag η ιδεολογία του ΠΑΟΚ είναι οτι δημιουργήθηκε απο πρόσφυγες που κυνηγήθηκαν απο τους τούρκους ακόμα και απο τους ελληνες κυνηγήθηκαν και ίδρυσαν μια ομάδα μέσα σε μια εχθρική χώρα πραγμα πολύ σημαντικό!Αν ήσουν πόντιος θα καταλαβαινες..τεσπα αν δεν ασχολείσαι με μπάλα απλά μην γράφεις για πράγματα που δεν σε ενδιαφέρουν..πάνε ακου μουσική που σ'αρέσει..

Υ.Γ. και ενα πολύ ενδιαφέρον συνθηματάκι-σλογκαν που άκουσα..
ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ,
ΣΕ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟΥΣ ΓΕΝΙΟΥΝΤΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣ

τωρα, πιστευεις οτι πρεσβευει κατι παρομοιο; πολυ αμφιβαλλω. η εχθρικη χωρα που λες εσυ, ειναι μια χωρα που δεχτηκε 1,5 εκατομμυριο προσφυγες. εχθρικη; οχι. απλα μια χωρα που ηταν κατεστραμμένη οικονομικα. ετσι και αλλιως, η ΑΕΚ εχει παρομοια ιστορια. δεν ειναι αναγκη να εχω υποστει πλυση εγκεφαλου για να ειμαι σε θεση να συζητησω ή οχι για τον αθλητισμο. εχω καθε δικαιωμα να κανω την κρητική μου, σε ατομα που στην τελικη δεν ειναι τοσο φιλαθλοι(με την σημασια της λεξης) αλλα οπαδοι.
υ.γ. θα ελεγα οτι το συνθημα, αν και συμφωνω με το δευτερο σκελος του, οσον αφορα τους δρομους, το κομματι με τα γηπεδα ειναι καπως...χουλιγκανισμος.

υ.γ.2 χαχα, θεωρεις οτι η συζητηση αυτη εχει να κανει με μπαλα; εγω ξερω οτι οταν ασχολησαι με μπαλα, εισαι στις αλανες και παιζεις. αυτο ειναι το ποδοσφαιρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Εννοώ οι έλληνες δεν συμπεριφέρονται σωστά..ακόμα και τώρα στον 21ο αιώνα ακούς βρισιές στυλ "βουλγαροι" και "τούρκοι" προς εμας απο άλλους...φυσικά και ο ΠΑΟΚ πρεσβέυει μια ΙΔΕΑ ειδικά σε μας τους πρόσφυγες..κάποιοι πέθαναν για αυτή την ομάδα και εμείς πρέπει να τους τιμάμε!

Σε ολα τα πράγματα υπάρχει κόντρα και έχθρα,ακόμα και στη μουσική..πχ αυτοί που ακούνε μεταλ την λενε στους ποπατζήδες κτλ..πιο παλιά έπεφτε και ξύλο για τέτοια πράγματα σχετικά της μουσικής..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

falegk

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Το να εξηγήσουμε εμεις οι ΠΑΟΚΤΣΙΔΕΣ τη ειναι για μας ο ΠΑΟΚ δεν θα μπορέσετε να το καταλάβετε γιατι απλα δεν είστε...
για μας (τους περισσότερους) ειναι κατι παραπάνω απο ομαδα.
Ειναι τροπος ζωης δεν εξηγείτε σε τρίτους.

21,000 εισιτήρια διαρκείας πουλήθηκαν σε 6 μερες φετος χωρίς η ομαδα να εχει παρει καποιο τρόπαιο τα τελευταία 5 χρονια χωρις να εχει καμια γηπεδαρα η κανεναν τεράστιο παικτη και αν ειχε μεγαλύτερο γηπεδο θα πουλούσε και 30.000+ καθος η ζήτηση ειναι τεραστια.

Ειναι μια τρελα μια αγαπη ενας τροπος αντίδρασης προς μεγαλα κεφαλια...δεν ειναι απλα ποδοσφαιρική ομαδα.

Αυτο νιώθω εγω τουλαχιστον.

ΠΣ.Οταν λεω δεν μπορείτε να το καταλάβετε τη ειναι δεν λεω κατι για το μυαλό σας μην παρεξηγηθώ απλα καποια πράγματα αν δεν τα υποστηρίζεις αν δεν τα δεις απο κοντα δεν μπορεις να τα πιστέψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Το να εξηγήσουμε εμεις οι ΠΑΟΚΤΣΙΔΕΣ τη ειναι για μας ο ΠΑΟΚ δεν θα μπορέσετε να το καταλάβετε γιατι απλα δεν είστε...
για μας (τους περισσότερους) ειναι κατι παραπάνω απο ομαδα.
Ειναι τροπος ζωης δεν εξηγείτε σε τρίτους.

21,000 εισιτήρια διαρκείας πουλήθηκαν σε 6 μερες φετος χωρίς η ομαδα να εχει παρει καποιο τρόπαιο τα τελευταία 5 χρονια χωρις να εχει καμια γηπεδαρα η κανεναν τεράστιο παικτη και αν ειχε μεγαλύτερο γηπεδο θα πουλούσε και 30.000+ καθος η ζήτηση ειναι τεραστια.

Ειναι μια τρελα μια αγαπη ενας τροπος αντίδρασης προς μεγαλα κεφαλια...δεν ειναι απλα ποδοσφαιρική ομαδα.

Αυτο νιώθω εγω τουλαχιστον.

ΠΣ.Οταν λεω δεν μπορείτε να το καταλάβετε τη ειναι δεν λεω κατι για το μυαλό σας μην παρεξηγηθώ απλα καποια πράγματα αν δεν τα υποστηρίζεις αν δεν τα δεις απο κοντα δεν μπορεις να τα πιστέψεις.

Πες μου τώρα ότι είσαι το μέλος του paokmania να τρελλαθώ:P:P:P

ΥΓ. Θα σας απαντήσω αύριο τι είναι για μένα ο Π.Α.Ο.Κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

falegk

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
η αφεντια μου :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Αρε falegkos, χαχααχα, παρακολουθώ το σαιτ από την ίδρυση και γράφω σπάνια, κάνα 6μηνο έχω να γράψω:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top