Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Εγώ έχω 60 % αθετήσεις .
Και εγώ το προσπερνάω και σου λέω ένα :

ΡΙΒΑΛΝΤΟ , ΤΖΙΟΒΑΝΝΙ , ΖΑΧΟΒΙΤΣ , ΚΑΡΕΜΠΕ , ΓΚΑΛΕΤΙ , ΛΟΥΑ ΛΟΥΑ , ΝΤΟΥΝΤΟΥ , ΝΤΙΟΓΟ , ΒΕΡΜΟΥΔΕΣ , ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ .

Είναι ντροπή να συγκρίνεις τις μεταγραφές που κάνει ο Ολυμπιακός τόσα χρόνια , με τις τζαμπέ μεταγραφές αλά Αστέρα και αλά Ηρακλής .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ έχω 60 % αθετήσεις .
Και εγώ το προσπερνάω και σου λέω ένα :

ΡΙΒΑΛΝΤΟ , ΤΖΙΟΒΑΝΝΙ , ΖΑΧΟΒΙΤΣ , ΚΑΡΕΜΠΕ , ΓΚΑΛΕΤΙ , ΛΟΥΑ ΛΟΥΑ , ΝΤΟΥΝΤΟΥ , ΝΤΙΟΓΟ , ΒΕΡΜΟΥΔΕΣ , ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ .

Είναι ντροπή να συγκρίνεις τις μεταγραφές που κάνει ο Ολυμπιακός τόσα χρόνια , με τις τζαμπέ μεταγραφές αλά Αστέρα και αλά Ηρακλής .

Aριστερός είπαμε;:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Άλλο αυτό . :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Εγώ έχω 60 % αθετήσεις .
Και εγώ το προσπερνάω και σου λέω ένα :

ΡΙΒΑΛΝΤΟ , ΤΖΙΟΒΑΝΝΙ , ΖΑΧΟΒΙΤΣ , ΚΑΡΕΜΠΕ , ΓΚΑΛΕΤΙ , ΛΟΥΑ ΛΟΥΑ , ΝΤΟΥΝΤΟΥ , ΝΤΙΟΓΟ , ΒΕΡΜΟΥΔΕΣ , ΜΕΛΜΠΕΡΓΚ .

Είναι ντροπή να συγκρίνεις τις μεταγραφές που κάνει ο Ολυμπιακός τόσα χρόνια , με τις τζαμπέ μεταγραφές αλά Αστέρα και αλά Ηρακλής .

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ρε φιλε ελεος, με πεθανες..............!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ, ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΕΙ??????????

Ρε σας την μπαινει ο Π.Α.Ο.Κ. και δεν ξερετε τι λετε ρεεεεεεεεεεε, τα εχετε χασει ρεεεεεεεε, ειστε τραγελαφικοι και γελοιοι οταν δεν σχολιαζετε μεταγραφες του Π.Α.ΟΚ. χαχαχα

Ακουω γαυρους και γελαω..........
ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΕΙ???????
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα να 'σται καλα ρε παιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ε ρε κοιλιακους που θα κανουμε φετος απο το γελιο........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Ρε φίλε ξηγήου λίγο για να καταλάβουμε .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ρε φιλε ελεος, με πεθανες..............!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ, ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΕΙ??????????

Ρε σας την μπαινει ο Π.Α.Ο.Κ. και δεν ξερετε τι λετε ρεεεεεεεεεεε, τα εχετε χασει ρεεεεεεεε, ειστε τραγελαφικοι και γελοιοι οταν δεν σχολιαζετε μεταγραφες του Π.Α.ΟΚ. χαχαχα

Ακουω γαυρους και γελαω..........
ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΕΙ???????
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα να 'σται καλα ρε παιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ε ρε κοιλιακους που θα κανουμε φετος απο το γελιο........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρε φίλε νομίζεις ότι αν θέλαμε τον Κουτσιανικούλη δεν θα τον παίρναμε;Σκέψου λογικά.Είναι ένας παίχτης γρήγορος και χρειάζεται σε ομάδες όπως ο εργοτέλης(που παίζει όλο άμυνα και χτυπά στις αντεπιθέσεις),ο πάοκ(όπου είναι πολύ αργός και ήθελε έναν τέτοιο παίχτη και καλά έκανε και τον πήρε) ΑΛΛΑ δεν κάνει για τον ολυμπιακό όπου είναι μία ομάδα που παίζει όλο επίθεση και δεν περιμένει να βγάλει καμιά φάση από αντεπίθεση.Γι'αυτό δεν χρειαζόμαστε τον Κουτσιανικούλη.Γιατί μάλλον γι'αυτό μιλάς επειδή πήρατε έναν παίχτη που ΗΘΕΛΕ ο ολυμπιακός....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Ρε φίλε νομίζεις ότι αν θέλαμε τον Κουτσιανικούλη δεν θα τον παίρναμε;Σκέψου λογικά.Είναι ένας παίχτης γρήγορος και χρειάζεται σε ομάδες όπως ο εργοτέλης(που παίζει όλο άμυνα και χτυπά στις αντεπιθέσεις),ο πάοκ(όπου είναι πολύ αργός και ήθελε έναν τέτοιο παίχτη και καλά έκανε και τον πήρε) ΑΛΛΑ δεν κάνει για τον ολυμπιακό όπου είναι μία ομάδα που παίζει όλο επίθεση και δεν περιμένει να βγάλει καμιά φάση από αντεπίθεση.Γι'αυτό δεν χρειαζόμαστε τον Κουτσιανικούλη.Γιατί μάλλον γι'αυτό μιλάς επειδή πήρατε έναν παίχτη που ΗΘΕΛΕ ο ολυμπιακός....


Ξες καμιά φορά παίζει ρόλο και τι θέλει ο ίδιος ο παίκτης.Δεν υπήρχε περίπτωση ένας τόσο νέος παίκτης με τόσες προοπτικές να ρθει να παίξει ως τέταρτος επιθετικός στον Ολυμπιακό και να χαραμιστεί.Τουλάχιστον στον ΠΑΟΚ και με λιγότερα χρήματα θα παίξει μπάλα,θα ανέβει επίπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ξες καμιά φορά παίζει ρόλο και τι θέλει ο ίδιος ο παίκτης.Δεν υπήρχε περίπτωση ένας τόσο νέος παίκτης με τόσες προοπτικές να ρθει να παίξει ως τέταρτος επιθετικός στον Ολυμπιακό και να χαραμιστεί.Τουλάχιστον στον ΠΑΟΚ και με λιγότερα χρήματα θα παίξει μπάλα,θα ανέβει επίπεδο.

Δεν γνωρίζω τι θέλει ο παίκτης αλλά τι θέλει ο ολυμπιακός.Σίγουρα θα έπαιξε και αυτό ρόλο όπως και η έδρα του παοκ που είναι πιο ζεστή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ρε παιδια, ρε παιδια, ηρεμηστε, ξεχνας και τον παραγοντα γκαγκατση και τον ρολο που διαδραματισε στην μεταγραφη........... Επισης, η διοικηση του Π.Α.Ο.Κ. διατηρουσε και διατηρει αριστες σχεσεις με την αντιστοιχη του Εργοτελη........
Τελος, το μονο που δεν θα ηθηλε την δεδομενη στιγμη η διοικηση του Εργοτελη ειναι οι κοντρες και η δυσαρεσκεια των γιλαθλων της ομαδας......... Ειδατε τι εγινε με τον Ο.Φ.Η., Βατσινα και φιλαθλους.......... Παραρτημα του Παναθηναϊκου ο Ο.Φ.Η............ Δεν πιστευω οτι θα ηθελε να χαρακτηρισουν τον Εργοτελη παραρτημα του Ολυμπιακου............ Ετσι?

ΥΓ. Δεν τον πηραμε και τσαμπα......... 1,8 χαρτια τον πηραμε......... Απλα ειχαμε περισσοτερα +++ στην συγκεκριμενη υποθεση.......... :) :) :)
-----------------------------------------
+1 στον Valandil, πολυ σημαντικος παραγοντας, αν και ο κουτσια ειναι γαυρακι.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ρε παιδια, ρε παιδια, ηρεμηστε, ξεχνας και τον παραγοντα γκαγκατση και τον ρολο που διαδραματισε στην μεταγραφη........... Επισης, η διοικηση του Π.Α.Ο.Κ. διατηρουσε και διατηρει αριστες σχεσεις με την αντιστοιχη του Εργοτελη........
Τελος, το μονο που δεν θα ηθηλε την δεδομενη στιγμη η διοικηση του Εργοτελη ειναι οι κοντρες και η δυσαρεσκεια των γιλαθλων της ομαδας......... Ειδατε τι εγινε με τον Ο.Φ.Η., Βατσινα και φιλαθλους.......... Παραρτημα του Παναθηναϊκου ο Ο.Φ.Η............ Δεν πιστευω οτι θα ηθελε να χαρακτηρισουν τον Εργοτελη παραρτημα του Ολυμπιακου............ Ετσι?

ΥΓ. Δεν τον πηραμε και τσαμπα......... 1,8 χαρτια τον πηραμε......... Απλα ειχαμε περισσοτερα +++ στην συγκεκριμενη υποθεση.......... :) :) :)
-----------------------------------------
+1 στον Valandil, πολυ σημαντικος παραγοντας, αν και ο κουτσια ειναι γαυρακι.............

Και εγώ φυσικά στη θέση του αν εξαρτώταν μόνο από εμένα ΠΑΟΚ θα πήγαινα λόγω της έδρας(μία τρίπλα να κάνεις ακούγονται ουρλιαχτά) αλλά και του περισσότερου χρόνου συμμετοχής που θα είχα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Δεν βλεπω να διαφωνουμε..........
-----------------------------------------
Α, και κατι αλλο............ Ρε παιδια ποσα παλτα πηρε ο ΠΑΟΚ φετος??? Πολλα, ετσι?
Ασχετα οτι τον παπαζογλου και τον φωτακη τους ηθελε σαν κολασμενη η αεκ44, ασχετα οτι τον κουτσιανικουλη τον ηθελαν γαυροβαζελοι, ασχετα οτι τον cirillo, οπως μου λενε γιλοι μου χανουμια δεν ξερουν και αυτοι τι θα δινανε για να τον αποκτησουν............ πω ρε φιλε, γεμισαμε παλτα..................


και ενα αλλο κουφο που ακουω ειναι: ο Γκαρσια ειναι αμπαλος και παλτο.......... δεν ξερει να παιζει μπαλα και για αυτο παιζει μποξ..................
ρε τι αλλο εχουμε να ακουσουμε στο ελλαδισταν, τι αλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Για τον πάοκ καλοί είναι για τον Ολυμπιακό δεν κάνουν με τίποτ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ok :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Για τον πάοκ καλοί είναι για τον Ολυμπιακό δεν κάνουν με τίποτ .


Δεν την παλευεις με τιποτα, παληκαρι..........
Σορρυ κι ολας που στο λεω, αλλα.........
-----------------------------------------
Και για να λεμε και τα πραγματα με το ονομα τους ειναι Π.Α.Ο.Κ. οχι πάοκ, εκτος και αν δεν ξερεις ορθογραφια οποτε παω πασο...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Καλά θα σου 'λεγα τι είναι αλλά έχε χάρη που έχω πει δεν θα προκαλώ .
Ποιος θα έβγαινε για να μπει ο Τσιρίλο ;
Ποιος για τον Κουτσιανικούλη ;
Ποιος για τον Φιλομένο ;
Για τον Γκαρσία ;
Άσε ρε .
Άσε .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Καλά θα σου 'λεγα τι είναι αλλά έχε χάρη που έχω πει δεν θα προκαλώ .
Ποιος θα έβγαινε για να μπει ο Τσιρίλο ;
Ποιος για τον Κουτσιανικούλη ;
Ποιος για τον Φιλομένο ;
Για τον Γκαρσία ;
Άσε ρε .
Άσε .

Θα μπορούσε να αναπαυθεί εν ειρήνη ο γερο-Στολτίδης.Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω για ποιον λόγο θεωρείτε τον Cirillo χειρότερο του Mellberg.Αν δείτε στα ξένα sites με τι χαρά αντιμετώπισαν την πώληση του Σουηδού οι οπαδοί της Γιουβέντους θα σας φύγει η σιγουριά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Θα μπορούσε να αναπαυθεί εν ειρήνη ο γερο-Στολτίδης.Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω για ποιον λόγο θεωρείτε τον Cirillo χειρότερο του Mellberg.Αν δείτε στα ξένα sites με τι χαρά αντιμετώπισαν την πώληση του Σουηδού οι οπαδοί της Γιουβέντους θα σας φύγει η σιγουριά. ;)

Ναι φίλε μου όμως άλλο Juventus και άλλο Ολυμπιακός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ναι φίλε μου όμως άλλο Juventus και άλλο Ολυμπιακός.

Ναι αλλα έναν παίκτη που αποδεδειγμένα δεν ήθελε η Γιουβέντους και τον πήρε πέρσι ελεύθερο, εσύ τον φορτώθηκες με 3m.Επειδή τον Mellberg τον έχω παρακολουθήσει αρκετά τον είχα για καλο παίκτη.Και στην West Ham και στην Ισπανία είχε συμπαθητική παρουσία.Πέρσι πάντως ήταν από τους χειρότερους της Γιουβέντους και ανάμεσα σε Puygrenier,Marchena,Lucio και Mellberg θα ήταν η τελευταία μου επιλογή.Μάλιστα είχα κάνει και διαφορα αρνητικά comments γί'αυτόν στην gazzeta.gr όταν ήμασταν ένα βήμα πριν τον αποκτήσουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
η γιουβεντους ξερει να παιζει αμυνα ο ολυμπιακος οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
η γιουβεντους ξερει να παιζει αμυνα ο ολυμπιακος οχι

Συμφωνώ ειδικά στα στημένα κάθε φορά απομακρύνομαι από τη tv γιατί είμαι σίγουρος ότι θα φάμε goal.:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top